PDA

View Full Version : Marin Barbu, antrenor la Petrolul...



Mishumacher
12th September 2006, 17:17
Marin Barbu a venit la Petrolul in locul italianului Rino Lavezini!Credeti ca Petrolul va juca mai bine cu "Magiun" pe banca?

CHITU
12th September 2006, 21:23
:jerk: NU:jerk:

BrasovFans
12th September 2006, 21:39
Poate. Dar sunt slabe sanse ca Petrolul sa-si revina cat de curand.

Mishumacher
12th September 2006, 21:55
Magiun stiu ca a mai fost la Petrolul si nu a facut mai nimic!Nu inteleg de ce l-au adus.Era vorba sa-l aduca pe Stefan Nanu,dar...

Mario Di Lazi
13th September 2006, 08:34
Pai cred ca e mai bine Marin Barbu decat Stefan Nanu. Nanu nu are experienta.

CHITU
16th September 2006, 19:57
poate sa vina si fabio capelo ca noi tot nu o sa avem rezultate pana nu scapam de conducere

Lup_Galben
18th September 2006, 20:11
sper sa faca treaba buna insa nu depinde de el , degeaba vor jucatorii, antrenorii si suporterii atat timp cat canducerea face legea DEOCAMDATA la clubul nostru !

georgemp
18th September 2006, 20:32
Sper sa va ajute sa promovati anul asta!Timpul nu este pierdut,daca jucatorii vor se poate!!!

Lup_Galben
23rd September 2006, 19:50
pana acum, in campionat cu el pe banca am obtinut 2 victorii. Avand in vedere k urm etapa e cu Braila, acasa(mogosoaia) mi-e greu sa cred k nu vom castiga. Abea astept meciul de dupa Braila, meci in care vom juca la Brasov cu echipa fanion a judetului si sunt curios sa vad cat de "antrenor" este....

lup4ever
24th September 2006, 16:54
cred ca ar trebui sa ii acordam incredere este la inceput de drum si cu actualul lot.......oricum parca se vede o mica/mare schimbare .Vb acu cateva zile cu Ionut Costache si mi`a zis ca lor jucatorilor le este frica de magiun.Aduceti`va aminte ca data trecuta cand a fost antrenor la un moment dat la o schimbare de jucatori(am uitat cine) i`a zis jucatorului ``Intra si joaca ...m`am saturat sa te tot bat `` .

Ballack_29
25th September 2006, 22:40
Nu este 100% vina conducerii pt ca ei nu au suficienti bani pt a sprijini echipa! Primaria nu se implica deloc..nu pomeneste nimeni de primarie.Nu au suficienti bani Bercea si Luca pt asi perminte sa investeasca in stadion si in jucatori buni..sper ca Petrolul sa intre in Liga1 anu asta,ar cam fi cazul. :ok:

lup4ever
25th September 2006, 23:07
Ptr toti care nu stiau sau care nu vor sa inteleaga sunt cateva aspecte pe care ar fi bine sa le discutam;
1.Liviu Luca si Florin Bercea nu aduc 1 leu la echipa(toti banii sunt reprezentati de 5% din salariul angajatilor Petrom afiliati la sindicatul FSLI ceea ce reprezinta cam 90%din totoalul angajatilor)
2.Fiind in momentul de fata societate comerciala (SC FC PETROLUL PLOIESTI SA) Primaria Ploiesti nu poate finanta echipa deoarece actiuniile sunt impartite.

Lup_Galben
27th September 2006, 10:48
Magiun face curatenie

Fostul golgeter al Diviziei A (20 de goluri marcate īn 2000 pentru FC National), Marian Savu a fost dat afara de catre Petrolul, dupa doar cāteva aparitii meteorice īn tricoul galben-albastru si fara a reusi vreun gol. Savu, vazut la venirea īn curtea Petrolului, chiar īnainte de plecarea īn turneul de pregatire din Austria, īn vara, drept un “jucator matur, cu experienta si valoros”, asa cum anuntau conducatorii Petrolului s-a dovedit pāna la urma mai degraba o “teapa”, dupa italianul Citerio fiind al doilea jucator “curatat” de noul antrenor, Marin Barbu.


probabil k stie el ce face, nu trebuie contestata decizia atat timp cat are rezultate !
....adevaru e k Savu nu a confirmat aproape deloc de la venirea lui....

