PDA

View Full Version : The Pub - Probably The Best Thread On OLS



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Sir. Eko
12th December 2008, 17:03
Desi suntem destul de putini cei care petrecem mult timp pe `Anglia` ,m-am gandit sa deschid un topic in care sa putem vorbi despre.....orice,sa aducem aici discutiile off-topic sau certurile :D


deci.... Hey mates ,what up ? :bere:

Andrei_23
12th December 2008, 17:36
Weekend-ul asta ratez cred toate meciurile...deseara am majorat la un prieten si ratez Arsenalu maine (poate asa mai bat si ei...fara aluzie :D)...si duminica ii bag tare cu invatatu' ca luni am examenul pentru permis !!!!!!!!

ps: Bogdy pe unde mai e ca nu l-am mai vazut pe aici?

Sir. Eko
12th December 2008, 17:44
o fi cedat psihic Bogdi si a fugit in lume :P desi nu prea are de ce ...Liverpool merge bine :D



si eu ratez toate in afara de Arsenal :D ,azi am ceva show ....maine dupamasa `o combin `pe una ,seara majoratu lu varumeu` .parca totusi mai mult imi pare rau ca ratez El Clasico :(

bafta la examen!

Tazz
12th December 2008, 19:12
ps: Bogdy pe unde mai e ca nu l-am mai vazut pe aici?

Pai probabil ca nu e obisnuit cu locul de lider si nu suporta presiunea :evil:

Si pt ca tot vorbim despre orice aici: azi dimineata in autobuzul de munca au bagat pe dvd filmul Green Street Hooligans (ala cu Frodo suporter West Ham :)) ). Pacat ca drumul dureaza doar vreo 25 de minute, ca as fi stat sa-l revad pe tot :D
Ati vazut filmul? Mai stiti altul in genul asta?

Andrei_23
13th December 2008, 14:20
L-am vazut...e misto. Mai e "Football Factory", e cu ala de face emisiunile cu huligani pe Discovery.

Sir. Eko
13th December 2008, 14:59
si eu l-am vazut ,mi-a placut,merita sa te uiti .Footbal Factory nu l-am vazut dar am vazut documentarele alea cu huligani care is foarte tari!

deci dupa ce am trait ieri pot spune ca nu inteleg deloc ce se petrece in capul femeilor :| ,de ce fiecare gest trebuie sa aibe un subinteles pe care eu trebuie sa il descopar?

Andrei_23
19th December 2008, 12:04
Am vazut ieri in Mol o caciula faina cu Chelsea...alb cu albastru, intr-o parte era stema si in alta scria mic Adidas; faza tare-i ca acum 2 zile mi-am cumparat o caciula, nu mai dau 60 de lei pe asta cu Chelsea ca raman falit de Craciun :happy

Acum trebuie sa bat apropouri pe la neamuri si prieteni, poate se simt si ei si mi-o cumpara cadou de Craciun :lol:

Sir. Eko
19th December 2008, 15:01
^si eu merg in sat zilelele astea sa vad daca fac rost de $$ :))) ,eu vreau sa imi cumpar o chitara :D.
eu nu gasesc in oras nici macar un tricou de calitate cu Arsenal ...nici nu mai vorbesc de caciula ..

mihai_alex
29th December 2008, 18:59
Cartonas rosu aratat dupa doar trei secunde in Anglia

Cea mai rapida eliminare din istoria fotbalului s-a produs weekend-ul trecut, intr-un meci din campionatul de amatori al Angliei, Chippenham Town-Bashley.

David Pratt, legitimat la Chippenham, a fost eliminat dupa doar trei secunde de la primul fluier al aribtrului, pentru o interventie extrem de dura asupra unui adversar.

Prin aceasta eliminare, Pratt i-a facut invidiosi pe Giuseppe Lorenzo (Bologna), cel care a vazut cartonasul rosu dupa doar 10 secunde, si pe Kevin Pressman, portarul lui Sheffield in 2001, care a fost eliminat in secunda 13 a meciului cu Wolverhampton.

Cipri
29th December 2008, 19:07
3 secunde ?
lol ! :lol:

messi19
31st December 2008, 09:36
pai cum a reusit portarul ala sa fie eliminat dupa 10 secunde????ca abia are timp mingea sa ajunga la poarta....ce a facut????l-a fugarit pe arbitru pe teren????dar si asta dureaza mai mult...pana il prinde...pana scoate ala cartonasu........

Catalanul
31st December 2008, 14:30
din cate am inteles acel portar a facut un hent in afara careului ...

kain
7th January 2009, 15:48
Noul patron al echipei Manchester City, seicul Mansour bin Zayed al Nahyan, deschide lista celor mai bogati oameni din fotbal, acesta depasindu-l chiar si pe rusul Roman Abramovici, cel care si-a obtinut notorietatatea mondiala prin investitiile facute la Chelsea Londra.

In varsta de 38 de ani, Zayed al Nahyan este cotat cu o avere de 15 miliarde de lire sterline, de doua ori mai mult decat Abramovici, cel care domina pana in 2008 topul bogatilor din fotbalul insular.

Al doilea pe lista magnatilor implicati in sportul rege din Anglia este Lakshmi Mittal, industrias indian care si-a dat mana cu Bernie Ecclestone si Flavio Briatore pentru a investi o parte din averea sa de 12.5 milioane de lire sterline la clubul Queen's Park Rangers, aflat in acest moment in a doua liga.

Nici selectionerul Angliei nu sta tocmai rau la capitolul finante, italianul Fabio Capello ocupand pozitia a 73-a in acest clasament, avand o avere estimata la 25 de milioane de lire sterline. Sase milioane provin din contractul anual cu federatia engleza de fotbal, iar zece dintr-o colectie privata de arta.

Pe locul 78 se gaseste Sir Alex Ferguson, legendarul tehnician de la Manchester United adunand 22 de milioane de lire sterline, cu opt peste rivalul sau de la Arsenal Londra, francezul Arsene Wenger.

David Beckham domina de departe clasamentul la capitolul fotbalisti activi, noul jucator al Milanului avand in dreptul sau 125 de milioane (locul 38 la general). Urmeaza Michael Owen de la Newcastle United, cu 40 de milioane, si Wayne Rooney de la Manchester United, cu 35 de milioane.

Andrei_23
3rd February 2009, 21:19
De 100 de ori sa vad faza asta ca tot nu ma plictisesc :happy

http://www.youtube.com/watch?v=U6u_plvSTtk

Mi-l imaginez pe Abramovici sa fi facut asa dupa meciul de duminica. :D

Tazz
3rd February 2009, 23:00
Asta e cea mai tare faza!! :lol::lol:

Andrei_23
8th February 2009, 23:42
Ca tot a adus Celso vorba pe un alt thread...pe voi nu va enerveaza comentatorul Ioan Viorel de pe Eurosport2 ? Eu unul imi vine sa dau sonorul pe mut cand il aud ce banalitati zice, si o seriozitate apasata, cu o gravitate in glas de zici ca-i C.T. Popescu... De la un timp s-a tampit si Gradinescu, repeta acelasi si acelasi lucruri meci de meci: explica aproape meci de meci ce-i aia "rabona", zice la fiecare partida a lui Everton ca Arteta e coleg de bloc cu Xabi Alonso, cand e vorba de Anelka o baga pe aia ca "Daca il saluti primul pe Anelka dimineata el iti va raspunde, daca astepti ca el sa te salute, trece pur si simplu pe langa tine" si multe altele, nu-mi vin in cap acum...
De la o vreme a venit alt crispat, un pustan dupa voce, imi scapa numele...are ala o monotonie in comentarii de te apuca somnu'.

Singurul cat de cat mai normal imi pare Bgdan Ever (cred ca asa il cheama).

