PDA

View Full Version : Minciuni!!!



lazia_sabin
10th September 2006, 14:06
In primul rand as vrea sa ma refer la articolul d ieri,cel cu Mitica Dragomir.In stirea dumneavoastra aparea afirmatia lui Dragomir cam asa:"CE sa caute chelnerul la Mutu in camera?Sa ii dea la buci?".Eu nu am vazut ieri pe nici un post de televiziune aceasta declaratie mai mult decat comica,si sunt sigur ca daca dansul ar fi spus un asemenea lucru,ar fi fost dat cu siguranta la stirile sportive.Asadar,nu stiu de ce aveti tendinta sa inventati anumite lucruri,probabil vreti sa faceti siteul mult mai interesant.Eu nu cred ca reusiti.
Si in al doilea rand, stirea de azi referitoare la faptul ca sharapova a castigat US Open,vedeti ca ati mai uitat niste randuri in limba engleza,probabil de la stirea pe care ati furat'o,si doar ati tradus'o,de pe un alt site de sport.
Destul de Jalnic!!!

Vadim
10th September 2006, 14:40
A fost la Pro TV, iti zic eu, ia casetele si o sa vezi. Eu am scris-o de la Pro TV, suna-l pe Felix Dragici.

Elphax
10th September 2006, 14:54
In primul rand as vrea sa ma refer la articolul d ieri,cel cu Mitica Dragomir.In stirea dumneavoastra aparea afirmatia lui Dragomir cam asa:"CE sa caute chelnerul la Mutu in camera?Sa ii dea la buci?".Eu nu am vazut ieri pe nici un post de televiziune aceasta declaratie mai mult decat comica,si sunt sigur ca daca dansul ar fi spus un asemenea lucru,ar fi fost dat cu siguranta la stirile sportive.Asadar,nu stiu de ce aveti tendinta sa inventati anumite lucruri,probabil vreti sa faceti siteul mult mai interesant.Eu nu cred ca reusiti.

am prins si eu faza de 2 ori la 2 posturi diferite, unul cred ca a fost B1

Sorin Blaj
10th September 2006, 15:25
A fost data de mai multe ori, si la PRO TV si la B1TV. Era o declaratie data la telefon.

Lazia Sabin. Pe viitor documenteaza-te inainte de a face afirmatii gratuite.

Vadim
10th September 2006, 16:16
Asa e lumea, nu ii costa nimic sa dea dun gura, e gratis.

luma
10th September 2006, 19:15
Uneori...costa.:D

Vadim
10th September 2006, 20:09
Nu si in cazul de fata.