CHITU
27th September 2006, 22:59
Nu este 100% vina conducerii pt ca ei nu au suficienti bani pt a sprijini echipa! Primaria nu se implica deloc..nu pomeneste nimeni de primarie.Nu au suficienti bani Bercea si Luca pt asi perminte sa investeasca in stadion si in jucatori buni..sper ca Petrolul sa intre in Liga1 anu asta,ar cam fi cazul. :ok:

nu a spus nimeni ca este 100% vina conducerii....dar pana nu pleaca jegurile astea nu se poate inplica nimeni la club...p't ca nu au loc de ei si pt ca nu le dau ei voie

Ballack_29
28th September 2006, 08:04
stai sa ne intelegem, de cine zici tu sa plece? Luca cu Bercea?

CHITU
28th September 2006, 20:13
stai sa ne intelegem, de cine zici tu sa plece? Luca cu Bercea?

da....LUCA-BERCEA-EDY ALEXANDRU...cat mi-as dorii sa ii vad arzand de vi

Ballack_29
29th September 2006, 00:11
pai bravo si dak pleaca, vorba vine "pleaca" ca n-au unde sa plece, Bercea si Luca cine mai da bani la club? Alti investitori nu vin sigur

Lup_Galben
29th September 2006, 00:17
pai bravo si dak pleaca, vorba vine "pleaca" ca n-au unde sa plece, Bercea si Luca cine mai da bani la club? Alti investitori nu vin sigur

stai mah linistit k se vor gasi !
cei care au de gand sa investeasca la Petrolul nu sunt lasati de actualii conducatori, asta e problema !
asta e unul din motivele pentru care s- si facut campania "Petrolul e al nostru" !

P.S. trece acolo la echipa favorita, Petrolu, sa vada lumea cu cine are de-a face ;)l !

CHITU
29th September 2006, 23:09
macar de ne-ar ramane noua singura problema asta ..cea ca nu mai avem investitor....sa plece si ai sa vezi ca vor veni o gramada

Mishumacher
30th September 2006, 10:22
Imi dati si mie exemple de posibili investitori?

CHITU
30th September 2006, 21:15
Imi dati si mie exemple de posibili investitori?

ce intrebari pui si u....chiar nu gandesti inainte sa scri un mesaj???daca te interesa asa mult de PETROLUL...ai fi stiut ca anul trecut a vrut sa vina 2 investitori la PETROLUL....unul cu 1.500.000 de dolari si sa ia 51 la suta din actiuni si unul cu 500.000 de dolari...dar binenteles ca nu au fost lasati de actuala conducere de *****....asa ca noi nu avem cum sa stim cine va mai veni si cand....

ps:sa steri aceste mesaj ...cu pretextul ca sunt "jicniri usoare":happy ...ca de atat esti in stare:happy

Lup_Galben
2nd October 2006, 08:50
3 victorii consecutive in campionat penttru Marin Marbu insa abea acum isi va arata "clasa" in meciul de la brasov cu echipa locala.......sper intr-un rezultata pozitiv.....
Forza Petrolul !

Lup_Galben
9th October 2006, 22:37
nu ma asteptam la o victorie in deplasarea de la Brasov, am ramas placut surprins de felul in care a jucat Petrolul si de felul in care jucatorii si-au "dat viata" pe teren........Barbu a demonstrat k nu degeaba a fost proclamat "expertul promovarilor", am incredere k la finele sezonului vom promova cu Marin Barbu la timona.....

N0_NaM3
12th October 2006, 12:18
...daca va fi lasat...;)

Lup_Galben
13th October 2006, 21:26
Cu Marin Barbu la timona Petrolul a bifat a-5-a victorie consecutiva in campionat ! Petrolul 3 - 1 Gloria Buzau !

CHITU
14th October 2006, 13:26
In curand nu o sa ne mai intereseze de echipa asta care este condusa de niste hoti....asa ca deja a inceput sa nu ma mai intereseze nici rezultatele si nici nimic ce apartine de subalternii lu bercea

Lup_Galben
15th October 2006, 15:44
“Am schimbat sistemul”

INTERVIU / MARIN BARBU Sub conducerea lui “Magiun”, Petrolul a reusit sa acumuleze cinci victorii consecutive

Tehnicianul ploiestenilor, Marin Barbu (foto), considera ca schimbarea sistemului de joc este principalul motiv care a dus la seria buna de rezultate din ultimul timp.