Cristy RVD
8th February 2009, 23:48
Azi am urmarit si eu meciurile de pe Eurosport 2.Ion Viorel e paralel cu EPL-ul.

Astazi la WH - MU am auzit o chestie interesanta: Ronaldo a jucat toata repriza pe partea stanga iar Giggs a marcat golul dupa a cea parte.Ion Viorel a inceput sa ne explice cat de buna a fost mutarea lui Giggs pe stanga chiar daca acesta juca in continuare pe dreapta.De adaugat ca Giggs a marcat golul dupa ce a batut un corner de pe partea stanga si mingea a revenit la el.Plus tot felul de indemnuri de genul "haide ... acum" sau afirmatii precum "suntem peste voi", "am fost mai buni".

Andrei_23
8th February 2009, 23:55
Da, astazi tot il tachina pe Gradinescu, peste noapte a devenit, vezi Doamne, mare ultras Tottenham.

saintcatri
9th February 2009, 18:32
:)))) Incredibil si oamenii astia... Mironica, mare fan Liverpool, in fiecare meci de UCL transmis de PRO TV, batea in 'pool ca in hotii de cai!! Dumnezeu sa-i mai inteleaga si pe astia, ca eu nu pot... :D

Cipri
10th February 2009, 01:00
repriza pe partea stanga iar Giggs a marcat golul dupa a cea parte
Rapidistule ,
golul dupa acea parte
@Andrei23 : asa se tachineaza ei , sa mai destinda putin atmosfera :) . Eu ii apreciez pe amandoi , chiar daca in unele momente ,,mai sar calul" :D

Cristy RVD
10th February 2009, 11:31
Prazare, ti`a luat mult sa`ti dai seama ca e o greseala de tastare ?

Celso
10th February 2009, 21:47
Ca tot a adus Celso vorba pe un alt thread...pe voi nu va enerveaza comentatorul Ioan Viorel de pe Eurosport2 ? Eu unul imi vine sa dau sonorul pe mut cand il aud ce banalitati zice, si o seriozitate apasata, cu o gravitate in glas de zici ca-i C.T. Popescu... De la un timp s-a tampit si Gradinescu, repeta acelasi si acelasi lucruri meci de meci: explica aproape meci de meci ce-i aia "rabona", zice la fiecare partida a lui Everton ca Arteta e coleg de bloc cu Xabi Alonso, cand e vorba de Anelka o baga pe aia ca "Daca il saluti primul pe Anelka dimineata el iti va raspunde, daca astepti ca el sa te salute, trece pur si simplu pe langa tine" si multe altele, nu-mi vin in cap acum...
De la o vreme a venit alt crispat, un pustan dupa voce, imi scapa numele...are ala o monotonie in comentarii de te apuca somnu'.

Singurul cat de cat mai normal imi pare Bgdan Ever (cred ca asa il cheama).

nu il suport frate,mai ales ca toti sunt subiectivi:| ...mai da si lectii de tactica, cum ar face el...ca nu fac bine unii antrenori...ca ce prost a tras ala...ca nu se trage asa...:happy

Andrei_23
10th February 2009, 22:30
Daca tot ei vor comenta Bundesliga la anu...:groggy: :D

Sir. Eko
15th July 2009, 14:51
http://www.youtube.com/watch?v=BqotfKujx1Q&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=sXktZD4wj10&NR=1 (HD :D se vede superb)

http://www.youtube.com/watch?v=usoosMK-kkI&feature=related


Cea mai frumoasa competitie din lume se intoarce pe 15 august :D ,adica fix intr-o luna .
Sunt singuru caruia ii este dor sa vada un meci ?Abea astept urmatorul sezon :d

Cristy RVD
15th July 2009, 14:56
Categoric, nu esti singurul.

:yeah:

Iaco
14th September 2009, 21:09
Si ca sa incepem balu...mama masii de cioara ce a putut sa ii faca lui van Persie:D:D:drak:(asta ca thread opener...eu nu ma mai bag...inainte cu tupeu:D:D)

Sir. Eko
14th September 2009, 21:15
^Iti dai seama....

Tazz
14th September 2009, 21:15
Asta a fost un apropo pentru certaretii de pe celalalt thread , nu ? Sa mute discutia aici :evil:

edit: acum am citit si dincolo. foarte bine ati facut ;)

Gooner
14th September 2009, 21:28
Aici e scris tot ce trebuie pentru un final al discutiei :)

By STUART WATSON Well what a weekend and another game full of incident and drama to keep us talking all through the week.

The game up in Manchester was always going to be difficult. Personally I thought if we got a draw out of the game then that would be a good enough result, unfortunately it wasn’t to be.

I won’t draw too much on the game itself, poor defending and an inadequate goalkeeper cost us the game. We went too “gung-ho” at 1-1 and that was what cost us the match.

Mr Adebayor has certainly made all the headlines for himself, with the alleged stamp on van Persie and then his celebrations after scoring City’s third goal.

What Adebayor seems to forget is that Arsene Wenger plucked him out of obscurity at Monaco where his career was going nowhere, and he has showed real disrespect towards the club.

Adebayor was given the chance to shine alongside Thierry Henry at Arsenal; he’s playing a better standard of football and Arsene kept faith with him, even after he only scored infrequently during his first season and a half at the club.

After Henry departed the club he came into his own with an explosive 2007-8 season, including the goal of the season away at Tottenham. The fans adored him, he got his own song that we didn’t stop singing for the whole of the second half away at Fulham in January 2008 and he says he loves the club and the fans and all is good.

Unfortunately Adebayor’s head was turned by the attention of clubs such as Barcelona and AC Milan. Arsene said he didn’t want Adebayor to leave but he demands his wages to be doubled to £110,000 a week to stay at the club. This rightfully angered many fans who see this as holding the club to ransom for more money.

In recent newspaper interviews Ade has cited that Cesc Fabregas has said he would like to play for Barcelona one day, yet never recived any stick from the fans. The difference between Cesc and Adebayor is that Cesc never demanded his wages to be doubled just to stay at the club after other clubs showed interest. Nor did he sulk and swagger lazily around the pitch for half the season.

Did you see how fast he sprinted towards our section on Saturday? I don’t think I ever saw him run that fast in his three years at Arsenal.

The celebration in itself didn’t anger me that much, in fact I wasn’t even that surprised when he did it. But what it showed to me on a whole was disrespect to not only Arsenal fans but Arsenal as a club.

I understand he was booed by some sections of the Emirates Cup in August last year, but Adebayor should have been made to understand that a pre-season friendly isn’t always attended by the people that go week in, week out to support the team. I’m unaware of much (if any) booing by the fans when the season started properly.

The fans that he ran towards were the type that paid towards his doubled wages and sang his name all over England and abroad. Yes they were abusing him during the game, but if Ade had not made all the comments during his transfer and the build up to the game, it would have not been as bad.

Secondly it showed real lack of class towards Arsene Wenger, the backroom staff and the board who paid for his services, and propelled his career skywards.

Mark Hughes said that Adebayor “was caught up in the moment.” Well you might want to try telling that to the stewards and police who had to battle to keep the Arsenal fans from entering the pitch. I do wonder if Greater Manchester Police will be having a word with City to explain Adebayor’s actions.

We then come to the stamping incident with Robin van Persie, quite how Adebayor said this was accidental was beyond me. Firstly the tackle was rash from Robin and deserved a yellow card. However to deliberately move your foot towards his face, and not only scrape your studs down his face, but to then stamp on his hand is way out of line.

You only had to watch Match of the Day on Saturday night to see that van Persie wasn’t play acting as blood streamed out of his head.

The F.A have said they will hold an inquiry into both incidents, which I would hope to see Adebayor receive a three-match ban for the stamp and then an extra game for the celebration.

