PDA

View Full Version : Cine va fi campion la Roland Garros?



toma
26th May 2003, 21:22
Roland Garros este cunoscut drept turneul de Mare Slem cel mai favorabil surprizelor. Cine va duce acasa trofeul in acest an?

romuscaro
26th May 2003, 22:34
agassi

Dorin
26th May 2003, 23:43
"Raspunsul prieteni e vinare de vint " dupa cum zice si cintecul .Pe zgura diferentele sint atit de mici ca invingatorul poate fii oricine.Gonzales de exemplu... :yeah: Dorin

toma
27th May 2003, 03:36
Gonzales e redutabil pe zgura, are o dreapta gigantica, si vine si dupa o performanta mare la Dusseldorf, unde a condus Chile spre trofeu fara sa cedeze nici un set, de aia l-am si pus in chestionar. Dar tot din cauza asta nu cred ca va castiga, pentru ca nu cred ca o sa "il tina" atata, inca 7 meciuri...

riva
31st May 2003, 09:59
moya ... as vrea ka dara nu el e oare cel care a umblat cu fosta bisboaca a lu` walter? ia mai ginditi-va un pic, moya ii de-a nostru, bine ka l-a batut ieri pe ala, ka era s-o faca lata!

riva
31st May 2003, 10:02
mai site admin ... cine ii gonzales ala? nici macar nu am auzit de el si tu il pui la favoritzi ... te rog las-o mai moale cu astia :) mersi , ceau

Dorin
31st May 2003, 15:12
Cine auzise de Wilander Mats care la 18 neimpliniti cistiga la Roland Garros ? Si cite alte exemple mai sint....Poate nu favorit Gonzales dar absolut nu de neglijat :yeah: Dorin

toma
1st June 2003, 06:46
din pacate, moya nu e de-al nostru, ci de-al lor :P poate sa si-o puna nu cu una, cu 1000 de bisboace din romania, tot al lor ramane. si ne mai ia si bisboacele :x
iar gonzales e un jucator f bun, care nici nu mai tine minte de cand nu a mai pierdut pe zgura. urmareste-l, e in optimi deja, si f posibil sa mearga mai departe :happy

ricky
2nd June 2003, 20:52
In ordine:
1. JUAN CARLOS FERRERO 60%
2. ANDRE AGASSI 30%
3. ALBERT COSTA 10%

ricky
4th June 2003, 16:55
FANTASTIC ! FANTASTIC !
COSTA A "APARAT" AL 4-LEA PENALTY : LA EGALAT PE DUCKADAM !
Dupa 1-2 si 0-2 (x3) COSTA REVINE SI CISTIGA !

Indiferent cine va cistiga (FERRERO ?!), COSTA SI-A APARAT (pina acum) MAGNIFIC TITLUL !

ricky
4th June 2003, 20:47
FANTASTIC si al doilea joc : FERRERO-GONZALES !

UN TURNEU SUPER ANUL ACESTA !

Un final de meci, cu un ultim GAME care refuza un invingator !
Dupa 40-0, pe serviciul sau, FERRERO a fost multa vreme contrat de un GONZALES de care vom mai vorbi !

Multi tineri deosebit de valorosi !
RENASTEREA TENISULUI ?!