PDA

View Full Version : vadim, ai cuvant?



Gerson
22nd July 2004, 01:51
ai promis ceva si nu te-ai tinut de cuvant

Si daca tot citesti mesajul asta, inteleg ca ti-e drag ca lumina ochilor edmond
totusi , incearca sa citesti mesajele de pe forumul ala si vezi si tu singur ce face edmond ...
daca ala e moderator...

Vadim
22nd July 2004, 16:13
Cind m-ai rugat sa sters mesajele acelea nu stiam despre ce e vorba. M-am uitat apoi si ti-am spus ca nu le pot sterge. Asta e cuvintul.

Cu Edmond_ e vechea poveste pe care o scoateti la naftalina cind dau frigurile prin Canada si trebuie sa stati in casa.

Gerson
22nd July 2004, 17:27
Ciudat si pacat in acelasi timp.

Daca mi-ai promis ca imi stegi mesajele, si nu le-ai citit inainte..te-ai uitat dupa ce contineau inseamna ca te-ai grabit
la fel cum te-ai grabit cand ai pus moderator, tomnaticul bizar

Daca dupa ce le-ai citit ai hotarat sa-ti schimbi cuvantul , inseamna ca nu iti tii promisiunea. Pacat
Vroiam sa aplanez conflictul, tot ce vrea edmond este sa distruga forumul Craiovei, sa apara doar parerea lui , vei regreta ca l-ai ales moderator si l-ai sustinut dupa ce si tu te-ai convins ca are probleme mari.
Impune-i niste reguli de moderare, nu-l lasa sa ne stearga toate mesajele fara nici un fel de discernamant

Pacala
23rd July 2004, 21:50
nu ii impartasesc deloc ideile lui che!

Vreau sa spun ca mie imi place acest site si acest forum, in ciuda multor imprefectiuni, ca apreciez o multime de persoane , altfel nu as fi pe aici, inclusiv pe inter care acum are probabil ceva contra mea.

In esenta discutia se invarteste in jurul unei unice probleme:

- Contrar altor sectiuni ale forumului , pe forumul Universitatii , banarile s-au dat numai pentru ca multi nu sint de acord cu maniera de moderare a lui edmond, cei care indraznesc sa aiba obiectii sint banati. Banarile din ultimele zile ale fanilor olteni sint lipsite total de motivatie logica

Vadim nu a citit mesajele si a facut exact ce i-a transmis edmond, in care are incredere oarba uitand ca noi toti sintem supusi greselii. Daca isi inchipuie ca edmond este un personaj imaculat si noi ceilalti sint raufacatori.......

edmond considera aceasta sectiune feuda lui, iar restul sint intrusi.
crede ca a fost numit moderator petru niste merite.
vorbesc de cunostinte in domeniul calculatoarelor etc pe care nu le are iar despre calitatile lui morale nici nu poate fi vorba.

Sa stie domnul edmond ca si eu am primit trei propuneri din partea lui vadim, faptul ca acum nu sint moderator se datoreaza faptului ca nu am fost de acord cu modul in care au fost numiti CATIVA dintre moderatori ...din randul unora care VORBESC EXTREM EXTREM DE URAT ,SINT AFONI IN DOMENIUL IT, UNII NICI ROMANESTE NU STIU SA SCRIE CORECT , CHIAR SE CHINUIE SA SCRIE O PROPOZITIE.
Tocmai ei au ajuns sa-i baneze pe ceilalti,iar edmond este exemplul cel mai flagrant.

Iar Vadim ar trebui sa-si puna totusi intrebarea daca nu cumva edmond depaseste limitele omeniei. Cam multi contestatari are
a se vedea si pe arena.

Vadim
24th July 2004, 18:08
Daca mi-ai promis ca imi stegi mesajele, si nu le-ai citit inainte..te-ai uitat dupa ce contineau inseamna ca te-ai grabit

Tu ai spus ca vrei sa iti sterg niste posturi, am zis ok. M-am uitat si era de fapt un thread. Intelegi diferenta? De aia nu am mai sters. Si apoi, consider subiectul de interes pentru forum. Daca era un thread oarecare sau un post oarecare de hartza (asa cum scrii tu de multe ori), iti stergeam fara probleme. Insa, in acel thread ti-ai depasit conditia... Merita sa fie acolo unde e, la fel cum crede si Edmond_!

nemuritor
24th July 2004, 18:41
ai reusit sa demonstrezi ca vadim este superficial si nu citeste mesajele dar baneaza din auzite

ai demonstrat ca minte aproape tot timpul, pentru asta ai fost si banat.
Nu ai vorbit nici un moment urat, in schimb vadim n-a reusit nici o clipa sa-si depaseasca conditia

Vadim
24th July 2004, 18:58
Nemuritor, ca de obicei pici ca musca in lapte si faci "pleasc". Eu am vorbit cu Gerson pe PM, fara sa stiu despre ce vorba. A fost o discutie generala. Nu am promis nimic, i-am spus ca voi sterge. Insa, cum eu imi depasesc conditia, am citit dupa, m-am ducomentat, m-am gindit, m-am scarpinat dupa cap si am ajuns la concluzia ca nu este oportun sa sterg. Repet, ca vad ca nu pricepeti, el a spus pe PM sa sterg niste POSTURI, dar era vorba de un TREAD. Cind Gerson va invata sa se exprime, va avea ceea ce cere, daca ii "promit"... In rest, sinteti bine? A aparut o stire in ProSport ca se desfasoara un campionat de fotbal in Canada. Voi erati echipa aia? Nu de alta, dar v-am dat poza la ziar si va pot identifica, de la stinga la dreapta.

ady_azzuro
9th September 2004, 17:27
Nu prea are cuvant din moment ce ieri mi-a spus ca imi va da inapoi postura de moderator si pana acum nu a facut-o.