PDA

View Full Version : Ramane Poli in A?



Cucu
26th July 2004, 00:26
din pacate lucrurile nu arata prea bine pentru Poli.
credeti ca ramanem in A?

Catalanul
26th July 2004, 00:33
am incredere in jucatori ;)
daca anul trecut cu acest lot am resusit sa ne mentinem in A, nu vad de ce anul acesta nu vom reusi
daca vine un antrenor bun, cred eu ca vom reusi din nou sa ne mentinem in prima jumatate a clasamentului :)

Cucu
26th July 2004, 00:35
da, si eu cred ca depinde mult de antrenor.
sper sa ramana, dar cred ca va fi foarte greu, daca nu imposibil.

malexoid
26th July 2004, 03:17
gasesc nelalocul ei intrebarea care ai postat-o...de ce nu ar ramane? lotul a ramas in mare majoritate, diferentza este ca e mai omogen. Valoarea campionatului pare sa fie mai slab cu promovarile astea...sa-si puna clujul, sportul, iasiul, ori alte cateva ekipe mult sub nivelul nostru asemenea intrebari!

Sergio
27th July 2004, 01:08
Nu stiu daca va ramane in A, dar sigur va fi mai greu ca sezonul trecut... :(

Darkslowstar
28th July 2004, 11:37
Cu Titi Dumitriu in frunte ati devenit dintr-o data prima candidata la retrogradare.
Lotul vostru e destul de subtire si e meritul lui Panduru pt ca reusea sa-i faca sa joace atat de bine. Si binenteles al vostru ca-i purtati pe sus spre victorie.
Mai tineti minte cum a evoluat Poli dupa prima demisie a lui Panduru? Daca nu aveati punctele (multe) stranse in prima parte a sezonului ati fi retrogradat cu siguranta.
Sincer, eu sper sa va descurcati bine.

Cucu
28th July 2004, 20:55
gasesc nelalocul ei intrebarea care ai postat-o...de ce nu ar ramane? lotul a ramas in mare majoritate, diferentza este ca e mai omogen. Valoarea campionatului pare sa fie mai slab cu promovarile astea...sa-si puna clujul, sportul, iasiul, ori alte cateva ekipe mult sub nivelul nostru asemenea intrebari!
sper ca la sfarsitul campionatului sa ne uitam la intrebarea asta si sa radem, dar pana atunci am auzit pe multi suporteri care cred ca va fi greu.
O sa vedem, eu as vrea sa castigam campionatul.

Angelina Jolie
30th July 2004, 14:17
Veti ramane pt ca meritati. Dar primul meci il pierdeti clar.

Cucu
30th July 2004, 22:19
l-am pierdut ... dar campionatul e lung .

Sergio
30th July 2004, 23:31
N-am pierdut clar, dar ce mai...am pierdut rusinos cu un autogol... :(
Ne consolam ca pt noi a inscris un timisorean, desi joaca la ei. :headbang:

Sir
31st July 2004, 16:20
Veti ramane pt ca meritati. Dar primul meci il pierdeti clar.
sper sa fie adevarata si prima afirmatie. :(

cocomic
31st July 2004, 18:12
N-am pierdut clar, dar ce mai...am pierdut rusinos cu un autogol... :(
Ne consolam ca pt noi a inscris un timisorean, desi joaca la ei. :headbang:

iar pentru ei a inscris un bucurestean, desi joaca la noi... great f. achievement :headbang: :)

horica
31st July 2004, 20:47
In viata orice este posibil,dar cu acelasi lot de jucatori(ca si campionatul trecut)si mai ales dupa prima etapa mi se pare neavenit a-ti pune aceste intrebari.La fel de gresit mi se pare ideea ca echipe precum CFR,Sportul sau Iasul trebuie sa-si puna aceasta problema.Asta-i un pericol mare,a-ti subestima adversarul.

HAI CFR!

FORTZA POLI

trotica
1st August 2004, 15:13
Cu Titi Dumitriu in frunte ati devenit dintr-o data prima candidata la retrogradare.
Lotul vostru e destul de subtire si e meritul lui Panduru pt ca reusea sa-i faca sa joace atat de bine. Si binenteles al vostru ca-i purtati pe sus spre victorie.
Mai tineti minte cum a evoluat Poli dupa prima demisie a lui Panduru? Daca nu aveati punctele (multe) stranse in prima parte a sezonului ati fi retrogradat cu siguranta.Sincer, eu sper sa va descurcati bine.
Mulţam pentru optimismul arătat :) La comentariul meciului CFR Cluj-Poli, deja se spunea că arătăm "ca o candidată serioasă la retrogradare".

Fără a-l discredita pe Ţiţi Dumitriu, cred că şi el se va lovi de indolenţa unora dintre jucători şi, spre deosebire de Panduru, nu va şti "să pună şaua pe ei", şi nici nu se va lua-n gură cu Doboş, pentru că - spre deosebire de Pandi - el e spre finalul carierei, are 58 de ani parcă, aşa că, dacă bănuţii continuă să intre īn buzunar, de ce să te pi..i contra vāntului?!?