You can certainly expect there to be a lot more talk around our home fixture with City than normal when they visit in late April. But who else would put money on Adebayor being left out of the team or squad completely How sweet would it be if a victory over them would stop them qualifying for the Champions League!

This week we look forward to the start of our Champions League campaign away at Belgian club Standard Liege who we defeated 7-1 en route to the Cup Winners Cup in 1994. This is followed by a visit from Wigan at Ashburton Grove on Saturday in the Premier League.

I would be looking to see us gain maximum points from both games to get our season back on track.

Iaco
14th September 2009, 21:33
Asta a fost un apropo pentru certaretii de pe celalalt thread , nu ? Sa mute discutia aici :evil:

edit: acum am citit si dincolo. foarte bine ati facut ;)

Pai imi vreau gold staru la sfarsitu lunii pentru moderatoru model:)

Tazz
14th September 2009, 21:36
Ai votul meu, sa stii :ok:

TeBat
14th September 2009, 22:00
cioara,necioara,e un super fotbalist:ok:

Bogeyman
14th September 2009, 22:10
fratilor, care sunteti din cj?...iesim la o bere dupa ce incepe faculta?

discutam despre BPL live :D

messi19
14th September 2009, 22:46
cioara,necioara,e un super fotbalist:ok:

posibil...da stii cum e,cand te paraseste nevasta pt ca tu o inselai ...apari si zici...eeee,si asa era o curva.asa si fanii astia a lu arsenal.dupa ce ala a dat atatea goluri pt arsenal si i-a tinut acolo sus si acuma a plecat la cetateni...eee,era doar o cioara afurisita.:no:

sunt 99% sigur ca daca ade era la arsenal si il calca pe fata pe ronaldo cat a fost la man.utd unu ca gooner ar fi zis ca bine i-a facut:mda:

TeBat
14th September 2009, 22:54
din pacate ai dreptate

Gooner
14th September 2009, 23:17
posibil...da stii cum e,cand te paraseste nevasta pt ca tu o inselai ...apari si zici...eeee,si asa era o curva.asa si fanii astia a lu arsenal.dupa ce ala a dat atatea goluri pt arsenal si i-a tinut acolo sus si acuma a plecat la cetateni...eee,era doar o cioara afurisita.:no:

sunt 99% sigur ca daca ade era la arsenal si il calca pe fata pe ronaldo cat a fost la man.utd unu ca gooner ar fi zis ca bine i-a facut:mda:

Gandesti prost. Hai sa o luam invers. Arsenal si Wenger l-au ajutat pe Adebawhore sa devina ceea ce e acum, el a luat bani de la club.....nu cred ca a facut el mai multe pentru Arsenal decat a facut Arsenal pentru el. Iara incepi cu dume de copil retard " sunt 99% sigur ca....bla bla" nu mai fi sigur pe niste chestii in care sunt implicat eu, ca nu ma cunosti. Dupa 3,4 posturi tu cunosti omul....mama te-or baga astia la FBI ca profiler, imediat imi spui ce mananc si ce muzica ascult. Nu m-am bucurat cand Diaby l-a facut KO pe Terry in schimb m-am bucurat ca Gallas nu l-a lovit pe Rooney cand fanaticu' sarea cu capu inainte la mingi la semi-inaltime (app. imi place fff mult Rooney). Trebuie sa fi cretin sa te bucuri la gesturi precum a fost cel a lui Adebawhore. Dar la ciumpalaci d'astia ca tine care numai din spatele tastaturii is smecheri, d'astia as bate zi si noapte.

Edit: Daca esti prieten cu engleza, citeste articolul asta: http://the-cannon.com/2009/09/13/manchester-city-4-2-arsenal-120909-premier-league/ . Poate-ti ramane si tie ceva-n cap

messi19
14th September 2009, 23:29
:happy:happy:happy am zis 99% deci nu inseamna ca te cunosc.
si nu era o duma:groggy:
siiii...il faceai cioara pe diaby cand l-a accidetat pe terry???vreau dovezi .

siii...e ceva aiurea aici.zici ca eu ma dau smecher din spatele tastaturii(sa imi arati de unde reiese asta)...insa tu imi zici ca ai bate de astia ca mine zi si noapte.asta fara sa te gandesti ca poate dai peste unu ca Bakkies Botha:yeah:
deci pana acum mi se pare ca tu esti ala care se sparge in figuri din spatel tastaturii:rosu:

Gooner
14th September 2009, 23:35
:happy:happy:happy am zis 99% deci nu inseamna ca te cunosc.
si nu era o duma:groggy:
siiii...il faceai cioara pe diaby cand l-a accidetat pe terry???vreau dovezi .

siii...e ceva aiurea aici.zici ca eu ma dau smecher din spatele tastaturii(sa imi arati de unde reiese asta)...insa tu imi zici ca ai bate de astia ca mine zi si noapte.asta fara sa te gandesti ca poate dai peste unu ca Bakkies Botha:yeah:
deci pana acum mi se pare ca tu esti ala care se sparge in figuri din spatel tastaturii:rosu:

In imaginatia ta esti frate cu Ernesto Hoost si amic bun cu Bute, nu ?
Eu am spus toate astea dupa ce tu comentezi mult prea mult subiectele aparute in jurul lui Arsenal si mereu esti "anti-Arsenal" ca sa spun asa. Esti ca si cersetoru' ala la care ii dai 2 lei si iti macere....mai da 2 mai da 2 mai da 2. Am inteles. Esti anti-Arsenal, Adebawhore a facut un gest normal si Wenger e fiu de curva....ce mai vrei ?

Tu: "Vreau dovezi" .....prietene, te crezi in tribunal, sau ce ?

Andrei_23
14th September 2009, 23:38
Gonner, e normal sa fie anti-Arsenal din moment e e fan Spurs :)

messi19
14th September 2009, 23:47
nu stii cine e bakkies botha probabil de ai trecut la bute :D
si nu am nimic cu arsenal.doar s-au nimerit sa fie doua faze care sa aiba legatura cu arsenal.
voi astia fanii arsenal simpatizati si pe rapid???ca si aia se dau victime daca incepe sa ploua afara.si zic ca a dat D-zeu ploaie asa de-a dracu...ca sa ii ude pe ei.
ca si lu eko i se parea ca are cineva ceva cu arsenal.
si eu nu vorbeam de gestul lui ade...nici macar nu am vazut faza.eu vorbeam de reactia ta...cum a fost si cum ar fi fost daca inca era la arsenal.
nu stiu daca wenger e fiu de curva...nu cred ca e.de ce???stii tu mai multe???

si nu ma cred in tribunal.doar in pub

messi19
14th September 2009, 23:49
andrei....nu e normal.aia din londra e normal sa fie.eu nici macar nu am trecut prin londra,apai sa stau acolo...deci atata timp cat nu mi-au facut nimic nu ma intereseaza.
ce vrei daca chelsea,liver sau united nu fac nimic special???totul se invarte in jurul lui arsenal.deci nu e normal ca lumea sa vorbeasca despre ei???

Andrei_23
15th September 2009, 00:05
Chelsea face si tace :D Intr-un fel ai dreptate, oricat de mult urmarim noi meciurile si suntem la curent cu ce sa intampla la ei, daca nu esti de acolo n-ai cum sa simti rivalitatile si antipatiile dintre cluburi.

