PDA

View Full Version : FM - Bucuresti , 30 ianuarie , ora 19.00 - Carul cu Bere



Pages : [1] 2 3

Leo
16th January 2009, 21:38
Sa vedem cati se strang .

Carul cu Bere, Bucuresti, ora 19:00, vineri, 30 ianuarie.

luluta
16th January 2009, 22:14
Ce naspa esti! Deschide threadul celalalt ca sa nu va deranjam aici.

Vadim
16th January 2009, 22:51
Adica? Ce thread?

Datenshi
16th January 2009, 22:55
Carul cu bere s-a cam fasait, dar ma rog...

delaparis
16th January 2009, 22:59
o sa schimb poll ca sa pun optiunea vizibila ... nu va speriati daca in cateva minute dispar voturile :D

Universal
16th January 2009, 23:01
Eu vin in feb. in Buc. daca se tine ok,daca nu se tine in feb.,atunci nu.

delaparis
16th January 2009, 23:06
poll nou deschis:)

Sergio_D
17th January 2009, 00:00
Nu se incumeta nimeni sa voteze? :lol:

In principiu, eu vin. Conditia e sa apara si alti indivizi mai de varsta mea, ca nu stiu ce-as avea eu de discutat cu ai batrani. :D

Tyler Durden
17th January 2009, 11:00
Poate-l convingem pe Duba sa vina, ca sa ai si tu cu cine conversa.:D

Hard
17th January 2009, 11:01
nu se poate vineri ?

Leo
17th January 2009, 11:46
Pt cei care nu pot in ianuarie, vom tine unul in februarie . Pe 27 februarie .

Vadim
17th January 2009, 12:22
Eu acum am vazut ca e sambata, nu stiu daca pot veni. Credeam ca e vineri ca de obicei. :(

Jerry20cm
17th January 2009, 12:34
Sambata nu pot veni. Nici macar pentru Mariusica.

Marius
17th January 2009, 12:41
Pai vad ca majoritatea au o problema cu sambata. Atunci sa fie vineri, sa fie dezmat, sa fie fair fight :D

Cristian
17th January 2009, 13:40
In Martie-Aprilie doar sa vin la Bucuresti. Pe frigul asta nici nu se pune problema....

Dogville
17th January 2009, 14:11
Cainii vin???

relansat
17th January 2009, 15:55
Vin si io in ianuarie. Am contramandat excursia, pe 30 sunt acolo, sigur 100% (vineri, da? :D) :)

pinki
17th January 2009, 16:51
bai, februarie.

Datenshi
17th January 2009, 18:26
Cainii vin???

La "Carul cu bere" nu e voie cu caini si cu negri. :D

Hard
17th January 2009, 19:26
mariustr nu mai vine :cry: ... :mda:

Dogville
17th January 2009, 19:33
La "Carul cu bere" nu e voie cu caini si cu negri. :D

Pacat, cred ca dinamovistii si rapidistii ar fi fost sufletul petrecerii :D

luma
18th January 2009, 03:45
Daca mai sunteti acolo pe la 20.30...trec si eu sa bem un fresh.:P

Vadim
18th January 2009, 11:50
Nu au freshuri.... :)

luma
18th January 2009, 11:52
:limba: Cum sa nu aiba freshuri?
Si o sa fii cu masina, nu?:P:D

Tyler Durden
18th January 2009, 11:52
Luma, vrei un flesh?:D

Dogville
18th January 2009, 11:54
Vadime, ce buget aloci evenimentului? :D

Vadim
18th January 2009, 11:57
:limba: Cum sa nu aiba freshuri?
Si o sa fii cu masina, nu?:P:D

Ma gandesc... :)


Vadime, ce buget aloci evenimentului? :D

Cat vrei tu. :D

luma
18th January 2009, 12:02
Luma, vrei un flesh?:D

Raman la portocalute...:D

Tyler Durden
18th January 2009, 13:48
Dupa ce aflu bugetul alocat acestui eveniment, dau si eu raspuns. Faza naspa pentru Vadim e ca beau numa' white russian. :D

YoYoyOi
18th January 2009, 13:52
da :D dar faza buna e ca nu participi :happy

pinki
18th January 2009, 14:04
white russian zici? bun, ma inscriu si eu :D

Tyler Durden
18th January 2009, 14:10
A dreaq Yoyo...:D

Datenshi
18th January 2009, 14:17
Pacat, cred ca dinamovistii si rapidistii ar fi fost sufletul petrecerii :D

Cetatenii de etnie rroma au voie, daca la asta te-ai gandit. Incepi sa te ramolesti si faci confuzii. :P

Cred ca trec si eu sa beau o halba-doua. :D

Leo
18th January 2009, 17:33
Marius de ce te-ai razgandit ?

Dogville
18th January 2009, 17:34
Era sa raspund eu :D Avea dreptate Datenshi :P

Leo
18th January 2009, 17:36
Dogule , nici sa nu te gandesti sa lipsesti la FMul din februarie .

Dogville
18th January 2009, 18:34
Aha, deci e diferit de asta pe marginea caruia combatem acum, nu? :D

Leo
18th January 2009, 19:18
Bineinteles . :D

MariusTR
19th January 2009, 07:25
Marius de ce te-ai razgandit ?
Specifica care Marius, ca suntem 20 si ceva de Mariusi activi p'acilea...

Marius
19th January 2009, 07:59
La tine ma violatorule de hamsteri... Si, oricat de ciudat ar parea, aveam un filing ca spui pas unei iesiri in public :D

MariusTR
19th January 2009, 08:05
Tu daca ai primi amenintari de la 4-5 useri ca daca vii te iau la bataie, ai mai merge ?

Bai, hai ca daca erau numai 1 sau 2 , nu era problema, ca am 1.80 si sunt un pachet de muschi ... dar cu o armata de ciumpalaci, fie ei si slabanogi si pipirigii... nu-s eu Hercules :cry:
In plus veneam si cu sotia si o aveam si pe ea pe cap pe langa scandalurile cu aia 5 oameni.

Data viitoare cand o sa vina doar oameni pasnici, apar si eu. Chiar imi doream sa vin ... dar nu in conditii razboinice :(

Leo
19th January 2009, 08:09
Ei lasa Marius , vei veni in februarie , impreuna cu sotia ta si nu se va intampla nimic .

Cristian
19th January 2009, 09:40
Tu daca ai primi amenintari de la 4-5 useri ca daca vii te iau la bataie, ai mai merge ?

Bai, hai ca daca erau numai 1 sau 2 , nu era problema, ca am 1.80 si sunt un pachet de muschi ... dar cu o armata de ciumpalaci, fie ei si slabanogi si pipirigii... nu-s eu Hercules :cry:
In plus veneam si cu sotia si o aveam si pe ea pe cap pe langa scandalurile cu aia 5 oameni.

Data viitoare cand o sa vina doar oameni pasnici, apar si eu. Chiar imi doream sa vin ... dar nu in conditii razboinice :(

Care sunt aia 4 sau 5 care te luau la bataie ?? In plin centru bucurestiului... sau pe unde o fi situat caru' ala cu bere :)

Marius
19th January 2009, 09:42
Aia 4-5 sunt... Angel :happy

Hai ma pachetule de muschi, recunoaste ca ti-e frica de o fetiscana de douaj' si ceva de ani :D

Vadim
19th January 2009, 09:45
Vine Relansat???? :)

Cristian
19th January 2009, 09:45
Ti-e frica de Dana ??? :cry: Vezi ca a participat la diverse concursuri de culturism, K1 la Amsterdam, Centuri de 7 Dane :happy....

