PDA

View Full Version : Pe cine sustinem/promovam?



resita
9th January 2009, 21:36
In urma unor discutii purtate aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=381067&page=4 am hotarat sa sustinem un concurent pentru a castiga Eurovision dar intrebarea este pe cine sustinem dintre

LOVE IS A BEAUTIFUL SOMETHING
Titlul piesei: „The balkan girls"
Muzică: Laurențiu Duță, Ovidiu Bistriceanu, Daris Mangal
Text: Laurențiu Duță, Alexandru Pelin
Interpret: Elena Gheorghe

si

LET THE MUSIC PLAY
Titlul piesei: „Stop"
Muzică: Eduard Cîrcotă
Text: Cristian Hriscu - Badea
Interpret: Cătălin


Acel concurent care va iesi castigator va beneficia de sprijinul nostru (voi incerca sa pun un articol pe ols) precum si pe alte forumuri, bloguri etc. sa se stie ca membrii forumului ols sustin respectivul concurent

rob_din
9th January 2009, 21:50
Eu zic mersi sa ajunga unl din cei doi, sa nu ne trezim cu surprize

resita
9th January 2009, 21:55
Eu zic mersi sa ajunga unl din cei doi, sa nu ne trezim cu surprize

unde sa ajunga rob, in finala sau unde?

rob_din
9th January 2009, 22:16
unde sa ajunga rob, in finala sau unde?

La Moscova

resita
9th January 2009, 22:18
Totul despre Elena Gheorghe http://resitasportmedia.ablog.ro/2009-01-09/eurovision-2009-elena-gheorghe.html

rob_din
9th January 2009, 22:20
Ai o pasiune pentru Elena Gheorghe vad. Eu sincer n-o suport dar piesa e buna n-am ce zice

resita
9th January 2009, 22:22
Ai o pasiune pentru Elena Gheorghe vad. Eu sincer n-o suport dar piesa e buna n-am ce zice

nu-i pasiune, e doar o incercare de promovare a unui produs (in speta Elena Gheorghe) care in aceasta perioada se vinde bine pe net :D ups, am dezvaluit din casa :happy:happy

ps. daca deti date despre Catalin poti sa-mi trimiti un PM si o sa fac ecelasi lucru si pt. el :evil:

rob_din
9th January 2009, 22:24
:happy:happySe vine Lenuta bine pe net?:happy:happy

effect
9th January 2009, 22:44
Nu as vrea sa ma pronunt pana nu aud piesele live ,dar daca tot m-am bagat in discutie votez cu Elena . Piesa e mai dinamica si mai potrivita pentru Eurovision . Sa speram ca va avea si o coregrafie pe masura

mikeyy
9th January 2009, 23:27
Ce frumos ati inceput sa o promovati pe Elena:D
Tot Elena zic si eu!
Eu o sa scriu despre amandoi pe blogul meu pentru inceput,iar dupa semifinale in functie de cum se prezinta fiecare si de rezultat voi scrie doar despre Elena.

Robert are dreptate...surprize pot aparea....ar fi culmea sa nu treaca in finala nici una dintre melodii.

irinaidu
10th January 2009, 02:39
unde as putea sa aud piesele?

rob_din
10th January 2009, 02:43
http://www2.tvr.ro/eurovision/

in sectiunea "concurenti"

irinaidu
10th January 2009, 03:30
amandoua sunt proaste dar vocea lui catalin imi place, asa ca as alege mel lui. dar cum v-ati hotarat la astea 2, celelalte sunt si mai rele???

relansat
10th January 2009, 06:25
sunt si io cu ileana, desi habar n`am cine e

vorba lu` shadow, tot mai bun e florin salam :happy

rob_din
10th January 2009, 10:09
amandoua sunt proaste dar vocea lui catalin imi place, asa ca as alege mel lui. dar cum v-ati hotarat la astea 2, celelalte sunt si mai rele???

Esti prima de pe forum care zice ca sunt proaste. Celorlalti ni s-au parut foarte potrivite pentru ESC, practic mai peste ot lumea vede o disputa intre cele doua pentru victorie

rocs_a
10th January 2009, 10:22
si eu sunt a doua. oribila muzica romaneasca. nu se compara cu ce se aude pe afara. putin house, o schelalaiala feminina si un ritm de miscat ceea ce atarna... astea-s valorile muzicale romanesti

mikeyy
10th January 2009, 12:29
Pt ESC nu trebuie sa ne placa neaparat noua...ci europenilor, iar cele 2 melodii sunt pe stilul Eurovision, ar prinde acolo!

irinaidu
10th January 2009, 14:25
poate sunt potrivite pt eurovision dar doar pt ca de cativa ani muzica de la eurovision e proasta.
hai ca acum de curiozitate o sa incerc sa ascult si celelalte melodii. va anunt daca am surzit.

praf_de_stele
12th January 2009, 21:32
zero - sunny days e misto...aduce putin cu snow patrol - chasing cars, da` e misto piesa...

dintre catalin si elena, aleg catalin...as vrea ca el sa ne reprezinte...piesa e frumoasa...si a elenei suna bine, dar merg pe mana lui catalin...e si simpatic, ar avea un plus...l`am vazut si la megastar si mi`a placut