Iaco
15th September 2009, 00:19
Eko dai o bere ca ti-am animat threadu:D

michai
15th September 2009, 00:26
fratilor, care sunteti din cj?...iesim la o bere dupa ce incepe faculta?

discutam despre BPL live :D

Eu m-as baga la o bere:D
Cand poti?:D

Gooner
15th September 2009, 08:27
nu stii cine e bakkies botha probabil de ai trecut la bute :D
si nu am nimic cu arsenal.doar s-au nimerit sa fie doua faze care sa aiba legatura cu arsenal.
voi astia fanii arsenal simpatizati si pe rapid???ca si aia se dau victime daca incepe sa ploua afara.si zic ca a dat D-zeu ploaie asa de-a dracu...ca sa ii ude pe ei.
ca si lu eko i se parea ca are cineva ceva cu arsenal.
si eu nu vorbeam de gestul lui ade...nici macar nu am vazut faza.eu vorbeam de reactia ta...cum a fost si cum ar fi fost daca inca era la arsenal.
nu stiu daca wenger e fiu de curva...nu cred ca e.de ce???stii tu mai multe???

si nu ma cred in tribunal.doar in pub

1. "eu nu vorbeam de gestul lui ade...nici macar nu am vazut faza" - inseamna ca vorbesti in necunostinta de cauza, eu inca l-am facut doar cioara....daca te uitai la rezumatele EuroSport 2 cu Ioan Viorel (fan spurs app) si Emil Gradinescu (fan arsenal) auzeai chiar din gura lui IV ca a spus ca e comportament de jigodie, african pur sange in timp ce Gradinescu a spus ca Wenger l-a facut fotbalist cand la Metz nu juca, si acum "musca mana ce l-a hranit".

2."voi astia fanii arsenal simpatizati si pe rapid?" - generalizezi aiurea, eu simptaziez cu Universitatea Cluj si Dinamo.......si nu cred ca "toti rapidistii" sunt cumva, "toti stelitii" sunt altcumva (toti sunt la fel).

3. "eu vorbeam de reactia ta" - nu vorbi de reactia mea daca nu sti despre ce comentez....nu l-am facut aiurea maimutoi sau mai stiu eu cum.

messi19
15th September 2009, 09:02
cioara gooner...cioara l-ai facut.ai uitat deja???
pai nu generalizam...numa ca sunteti 3 fani arsenal pe aici dintre care la doi li se pare ca lumea are ceva cu echipa lor.un procent destul de mare totusi
si daca au zis aia 2 ce???aia doi nu sunt cu nimic superiori tie de exemplu.deci daca au zis aia sau ai zis tu tot aia e???ce??daca sunt comentatori inseamna ca detin adevarul absolut??

Celso
15th September 2009, 09:09
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mai gata ma ca m-am saturat ...fivar ciorile de ras:no:

nush ce va certati atatea pe spatele unor putori de castiga zeci de milioane pe an ... chiar nu merita

Bogeyman
15th September 2009, 09:29
Eu m-as baga la o bere:D
Cand poti?:D

dupa ce incepe scoala :)...doar atunci stau in cj :P

Iaco
15th September 2009, 10:11
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mai gata ma ca m-am saturat ...fivar ciorile de ras:no:

nush ce va certati atatea pe spatele unor putori de castiga zeci de milioane pe an ... chiar nu merita

Lasa-i omule in pace...le-am zis certuri de genu asta care nu au legatura expres cu subiectul topicului vor primii avertisment...Pe PUB se vor tine de acum incolo toate concursurile astea in care vedem care are bilute mai mari:D


!!!Puteti sa va certati cat vreti voi de tare dar injuraturile si amenintarile cu moartea vor fi tratate cu severitate:)

Celso
15th September 2009, 10:42
nu sa se certe! sa aive dispute pe argumente clare ... in plus injuraturile si jignirile or sa fie sanctionate, cum zici tu:D

dar eu zic mai bine sa va aveti ca fratii:D

Andrei_23
15th September 2009, 11:09
Ce faci frate ? :)

Celso
15th September 2009, 11:15
nimic, criza asta:D

TeBat
15th September 2009, 11:25
putem sa ne batem cu halbe de bere in cap?:Dca doar e PUB

Celso
15th September 2009, 11:28
rugamintea mea e sa nu risipiti berea, goliti-le intai:D

Andrei_23
15th September 2009, 11:29
Ne dam in cap ca fratii :D

sun
15th September 2009, 11:42
daca spargi halbe de bere in capul altuia nu se poate spune ca faci o risipa (mare). Cu atat mai mult daca respectivul tine cu o echipa rivala :D

Celso
15th September 2009, 11:46
pt Gooner una :D
http://img12.imageshack.us/img12/3876/jenniferellisonsupports.jpg (http://img12.imageshack.us/i/jenniferellisonsupports.jpg/)

michai
15th September 2009, 12:20
pt Gooner una :D
http://img12.imageshack.us/img12/3876/jenniferellisonsupports.jpg (http://img12.imageshack.us/i/jenniferellisonsupports.jpg/)

Eu cred ca as lasa berea pe mai tarziu:P:ras-plans:

Andrei_23
15th September 2009, 14:06
Numa' crezi ? :)

Gooner
15th September 2009, 14:18
pt Gooner una :D
http://img12.imageshack.us/img12/3876/jenniferellisonsupports.jpg (http://img12.imageshack.us/i/jenniferellisonsupports.jpg/)

Bereeeeea brunaaa uuuuhhhh:yes: . Sau o fi bere blonda ca tipa (glm) ? :D .....aia n-are asa mult alcool :(

Edit: stiai ca tipa asta tine cu Everton ? :D

Cred ca dupa meciul cu Arsenal era foarte fericita, impartea bere :haha:

Sir. Eko
15th September 2009, 14:28
Politia il va ancheta pe V.Persie pentru ca a injurat cand a inscris golul de 1-1 :D ,a depus plangere un fan a lui Man City :))) dupa ce inscrie se poate citi pe buze ca a spus `Fuck Yeah` :))

Fani lui City au inceput si o petitie ,ei vor ca v.Persie sa fie suspendat :D

Intrebarea este ,totusi ,cate etape de suspendare va primi Eduardo?el e vinovat oricum pentru tot :D

TeBat
15th September 2009, 19:07
Home-grown rule introduced


The Premier League have introduced a home-grown player rule which will come into effect from next season, alongside a limit on squad sizes.

From the 2010/11 campaign, the 20 Premier League clubs have voted to introduce measures which will see all teams required to have eight home-grown players out of a squad of 25.

Chief executive Richard Scudamore confirmed the changes, with clubs only able to make alterations to their squads during the two transfer windows.

"As of next season clubs will be required to have a squad named of up to 25 players, of which no more than 17 can be over the age of 21 and not home grown," Scudamore said.

"The definition of home grown is trained for three years under the age of 21 by somebody in the English and Welsh professional system.

"Clubs will have to declare their 25 at the end of August when the window shuts and then again at the end of January."

Players who are aged under 21 are eligible over and above the limit of 25 players per squad.


Sky Sports

Sir. Eko
15th September 2009, 20:56
^Asta se aplica si acum in CL ...deci pentru Big 4 nu vor fi probleme ,poate la astea mai mici ...

Gooner
19th September 2009, 00:55
Etapa interesanta asta ce vine :D

Ce as vrea sa imi fac si eu rost de un pahar d'asta lung :D
http://x87.xanga.com/cf1a77034813568508466/b46016862.jpg

Bogeyman
19th September 2009, 10:55
cauta ceva magazin cu chestii pt chimisti

Gooner
19th September 2009, 13:32
cauta ceva magazin cu chestii pt chimisti

:happy Merita sa cauti si acolo :happy

TeBat
19th September 2009, 20:05
cu unu de asta plin mi-as face pofta pe 3 zile :cry: :D

http://www.beerquest1k.com/Assets/Beer%20Glass%20-%20Giant%20-%20jatteglas.jpg

Gooner
19th September 2009, 20:42
cu unu de asta plin mi-as face pofta pe 3 zile :cry: :D

http://www.beerquest1k.com/Assets/Beer%20Glass%20-%20Giant%20-%20jatteglas.jpg

In ala faci baie :happy

Iaco
23rd September 2009, 18:24
Redknapp salutes Neville
Harry Redknapp takes his Tottenham side to Preston in the Carling Cup tonight urging them to show the same passion for their club as Gary Neville does for Manchester United. Neville’s controversial celebrations after United won the derby on Sunday have been condemned by the FA, but Redknapp said: "Look at the excitement Neville showed and he was only a sub. He was jumping higher than Fergie. I remember losing at Bolton last year and looking at our bench — two of them were asleep with hats pulled down and blankets over them. I said, “It’s hard for 30 grand a week” and “Sorry for dragging you away from your missus”. United’s players don’t sit there feeling down. It’s something they develop, the mentality is brilliant."

