PDA

View Full Version : Cel mai frumos gol al etapei a sasea



sun
11th September 2006, 17:54
Votati cel mai frumos gol al etapei a sasea . Doar aici :D

Dica e de la Steaua , iar golurile din penalty nu mai sunt bagate in poll , dupa succesul golului din penalty de la pollul precedent

SAMM
11th September 2006, 17:57
clar DICA - zis si dicanul brazilianul

/hello /hello /hello /hello /hello /hello

da unul mai frumos cu Kievul :yeah:

bada_otelul
11th September 2006, 17:57
golul lui daniel stan indiscutabil

Ayrton
11th September 2006, 18:00
Golul 2 al lui Danciulescu: bolta de la 16-17 metri sub transversala lui Tudor! :ok:

SAMM
11th September 2006, 18:03
Golul 2 al lui Danciulescu: bolta de la 16-17 metri sub transversala lui Tudor! :ok:

a fost norocos nu si frumos, a deviat fundasul ca altfel se ducea peste

oricum sa ne multumiti ca v-am dat super-atacant, calit in competitiile europene

guevarax
11th September 2006, 18:04
DICA

reluare de mare rafinament, mare jucator

m8k
11th September 2006, 18:13
Golul imens din atacul Timisoarei, binenteles dupa golul marcat de Anca.

resita
11th September 2006, 18:24
danciulescu golul 2.

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Blu3red
11th September 2006, 19:40
Hai ma fiti corecti..n-ati vazut ce gol o dat Pojer ?????? :ok:
Desi o fost sut norocos o fost superb golul...vad ca am fost primul care am votat golul lui...clar cel mai frumos gol al etapei !!!

Leviss
11th September 2006, 20:06
Cu toate ca Dulcea a marcat un gol frumos din lovitura libera trebuie sa recunosc , ca cel mai frumos gol a fost cel marcat de Pojer urmat de golul lui Danciulescu..

bada_otelul
11th September 2006, 21:02
a fost norocos nu si frumos, a deviat fundasul ca altfel se ducea peste

oricum sa ne multumiti ca v-am dat super-atacant, calit in competitiile europene

nu mai critica golurile altora cand tu votezi dica,un gol banal.apropo,oare de unde l-a luat steaua pe danciulescu atunci cand l-au luat?nu cumva de la dinamo?:rosu:

lolo_grupa_c
11th September 2006, 21:45
daniel stan,logic!!!

SAMM
11th September 2006, 23:19
nu mai critica golurile altora cand tu votezi dica,un gol banal.apropo,oare de unde l-a luat steaua pe danciulescu atunci cand l-au luat?nu cumva de la dinamo?:rosu:

se vede ca pe vremea aia te intrebai care e diferenta dintre pampers si scutecele traditionale

pe danciulescu l-a luat Steaua din Turcia, nu mai imi aduc aminte exact echipa, Kayserispor , nu mai stiu exact. Ideea e ca la Steaua s-a afirmat, din alea 150 de goluri sau cate a dat, vreo 100 le are date de la Steaua si vreo 10 impotriva lui Dinamo, asa ca mai subtire

gol banal, hai sa fim seriosi, priveste reluare sa vezi cum a sutat in minge, a fost o semipreluare si sut, n-ai de unde sa stii chestiile astea, probabil n-ai jucat mult la viata ta

pt cei care cunosc fotbal Dica trebuie votat :happy :happy :happy

glumesc, mie mi s-a parut oricum al lui Dica cel mai frumos, nici nu le-am vazut pe toate celelalte, si Dulcea a dat bine

tchibos
11th September 2006, 23:40
gol banal...

...glumesc,

eu as vrea sa mai vad asa "goluri banale" in campionat

m4st3r
12th September 2006, 14:54
asa de mult ne admiratzi bah franarilor, k pe orice thread tre` sa vb de noi???PENIBIL m9k...golul Dulcea

Aurel.D
12th September 2006, 14:56
Golul lui Pojer si al doilea al lui Danciulescu.

STEEL
12th September 2006, 15:00
Daniel Stan.Nu pt.ca sunt otelar.Trebuie sa recunoasteti care are ochiul format ca acest gol a fost dat cu o mare "delicatete".Centrare de pe stanga si din 12-13 m cu o executie de mare rafinament din vole,direct in vinclul portii.Super golul.

bada_otelul
12th September 2006, 16:08
se vede ca pe vremea aia te intrebai care e diferenta dintre pampers si scutecele traditionale

pe danciulescu l-a luat Steaua din Turcia, nu mai imi aduc aminte exact echipa, Kayserispor , nu mai stiu exact. Ideea e ca la Steaua s-a afirmat, din alea 150 de goluri sau cate a dat, vreo 100 le are date de la Steaua si vreo 10 impotriva lui Dinamo, asa ca mai subtire

gol banal, hai sa fim seriosi, priveste reluare sa vezi cum a sutat in minge, a fost o semipreluare si sut, n-ai de unde sa stii chestiile astea, probabil n-ai jucat mult la viata ta

pt cei care cunosc fotbal Dica trebuie votat :happy :happy :happy

glumesc, mie mi s-a parut oricum al lui Dica cel mai frumos, nici nu le-am vazut pe toate celelalte, si Dulcea a dat bine

