PDA

View Full Version : News of the World



realmadrid.com
21st July 2004, 23:40
Aici, cei interesatzi si de altceva in afara de sport pot discuta si posta stirile din lumea intreaga
Imi place sa ma mentin informat cu ce se intampla in lume dar nu prea am cu cine sa discut
Stirile importante sau evenimentle recente vor fi discutate aici!

realmadrid.com
22nd July 2004, 16:56
Mafia rusa isi face film
Membrii Mafiei ruse produc un serial propriu privind adevarata viata a gangsterilor din Rusia, intrucat, sustin acestia, televiziunile din tara ii prezinta intr-o lumina falsa. Programul a fost produs de catre Vitali Djomocka, dupa ce a fost foarte nemultumit de modul in care a fost zugravita viata mafiotilor din Rusia. in acest sens, Vitali Djomocka, care in trecut a fost condamnat la inchisoare pentru o serie activitati ilegale, s-a hotarat sa scrie scenariul pentru episoadele serialului de televiziune. De asemenea, acesta a hotarat sa joace in rolul principal al serialului, convingand si alti membri ai Mafiei rusesti sa apara in program.

Ziarul Libertatea, 22 iulie 2004

cipi13
22nd July 2004, 17:22
Asta va fi reality show.....
Si oare o sa filmeze la ei acasa?

realmadrid.com
4th November 2004, 18:38
Yasser Arafat a murit acum cateva minute, la un spital din Franta, Paris

cyber_goool
5th November 2004, 16:57
N-a murit de tot, e in moarte clinica

bog_tom
5th November 2004, 19:38
Dumitrescu Ionutz, ne dezinformezi ? si eu care credeam ca e un thread serios :D

realmadrid.com
5th November 2004, 20:36
Asa au anuntzat la televizor, dar apoi au dezmintzit si au zis ca este in coma de gradul 4, adica este aproapre mort, se asteapta decizia familiei de al scoate dupa aparate...
Eu unul cred ca a murit deja, dar s-a zis ca este in moarte clinica, pt a se decide cine va prelua Palestina
Oricum Israelul a anuntzat ca nu isi va retrage trupele din Gaza, deoarece daca o vor face Hamas va controla in totalitate zona

PS_Este un thread serios, dar vad ca nu prea posteaza nimeni:D

bog_tom
6th November 2004, 05:22
deci nici cei de la TV nu s-au hotarat .... asteptam si alte stiri "din lume"