:))...Harry as usual:D

TeBat
23rd September 2009, 20:21
are dreptate omul:D

Celso
28th September 2009, 17:45
ceva propuneri de nume pt threadul cu wallpapere, fotografii, avatare samd:D?

Sir. Eko
28th September 2009, 17:46
`Poze` :))) ...foarte inventiv sunt :D

Ceva de genu `media`...punem acolo si filmulete,rezumate ,poze :D

Celso
28th September 2009, 18:45
Morph

ulpoadezi aici: http://imageshack.us/ si da COPY aici la HOTLINK FOR FORUMS(1)

Sir. Eko
17th October 2009, 21:25
Ai muncit azi Celso :D .

Celso
17th October 2009, 21:29
mda, m-a muncit:D :mda:

Celso
20th October 2009, 18:07
mai sunt vreo 200 si ceva de posturi si facem peste 17.000 de posturi aici:yeah:

sper ca pana duminica sa trecem pragul de 17.000;)

http://img188.imageshack.us/img188/6917/beremain.jpg (http://img188.imageshack.us/i/beremain.jpg/)
una pt mine, una pt Morph, una pt Eko...s:D

TeBat
20th October 2009, 18:13
mi-am luat si eu una:D
http://www.cksinfo.com/clipart/food/beveragesdrinks/alcohol/big-beer.png

Iaco
20th October 2009, 18:23
Mai avem ceva vreo 250 de posturi(care oricum se vor face dupa meciul de duminica viitoare:D)...oricum avem de departe cel mai civilizat forum la campionate externe:D...ca de Liga 1 nici nu pomenesc:D

Si modificand un pic celebrul dicton al tovarasului Lenin: Postati, Postati si iar Postati!

Sir. Eko
20th October 2009, 19:52
http://img29.imageshack.us/img29/7826/baglassware02.jpg (http://img29.imageshack.us/i/baglassware02.jpg/)

:ok::ok:

Trebuie sa tragem tare sa depasim 17.000 pana duminica :D

Andrei_23
20th October 2009, 20:29
Eu ma multumesc si cu un ceai :happy

Tazz
20th October 2009, 21:07
Ma da voi beti fara mine? :angry:

Hai noroc!!

http://i61.photobucket.com/albums/h70/vladduna/1600.jpg

Cristy RVD
20th October 2009, 21:09
vin nu dati ? :D

TeBat
20th October 2009, 21:11
poftim Cristy:D
http://g1b2i3.files.wordpress.com/2009/07/wine-tours.jpg

Cristy RVD
20th October 2009, 21:14
putin, dar de calitate :D

TeBat
20th October 2009, 21:19
bun ca tot ce e putin si putin ca tot ce e bun:D

Iaco
20th October 2009, 21:34
Eu ma multumesc si cu un ceai :happy

Atunci uitate mai degraba la liga indiana sau chineza de fotbal:D:drak:

Iaco
23rd October 2009, 18:22
As Mr. T put it before:D:D:

http://i37.tinypic.com/o8telg.jpg

Tazz
23rd October 2009, 19:14
Genial !! :lol:

Gooner
23rd October 2009, 20:19
As Mr. T put it before:D:D:

http://i37.tinypic.com/o8telg.jpg

:happy TAREEEE :happy

"Imi e mila de....amarat"
Chiar as vrea sa-l vad pe Mr. T ca-i da un ciolan in nas lui Tevez (pacat ca e cam batran :))

Sir. Eko
25th October 2009, 14:33
16,942 :D Hai ca se poate :D !

Iaco
25th October 2009, 15:08
:happy TAREEEE :happy

"Imi e mila de....amarat"
Chiar as vrea sa-l vad pe Mr. T ca-i da un ciolan in nas lui Tevez (pacat ca e cam batran :))

Ala cred ca si la 100 de ani il bate pe Tevez cu un deget de ii suna apa in cap apasului:D:D

Iaco
25th October 2009, 19:15
Eko tre sa dai o bere lui Milanezu ca daca nu ma enerva asa de tare nu cred ca ajungeam la 17K:D:D

Tazz
25th October 2009, 20:20
Eu zic sa dea un rand de bere ala care a scris postu 17000. Se poate afla?

Cristy RVD
25th October 2009, 20:24
Am calculat cu precizie si am ajuns la concluzia ca Mr. Eko este cel ce primeste un rand de bere :D

Tazz
25th October 2009, 20:28
Si de la cine primeste ?:thinkso:

Iaco
25th October 2009, 20:29
Sa dea fanii Liverpool ca tot sunt exuberanti la ora asta:D:)

Cristy RVD
25th October 2009, 20:30
de la Morph ca el a pierdut azi :D

Iaco
25th October 2009, 20:34
de la Morph ca el a pierdut azi :D

Nu se pune ca eu am zis primu:P...sic sic!

Tazz
25th October 2009, 20:46
Atunci lasati ca isi cumpara singur :P

Iaco
25th October 2009, 20:51
Ca tot e fan Arsenal:D

Sir. Eko
25th October 2009, 21:57
Acuma sunt si suparat ,chiar nu se ofera nimeni ?o bere...2 ?5?7?

Iaco
25th October 2009, 21:59
Hai ma nu mai fii suparat:)...se mai intampla:D...ti-as trimite eu una pe e-mail:D

messi19
25th October 2009, 22:08
Acuma sunt si suparat ,chiar nu se ofera nimeni ?o bere...2 ?5?7?

iti dadeam eu daca nu ziceai ca ma comport ca unu de 12 ani:headbang:
eu trebuia sa fiu in coma alcoolica la cum merge spurs.si tu la o infrangere gata???

Sir. Eko
25th October 2009, 22:10
:)) cum sa nu fiu? am mai vazut meciu asta de 100 de ori ,deja m am plictisit,conducem flex 75 de minute si apoi :)).Nu pot da vina pe arbitraj (poate o sa greseasca si pentru noi si atunci nu o sa ma intereseze)...noi am fost prosti iarasi...Mannone :( inca o gafa,mersi pentru meciul cu Fulham dar e timpul sa revenim la idiotu blond.

Andrei_23
25th October 2009, 22:14
Pentru tunari si diavoli un ceai de tei sau o cana cu lapte sa uite de necaz :drak::D

Iaco
25th October 2009, 22:16
Iar vine Andrei cu Liga indiana de fotbal...daca sunt buni la cricket si hochei pe iarba nu inseamna ca sunt buni si la fotbal Andrei:D:D

Andrei_23
25th October 2009, 22:26
Ce-ai ma cu mine, daca mie imi place ceaiu' :happy

Tedi servesti ? :D

TeBat
25th October 2009, 22:31
barman,un Absinth ca am mare suparare !

http://www.absinth-international.de/assets/own/havelposter1.jpg

Sir. Eko
25th October 2009, 22:32
^Uite asa Andrei :D

Tazz
25th October 2009, 22:37
Lasa-mi si mie o gura Eko :pace:

Andrei_23
25th October 2009, 22:37
Ce-i asta ? 60% ? Vrei sa mor ?