Cucu
22nd August 2004, 09:40
dupa 3 etape suntem la coada...
sper sa castigam astazi si sa iesim d'aici
hai poli
scularea!

ADelPiero
13th September 2004, 10:57
eu, sper si imi doresc sa ramana in Divizia A cat mai mult timp !!

Sir
17th September 2004, 13:42
Azi vedem daca Poli si-a revenit.M-ar multumi si un rezultat de egalitate, dar sa vad ca jocul merge.Rapid-ul trece printr-o buna perioada si acum vom vedea cam ce putem dupa venirea lui Multescu.Ne vedem pe stadion :D .
Hai POLI!!! :yeah:

Cucu
17th September 2004, 18:56
da, macar un egal din meciul cu Rapid nu ar strica

A|3x
23rd September 2004, 08:54
ramane poli in A suntem prea buni ca sa
retrogadam, daca se muncesc mai mult poate
ajungem si in uefa :p

viole(n)t
26th October 2004, 09:57
a|3x, cred ca am renuntzat deja sa ne gandim la uefa :D

Catalanul
26th October 2004, 15:34
am renuntat sa ne gandim si la un loc intre primele 8 :mda:

B04LEV
30th October 2004, 20:20
Dupa cum mere... ntz!

vlad1607
30th October 2004, 20:53
Pai acolo ii e locul sa fim seriosi AEK BRAGADIRU nu e POLI TIMISOARA>STIU ca o sa sariti toti pe capul meu da asta e adevarul din pacate pt voi :( :)

sorinl
1st November 2004, 16:06
a|3x, cred ca am renuntzat deja sa ne gandim la uefa :D



mai tii minte,acum vreun an am avut o discutie in care eu spuneam ca aceasta echipa nu va reprezinta,te-ai suparat pe mine....
din pacate ai ajuns -si nu numai tu -la aceeasi concluzie.nu spun sa se sinucida dupa o infrangere,dar daca asta era atmosfera dupa un 0-4,m-ar pune pe ganduri.

viole(n)t
1st November 2004, 16:13
nu mai tzin minte... shi in nici un caz nu m-am suparat pe tine

eu n-ash face atat caz pe atmosfera din tren, am spus shi pe topicul ala: reactziile sunt exagerate

ma ingrijoreaza insa lipsa de perspective... Acum un an, cand am polemizat cu tine, probabil ca erau pe o curba ascendenta... sau cel putzin asha credeam eu. Ma rog...

vasile314tzurka
1st November 2004, 16:27
cinstit sa fiu nu prea vad cum. nu prea joaca nimic si daca mai e si adevarata povestea valizei din tren atunci e chiar pa... mde.

ADelPiero
3rd November 2004, 01:25
cu siguranta ca va ramane :cool:

Cucu
7th November 2004, 08:33
am pus intrebarea asta la inceputul campionatului si d'atunci suntem sus si jos.
Uneori ma gandesc ca e mai bine ca Timisoara sa nu aibe echipa in A decat sa ne faca de ras si sa ne luptam sa supravietuim .

ricomuerte
14th November 2004, 03:26
Daca mai cumpara vreo 5 jucatori - peste valoarea celor actuali - poate are o sansa sa ramana in A.

vlad1607
14th November 2004, 08:32
Daca continua tot asa....NO WAY JOSE NO WAY!

Rechinul Ucigas
15th November 2004, 20:49
Forza Farul !!! Sigur Ca Veti Ramane In A ! Respect Timisoara !!!

Cucu
17th November 2004, 20:12
Apreciem Constanta ... poate ne dati ceva puncte

Sergio
17th November 2004, 21:43
Ce puncte, ca ne-au dat 4... :o:
Inainte de a ne ajuta altii, trebuie sa ne ajutam noi. Cam greu... :rolleyes:

blaise_rabbit
4th February 2005, 11:19
va ramane sigur!!!!!!!!!!!!

daWhiGga
11th March 2005, 23:00
De ce sa nu ramanem?:D

Gigel Sportul
11th March 2005, 23:34
Vad ca s-a inchis votul... ca sa ramana ar trebui sa existe. Cred ca intrebarea corecta ar fi fost daca ramane in B1, si as fi raspuns ca da. Cred totusi ca Fulgeru AEK bragadiru Rocar va ramane din nefericire pentru fotbalul romanesc si pentru suporterii Timisoarei in A.

Sergio
4th May 2005, 18:09
gigele, vad ca ai putine idei da fixe. Tine-o tot asa! :jerk:

fl0o
8th July 2013, 21:39
din pacate lucrurile nu arata prea bine pentru Poli.
credeti ca ramanem in A?
Care Poli?:D