MariusTR
19th January 2009, 09:50
Pai au zis pe threadul de pe Diverse ... sigur cu gand de bataie si cu care as avea sigur probleme daca vin : jerry ( pe care l-am injurat de mama, tata si stramosi acum 2 ani si nu m-a uitat si de care am zis ca arata ca curu de maimuta , arata ca ribbery in ultimul stadiu de boala ), diablo transformat in kashanakaki ( care a si deschis threadul pe Diverse - si pe copchilu asta l-am facut in toate felurile ), hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)... si inca fro doi care ma urasc ( acum nu le stiu numele ca nu am chef sa imi amintesc) care vor bataie ca sa se afle in treaba.

Luati separat astia sunt niste bete de chibrituri pentru alura mea ( de exemplu copchilu Diablo are abia 18 ani, e un žīnc pe langa 29 ani ai mei) , dar daca se strang impreuna ca haita , e greu sa-i faci pe toti odata.

Si in plus, cum explic eu Laurei ( nevasta-mea ) ca mergem la un local undeva si trebe sa ma apar si sa dau bucati in stg si dreapta ...

Vadim
19th January 2009, 09:52
Iti promit eu ca va fi totul ok. Iar daca e ceva il sun pe Zmara, vine repede.

Cristian
19th January 2009, 09:56
La cine te referi cand zici asa: "hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)" ?? Daca zici cumva de Dana, care nu mai e prietena lui, esti un prost, fiindca nu o cunosti, nu are "moaca de broasca", iar tu iti permiti sa faci astfel de afirmatii, avand in vedere ca nu ti-ai aratat chipul ala muschiulos in viata ta. Ia pune o poza sa te vedem si noi ce "alura" ai tu....

MariusTR
19th January 2009, 09:57
Vadim, eu in tine am incredere, ca esti un om cu scaun la cap si esti om responsabil, stiu ca ai face tot posibilul sa iasa bine, dar din pacate situatia e mai complicata ... si sincer nu vreau sa-ti creez dificultati. FM-ul e pentru prieteni, nu sa stea lideru si sa impiedice scandalurile.

Ted
19th January 2009, 10:17
Si in plus, cum explic eu Laurei ( nevasta-mea ) ca mergem la un local undeva si trebe sa ma apar si sa dau bucati in stg si dreapta ...
ii arati istoricul posturilor tale si va intelege singura :) ... sau mai bine nu,ca poate trece de partea atacatorilor :D

Grecu_
19th January 2009, 10:17
Pai si ce treaba are forum cu intalnirile de afara? Nu tu ziceai ca vei rade cu baietii la o bere? :happy

MariusTR
19th January 2009, 10:18
:cry:

Ea n-are treaba cu forumurile.

resita
19th January 2009, 10:29
sunt curios cati va adunati ca vad ca multi spun ca participa dar cand e FM parca vad ca sunt doar 3-4 persoane prezente

Tyler Durden
19th January 2009, 10:35
Pai e cam bizar cum cel mai mare forum de sport din Romania nu prea reuseste la capitolul asta, al agapelor intre useri.

Cristian
19th January 2009, 10:37
sunt curios cati va adunati ca vad ca multi spun ca participa dar cand e FM parca vad ca sunt doar 3-4 persoane prezente

3 persoane au votat pana acu :happy:lol:

resita
19th January 2009, 10:46
3 persoane au votat pana acu :happy:lol:

pai una-i votul si alta e scris pe thread :evil:

Vadim
19th January 2009, 10:51
Pai e cam bizar cum cel mai mare forum de sport din Romania nu prea reuseste la capitolul asta, al agapelor intre useri.

Agape? Stai ca m-ai pus sa deschid dictionarul... :) Stii care e chestia, si spun din experienta de peste ani. In general lume noua la fm-uri nu e. Sunt putini care au curaj sa vina sa stea fata in fata la o masa dupa diverse diferende pe aici. Lumea scrie pe un forum dorind sa isi protejeze intimitatea, sa isi faca parera cunoscuta, sa se mai ia la cearta cu altii etc. Pe ultimul loc este sa se cunoasca. Spun in general, pentru ca exista si o minoritate care doreste sa vina si sa stea la o bere/suc/ mancare alaturi de colegi de forum si sa ii vada fata in fata pe unii sau altii.

angel_with_tail
19th January 2009, 11:05
Tu daca ai primi amenintari de la 4-5 useri ca daca vii te iau la bataie, ai mai merge ?

Bai, hai ca daca erau numai 1 sau 2 , nu era problema, ca am 1.80 si sunt un pachet de muschi ... dar cu o armata de ciumpalaci, fie ei si slabanogi si pipirigii... nu-s eu Hercules :cry:
In plus veneam si cu sotia si o aveam si pe ea pe cap pe langa scandalurile cu aia 5 oameni.

Data viitoare cand o sa vina doar oameni pasnici, apar si eu. Chiar imi doream sa vin ... dar nu in conditii razboinice :(

Daca vrei sa se comporte lumea civilizat cu tine, comporta-te civilizat cu ei;). Ma leshi cu cei 1.80 si pachetele de muschi?


Aia 4-5 sunt... Angel :happy
Hai ma pachetule de muschi, recunoaste ca ti-e frica de o fetiscana de douaj' si ceva de ani :D

Cum sa nu ii fie, ii rup capul daca apare:happy. Pacat ca oricum eu am anuntat(in repetate randuri) ca nu vin:cry:. E cu capu' omu' asta oricum..


Pai au zis pe threadul de pe Diverse ... sigur cu gand de bataie si cu care as avea sigur probleme daca vin : jerry ( pe care l-am injurat de mama, tata si stramosi acum 2 ani si nu m-a uitat si de care am zis ca arata ca curu de maimuta , arata ca ribbery in ultimul stadiu de boala ), diablo transformat in kashanakaki ( care a si deschis threadul pe Diverse - si pe copchilu asta l-am facut in toate felurile ), hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)... si inca fro doi care ma urasc ( acum nu le stiu numele ca nu am chef sa imi amintesc) care vor bataie ca sa se afle in treaba.
Luati separat astia sunt niste bete de chibrituri pentru alura mea ( de exemplu copchilu Diablo are abia 18 ani, e un žīnc pe langa 29 ani ai mei) , dar daca se strang impreuna ca haita , e greu sa-i faci pe toti odata.
Si in plus, cum explic eu Laurei ( nevasta-mea ) ca mergem la un local undeva si trebe sa ma apar si sa dau bucati in stg si dreapta ...

Nu cred ca Hardliner te-a amenintat vreodata din acest motiv. Adauga in lista aia si una bucata ex-practicanta judo:drak: -care mi-s io:broasca!

Cu betele de chibrit ma faci sa rad, sa moara Bibi! De unde ii cunosti tu pe ei personal ca sa stii ca sunt "bete de chibrituri" ?
Laura ar trebui sa afle ce are la usa, si apoi nu ar mai intreba de ce IEI(ca nu cred ca apuci sa dai) bucati.
Si inca ceva: Tu chiar crezi ca(indiferent ce s-a scris aici pe forum) cineva s-ar cobori la nivelul de a lovi un individ ca tine?


