PDA

View Full Version : Poli Timisoara - CFR CLUJ 2006/2007



forza_CFR
10th September 2006, 13:05
pareri :rolleyes:

Leviss
10th September 2006, 13:26
Parere...:evil:

Elphax
10th September 2006, 14:50
despre ce ?

forza_CFR
10th September 2006, 15:24
despre ce ?

pronosticuri,pareri inainte de meci :)

Elphax
10th September 2006, 15:46
care meci?

King of Hell
10th September 2006, 16:22
Poli Tm-cfr Ma :))

Elphax
10th September 2006, 16:24
pai au fost mai multe si vor mai fi multe, la care se refera ametitul asta?

Zax
10th September 2006, 16:29
ala de etapa viitoare ametitule :)

Elphax
10th September 2006, 16:30
aaaaaaaaa, ala?
nu vad ce e de discutat: bate POLI si gata ...

King of Hell
10th September 2006, 18:00
pai cum ce? scoru de exemplu...4,5-0 pacolo

Dark Horror
10th September 2006, 18:09
Vezi ca ala a fost la Caracal.Ai greshit meciul:P:D

King of Hell
10th September 2006, 18:11
Ma, acum sincer fara sa vreau sa jignesc, da asa prosti ca voi n-am mai vazut. mereu cand ramaneti fara replica aberati pe alte teme, ba va legati de ce-o facut U, ba de ce o iubesc pe mama mai mult ca pe U ba nush ce...sunteti penibili. revin dupa 4,5-0 ala cum ziceam. amaratilor

Dark Horror
10th September 2006, 19:02
Scuze daca te-am jignit dungatule.Dar totushi,cum crezi ca se poate pierde la Timishoara la 4 goluri diferentza?Numai la Caracal s-a rasturnat un car cu proshti mah.Nu ne da Timishoara 4 goluri nici macar cand promovatzi voi mah (adica la Pashtele Cailor sau al zebrelor ca sa fie de-al vostru).

forza_CFR
10th September 2006, 21:07
aaaaaaaaa, ala?
nu vad ce e de discutat: bate POLI si gata ...

vad ca te bati tare cu pumnul in piept tare si mare ca bate puli :evil: dupa cum am vazut azi jocul vostru seamana umpic cu a unei echipe de divizia C:happy

King of Hell
10th September 2006, 21:11
Scuze daca te-am jignit dungatule.Dar totushi,cum crezi ca se poate pierde la Timishoara la 4 goluri diferentza?Numai la Caracal s-a rasturnat un car cu proshti mah.Nu ne da Timishoara 4 goluri nici macar cand promovatzi voi mah (adica la Pashtele Cailor sau al zebrelor ca sa fie de-al vostru).

bine ma inteligenta rara, meri fa-ti ghiozdanu ca incepe scoala imediat

Dark Horror
10th September 2006, 22:08
Shi???Eu macar nu am ramas ca tine shi merg in clasa in care trebuie nu printr-a 8-a ca tine,ca ma gandesc ca la 19 ani ai ajuns pana acolo.


P.S. Batem la Timisoara desi va fi greu.

King of Hell
10th September 2006, 23:57
aha, atunci inseamna ca stii sa-ti numeri dintii care vor cadea pe jos intr-o zi

Dark Horror
11th September 2006, 00:08
Pe la 80 de ani imi vor pica,numai ca pe atunci poate sunt senil shi nu voi mai shtiu sa numar:P.
Hai ca m-am plictisit....

Sper sa batem la Timisoara,shtiu ca va fi greu,dar vedem atunci ce putem.

forza_CFR
11th September 2006, 10:36
aha, atunci inseamna ca stii sa-ti numeri dintii care vor cadea pe jos intr-o zi
cand omu' are dreptate de ce iti e ciuda?:rosu:

m8k
11th September 2006, 19:06
bine ma inteligenta rara, meri fa-ti ghiozdanu ca incepe scoala imediat

"Ma, acum sincer fara sa vreau sa jignesc, da asa prosti ca voi n-am mai vazut. mereu cand ramaneti fara replica aberati pe alte teme, ba va legati de ce-o facut U, ba de ce o iubesc pe mama mai mult ca pe U ba nush ce...sunteti penibili. revin dupa 4,5-0 ala cum ziceam. amaratilor" ti-ai dat raspunsul singur.Voi nu aberati deloc.....

six
11th September 2006, 19:41
Ma, acum sincer fara sa vreau sa jignesc, da asa prosti ca voi n-am mai vazut. mereu cand ramaneti fara replica aberati pe alte teme, ba va legati de ce-o facut U, ba de ce o iubesc pe mama mai mult ca pe U ba nush ce...sunteti penibili. revin dupa 4,5-0 ala cum ziceam. amaratilor:happy :happy :happy :happy :happy ei si 2-0 ne ajunge :happy :happy :happy

m8k
11th September 2006, 19:48
:happy :happy :happy :happy :happy ei si 2-0 ne ajunge :happy :happy :happy

Nu te teme, mai mult de 2 nu va dam:evil:

ultras79
11th September 2006, 20:19
Ziua de sambata a consemnat un nou episod din lupta care pare sa se duca pe toate fronturile intre fanii Universitatii si cei ai CFR-ului. Euforici dupa victoria favoritilor in fata celor de la Building Vanju Mare, o parte din suporterii Universitatii s-au gandit sa se ia la harta cu rivalii lor din Dealul Gruia.

Stiind ca fanii alb-visiniilor se indreapta in grupuri mici spre gara, pentru a ajunge la meciul de la Dej, dintre CFR si Jiul Petrosani, ultrasii din galeria lui U s-au impartit in grupulete de sapte-opt persoane si i-au asteptat in zona strazilor Mecanicilor si Horea pe rivali. Depasiti numeric, feroviarii au iesit destul de sifonati dupa altercatii, unul dintre ei avand arcada sparta, iar ceilalti scapand doar cu vanatai.

Ciprian Ciupei, unul din liderii Commando Gruia, ne-a confirmat incidentul. Eu am facut deplasarea catre Dej cu masina, insa mi-a povestit cineva implicat in incident. Nu stiu daca cineva dintre colegii mei din galerie a depus plangere la politie, insa, din ce stiu eu, acestia au fost luati la palme, iar Toni, unul din liderii galeriei, s-a ales cu arcada sparta, ne-a spus fanul feroviarilor.

In schimb, Raluca Seucan, purtatoarea de cuvant a Inspectoratului de Politie Judetean Cluj, ne-a declarat ca nu stie nimic despre un astfel de incident, ea fiind plecata din localitate. N-am fost in oras, nu stiu nimic. Ma voi interesa daca s-a intamplat o astfel de altercatie si veti fi informati maine (astazi – n. red.), s-a limitat ea sa declare.
Liderul cu masina ...fomistii cu trenul...!!! Ce galerie mortala aveti..!!! In Cluj-Napoca NOI facem legea...!!! NUMAI "U"

ultras79
11th September 2006, 20:21
Si un banc....pt voi....!!! Stiti de ce intra ceferistii gratis la meciuri??? Pt ca femeile au intrarea gratuita...!!! NUMAI "U"

m8k
11th September 2006, 21:40
Si un banc....pt voi....!!! Stiti de ce intra ceferistii gratis la meciuri??? Pt ca femeile au intrarea gratuita...!!! NUMAI "U"

Ar trebui sa lasi mai moale ca esti penibil, dar mai ales prost rau, la mintea ta si inventiile tale inca te mai crede cineva din telenovela de pe Acasa pe care tocmai ai vizionat tremurind si intre plinsete. Vezi de treaba ta si lasa povestile ieftine. Inchide televizorul si culcate. Poate maine nu vei confunda liga I cu Liga II unde iti este locul pentru asemenea postari.

six
17th September 2006, 01:31
Nu te teme, mai mult de 2 nu va dam:evil::ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: cam naspa robo,nu!!??:happy :happy :happy ....hai bau :drak:

ultras79
17th September 2006, 08:52
Mersi Poli...!!! NUMAI "U" www.ucluj.ro