Credeati īn revenirea Petrolului īn lupta pentru promovare?
Absolut! De la īnceput am stiut ca actualul lot al prahovenilor nu era de locul 13, pozitie pe care se situa īn momentul instalarii mele la conducerea echipei.

Ce schimbari ati adus?
In primul rānd am lucrat la moralul jucatorilor. Le-am spus ca promovarea nu este pierduta, iar campionatul este lung.

Atāt?
(rāde) Oh, nu! Am schimbat sistemul de joc, cred ca 3-5-2 este mai util decāt 4-4-2, cel pe care īl folosea Lavezzini.

Nu va place sistemul 4-4-2?
Ba da, dar Lavezzini nu prea stia cum stau lucrurile īn Romānia. Sistemul folosit de el este unul modern, dar la noi īn tara, iar mai ales īn Liga a II-a nu prea merge.

De ce ati renuntat la Marian Savu?
A fost decizia conducerii clubului. El venea dupa o mai veche accidentare, iar evolutiile sale nu au fost foarte bune.

Lup_Galben
30th October 2006, 11:38
„O să ne pară rău după cele trei puncte pierdute“


Ca de fiecare dată, antrenorul Marin Barbu a trăit la intensitate maximă şi meciul de sīmbătă, agitīndu-se īn permanenţă pe marginea terenului. Din nefericire, īnsă, la Snagov el a trebuit să se recunoscă pentru a doua oară īnvins īn campionat de cīnd a revenit la Ploieşti, iar la finalul partidei a vorbit, din nou, despre necesitatea unei īntăriri substanţiale a lotului de jucători īn iarnă. “Avem un lot subţire, dar aceasta este situaţia deocamdată. Pīnă īn iarnă nu avem ce să facem, dar atunci īmi doresc să transferăm jucători de valoare, astfel īncīt să avem o concurenţă serioasă pe posturi. Practic, am mai avea nevoie de fotbalişti pe fiecare post”, a spus Barbu. Antrenorul “lupilor” a adus īn discuţie şi o eventuală oboseală a jucătorilor săi. “Cred că este vorba şi despre aşa ceva, pentru că abordăm meci de meci cu doar 12-13 jucători. E posibil să se fi instalat şi oboseala, dar asta nu scuză rezultatul de astăzi”, a mai adugat “Magiun”.
Oricum, tehnicianul consideră că lupta pentru promovare este departe de a se fi īncheiat. “Astăzi, am pierdut trei puncte după care o să ne pară rău. Campionatul este, īnsă, lung şi noi vom continua lupta pentru promovare pīnă la capăt, dar, repet, trebuie să ne īntărim lotul īn pauza de iarnă”, a conchis Marin Barbu.

Lup_Galben
6th November 2006, 12:11
Marin Barbu:
• „Irimia poate să plece“


“A fost īncă un meci īn care ne-am făcut singuri viaţa grea, dar astăzi ne-a surīs şansa. Pīnă la greşeala lui Irimia am făcut un joc foarte bun, īnsă acel gol a turnat plumb īn picioarele jucătorilor”, s-a dezlănţuit la final antrenorul galben-albaştrilor”, Marin Barbu. Tehnicianul nu l-a cruţat absolut deloc pe portarul Ionuţ Irimia, afirmīnd că, din punctul lui de vedere, acesta nu mai are ce să caute la Petrolul. “Refuz să mai lucrez cu Irimia. Cīt voi sta la Ploieşti el nu mai are ce să caute la echipă, poate să-şi ia maşina şi să plece acasă. Nu ştiu dacă īl mai susţine cineva şi, din păcate pentru el, nu ştiu dacă poate să-şi mai găsească o echipă la care să joace după tot ceea ce a făcut”, a spus Magiun. “Irimia m-a mai curăţat o dată la Ploieşti, după un meci cu Gloria Bistriţa. Cu orice risc, din meciul viitor o să intre īn poartă Panaite, pentru că mai rău decīt pīnă acum n-are cum să fie”, a mai adăugat Marin Barbu.
Īn cazul īn care Ionuţ Irimia va fi scos din lotul “găzarilor”, titular va deveni Aurel Panaite, goal-keeper care a prins cīteva meciuri īn această postură şi īn sezonul trecut. Probele vor apărea, īnsă, īn ceea ce priveşte rezerva, Barbu trebuind să apeleze la unul dintre portarii de la “satelitul” Petrolul II, Dumitrescu, Petcu sau Toma, cu toţii fără experienţă la acest nivel. “Am vorbit şi cu conducerea clubului şi, īn iarnă, va trebui să aducem jucători de valoare dacă vrem să ne īndeplinim obiectivul. Altfel, ne va fi foarte greu”, a mai spus Marin Barbu.