La cine te referi cand zici asa: "hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)" ?? Daca zici cumva de Dana, care nu mai e prietena lui, esti un prost, fiindca nu o cunosti, nu are "moaca de broasca", iar tu iti permiti sa faci astfel de afirmatii, avand in vedere ca nu ti-ai aratat chipul ala muschiulos in viata ta. Ia pune o poza sa te vedem si noi ce "alura" ai tu....

Multumesc:kiss:. Asta spuneam si eu : vorbeste fara sa cunoasca personal macar pe vreunul de pe forum.

MariusTR
19th January 2009, 11:15
Tanti, si aici ma urmaresti ? :cry: Ti-am mai zis ca nu vreau sa te scot la suc, ca nu-mi placi din cauza fežei ... te rog nu mai insista.

Hai sa-i lasam pe oamenii astia buni sa-si organizeze FMu'.

Uite, daca vrei, corespondam pe ym, 5 min am si pentru tine ... aici nu mai intra in dialog cu mine ... mnok ?

PS: Asa se intampla cand dai sperante unei cucoane ... te urmareste peste tot...

Tyler Durden
19th January 2009, 11:17
. Lumea scrie pe un forum dorind sa isi protejeze intimitatea, sa isi faca parera cunoscuta, sa se mai ia la cearta cu altii etc. Pe ultimul loc este sa se cunoasca.

Aici ma regasesc si eu. Motivul asta, plus faptul ca am toate costumele la curatat la Londra face sa am o retinere in a veni.:D

Marius
19th January 2009, 11:22
Adauga in lista aia si una bucata ex-practicanta judo -care mi-s io:broasca!



Ma, ma tot intreb de mult. Ipponul e procedeul ala prin care ajungi la o pozitie ce poate avea conotatii sexuale in mintea mea bolnava? :thinkso:

Tyler Durden
19th January 2009, 11:23
Te inseli, il confunzi cu ipoponul.:D

MariusTR
19th January 2009, 11:25
Ma, ma tot intreb de mult. Ipponul e procedeul ala prin care ajungi la o pozitie ce poate avea conotatii sexuale in mintea mea bolnava? :thinkso:
N-o provoca la discutii si nu o lua la intrebari ... o sa creada ca o placi si o sa te urmareasca pe tot forumul ... iti zic din experienta .. :D

Ess
19th January 2009, 11:29
Pai au zis pe threadul de pe Diverse ... sigur cu gand de bataie si cu care as avea sigur probleme daca vin : jerry ( pe care l-am injurat de mama, tata si stramosi acum 2 ani si nu m-a uitat si de care am zis ca arata ca curu de maimuta , arata ca ribbery in ultimul stadiu de boala ), diablo transformat in kashanakaki ( care a si deschis threadul pe Diverse - si pe copchilu asta l-am facut in toate felurile ), hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)... si inca fro doi care ma urasc ( acum nu le stiu numele ca nu am chef sa imi amintesc) care vor bataie ca sa se afle in treaba.

Luati separat astia sunt niste bete de chibrituri pentru alura mea ( de exemplu copchilu Diablo are abia 18 ani, e un žīnc pe langa 29 ani ai mei) , dar daca se strang impreuna ca haita , e greu sa-i faci pe toti odata.

Si in plus, cum explic eu Laurei ( nevasta-mea ) ca mergem la un local undeva si trebe sa ma apar si sa dau bucati in stg si dreapta ...

ma intreb cum cotcodacesti in timp ce tastezi...:D
gaina! :cry:

Marius
19th January 2009, 11:29
Chestia e c-am facut si eu judo cand eram micut si erau pozitii care ma puneau in pozitii... incomode :D

Kainsashiki
19th January 2009, 11:31
Marius, eu nu o sa vin la FM nici daca apari tu, nici daca nu apari. Din partea mea poti sa vii si sa te distrezi cat vrei, nu vei avea absolut nicio problema.

Tyler Durden
19th January 2009, 11:32
erau pozitii care ma puneau in pozitii... incomode :D

Nebunateco! :D

Cristy RVD
19th January 2009, 11:32
Pai e cam bizar cum cel mai mare forum de sport din Romania nu prea reuseste la capitolul asta, al agapelor intre useri.

E bizar cum mai ataca si pe altii care reusesc FM-uri cu peste 30 de oameni.

Marius
19th January 2009, 11:32
Tailare, ia niste servetele si sterge-ti balele :D

Tyler Durden
19th January 2009, 11:33
N-am bani de servetele, folosesc maneca, ca nea Gigi. :D

Marius
19th January 2009, 11:35
Da' tu n-ai butoni de diamant

hehehehehe heheheheheheheheheheehehe :D

Tyler Durden
19th January 2009, 11:37
N-am butoni de diamant, dar am balele daurite. :D

Marius
19th January 2009, 11:46
Deci vii la FM? :D

Tyler Durden
19th January 2009, 11:52
Daca-mi sosesc costumele de la curatat de la Londra, vin. Eu ori fac figura de George Brummell, ori nu mai vin deloc.:D
Tu vii?

angel_with_tail
19th January 2009, 11:53
Tanti, si aici ma urmaresti ? :cry: Ti-am mai zis ca nu vreau sa te scot la suc, ca nu-mi placi din cauza fežei ... te rog nu mai insista.

Hai sa-i lasam pe oamenii astia buni sa-si organizeze FMu'.

Uite, daca vrei, corespondam pe ym, 5 min am si pentru tine ... aici nu mai intra in dialog cu mine ... mnok ?

PS: Asa se intampla cand dai sperante unei cucoane ... te urmareste peste tot...


Ia vezi cui spui tu "tanti".
Ai vrea tu sa ai macar ocazia sa ma vezi, omule plin de idei(cred ca stii cum se zice in traducere libera la un astfel de individ).

Iar te mangai? Scoate-o pe tanti nevasta ta la un suc, pun pariu ca i-ar prinde bine sa te mai dezlipesti din cand in cand de calculator.


N-o provoca la discutii si nu o lua la intrebari ... o sa creada ca o placi si o sa te urmareasca pe tot forumul ... iti zic din experienta .. :D

Ba ma leshi? Iar te-ai uitat dimineata in oglinda si mangaindu-te ti-ai zis cat de 1.80 cu muschi esti tu?

Ia sa vedem cine urmareste pe cine si cine are sperante la vreo ceva,vino cu dovezi. Eu vin cu niste postari de ale tale,care bineinteles erau "la misto" :happy:


Deci asta e! Te deranjeaza gandul ca eu si fosta ta prietena am putea sa avem ceva legaturi ...
Eu nu sunt violent cu femeile , deci s-ar putea sa-mi mearga ... in 17 ajung prin Bucuresti si s-ar putea sa vad ce pot sa fac in privinta asta ... ;)



Angel e o femeie frumoasa si are dreptul sa-si traiasca viata.


Esti sexoasa , de aia te-am pus ... esti funny si sensibila, frumoasa ... si activa.

Daca nu as fi insurat si nu ai avea prieten pe boudyguardu ala, te-as lua de nevasta.

LE: Merci angel pentru vot. Te pup dulce.

:) O daa.. Mai sunt si altele dar imi e asa o lene sa le caut...
Si sa stii si tu:parerea ta nu conteaza absolut deloc pt mine. Din acest moment nu iti voi mai raspunde,poate te saturi sa vorbesti singur:).