TeBat
25th October 2009, 22:39
asta e excusiv pt cei care au pierdut sau au facut egal azi :D

Tazz
25th October 2009, 22:46
Atunci eu vreau portie dubla, ca a facut egal si Dinamo :lol:

TeBat
30th October 2009, 21:30
pentru prietenii mei de pe Anglia

http://www.scrollbar.dk/events/20080509.Final.Fantasy.Night/photos/scrollbar_shots.jpg

Tazz
30th October 2009, 22:06
Eu il iau pe ala verde :D

Sir. Eko
30th October 2009, 22:11
^Ultimul pahar e al meu :D

michai
30th October 2009, 22:30
Ceva albastru...nimik?:P:P:D

TeBat
31st October 2009, 10:46
albastru doar pastile michai :D

dav_david
31st October 2009, 11:59
'na ziua! Azi alta zi spectaculoasa din EPL ...oricum pctul culminant cred ca o sa fie arsenal-tottenham. Ce rau imi pare ca nu prind digisport ca sa vad ci alte meciuri decat cele date de Eurosport 2. Sper sa nu pierd nimic important...

Gooner
31st October 2009, 12:59
Ce vrajala are Rocky-n el :))

Redknapp: Chelsea and Utd are favourites
Redknapp: Gunners won't win title
Redknapp: We're equal to Arsenal

Raspunsul lui Wenger azi de la 14:45 pe Eurosport 2 ;)

Sir. Eko
31st October 2009, 13:09
'na ziua! Azi alta zi spectaculoasa din EPL ...oricum pctul culminant cred ca o sa fie arsenal-tottenham. Ce rau imi pare ca nu prind digisport ca sa vad ci alte meciuri decat cele date de Eurosport 2. Sper sa nu pierd nimic important...

Incearca sa te uiti pe net la ele ,la astea mai importante gasesti streamuri de calitate :D


Da ceva pentru mahmureala nu aveti? ca is praf...

Gooner
31st October 2009, 13:19
http://cache2.asset-cache.net/xc/76020945.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1935F875963FC567DB14CD1AB1CD4CC36EB A7CFF610D5B4FC25

TeBat
31st October 2009, 13:25
Eko,incearca niste

http://www.relaxcom.ro/img/p/79-118-thickbox.jpg

si daca nu merge,ultima solutie:D

http://www.culinar.ro/forum/uploads/98763.jpg

Sir. Eko
31st October 2009, 13:32
^Nu vreau sa ajung la ultima soutie :)) ,am iesit la o limonada...plus un medicament pentru durerea de cap :D ..imi trece pana la urma :D , sa bata azi Arsenal si asa bine o sa ma simt!!!

dav_david
31st October 2009, 18:52
Uite ca a batut. Ti-ai revenit ? :D ( hai liverpool cu revenirea...)

Sir. Eko
31st October 2009, 21:09
Uite ca a batut. Ti-ai revenit ? :D ( hai liverpool cu revenirea...)

Da :D nu mai am nicio probema acum :D :P.

Sir. Eko
1st November 2009, 14:36
La multi ani Gooner!:D ,nu dai de baut?

Gooner
1st November 2009, 15:40
La multi ani Gooner!:D ,nu dai de baut?

Mersi, Mersi :yes:

Alege-ti :D

http://www.geckoblue.org/images/posts/2004/beer2.jpg

.....al meu nu e chiar chiar asa de plin, dar seamana.....bine, si firmele difera :D

Tazz
1st November 2009, 17:09
E bine ca ai oua si ketchup :D
E ziua ta Goonere? Hai la multi ani, sa traiesti :ok:

Cristy RVD
1st November 2009, 17:23
La Multi Ani, Paule!

Sa fii sanatos!

TeBat
1st November 2009, 17:42
Goonere dai de baut mai ales ca a batut si Arsenal:D
La multi ani :bere:

Celso
1st November 2009, 18:27
La multi ani, Goonere!:yeah::yeah::yeah: sa cresti mare si voinic:D

Iaco
1st November 2009, 18:51
La multi ani!...si sa speram ca ai devenit mai intelept:P:P

Gooner
1st November 2009, 19:12
Asta si de ziua mea ma face prost -I- :headbang: :happy

Mare schimbare e ca ma pot duce la pariuri ::happy . Mersi tuturor.....BERE pentru toata lumea :evil:

http://www.funnyphotos.net.au/images/beer-spillage-of-the-back-of-a-truck-having-some-t1.jpg

Iaco
1st November 2009, 19:59
Pai nu puteam sa scap ocazia:P..."mai intelept" inseamna ca erai intelept si inainte:P

michai
1st November 2009, 20:31
LA Multi Ani Tunarule:yeah::yeah:

Sa fie si Si Arsenalu pe primul loc la sfarsit......dupa Chelsea:P:lol:

UIte special pt tine:P
http://tomashalberstad.files.wordpress.com/2009/07/beerglass.jpg

Sir. Eko
1st November 2009, 22:22
Hmmm acuma vad ca toti sunteti mai batrani ca mine :D

Tazz
1st November 2009, 22:40
Hai ca se lasa cu mahmureala pe aici :D Ne luam concediu maine ? :groggy:

michai
1st November 2009, 23:11
Maine o sa am 6 ore de mate...asa ca ar fi bine sa nu fiu mahmur:ras-plans:

Anyway...vad ca cetatenii nu au reusit sa bata la Birmingham:mda:

TeBat
1st November 2009, 23:16
Maine o sa am 6 ore de mate

vai de capu' meu :cry: :cry: :cry:

Gooner
1st November 2009, 23:20
Sapt. asta am liber :D

michai
1st November 2009, 23:20
Ce sa-i faci...asta ii facultatea:happy

Si dupa 6 ore de mate...mai am si un seminar la fizica.....Politehnica asta:headbang::P

TeBat
1st November 2009, 23:27
maine am de la 16 la 18 Engleza si cam atat:D

Iaco
1st November 2009, 23:30
Maine o sa am 6 ore de mate...asa ca ar fi bine sa nu fiu mahmur:ras-plans:

Anyway...vad ca cetatenii nu au reusit sa bata la Birmingham:mda:

Ce sa bata bine ca nu au luat-o pe coaja rau de tot:D:D

Iaco
1st November 2009, 23:31
Sapt. asta am liber :D

Asa vrea scoala...sau ti-ai facut tu un cadou de ziua ta??:drak::drak:

Gooner
2nd November 2009, 00:58
Asa vrea scoala...sau ti-ai facut tu un cadou de ziua ta??:drak::drak:

Mi-am facut cadou o sapt. :cool:

Sir. Eko
28th November 2009, 12:53
17,983 Ce repede ne miscam :)))

Celso
28th November 2009, 14:23
pai sa vezi maine dupa ce ne certam :sneaky:

Sir. Eko
28th November 2009, 14:59
pai sa vezi maine dupa ce ne certam :sneaky:

Maine dupa meci eu o sa fiu flex...fericit ,nu o sa am chef sa ma cert :D

Celso
28th November 2009, 15:04
bineinteles! va vom bate prin anestezie:drak:

Sir. Eko
28th November 2009, 16:32
bineinteles! va vom bate prin anestezie:drak:

Nu cred :D .Dupa merg in oras undeva sa vad` El Clasico` ,beau ceva si ma calmez :D plus ca is pregatit psihic de mult pentru meciu asta :D ,m-am obisnuit cu ideea ca o sa pierdem asa ca :D .

Celso
28th November 2009, 16:33
de unde ai invatat tehnicile astea de adormire?:D ...din Liga 1:happy

Gooner
28th November 2009, 16:55
Batem si gata. Eu demult am zis ca meciul cu Sun'land e 10x mai greu fata de cel cu Chelsea. 1 sau 2-0 lejer ;)

Andrei_23
29th November 2009, 00:10
Ce ziceti de modul in care a sarbatorit Bullard si ceilalti golul de azi contra lui City ? :happy

Sir. Eko
29th November 2009, 01:12
:happy:happy

Bullard e nebun de tot :D .

Cipri
29th November 2009, 15:42
Pt Celso , Andrei , Raul ... etc :D

http://customize.org/xpthemes/66667/download

EDIT : Folositi IE ca sa puteti sa descarcati !

TeBat
29th November 2009, 19:04
ceva pe rosu n-ai?:D

Cipri
2nd December 2009, 10:42
Cred ca gasesti pe site-ul oficial al lui United :D

Sir. Eko
21st December 2009, 13:49
18,696

Ne miscam greu ....iara nu-i ca vara :D ?...sau repede? :D

Celso
26th December 2009, 10:14
:rasc: pt noi, azi vine Mosu'

Iaco
26th December 2009, 10:34
O sa fir greu cu Birmingham...aia au cinci meciuri castigate consecutiv:D:D...mai joaca si acasa:D:)

Celso
26th December 2009, 10:55
si unde mai pui ca nu au mai pierdut de ceva vreme ...tre sa batem azi totusi:lol:

Sir. Eko
29th December 2009, 13:25
Ziua mea de nastere ,serviti va rog :P

http://img704.imageshack.us/img704/5184/beercollection.jpg (http://img704.imageshack.us/i/beercollection.jpg/)

Celso
29th December 2009, 13:33
pfff...prea multe optiuni, nu ma pot decide:happy

La multi ani! ...mult noroc in tot ce faci ...:ok:

Sir. Eko
29th December 2009, 13:37
Mersi Celso :D :bere:

michai
29th December 2009, 13:59
eu iau o Stella Artois:D
La multi ani!!:bere:

Tazz
29th December 2009, 23:10
La Multi Ani Eko !!! Sa traiesti, sa-mbatranesti !! :bere:
Nu pleaca nimeni pana nu terminam toate sticlele alea, asa-i ? :D

Celso
29th December 2009, 23:11
luam si acasa:D

TeBat
29th December 2009, 23:27
Eko probabil este intr-o lume mai buna la ora asta:D

Gooner
30th December 2009, 00:14
:no1 La multi ani nebuno ! :no1
Legat de Song vs Denilson: :floricica: ---> :mask ---> :ciocan: ---> 2x :galben: ---> :rosu: --->:cya: ---> :dance: (DENILSON)

Iaco
30th December 2009, 09:40
La multi ani Eko!!!!...scuze de intarziere:)

Sir. Eko
30th December 2009, 11:32
Eko probabil este intr-o lume mai buna la ora asta:D

Da eram la ora aia,dar acuma nu is ...tot astept sa imi explodeze o vena pe creier asa rau ma doare capu :headbang: .NU mai beau in viata mea.

Multumesc tuturor pentru urari! :D

Celso
30th December 2009, 11:36
esti inca tanar, o sa inveti sa bei cu cap:P

muci ma fac de revelion sa uit de toate supararile:drak::happy

Sir. Eko
30th December 2009, 11:41
:happy Eu nu mai beau ...mor incet aici ...

TeBat
30th December 2009, 14:20
.NU mai beau in viata mea.



sa te/ne minti in halul asta:happy

Celso
31st December 2009, 14:30
hai ca astazi facem 20.000 posturi/OLE/

Va multumesc tuturor celor care ati postat aici in 2009! va astept si la anul

Sir. Eko
31st December 2009, 14:56
hai ca astazi facem 20.000 posturi/OLE/

Va multumesc tuturor celor care ati postat aici in 2009! va astept si la anul

20.000? :shocked: .

Suntem la 18,995 deci nu facem azi 20.000 :D .....


LA MULTI ANI!Ne vedem in 2010!

Celso
31st December 2009, 15:38
am vrut sa zic 19.000:cry: ...nici nu am baut si m-am ...:D

Gooner
31st December 2009, 15:41
am vrut sa zic 19.000:cry: ...nici nu am baut si m-am ...:D

Dupa ce incepi sa bei, vrei sa ajungem la 200k in seara asta :happy

Celso
31st December 2009, 17:16
asa e ...dati`va la o parte ..fac clasamentu la concurs:happy sper sa iasa bine:D

Sir. Eko
2nd January 2010, 14:21
Cel mai frumos revelion posibil pentru mine :D ,sper ca a fost la fel la toata lumea :) .

Sper ca 2010 sa continue asa cum a inceput /OLE/

TeBat
2nd January 2010, 14:28
neata copii:D

deocamdata e fain anul 2010:D asa sa fie si mai incolo

Sir. Eko
2nd January 2010, 15:22
^Pur si simplu genial acest inceput de an :D

Am ajuns la 19,012 :D

Tazz
2nd January 2010, 15:49
Asa, ma bucur ca v-ati trezit si sunteti bine :))
Sper ca n-avem victime ale bauturii sau mancarii, da?

TeBat
2nd January 2010, 15:51
nu prea sunt victime pentru ca a fost un revelion de criza:D

Tazz
11th January 2010, 22:52
A vazut careva filmul The Damned United? Din trailer pare foarte fain, mai ales ca personajul principal e un fost antrenor a lui Leeds :D

Il scot repede sa ma uit ....

Sir. Eko
21st January 2010, 23:16
^Nu am vazut filmul .Cum a fost?

Stam pe loc in ultima perioada :D 19,369

Tazz
22nd January 2010, 19:48
E tare fain, ti-l recomand :ok:
E despre foarte scurta cariera a lui Brian Clough la Leeds in '74, si rivalitatea lui cu Don Revie.

Chiar nu mai vazusem de mult un film despre fotbal, si asta a venit exact la fix :D

Iaco
23rd January 2010, 11:38
Looking for eric...e foarte tare...cu guest starring Eric the King:D:D

Tazz
25th January 2010, 18:58
Baieti, serviti-va! Azi e ziua mea :D

http://i61.photobucket.com/albums/h70/vladduna/frigider-cu-bere.jpg

Sir. Eko
25th January 2010, 19:23
LA MULTI ANI TAZZ!!!!:bere::bere:

Gooner
25th January 2010, 19:49
La multi aniiii :no1

michai
25th January 2010, 19:49
La multi ani Tazz!!:bere:

Tazz
25th January 2010, 20:53
Multumes, multumesc. :D
Eu ma duc sa-mi ud un pic gatul. Sa fiti cuminti :cool:

Andrei_23
25th January 2010, 21:19
La multi ani Tazzule :yeah:

Uda-l cat mai tare :D

Celso
25th January 2010, 21:58
LMA Tazzmanine!:yeah:

acum inchin un pahar in cinstea ta ...multa sanatate!:ok:

Tazz
26th January 2010, 21:09
Multumesc mult! Multa sanatate si voua. :ok:
Gata mi-am revenit. Hai, la treaba ca avem etapa :D

Sir. Eko
26th January 2010, 21:24
^Nu maine avem etapa.Sau si azi?

Tazz
26th January 2010, 21:32
Oi fi eu batran, da inca mai vad bine :D

Sir. Eko
26th January 2010, 21:36
25,chiar esti :P :D ...sunt si azi meciuri.

Tare semnatura Tazz :happy :happy

Tazz
26th January 2010, 21:42
Mersi, mersi. Poti s-o pui si tu daca vrei :D

Sir. Eko
26th January 2010, 21:45
Mersi, mersi. Poti s-o pui si tu daca vrei :D

Chiar m-am gandit sincer :D ...dar ca un fan LOST adevarat ce sunt , nu o pot schimba pe a mea .

Tazz
26th January 2010, 21:47
Macar pana incepe finalul :D
Apropo, mai e un pic de tot...

Sir. Eko
26th January 2010, 21:51
Macar pana incepe finalul :D
Apropo, mai e un pic de tot...

Stiu ,abea astept :D .Inca o saptamana , o sa fie genial sezonu asta :D ..iar finalu epic ,sper eu :D .Care ii personaju tau favorit?