Lup_Galben
6th November 2006, 12:15
"Sa-si ia masina si sa plece din Ploiesti !"

Saturat de gafele portarului Irimia, Barbu a spus, la conferinta de presa, ca acesta "poate sa-si ia masina si sa plece din Ploiesti acolo, la el, la Focsani. Poate va mai prinde un loc pe la vreo divizionara C". Avand in vedere ca el si-a exprimat punctul sau de vedere in fata presedintelui CA al FC Petrolul, Florin Bercea, prezent la stadion, cat si a conducerii executive, reprezentate de catre Eduard Alexandru si Lucian Radulescu, este cert faptul ca portarul Ionut Irimia va fi trecut pe "linie moarta" la "satelitul" din Liga a III -a (Boldesti) sau a IV-a.

Lup_Galben
20th November 2006, 15:55
Marin Barbu, mulţumit de elevii săi
• „Au īnteles cum trebuie să joace“

După cea mai concludentă victorie obţinută īn aceast sezon pe banca Petrolului, antrenorul Marin Barbu s-a declarat satisfăcut de prestaţia echipei sale. „Am pregătit cu atenţie meciul, pentru că ştiam foarte bine echipa din Săcele. Īn prima repriză ne-am chinuit, dar după ce am marcat, jocul a fost la discreţia noastră. Cu excepţia primelor 20 de minute, pot spune că am prestat un joc destul de bun”, a spus „Magiun”. Acesta a fost mulţumit şi de atitudinea elevilor săi. „Mă bucur că au rezistat bine pānă la final şi nu au cedat iniţiativa nici un moment. Dacă vom cāştiga şi la Galaţi, īn ultima etapă, atunci īnseamnă că suntem īn obiectiv şi pot fi mulţumit de prestaţia jucătorilor din momentul īn care am preluat echipa şi pānă īn ultima etapa a turului”, a mai adăugat Barbu, cel care, īnsă, a menţionat că, īn iarnă, aşteaptă īntăriri īn efectivul „galben-albaştrilor”.

Lup_Galben
20th November 2006, 19:32
Marin Barbu vede o lupta corecta

Tehnicianul Petrolului, Marin Barbu vede īn actualul lider, CS Otopeni, si īn revenirea Sportului Studentesc principalele pericole pentru echipa sa, īn retur, īn lupta la vārf din seria I a Ligii a II-a. ”Este bine ca nu mai putin de 6-7 echipe au sanse teoretice la cele doua locuri ce duc īn primul esalon, pentru ca īn acest fel sunt mult mai multe meciuri ce pot fi considerate derby-uri si nu vor fi nici un fel de suspiciuni”, spune antrenorul “lupilor”, care si-a propus o victorie, etapa viitoare, la Galati, cu Dunarea, pentru a ramāne pe una dintre pozitiile ce asigura promovarea, obiectiv pe care l-a vizat īnca de la venirea sa la echipa, cānd Petrolul era īn jumatatea a doua a ierarhiei.

Lup_Galben
26th December 2006, 22:33
- Ce face un antrenor in pauza competitionala ?
- Isi mai ia si el o vacanta. Personal, cred ca atat eu, cat si elevii mei, meritam o perioada in care sa ne destindem, inaintea marii batalii...
- Care batalie ?
- Aceea din retur. Pentru promovare. Ce, credeti ca am renuntat la acest gand ?
- Nu, dar asta era oarecum stiut. " Obiectivul Petrolului este promovarea". Asa se zice de cativa ani incoace...
- Ei, o sa vedeti ca se va schimba placa. Vom declara, dupa ce promovam...
- Ca obiectivul este de a ramane in primul esalon !
- Probabil, dar este o realizare si accederea in Liga I...
- Este, tinand cont de traditia acestei echipe. Intrebarea este daca aveti jucatorii capabili pentru o astfel de performanta.
- Eu zic ca-i avem.
- Lui Hadnagy, unul dintre cele mai bune varfuri, ii veti simti lipsa, cata vreme a fost retrogradat la Petrolul III ?
- Sincer sa fiu, da. Este o mare pierdere pentru echipa, dar sper sa revina la ganduri mai bune. Adica sa semneze contractul cu noi, pentru a nu mai fi in criza de atacanti. Dar, daca o tine pe-a lui, probabil ca-i vom gasi inlocuitor. Ce sa facem, mergem inainte, cu sau fara el.
- Irimia este si el scos din lot. Ce faceti cu portarii ?
- Pai, Miron si-a revenit dupa accidentare, deci nu cred ca se va pune problema cine sta intre buturi, ci a rezervelor. Gasim noi pe cineva, in afara de Panait, care sa-l concureze.
- Ce le-ati spus jucatorilor cand au intrat in vacanta ?
- Sa-si faca de cap. Sa bea, sa manance, sa se distreze. Nu de alta, dar incepand cu 10 ianuarie, vor incepe antrenamentele adevarate. Nu va fi de gluma, sa stiti. Vor trebui sa puna osul la treaba, altfel o incurca.
- Ati fost plecat in ultima perioada fie prin Portugalia, fie la cursurile pentru licenta "PRO". I-ati mai contactat pe fotbalisti ?
- Nu, nu vreau sa-i mai deranjez. Poate ca s-au saturat si ei de mine, si eu de ei. Este bine sa avem o perioada in care sa nu ne vedem deloc.
- V-ati certat ?
-Nu, dar stiti cum e ; cantonament, etapa, iar cantonament... aceleasi figuri, zi de zi...
-Vom vedea alte "figuri" in lot? Este si perioada transferurilor, nu doar a vacantelor.
- Probabil ca da, insa nimic nu-i clar. Sigur, noi ne dorim cativa jucatori, dar parca lumea a luat-o razna.
- Ce treaba are lumea ?
- Lumea din fotbal vreau sa zic. Preturile pentru un jucator au crescut atat de mult ca, vorba directorului Alexandru, "Nu-i prost cine cere, ci ala de-i cumpara".
- Deci nu transferati pe nimeni...
- N-am spus asta. Vom face acest lucru, dar la pret rezonabil. O sa vedeti noutatile la reunirea lotului. Oricum, pana atunci stiti ca nu va pot spune pe cine am in vizor.
- Suntem indiscreti daca va intrebam unde petreceti Sarbatorile ?
- Va spun cu placere: acasa. M-am saturat sa tot umblu. Si Craciunul si Revelionul ma vor gasi la gura sobei, cum se spune.

Lup_Galben
29th December 2006, 13:07
Antrenorul Petrolului, Marin Barbu, pleaca la Valencia. Si nu ca turist, ci chiar la formatia din Primera Division, eliminata de catre Steaua, din UEFA, in urma cu doua sezoane. Ce cauta el acolo ? Isi efectueaza stagiul intr-ale antrenoratului, pentru obtinerea licentei PRO, deci suporterii ploiesteni (cati au mai ramas) pot rasufla usurati. Nu ramane pe banca tehnica a spaniolilor decat o saptamana, pentru a vedea ce tactici folosesc fotbalistii, cum apara un portar adevarat, nu ca Irimia, care a fost pus pe liber, si alte chestiuni care tin de acest sport. Norocul lui Barbu de a vedea la lucru pe spanioli se numeste Miodrag Belodedici. Fostul international l-a invitat pe tehnicianul ploiestean la Valencia si, dupa toate probabilitatile, cazarea si masa ii vor fi asigurate tot de catre "Belo", cata vreme acesta are o casa pe-acolo. In ce masura ii va folosi stagiul lui Barbu - nu neaparat la obtinerea licentei - cat pentru a promova cu Petrolul, ramane de vazut din retur...

Lup_Galben
8th January 2007, 21:38
Petrolul Ploiesti a completat staff-ul tehnic tot cu un ex-brasovean, Ferencz Bajko fiind confirmat īn functia de secund al lui Marin Barbu. In tur, dupa preluarea Petrolului, "Magiun" nu a avut secund, lucrānd doar cu tehnicianul de portari, Gheorghe Liliac. Bajko a mai lucrat īn Prahova, ca secund la Astra si ca pricnicpal la divizionara C Carpati Sinaia, acum cātiva ani, el urmānd sa se prezinte la antrenamente miercuri, la reunirea lotului.