1993-1994 Electroputere Craiova 14A 4 1
1994-1995 Electroputere Craiova 15A 27 7
1995-1996 Dinamo Bucureşti 5A 32 14
1996-1997 Dinamo Bucureşti 3A 32 8
1997-1998 Altay Izmir 7A 7 1
1997-1998 Steaua Bucureşti 1A 25 13
1998-1999 Steaua Bucureşti 3A 33 15
1999-2000 Steaua Bucureşti 3A 30 14
2000-2001 Steaua Bucureşti 1A 27 6
2001-2002 Steaua Bucureşti 4A 14 5
2001-2002 Dinamo Bucureşti 1A 13 3
2001-2002 Poiana Cāmpina 13B 1 1
2002-2003 Dinamo Bucureşti 6A 26 16
2003-2004 Dinamo Bucureşti 1A 29 21
2004-2005 Dinamo Bucureşti 2A 15 11
2005 Shandong Luneng A 11 4
2005-2006 Dinamo Bucureşti 3A 14 1

,ai dreptate,100 de goluri pt steaua,care de fapt erau 56 si statistica asta se opreste in sezonul trecut,dar tot are mai multe goluri pt dinamo,si ghici la ce echipe a jucat inainte de steaua...electroputere si...dinamo,ca sa vezi ce chestie.esti paralel

apropo,eu am zis sa nu te iei de golurile propuse de altii nu pt ca al lui dica este complet lipsit de frumusete ci pt ca au fost altele mult mai frumoase,ca preluare ca nu stiu ce,cand o sa dea dica un gol ca al lui stan(ma refer la executie exact la fel,pt ca goluri frumoase a mai dat dica) atunci sa mai vb

SAMM
12th September 2006, 16:43
deci oricum nu l-a luat de la dinamo, l-a luat de la Altay Izmir, mai ales ca imi aduc bine aminte atunci dinamo n-a vrut sa il mai ia innapoi , a fost scandal atunci, ii reclamau turcii la uefa

iar statistica ta nu stiu dak e corecta, imi aduc aminte ca intr-un sezon Danciulescu a dat 22 de goluri la Steaua, sau poate nu mai tin minte

Golul lui Stan nu l-am vazut, din cele pe care le-am vazut cel mai frumos mi s-a parut al lui Dica

sa inteleg ca esti dinamovist din galati

Judecatoru
12th September 2006, 17:19
Golul lui Pojer e golul campionatului pana acum

Aurel.D
12th September 2006, 17:48
bada otelul, SAMM
reveniti la subiectul topicului, va rog.

Ca sa lamurim problema lui Danciulescu, el a fost intr-adevar dat afara in 1997 de la Dinamo, a plecat la Altay Izmir si de acolo a fost luat de Steaua.

bada_otelul
13th September 2006, 00:42
deci oricum nu l-a luat de la dinamo, l-a luat de la Altay Izmir, mai ales ca imi aduc bine aminte atunci dinamo n-a vrut sa il mai ia innapoi , a fost scandal atunci, ii reclamau turcii la uefa

iar statistica ta nu stiu dak e corecta, imi aduc aminte ca intr-un sezon Danciulescu a dat 22 de goluri la Steaua, sau poate nu mai tin minte

Golul lui Stan nu l-am vazut, din cele pe care le-am vazut cel mai frumos mi s-a parut al lui Dica

sa inteleg ca esti dinamovist din galati

ai inteles complet gresit,dar asa sunteti voi stelistii dinamovistii si rapidistii,daca nu suntem cu voi obligatoriu suntem cu una din celelalte 2.statistica nu o fi perfecta dar in mare cam asa e,vroiam sa ii demonstrez ca danciulescu a fost mai intai dinamovist pt ca zicea ca ce jucator a dat steaua,si ca a dat mai multe goluri pt dinamo decat pt steaua ca el zicea ca a dat 100 pt steaua:mda: .cat despre goluri,nu m-a deranjat ca a zis golul lui dica ci pt ca s-a luat de alt gol,al lui stan a fost un lat pus din sritura de la vreo 10 metri direct in vinclu,bara gol.foarte dificila executia,era pe gsp reluare

Cristian
13th September 2006, 11:33
deci oricum nu l-a luat de la dinamo, l-a luat de la Altay Izmir, mai ales ca imi aduc bine aminte atunci dinamo n-a vrut sa il mai ia innapoi , a fost scandal atunci, ii reclamau turcii la uefa

iar statistica ta nu stiu dak e corecta, imi aduc aminte ca intr-un sezon Danciulescu a dat 22 de goluri la Steaua, sau poate nu mai tin minte

Golul lui Stan nu l-am vazut, din cele pe care le-am vazut cel mai frumos mi s-a parut al lui Dica

sa inteleg ca esti dinamovist din galati

Alo gara vezi ca acolo la Echipa Favorita zice cu cine tine, iar Daniel Stan joaca la Otelul nu la dinamo

pytzy
15th September 2006, 14:23
Golul marcat de Pojer. Cu toate ca a fost putin norocos, dar daca nu ai si putin noroc atunci nu-ti iese nimic.

Blu3red
15th September 2006, 19:36
Intru si io sa vad ce s-o schimbat pe aici de cand am intrat ultima oara si vad ca adevaratele goluri frumoase ale etapei is pe la coada (exceptie Danciulescu)...foarte ciudat :headbang:
Votati ma oameni buni cinstit nu ... tinand cont de echipa favorita :rolleyes:
Golul lui Dica o fost frumos dar nu are cum sa fie pe locul 2 in acest top :no: o fost un gol normal sut de la 11 metri la coltu' lung nimic mai special ..in fine :rolleyes:
Golul lui Pojer clar number 1 !!!

sun
15th September 2006, 20:07
a inceput etapa a saptea .. deci acest subiect trebuie inchis

Castigatorul e Ionel Danciulescu de la Dinamo , cu 11 voturi :yeah: