PDA

View Full Version : Miting de protest - 24 ianuarie, ora 13



Datenshi
21st January 2009, 12:26
Iată conținutul comunicatului LSR:

"Facem un apel către toți suporterii rapidiști, atât către cei din București, cât și către cei din provincie, să vină sâmbătă, 24 ianuarie, la ora 13.00, în fața Stadionului Giulești, să participe la protestul organizat de LSR vizavi de situația în care se află clubul Rapid. Sunt așteptați toți suporterii care au posibilitatea să vină și care iubesc acest club. Semnat LSR"

Tyler Durden
21st January 2009, 12:28
Prezent!:D
Scoateti cutite, scoateti topoare/Sa fuga Copos in Stefan cel Mare.

Datenshi
21st January 2009, 12:32
Bem ceva inainte, ca sa avem elan? :D

Tyler Durden
21st January 2009, 12:35
Depinde cu cine o sa vin.
Oricum, vorbim vineri seara sa vedem ce si cum.;)

Nightwish
21st January 2009, 12:47
Totusi, in general un meeting de protest are o adresa precisa. Voi protestati la adresa cui? Copos, Taher?

Tyler Durden
21st January 2009, 13:02
Noi vrem sa tragem un semnal de alarma privind clubul nostru care nu mai e al nimanui. Nu ne intereseaza cine e marele vinovat, ci doar ca cei care conduc clubul sa se implice.

Nico21
21st January 2009, 14:31
Sa ti-o futem pe Ana,Ana Electronica!!! pe ritm de sanie cu zurgalai...:D:D:D

ultra
21st January 2009, 15:30
George copos asta e, tradatorul din Giulesti, tu si cu familia ta, ne-ati patat istoria !

George copos esti o mizerie !

Se vor auzi sambata ;).

Datenshi
24th January 2009, 12:23
Corsicanu sufera pentru Copos. Sper sa ne strangem cat mai multi si sa facem ce ne-am propus, nu ce si-a propus Corsicanu.

delaoltenia
24th January 2009, 13:43
Am toata stima pentru voi,dar Copos nu va ceda Rapidul cu una cu doua.
Am si o intrebare...cand il comparati cu Berlusconi si-i pupati talpile era bun?

delaoltenia
24th January 2009, 13:49
Am urmarit aseara la stirile sportive,aproape toata media este impotriva voastra,cica la protestul din fata ProTv-ului v-ati luat de oameni nevinovati,simpli trecatori.
Posibil sa fie mani****re dar tot atat de bine poate sa fie adevarat...deci,atentie la comportamentul unor asa zisi suporteri.
Daca il schimbati pe Copos va pup,altu' mai fraier ca asta nu veti gasi,sa dea si bani si sa va dea si clubul moca. ;)

Charon
24th January 2009, 14:47
Am urmarit aseara la stirile sportive,aproape toata media este impotriva voastra,cica la protestul din fata ProTv-ului v-ati luat de oameni nevinovati,simpli trecatori.
Posibil sa fie mani****re dar tot atat de bine poate sa fie adevarat...deci,atentie la comportamentul unor asa zisi suporteri.
Daca il schimbati pe Copos va pup,altu' mai fraier ca asta nu veti gasi,sa dea si bani si sa va dea si clubul moca. ;)

despre ce vorbesti tu?:groggy:

adunarea aia ad-hoc din fata protv-ului nu s-a soldat decat cu o sperietura pentru Copos!

Romeo
24th January 2009, 15:54
daca aceti nevoie de semnaturi pentru a-l convinge pe Copos sa plece de la Rapid ma inscriu si eu pe lista. Stelistii si dinamovistii vor fi si ei fericiti sa va sprijine.

Datenshi
24th January 2009, 15:58
Am urmarit aseara la stirile sportive,aproape toata media este impotriva voastra,cica la protestul din fata ProTv-ului v-ati luat de oameni nevinovati,simpli trecatori.
Posibil sa fie mani****re dar tot atat de bine poate sa fie adevarat...deci,atentie la comportamentul unor asa zisi suporteri.
Daca il schimbati pe Copos va pup,altu' mai fraier ca asta nu veti gasi,sa dea si bani si sa va dea si clubul moca. ;)

Eu zic sa nu mai vorbesti daca esti pe langa subiect.

1. Nu s-a luat nimeni de trecatori, esti primul de la care aud lucrul asta.
2. Copos si-a scos banii de la Rapid, stai linistit. Daca pleaca, se vor gasi multi care sa investeasca pe bune, cu un management eficient. Stai tu linistit ca (exceptand cfr) nimeni nu a iesit pe minus din fotbal.

Razvan T.
25th January 2009, 21:48
Felicitari pentru miting :D:D
http://blogsport.ro/fornade/2009/01/24/cei-ce-ramin/

delaoltenia
25th January 2009, 21:53
Eu zic sa nu mai vorbesti daca esti pe langa subiect.

1. Nu s-a luat nimeni de trecatori, esti primul de la care aud lucrul asta.
2. Copos si-a scos banii de la Rapid, stai linistit. Daca pleaca, se vor gasi multi care sa investeasca pe bune, cu un management eficient. Stai tu linistit ca (exceptand cfr) nimeni nu a iesit pe minus din fotbal.


sunt foarte linistit man. :)
cele scrise de mine au fost relatate la o emisiune de stiri.
...asa ca nu-ti da cu parerea,intai asculta si dupa aia poti spune ca sunt pe langa subiect.
app,chiar nu ma intereseaza soarta voastra,de fapt a unora ca tine. :( :(

Grecu_
25th January 2009, 22:03
Am si o intrebare...cand il comparati cu Berlusconi si-i pupati talpile era bun?

Ba, aici nu esti pe sectiunea stelistilor. Esti in general intr-o mare confuzie...:mda:



app,chiar nu ma intereseaza soarta voastra,de fapt a unora ca tine. :( :(

:cya::cya: Drum bun, cale batuta!

Datenshi
25th January 2009, 23:15
sunt foarte linistit man. :)
cele scrise de mine au fost relatate la o emisiune de stiri.
...asa ca nu-ti da cu parerea,intai asculta si dupa aia poti spune ca sunt pe langa subiect.
app,chiar nu ma intereseaza soarta voastra,de fapt a unora ca tine. :( :(

La ce televiziune? OTV?

Stiu ca nu te intereseaza soarta noastra, de-asta nu inteleg de ce vii pe sectiunea asta cu provocari.

@U Cluj 1919: felicitari si voua pentru miting, in avans. :) Respect pentru faptul ca, indiferent de ce se intampla, sunteti mereu alaturi de echipa.