Imi pare rau ca m-am comportat cu tine asa cum am facut-o mereu cu restul forumistilor: respectuos. :)

OT: Eu nu cred ca ajung la finele lunii ian. Desi daca e vineri...s-ar putea sa imi fac simtita prezenta:D -dar mai bine nu promit si vin,decat sa promit si sa nu ajung.

MariusTR
19th January 2009, 11:55
Din acest moment nu iti voi mai raspunde,

Doamne ajuta.

Sa mute careva posturile lu Angel, nu au treaba cu subiectul threadului ... deci iubirea neimpartasita pentru un om insurat intra la alt capitol. Bre, oamenii vorbesc de FM aici ...

Mersi.

angel_with_tail
19th January 2009, 12:05
Sa mute careva posturile lu Angel, nu au treaba cu subiectul threadului ... deci iubirea neimpartasita pentru un om insurat intra la alt capitol. Bre, oamenii vorbesc de FM aici ...

Mersi.

Iluziile tale neimpartasite.

Mai uita-te odata: am raspus la o postare a ta adaugand la final parerea mea despre acest FM.

Baieti si fete : in final care si cum ajunge pe la FM-UL asta?:D

Marius
19th January 2009, 12:05
Tailare, daca ma scoti la un cico si promiti ca te comporti ca o domnisoara adevarata?

Cristian
19th January 2009, 12:07
MariusTR legat de semnatura ta: stai linistit ca nu ai egal :cry::cry:

angel_with_tail
19th January 2009, 12:11
Cristian, tu nu vii la FM?:D

Tyler Durden
19th January 2009, 12:12
Tailare, daca ma scoti la un cico si promiti ca te comporti ca o domnisoara adevarata?

Dau un britfor sau un kiwi la dozator, dar in ceea ce priveste comportamentul de dom'soara e greu sa promit ceva pen'ca ma-mpiedic de cojones.:D

Cristian
19th January 2009, 12:14
Cristian, tu nu vii la FM?:D

Stresiunea se termina pe 20 februarie :( De aia am zis eu ca e mai bine de FM-uri prin Martie-Aprilie, abia se mai incalzeste :D

Marius
19th January 2009, 12:20
Dau un britfor sau un kiwi la dozator, dar in ceea ce priveste comportamentul de dom'soara e greu sa promit ceva pen'ca ma-mpiedic de cojones.:D

Daca-s asa mari iti recomand o tura la d-soarele de la Gara, sa te mai racoresti nitel :D

Hard
19th January 2009, 13:02
MariusTR ,cum ramane cu berea aia ?
deja te-ai dat la fund , ma asteptam sa te razgandesti in ziua FM -ului ,insa mi se pare ca ai rezistat maxim 3 zile ... :cry:

angel_with_tail
19th January 2009, 13:05
Stresiunea se termina pe 20 februarie :( De aia am zis eu ca e mai bine de FM-uri prin Martie-Aprilie, abia se mai incalzeste :D

"Ie" bun si atunci:D. Oricum eu ma gandeam mai degraba la un FM Galatean:D

Dogville
19th January 2009, 13:27
Daca apar tendinte secesioniste la party, continuam in Argentin, ce dracu' sa facem? :D

moty
19th January 2009, 13:38
Eu apar in proportie de 95% :D
Cine mai vine?

MariusTR
19th January 2009, 13:39
Eu apar in proportie de 95% :D


Poi baga si votu in poll, domnule.

moty
19th January 2009, 13:41
nu exista optiunea 95% :D

MariusTR
19th January 2009, 13:44
Ce-i peste 50% intra la varianta 1.

Cristian
19th January 2009, 14:02
"Ie" bun si atunci:D. Oricum eu ma gandeam mai degraba la un FM Galatean:D

Incepe campionatu, facem FM la stadion :cool:

Marius
19th January 2009, 14:13
Facem, facem :D

relansat
19th January 2009, 14:21
Vine Relansat???? :)

da, desi pe 29 ian am examen :)

sper sa gasesc pe cineva care sa ma ajute sa gasesc carul de bere sau cum se cheama (am auzit ca luma ar fi un ghid bun :happy)

pinki
19th January 2009, 14:26
daca platesti bine te ghidez io mai relansat :D


pai marius, parca aveai 2m, acu ai 1.80, pana la fm la cat ajungem? :cry:


deci 30 ian, caru cu bere, voi ajunge si eu, da' nush la ce ora.

Cristian
19th January 2009, 14:27
Uite aici relansate: http://www.linuxhorizon.ro/images/carul-cu-bere.gif

Hard
19th January 2009, 14:29
relansat ,daca stii sa ajungi in regie , mergem impreuna incolo :)

relansat
19th January 2009, 14:31
da, intr`adevar. nici nu`i a doua oara cand trec prin bucale :D

pe mine trebe sa ma astepte cineva la microbuz fratilor, sa nu ma abandonati si sa ma pierd ca prin londra :happy (sa ma pis pe strazile lor care toate seamana intre ele:()

Hard
19th January 2009, 14:34
relansat, ai grija cu ce te imbraci cand vii in bucuresti :drak: ....

Cristian
19th January 2009, 14:40
da, intr`adevar. nici nu`i a doua oara cand trec prin bucale :D

pe mine trebe sa ma astepte cineva la microbuz fratilor, sa nu ma abandonati si sa ma pierd ca prin londra :happy (sa ma pis pe strazile lor care toate seamana intre ele:()

Vorbeste cu Luma :D :cry: Ea e fata rabdatoare, asteapta pe oricine oriunde :):)

MariusTR
19th January 2009, 14:42
Bai, si pana la urma care-i faza cu luma si asteptatul ? Ca tot o luati pe ocolite cu povestea... explicati si gata...

A trebuit sa astepte pe careva sa-l conduca la FM si nu a mai mers ? Sau nu a stat destul sa-l astepte ?

Cristian
19th January 2009, 14:51
Marius cand lumea iti zice ca esti greu de cap, nu se inseala... Ideea era ca eu ii faceam reclama gratuita.

relansat
19th January 2009, 14:51
sa iti povesteasca ess :cry:

MariusTR
19th January 2009, 15:05
Marius cand lumea iti zice ca esti greu de cap, nu se inseala... Ideea era ca eu ii faceam reclama gratuita.

Greu de cap esti tu bai Jiji. Ai scapat de terminatia GL din nume, da in plus n-ai bagat la striatii... stagnezi , bre.
E ceva poveste cu luma si asteptatul de tot fac misto astia cand vine vorba sa faca pe ghidul.


sa iti povesteasca ess :cry:

Deci, Ungurel, ia explica sa aflam si noi...

Cristian
19th January 2009, 15:11
MariusTR sa nu ne targuim, daca mai ai o astfel de iesire ai ban de la mine pe termen nelimitat. Si vrei sa facem un poll sa se voteze care din noi e mai greu de cap ??? Sa vezi atunci ce gandeste lumea despre tine. Si-n plus nu eu am zis ca esti greu de cap, eu doar am confirmat, ceea ce e o diferenta, da la mintea ta de 29 de ani care te iei de lume fara sa cunosti acea lume, ce pot sa mai cer ???

MariusTR
19th January 2009, 15:15
Bai, ma doare fix-n dorsal de ce crezi si vrei tu.
Nu mai ma fa greu de cap , ca nu esti tu la nivelul meu, nu am mancat din aceasi farfurie , clar ?
Poti sa-ti bagi pollu exact unde vrei ;)

Era discutia de luma si asteptatul la Fm. Trebuia sa zici ca nu stii despre ce e vorba, nu sa jignesti.
Lasa ca o sa zica Ess ce si cum e cu faza aia...

