PDA

View Full Version : Don't cry for me...



ricky
23rd July 2004, 22:22
"Hallo ! Salut ! Sint eu...Ricky !" :evil:

N-am vrut sa ma scriu acest mesaj dar, in graba, doar citeva rinduri .

Pentru a nu da loc de interpretare !

Nu parasesc acest FORUM definitiv !
Poate...ma voi intoarce !
Dar, vine o vreme cind "antrenorul" nu mai poate misca nimic la o echipa !
Vine o vreme in care te invirti intr-un cerc si nu gasesti...colturile !

Nu incerc sa gasesc un vinovat !
In general, fiecare are o parere buna despre el insusi !
Eu am ajuns in punctul in care...sint dezamagit !

Pentru mine, FORUMUL a insemnat relaxare, buna dispozitie.
Am privit subsectiunile FORUMULUI ca pe apartamentele unor vecini unde, oricind, erai bine venit la un...pahar de vorba !
Unele "apartamente" s-au inchis sau...esti spionat de cum intri : ce "incaltaminte" porti, ce...tricou ai...

Las in urma o pleiada de cunostinte, prieteni chiar, pe care cu siguranta nu ii voi mai reintilni si pe alte FORUMURI !

Cu toate micile neajunsuri, ONLINESPORT ESTE CEL MAI BUN !
Pina la urma, calitatea este data (am mai spus-o) de cei care ii calca "pragul" !

N-are importanta pe unde merg !
Pe voi, cei de pe OLS, va sfatuiesc sa ramineti sa-l faceti si mai bun ca atunci cind revin sa am satisfactia ca pot "bea" o bere...fara sa fiu conturbat !

Acum, la incheiere, ar trebui sa multumesc familiei, sotiei, papagalilor mei, prietenilor etc...
Dar eu spun doar atit :

MULTUMESC ONLINESPORT !

Sergio
23rd July 2004, 22:47
Ce v-a apucat pe toti in perioada asta? Deja e prea mult...In fiecare zi dispare cate unul. Sa speram ca vom mai si transfera ceva ca sa ocupam posturile ramase deficitare. Mult noroc tuturor, oriunde s-ar duce.
Ricky, poate ne mai auzim pe alte site-uri...si dupa ce dispare canicula poate te razgandesti. :ok:

fia
24th July 2004, 10:38
Mdeah.... cum ar zice Big Sexy, e pacat ca pleca Ricky... dar sincer acum... cateodata(mai mereu) parca era prea pesimit....
O sa-i simt lipsa.... totusi

bapsy
26th July 2004, 15:10
:( ricky, nu ma indoiesc de faptul ca ai motive, chiar daca nu le cunosc exact. e pacat daca ne parasesti, am citit intotdeauna cu placere cugetarile tale.

eu astept sa te intorci ... pana atunci ...

MULTUMESC RICKY !

vasile314tzurka
26th July 2004, 15:12
ricky, pacat ca pleci. uite io revenii, poate si tu:)

fia
2nd August 2004, 17:38
Surse de incredere spun ca l-au revazut pe ricky pe forum... :p
Unde? La Concursul Bundesliga :evil: ... dupa cum zice si el.. putea sa lipseasca.....
Si la cel de divizia A /hello

CoolRain
21st March 2005, 13:16
Uf man... chiar ai plecat...