Lup_Galben
16th February 2007, 18:23
Petrolul a bifat la capitolele maturitate, coeziune si experienta""

-Ce a castigat Petrolul dupa doua saptamani de pregatiri in Antalya ?
- Maturitate, coeziune, experienta. Sper ca aceste cuvinte sa aiba acoperire in returul campionatului, altfel, degeaba am facut acest turneu.
- Care au fost minusurile constatate in echipa ?
- Ineficacitatea. Am ratat, de exemplu, cu elvetienii, sapte sau opt ocazii! Asa ceva te-ar scoate din minti intr-un meci din campionat. Pe de alta parte insa, am fost multumit de evolutia baietilor in confruntarea cu nemtii de la Reutlingen. Dincolo de victoria cu 3-0, mi-a placut implicarea lor in joc.
- Faptul ca ati castigat in fata rusilor de la TSKA Moscova vi se pare o performanta care demonstreaza ca Petrolul este o echipa mare ?
- I-am batut, dar trebuie sa vedem adevarata fata a lucrurilor. Ei au jucat cu echipa a doua, deci nu se poate afirma ca este un mare rezultat. Eventual, din punct de vedere al palmaresului sa conteze. De ce spun acest lucru ? Fiindca este bine sa fim cinstiti cu noi insine.
- Care a fost cel mai dificil meci ?
- Toate au fost nu neaparat dificile, cat importante. Noi nu ne-am dus in plimbare prin Turcia, ci pentru a crea ceea ce spuneam la plecarea in turneu: o coeziune a lotului si, nu in ultimul rand, sa vedem daca nou-venitii la echipa s-au adaptat. Din ambele puncte de vedere, sunt multumit.
- Sa inteleg ca nu va fi scos nimeni din lotul care a participat la acest turneu ?
- Exact. Toti fotbalistii si-au facut datoria si, daca vom juca in returul campionatului ca in Antalya, avem sanse mari de a ne indeplini obiectivul numit promovare. Revenind la fotbalisti; eu nu eram sigur de Cotoara si Tibi Serban ca se vor integra repede in formatie. Ei bine, m-au contrazis prin evolutiile si, repet, implicarea lor in joc.
- La capitolul "conditie fizica", cum au stat elevii dumneavoastra ?
-Foarte bine. Dovada este faptul ca nu am avut accidentari serioase. Doar Bozga, in ultima partida, cu bulgarii de la TSK Sofia, a suferit o entorsa la glezna, dar nu este nimic grav.
- De ce va este teama acum, la revenirea in tara ?
- De o eventuala schimbare a mentalitatii. Noi am jucat cu echipe destul de bine cotate si trebuie sa nu ne subestimam adversarele din campionat, cand se va juca pe puncte, cum se spune.
- Ati afirmat ca Petrolul a castigat in Antalya maturitate, coeziune, experienta...
- Si ca s-au ridicat la nivelul dorit de mine, ca tehnician. Dovada stau, daca vreti, CD-urile pe care am inregistrat toate intalnirile.
-Intr-un cantonament din tara nu s-ar fi putut realiza aceste lucruri ?
- Nu, fiindca am incercat, in functie de jocul adversarelor, diferit de la o partida la alta, diverse scheme de joc. De altfel, noi ne vom continua pregatirile la Crangu lui Bot, urmand ca, pana la debutul returului, sa mai sustinem doar o partida de verificare, in compania Gloriei Buzau.

Lup_Galben
19th February 2007, 14:45
Inscris la cursurile de obtinere a Licentei PRO, antrenorul Petrolului, Marin Barbu a plecat la Valencia, acolo unde va efectua un stagiu de perfectionare la gruparea ”liliecilor”.

“Magiun” va reveni la antrenamentele echipei de abia la finele acestei saptamāni pentru ultimul amical al Petrolului īnainte de startul returului, cu Chimia Brazi. In locul lui Barbu, de antrenamentele gazarilor se va ocupa secundul Ferencz Bajko, alaturi de Gheorghe Liliac.

Bumbescu
19th February 2007, 23:20
Wow, ia uite la Magiun, perfectionare la Valencia!
Auziti mai baieti, ii dati voie sa vina antrenor la Steaua? Vi-l dam pe Oli la schimb, cu Meme bonus, ce ziceti?

Gabri3l
20th February 2007, 01:33
Wow, ia uite la Magiun, perfectionare la Valencia!
Auziti mai baieti, ii dati voie sa vina antrenor la Steaua? Vi-l dam pe Oli la schimb, cu Meme bonus, ce ziceti?

pastrati-i voi:D