Cristian
19th January 2009, 15:17
Eu spre deosebire de tine tin cu aceeasi echipa de mai bine de 17 ani (meciuri pe stadion). Tu ba esti cu steaua, ba esti impotriva stelei. Esti asa de schimbator... Si te mai iei si de fete aiurea, hai ca inteleg ca ai ce ai cu Hardliner, Jerry, Diablo... da cu Angel spre exemplu ce ai ?? Si esti asa de curajos si un pachet de muschi incat iti e frica de 3 persoane care Domne vor sa te bata...

angel_with_tail
19th January 2009, 15:31
Ce mult am lipsit:happy. A luat MariusTR ban?:happy Nu ma pot abtine sa nu rad din toti rarunchii:happy:happy.

OT: Nici eu nu stiu unde e caru' cu bere, eu beau doar cu sticla bere:happy.

Hard
19th January 2009, 15:32
"Ban permanent la MariusTR pentru comportament deviant per ansamblu pe intreg forumul la adresa tuturor." ... :cry: ..

mariusTr , ne vedem la FM :ok:

Cristian
19th January 2009, 15:35
Ce mult am lipsit:happy. A luat MariusTR ban?:happy Nu ma pot abtine sa nu rad din toti rarunchii:happy:happy.

OT: Nici eu nu stiu unde e caru' cu bere, eu beau doar cu sticla bere:happy.

Vrei sa zici ca nu e justificat ??? :)

angel_with_tail
19th January 2009, 15:36
Foarte tare frate! :happy:happy:happy Indubitabil : "comportament deviant".

Ban permanent? O sa il avem pe constiinta, asta micu cred ca se sinucide. :) Si nu mai vine la FM... Ce trista sunt!!! Gata! Mi-a trecut:D.

@Cristian : eu cred ca trebuia banat de mult. E foarte meritat. Doar tulbura apele pe aici. Dar probabil eu, broasca cu ochi bulbucati, sunt subiectiva:)...

Cristian
19th January 2009, 15:41
Da ma astept sa ma dea in judecata, sa-mi ceara daune... etc

laurdog
19th January 2009, 15:42
E prea mult Cristinele, crede-ma.

angel_with_tail
19th January 2009, 15:44
Da ma astept sa ma dea in judecata, sa-mi ceara daune... etc

:cry: :cry: O sa vrea sa iti ia si masina...casa...etc:happy

Jerry20cm
19th January 2009, 15:45
Cristi, oricat de antipatic mi-ar fi Frizerul, nu-i da ban permanent, da-i si tu 1-3 zile de calmare.

Nu de alta, dar multi dintre voi nu stiti problemele de sanatate pe care el le are. Trebuie sa fim mai ingaduitori cu el.

Cristian
19th January 2009, 15:46
Laur: nu cred ca trebuie sa-ti dau explicatii cu privire la banu' unui user, care imi zice sa bag poll-ul unde vreau... jigniri la adresa tuturor de pe acest forum... Am o intrebare, acest user MariusTR are pe careva pe acest forum care-i e prieten (virtual) ??? Si acum imi aduc aminte ce conditie i s-a pus la eliberare. Nu ma mai intrebati de banu vrunui user.

Ess
19th January 2009, 15:48
subscriu la ce a zis jerrica...(ma rog...faza cu 1-3 zile)...altfel e prea abrupta rapa spre abuz, cristiane...:ok:

le: e f adevarat ce ai zis in ultimul post, dar asta trebuia un pic vorbit pe 51...

Cristian
19th January 2009, 15:51
Hai ca i-am dat 2 zile :) Sa fie toata lumea multumita.

Bumbescu
19th January 2009, 15:52
Laur: nu cred ca trebuie sa-ti dau explicatii cu privire la banu' unui user, care imi zice sa bag poll-ul unde vreau... jigniri la adresa tuturor de pe acest forum... Am o intrebare, acest user MariusTR are pe careva pe acest forum care-i e prieten (virtual) ??? Si acum imi aduc aminte ce conditie i s-a pus la eliberare. Nu ma mai intrebati de banu vrunui user.

Somnul natiunii naste monstri!:D

Tyler Durden
19th January 2009, 16:04
Somnul de Dunare naste pui vii. :D

Cristian
19th January 2009, 16:05
Somnul de Dunare naste pui vii. :D

Ala nu e somn bre, e caras de Dunare :happy:happy

Tyler Durden
19th January 2009, 16:07
Carasul seamana cu somnul, pentru ca are la randu-i are cel putin 2 sensuri.:D

Dogville
19th January 2009, 16:43
Mariuse, eu vreau sa vin pe la Diham. E sigur p-acolo sau ati inceput deja caraulele? :happy :happy :happy


relansat, ai grija cu ce te imbraci cand vii in bucuresti :drak: ....

Pantalonii de piersica, nu stiu de ce-oti mai intreba!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

White Shadow
19th January 2009, 17:49
cica "ban permanent"

What the fuck is wrong with you people ?

ce duri sunt astia pe ols..........aici toti se cred zmei....

Tyler Durden
19th January 2009, 18:13
Cristian, eu nu am nimic cu tine, stii bine, insa e o decizie putin cam nedreapta.
Dogule, pana la urma tu te duci?

White Shadow
19th January 2009, 18:18
putin cam nedreapta e putin spus....

asta a fost o decizie luata la misto....

Cristian
19th January 2009, 18:27
I-am redus la 2 zile nu mai tot mancati ..... cu polonicu pe aici....

Leo
19th January 2009, 18:28
Si totusi sa revenim la subiectul threadului , veniti la FM ?

Dogville
19th January 2009, 18:30
Acum o ora m-as fi dus :P Adevarul e ca nu stiu.

White Shadow
19th January 2009, 18:37
I-am redus la 2 zile

bravo

Tyler Durden
19th January 2009, 19:32
Nu mananca nimeni cu polonicul (eventual cu lingurita si doar unii), dar era nedrept. Nimeni nu-l are la inima pe individ, dar totusi...:D

delaparis
19th January 2009, 19:35
Iar il sacaiti pe MariusTR ? ... lasati omul in pace ... nu a mai postat de ani de zile si se distreaza un pic :D se vede ca n-ati facut parnaie :D

Tyler Durden
19th January 2009, 19:36
Mai daten sanje, delaparis. :D

delaparis
19th January 2009, 19:41
Nu am nimic cu moderatorul rapidist de pe intern :D

Tyler Durden
19th January 2009, 19:45
Jura pe aia mica, pe Finlanda.:D

Cristian
19th January 2009, 19:52
Nu mananca nimeni cu polonicul (eventual cu lingurita si doar unii), dar era nedrept. Nimeni nu-l are la inima pe individ, dar totusi...:D

Nu ma refeream la tine. Ma refeream la alti inadaptati ai forumului care se trezesc ei sa-mi dea mie exemplu de cum se modereaza.

White Shadow
19th January 2009, 20:12
nu se referea Tyler la tine....

se referea la Laur, Jerry, Shadow si Ess :ok:

Cristian
19th January 2009, 20:14
Nici la Laur nici la Jerry nici la Ess nu ma refeream.

Hard
19th January 2009, 20:15
Hai ca i-am dat 2 zile :) Sa fie toata lumea multumita.

bun ,deci 2 zile pauza ... :D
la caru cu bere e parcare auto sau vin cu metroul ? :D

White Shadow
19th January 2009, 20:16
4 useri si eu ti-am zis ca a fost o decizie de tot rahatul....

acest lucru inseamna ca toti 5 ti-am dat o lectie de moderare...

nu se da ban permanent pentru asa ceva...

mai studiaza regulamentul...

Cand un om iti spune ca esti beat, nu trebuie sa-l bagi in seama.....cand iti spun mai multi, ar trebui sa mergi la culcare...

Vadim
19th January 2009, 20:17
Hard, e parcare dar nu prea au locuri. Se gasete prin spate pe la cec-ul mare loc.

Cristian
19th January 2009, 20:19
4 useri si eu ti-am zis ca a fost o decizie de tot rahatul....

acest lucru inseamna ca toti 5 ti-am dat o lectie de moderare...

nu se da ban permanent pentru asa ceva...

mai studiaza regulamentul...

Domnule White Shadow, am explicat pe RA cum am gandit banarea permanenta a individului cu pricina. Cand a fost debanat am fost de acord cu debanarea cu conditia ca el sa-si indrepte comportamentul. Insa se pare ca au trecut 2 ani de cand nu mai intrase pe forum, insa au trecut degeaba.

White Shadow
19th January 2009, 20:30
Domnule White Shadow, am explicat pe RA cum am gandit banarea permanenta a individului cu pricina. Cand a fost debanat am fost de acord cu debanarea cu conditia ca el sa-si indrepte comportamentul. Insa se pare ca au trecut 2 ani de cand nu mai intrase pe forum, insa au trecut degeaba.

"Ban permanent la MariusTR pentru comportament deviant per ansamblu pe intreg forumul la adresa tuturor"

Si de cand naiba reprezinti tu tot forumul ?

Citeste acolo sa vezi ca ultimile doua posturi marca Marius TR iti erau adresate tie si din acest motiv i-ai dat ban permanent....
http://www.onlinesport.ro/forum/search.php?searchid=952076

Pentru acele lucruri ii dai puncte din alea de penalizare si in nici un caz ban permanent sau daca o persoana se simtea jignita de posturile lui Marius atunci acea persoana dadea report bad post.....totul e foarte simplu.....

in fine...s-a rezolvat problema....dar daca nu erai presat de 6 persoane care ti-au spus ca ai exagerat cu acel ban atunci asa ramanea si in momentul de fatza...

hai numai bine si subiect incheiat.....

Cristian
19th January 2009, 20:35
Hai sa fii sanatos si tu... Urmareste sa vezi ca i-am zis mai demult ca daca nu se linisteste sunt cu geana pe el. Si nu e treaba ta ce reprezint eu. S-a gasit corectu lumii sa vina si sa pozeze in lup moralist.

Da vreo 1000 de persoane m-au presat de nu mai pot de frica.... Altul e scopul pentru care celelalte persoane au reactionat asa legat de banarea permanenta a acelui individ, ceva ce nu ma priveste pe mine, insa tu esti prea intortocheat ca sa-ti poti da seama...

Sergio_D
19th January 2009, 20:36
Ma ofer sa-l preiau eu pe relansat de la Gara de Nord si sa vi-l aduc la Caru' cu Bere :D

Oferta valabila si pentru alti indivizi simpatici mie. :D

Celso
19th January 2009, 20:49
pai tu nici nu ai votat ca te duci...si te oferi:happy

cumva taximetrie ilegala?:evil:

Cristian
19th January 2009, 20:51
Da Sergio ii furi bussines-ul lui Celso :D

Sergio_D
19th January 2009, 20:54
Na ca am votat. Problema ar fi ca eu am un examen in ziua aia, da' fac tot posibilul sa vin si pe acolo. ;)

White Shadow
19th January 2009, 20:55
Celso...tu nu mergi la FM ?

Celso
19th January 2009, 20:59
de ce? ai ceva polite pe acolo de platit? mi le poti comunica linistit pe mess:D... imi pot face drum pe acolo cand ies de la munca;)

rhadoo
19th January 2009, 21:03
deci revenim la armament
din garderoba nu trebuie sa lipseasca:
-cutit
-pistol
-furca
-secure
-coasa si alte arme albe
la fm invitati trupa de genisti
invitati speciali:trupele de jandarmi si politia

Vadim
19th January 2009, 21:06
Ma ofer sa-l preiau eu pe relansat de la Gara de Nord si sa vi-l aduc la Caru' cu Bere :D

Oferta valabila si pentru alti indivizi simpatici mie. :D

Ai timp? Daca nu il iau eu pe Relansat, chiar mi-ar face mare placere. Eventual ne putem imparti.

Cristian
19th January 2009, 21:06
Si Domnul pachet de muschi :cry: Pe el cine-l ia ?

White Shadow
19th January 2009, 21:12
de ce? ai ceva polite pe acolo de platit? mi le poti comunica linistit pe mess:D... imi pot face drum pe acolo cand ies de la munca;)

aaaaaaaaaa nu...intrebam si eu asa ca fapt divers.....nu am eu polite de platit...eu sunt pacifist, calm, linistit...nu imi place violenta...toate se pot rezolva prin comunicare....

pfoai Relansate...cati te asteapta la gara :ras-plans:


Si Domnul pachet de muschi :cry: Pe el cine-l ia ?

duba Jandarmeriei :lol:

luma
19th January 2009, 22:02
Deci...sa va explic. :P:D Nu astept pe nimeni, nicicand, niciunde, nicicat. :D

Acum, pentru Relansat :kiss: pot face o exceptie. Dar...tocmai pentru ca imi e simpatic n-o fac.:happy

Ess
19th January 2009, 22:21
aha, luminitzo! pai daca ma urasti atat de mult, puteai fii de comitet sa-mi zici: nu sa caut cinemateca prin colentina :mda:

:

moty
19th January 2009, 22:25
hai cuscre, spune ca nu ti-a placut capitala pe semiintuneric:D

Ess
19th January 2009, 22:31
moty>daca repetati treaba si ultimul we al lui februarie (cum era vb), cred ca 'oi fii si io pe-acolo :D

in prealabil ma duc la bomba aia al lui tyler cu sus-numitul, cu bumbescu, cu yoyo si cu marius tr. sunteti invitati si cei care sunt in stare de sex orbital cu barmanitza :D

moty
19th January 2009, 22:36
ess, eu sunt disponibil (95%) cu orice ocazie ai avea tu in bucale.
doar un semn sa dai si sa nu fiu in alea 5%

Sergio_D
19th January 2009, 22:42
Ai timp? Daca nu il iau eu pe Relansat, chiar mi-ar face mare placere. Eventual ne putem imparti.

Doar sa-mi spuna la ce ora e nevoie. Pot numai dupa ora 14:30.

luma
19th January 2009, 22:50
aha, luminitzo! pai daca ma urasti atat de mult, puteai fii de comitet sa-mi zici: nu sa caut cinemateca prin colentina :mda:

:

Ess :kiss:...zau, pentru tine mut si Colentina la Cinemateca.:D:D:D

Ess
19th January 2009, 22:55
uhhh...beibi! cand vii la cluj, te fac o plimbare romantica cu barca pneumatica pe paraurile laturalnice din hazsongard :kiss:

delaparis
19th January 2009, 22:57
:D ... ce frumos suna !

relansat
19th January 2009, 23:03
da dom`le, ce draguti mai sunteti :D

cu celso cu taxiul chiar ca n`as merge :drak:

ma informez maine de microbuz si alea alea ... sa vad cam pe la cat ajung in capitala.

Hardliner, luma, moty, Sergio_D, Vadim oameni valabili :ok:

luma
19th January 2009, 23:15
uhhh...beibi! cand vii la cluj, te fac o plimbare romantica cu barca pneumatica pe paraurile laturalnice din hazsongard :kiss:

La sfarsit de februarie.:D:P As prefera un fresh in Centrul Clujului.:D:P
@Andrei, doar suna...:happy

relansat
20th January 2009, 10:00
neatza, deci: Autocar Priscom 09:30 16:30

si`nca ceva: io unde dorm peste noapte? :D

Cristian
20th January 2009, 10:02
Il rogi pe Tolea sa-ti aduca o "garsoniera de recesiune" :cry:

angel_with_tail
20th January 2009, 10:03
I-am redus la 2 zile nu mai tot mancati ..... cu polonicu pe aici....

Bun :). Multumesc pentru aparare, ultima decizie e cea mai buna.


bun ,deci 2 zile pauza ... :D
la caru cu bere e parcare auto sau vin cu metroul ? :D

Vino cu metroul ca sa poti savura in liniste ceva beutura:D.


Ma ofer sa-l preiau eu pe relansat de la Gara de Nord si sa vi-l aduc la Caru' cu Bere :D

Oferta valabila si pentru alti indivizi simpatici mie. :D

Ma "transporti" si pe mine? Ia sa vedem cat de simpatica ti-s :D

moty
20th January 2009, 10:16
Pentru Angel ma ofer si eu ;)

angel_with_tail
20th January 2009, 10:19
Pentru Angel ma ofer si eu ;)

Multumesc :kiss:. Tu sa vii cu poze cu bebe mic la FM ! Mi's foarte dragi bebelusii - mai ales ca e baietel..!:yeah:

moty
20th January 2009, 10:21
Ok ;)

Cristian
20th January 2009, 10:21
Pentru Angel ma ofer si eu ;)

Salutare amigo moty :D Ce mai faci fratioare ? :) Pacat ca nu-s si eu la Bucuresti ca sigur as fi onorat invitatia :ok:

Jerome LeBanner
20th January 2009, 10:25
moty>daca repetati treaba si ultimul we al lui februarie (cum era vb), cred ca 'oi fii si io pe-acolo :D

in prealabil ma duc la bomba aia al lui tyler cu sus-numitul, cu bumbescu, cu yoyo si cu marius tr. sunteti invitati si cei care sunt in stare de sex orbital cu barmanitza :D


pakolo apare din cand in cand si o barmanita, dar nu tziai dori sa faci sex cu ea, nici chiar orbital

moty
20th January 2009, 10:28
Salutare Cristi. Uite, ma bag si eu in seama cu fetele :D

Tyler Durden
20th January 2009, 10:30
Naspeta aia e nevasta lu' Argentin, asa ca te rog frumos sa vorbesti respectos fata de duduia.:D

Jerome LeBanner
20th January 2009, 10:32
Adica "naspeta" e un semn de respect netzarmurit la tine, nu?

Tyler Durden
20th January 2009, 10:35
Da, pe alea bune nu le respect, pe alea le f**. :D

Cristian
20th January 2009, 10:36
V-ati strans ceva: Hardliner, luma, moty, relansat, Sergio_D, Vadim :D Si totusi relansatu unde doarme peste noapte ? :D

moty
20th January 2009, 10:36
q.e.d. :happy

angel_with_tail
20th January 2009, 10:41
V-ati strans ceva: Hardliner, luma, moty, relansat, Sergio_D, Vadim :D Si totusi relansatu unde doarme peste noapte ? :D

Si io:D . Desi nu e decizie ferma:D

Tyler Durden
20th January 2009, 10:52
Pai ce legatura are ferma cu decizia ta?:D

angel_with_tail
20th January 2009, 10:54
Pai ce legatura are ferma cu decizia ta?:D

Perversule :happy

Tyler Durden
20th January 2009, 10:55
Uf, nu esti prima care-mi spune!Cred ca in curand o sa ma depun pe canapeaua unui psihanalist.:D

Marius
20th January 2009, 10:55
Deci?

Tyler Durden
20th January 2009, 11:06
Deci, ce?:D

angel_with_tail
20th January 2009, 11:07
Deci: cine vine? Asta cred ca e nedumerirea:D.

Tyler Durden
20th January 2009, 11:10
Ah, uitasem subiectul acestui thread. :D

Marius
20th January 2009, 11:14
Ba, io ma duc sa beau cu tailar... as invita-o si pe Dana, pe bune ca as invita-o, dar eu fac urat la bautura :D

Tyler Durden
20th January 2009, 11:18
Ce coincidenta si eu fac urat la bautura. Dana, tu cu reactionezi la alcool? :D

Marius
20th January 2009, 11:26
Daca se mentine coincidenta am putea fi 3 perversi beti crita care fac urat la bautura... Hefner ar da milioane bune pentru un film d-asta :happy

Tyler Durden
20th January 2009, 11:32
Sa asteptam si confesiunea Danei. :D

Ess
20th January 2009, 11:35
Ce coincidenta si eu fac urat la bautura. Dana, tu cu reactionezi la alcool? :D

f**ui, bazmeg...mi se deschid labiile operatiei:(

Tyler Durden
20th January 2009, 11:37
Marius, deci Dana e de fapt Ess_Fuel?:D

Ess
20th January 2009, 11:44
mucles ma, ca-i secret :cry:

Tyler Durden
20th January 2009, 11:47
Daten sanje ca te-am sifonat.:D

Ess
20th January 2009, 11:51
esti naspa la faza asta...serios...am hotarat sa ramana intre noi...


:cry:

relansat
20th January 2009, 11:54
vroiam sa intreb: wtf is Dana ... da` s`o elucidat misterul :D

"Ungurel", vii? :D

Tyler Durden
20th January 2009, 11:54
Decat sa-mi spui mie un secret, mai bine pui afise prin oras. E acelasi lucru. :D
Hmm, acum serios, eu chiar nu stiu cine e Dana. Angel?

angel_with_tail
20th January 2009, 11:55
Eu reactionez frumos la bautura :happy

Marius
20th January 2009, 11:57
Marius, deci Dana e de fapt Ess_Fuel?:D

Pai tu cine credeai ca e? :drak:


Decat sa-mi spui mie un secret, mai bine pui afise prin oras. E acelasi lucru. :D
Hmm, acum serios, eu chiar nu stiu cine e Dana. Angel?

Nu ma, ess e angel :D

relansat
20th January 2009, 11:58
Eu reactionez frumos la bautura :happy

hardy stie lucrul asta? :drak:

Tyler Durden
20th January 2009, 11:59
Deci Dana e Ess, iar Ess e Angel. Acum sunt pe deplin lamurit.:D

angel_with_tail
20th January 2009, 12:01
Deci: nici eu nu mai stiu cine e cine! :happy

@relansat: Stie, stie:D

Gata Cristian : eroare de greseala, scuze:D

Cristian
20th January 2009, 12:05
Deci: nici eu nu mai stiu cine e cine! :happy

@relandat: Stie, stie:D

Relandat ? :happy:happy

relansat
20th January 2009, 12:06
sa am o pretena despre care sa stiu ca reactioneaza frumos la beutura i`as introduce in garderoba un nou articol, anume o casca si doua beri lipite de ea cu furtun si toate accesoriile :P

apropo, meriti un warning ptr pocire de nume :D

angel_with_tail
20th January 2009, 12:08
sa am o pretena despre care sa stiu ca reactioneaza frumos la beutura i`as introduce in garderoba un nou articol, anume o casca si doua beri lipite de ea cu furtun si toate accesoriile :P

apropo, meriti un warning ptr pocire de nume :D

Nu a fost pocire, doar greseala de dactilografiere avand in vedere ca tastele "s" si "d" sunt una langa alta pe tastatura:D. :ok:

Pai fa rost de una:D. Si daca tot "introduci" in garderoba noi articole sa fie macar de firma : GIMI CHU, LUI VUITON ceva:D

Hard
20th January 2009, 12:11
hardy stie lucrul asta? :drak:

ia ghici :D

te cazez eu ...








in masina :cry:
a doua zi plec spre galati, deci o sa te trezesti devreme :cry:

relansat
20th January 2009, 12:14
fereasca Dzeu :P

am plecat la cumparaturi de casa noua ca`i jale cu voi :D

pe deasupra mai sunteti si offtopic :D

angel_with_tail
20th January 2009, 12:14
A cui casa noua?:D Bai, deci cred ca o sa ne luam una in pifo(si anume)metru. Cam mult offtopic:D.

OT: FM?:D

Marius
20th January 2009, 12:27
Deci Dana, vii sa bei cu tailar si subsemnatul? :D

moty
20th January 2009, 12:29
Sa vedem cati se strang .

Carul cu Bere, Bucuresti, ora 19:00, vineri, 30 ianuarie.

Dar tu "te strangi"?

angel_with_tail
20th January 2009, 12:30
Stai ca nu stiu carei Dana te adresezi :happy :cry:.

Marius
20th January 2009, 12:36
Celei care raspunde, evident :D

angel_with_tail
20th January 2009, 12:37
Ok, sa asteptam sa vedem cine raspunde:D .

Tyler Durden
20th January 2009, 12:41
Deci Dana, vii sa bei cu tailar si subsemnatul? :D

3 intr-o barca...:D
Te referi la Dana asta?
http://www.youtube.com/watch?v=ShhLXxjA7Fs&feature=related :happy

pinki
20th January 2009, 12:45
:cry: :cry:

va duc si io cu masina... da' numai daca aveti suficiente c...e :D metaforic vorbind.

Tyler Durden
20th January 2009, 12:46
da' numai daca aveti suficiente c...e :D metaforic vorbind.

Cuie, nu?:happy

Marius
20th January 2009, 12:46
Ma refer la Dana asta:

http://www.youtube.com/watch?v=h6rQZsoJb_0 :cool:

P.S. e din Galati :drak:

angel_with_tail
20th January 2009, 12:47
Ma refer la Dana asta:

http://www.youtube.com/watch?v=h6rQZsoJb_0 :cool:

P.S. e din Galati :drak:

Haoleu, iar manele? :)

Da, ne face orasul cunoscut:D.

Io nu-nteleg ce e aia c....e :).

Marius
20th January 2009, 12:50
aia e... curte :D asa ii place lu' pink, in curte:D

Tyler Durden
20th January 2009, 12:50
Ma refer la Dana asta:

http://www.youtube.com/watch?v=h6rQZsoJb_0 :cool:

P.S. e din Galati :drak:

Mamaaaaaaaaaaa belea, m-a sagetat la lingurea, sa moara Gibinel!:happy

pinki
20th January 2009, 12:56
c...e ie 2 (sau daca vorbim metaforic, pot sa fie oricate) si se afla undeva in apropierea a ceva care trebuie sa fie... :D


da cuie, clar :cry:

Tyler Durden
20th January 2009, 12:59
Ce sibilinca esti, parca esti oracolul de la Delfi.:cry:

Marius
20th January 2009, 13:05
Bai tailare, cica vrea si asta mica si urata (nu dau nume, as fi nesimtit sa zic PINK) vrea sa bea si ea cu noi. Te bagi? (nu zic unde :D)

pinki
20th January 2009, 13:05
da, imi place sa bat campii. da' numai daca au flori.

edit: ba asta, musca, de mai sus :D trage-ti 2 palme. peste cuie :cry:

Marius
20th January 2009, 13:07
Iti las tie placerea... vezi numai sa nu te intepi... in cuie, evident :D :drak:

pinki
20th January 2009, 13:08
:cry: :cry:


zic pas. mi-e frica de cuiele tale :cry:

Marius
20th January 2009, 13:10
Sa inteleg ca nu vrei sa te intepi? :happy

pinki
20th January 2009, 13:11
mi-e sa nu fie ruginite, sa ma imbolnavesc :cry:

Marius
20th January 2009, 13:13
Asta n-o sa afli decat atunci cand te intepi :D

Tyler Durden
20th January 2009, 13:13
Marius, sunt mort dupa astea mici si urate, deci da!:happy

Marius
20th January 2009, 13:16
Atunci am stabilit... vineri bem si pink isi face de lucru cu... cuiele :happy

pinki
20th January 2009, 13:18
io nu ma joc decat cu anumite cuie :drak:


si nu-s urata :D

Marius
20th January 2009, 13:19
Cat poate sa minta... si nu ma refer la cuie :D

angel_with_tail
20th January 2009, 13:21
Sa inteleg ca v-ar placea sa aratati asa in dimineata de dupa FM:

36861 :D

pinki
20th January 2009, 13:22
deci revenind, nu vrea nimeni cu masina? :D


ce scump e cutzu :D

angel_with_tail
20th January 2009, 13:24
Aveti grija cu acele cuie...Am auzit ca "ie" pericol public... Io nush nimicutza... Dar zic si io... :D

pinki
20th January 2009, 13:26
care dintre ele? :D ca daca e cu pericol si public clar ma bag :cry:

Tyler Durden
20th January 2009, 13:27
si nu-s urata :D

Atunci nu mai intri in calculele mele!:happy

angel_with_tail
20th January 2009, 13:27
Poi aveti grije CU CUiele alea rujinite... ... ...

Tyler Durden
20th January 2009, 13:28
Poi aveti grije CU CUiele alea rujinite... ... ...

Sau cu culetzu.:D

angel_with_tail
20th January 2009, 13:29
Ce minunatie mai e si culetzu ala ? :o: :happy

pinki
20th January 2009, 13:29
pai da, ca ie sensibile :cry:

Tyler Durden
20th January 2009, 13:30
Ups, am vrut sa scriu cuculetzu.:happy

angel_with_tail
20th January 2009, 13:31
Tyler::cry:

pinki, mergi si tu la FM?:D

pinki
20th January 2009, 13:31
ia liniste, ca tre' sa-mi fac unghiile :D


pai da, ca sa ma vad cu dl.relansat :D

angel_with_tail
20th January 2009, 13:36
Putem macar sa vorbim in soapta?:D

pinki
20th January 2009, 13:45
bine, fie, dar sa vorbiti frumos si delicat :D

angel_with_tail
20th January 2009, 13:49
ok...ca sa se prinda oja mai bine, am inteles :ok: :D.[ e faza aia cu stresul si rigorile EU, nu? :D ]

pinki
20th January 2009, 13:55
evident. si sa nu ma intep... in forfecutza :D