AgMhI0JirlQ

Tazz
26th January 2010, 21:54
Personajul meu favorit nu mai e. Era Charlie :)
Dar poate imi fac astia vreo surpriza si mai apare si el asa un pic sezonul asta...

Sir. Eko
26th January 2010, 21:56
Cred ca o sa apara,asa am citit pe net ,ca o sa revina pentru cateva episoade.In schimb Mr.Eko nu mai revine :(:( ,pacat,era genial.

Andrei_23
26th January 2010, 21:58
De acolo ai tu ma Mr Eko? Ma gandeam ca esti ecologist sau ceva de genu :happy Trebuie sa ma uit si eu la Lost asta ca prea il lauda toata lumea :)

Tazz
26th January 2010, 21:58
Pacat, eu cred ca puteau face multe cu personajul Eko. Puteau sa-i dea un rol muuuult mai important in film. Eu la un moment dat chiar eram sigur ca el e Jacob, sau chiar ca are legatura cu fumul :P

Sir. Eko
26th January 2010, 22:05
De acolo ai tu ma Mr Eko? Ma gandeam ca esti ecologist sau ceva de genu :happy Trebuie sa ma uit si eu la Lost asta ca prea il lauda toata lumea :)

Ecologist ? :happy:happy:happy Da trebuie sa te uiti!II GENIAL !

Tazz , asa trebuia ,sa fie un personaj foarte important...dar a avut ceva probleme personale si a cerut sa fie scos din serial...

Andrei_23
26th January 2010, 22:07
La Doctor House se uita careva? Ca il lauda Badea toata ziua...am vazut ca-i pe TVR joia de pe la 23.

Sir. Eko
26th January 2010, 22:07
Da eu ma uit.Ii tare ,chiar foarte tare.Merita sa te uiti.Scoate de pe torrente ca are 6 sezoane ,daca te uiti asa ...nu o sa mai intelegi nimic.

Tazz
26th January 2010, 22:12
Si eu, si eu! Chiar iti recomand, e genial :D



Tazz , asa trebuia ,sa fie un personaj foarte important...dar a avut ceva probleme personale si a cerut sa fie scos din serial...

Asta n-am stiu. Pai atunci asa se explica totul...

Gooner
27th January 2010, 00:39
http://www.youtube.com/watch?v=sMRA61smgG4

Sir. Eko
27th January 2010, 20:11
Paul nu cred ca ai postat bine .

Tazz
27th January 2010, 21:00
Si eu credeam ca e de la mine problema :o:

Sir. Eko
31st January 2010, 23:02
Premier League 2009-2010 Replies 2.146 si suntem in februarie doar.

Premier League 2008-2009 Replies 601 .


Ce diferenta uriasa :D .

Celso
31st January 2010, 23:04
pai dca nu aveam timp sa incit spiritele pe aici:evil:

Sir. Eko
31st January 2010, 23:07
:D:D:D

Stai sa vezi saptamana viitoare dupa Chelsea-Arsenal .

zebe
31st January 2010, 23:26
Servus. :D

TeBat
31st January 2010, 23:28
Servus omule! Ce te aduce pe aceste meleaguri straine? :D

zebe
31st January 2010, 23:33
Am venit in vizita. Asa, un fel de excursie. :P

Sir. Eko
31st January 2010, 23:41
Hoho ,sa traiesti Zebe,cam ce faci tu pe aici ? :D

zebe
31st January 2010, 23:42
Explorez. :P

Ma primiti? Trebuie sa completez ceva formular/cerere? I come in peace. :D

Sir. Eko
31st January 2010, 23:44
Explorez. :P

Ma primiti?Trebuie sa completez ceva formular? I come in peace. :D

Te primim ,daca faci o bere. :D

Te-ai uitat la meci azi? :(

zebe
31st January 2010, 23:47
Nu m-am uitat, dar am inteles ca o castigat ai lui condreacata. :P

Cum o fost meciul? Hai ca intru in paine. :D

Sir. Eko
31st January 2010, 23:51
Am dominat noi cap coada,am pierdut nemeritat :happy .Sa nu crezi altceva,indiferent ce iti zic astea din ziare si de la TV....:D

Mare plictiseala la mine acuma seara :( .

zebe
31st January 2010, 23:57
Trebuie sa-mi iau si io echipa? Zi-mi o echipa gen Sanatatea Cluj de pe la insulari. :D

Cristy RVD
31st January 2010, 23:58
Zi-mi o echipa gen Sanatatea Cluj de pe la insulari. :D

Manchester United :D

Sir. Eko
1st February 2010, 00:01
Manchester United :D

:happy


Vauxhall Motors FC ,mai era un fan aici pe forum...dar nu mai intra :( .


Cum ai trecut de sesiune Zebe?

zebe
1st February 2010, 00:05
Manchester United :D

:happy


Vauxhall Motors FC ,mai era un fan aici pe forum...dar nu mai intra :( .

Cum ai trecut de sesiune Zebe?

Vauxhall Motors asta ii un fel de Dacia Mioveni? Nu-mi place. Mi se pare mai aproape Man Utd de Sanatatea. :D

N-am trecut inca de sesiune. Mai am un examen de dat. Totusi, la alea la care ne-o dat rezultatele o iesit relativ bine. :D

Cristy RVD
1st February 2010, 00:06
Daca nu vrei Manchester, incearca Everton :D

TeBat
1st February 2010, 00:09
Zebe,iti recomand cu caldura Burnley. :D

zebe
1st February 2010, 00:16
Suna bine. :D

michai
1st February 2010, 00:20
eu zic sa tii cu Fc Sheffield:D
pacat ca nu ii in Premier League:P

zebe
1st February 2010, 00:30
Nici Sanatatea nu ii in Liga I. Tot gasesc eu motive de cearta chiar daca n-or fi ai mei in prima liga. :P

michai
1st February 2010, 00:33
pai astia de care ziceam eu is in liga a 8 a engleza:happy

zebe
1st February 2010, 00:38
Si mai bine. :D

Tazz
1st February 2010, 19:05
Salutare zebe, bine ai venit.
Vin si eu cu o promupene: Macclesfield Town :D
E mai ceva ca Sanatatea Cluj :ok:

Celso
1st February 2010, 19:12
eu ii recomand lui Zebe sa fie cu ochii pe echipa din Blue Square South => Bath City, o echipa infiintata in anul 1889:ok::D

Tazz
1st February 2010, 19:15
eu ii recomand lui Zebe sa fie cu ochii pe echipa din Blue Square South => Bath City, o echipa infiintata in anul 1889:ok::D

Da da, echipa de mare perspectiva :happy

Hai zebe, iti asteptam decizia. Sa vi cu adeziunea :D

zebe
1st February 2010, 20:19
Macclesfield Town FTW!

Desi Bath City Blue Square South suna fenomenal! Ma mai gandesc oricum, daca mai aveti propuneri nu ezitati... :D

Merci de primire! :bere:

Cristy RVD
1st February 2010, 20:28
daca mai aveti propuneri nu ezitati... :D


propunerea mea nu o iei in seama ? :D

Andrei_23
1st February 2010, 20:35
E si "United of Manchester" daca doresti :D

Sir. Eko
1st February 2010, 20:40
Tazz tata,maine lost :X.
Cum stai? ,ai emotii ? :D :P

zebe
1st February 2010, 20:44
E si "United of Manchester" daca doresti :D

Da, da, am auzit de ei. Interesant ar fi sa existe si "Pool of Liver". :D

Cristy, faptul ca i-o batut pe Gunners ma face sa ma mai gandesc. Mie imi trebuie ceva cu mai putine succesuri. :P

Ce-i aia Lost? :D:D

Tazz
1st February 2010, 20:54
Tazz tata,maine lost :X.
Cum stai? ,ai emotii ? :D :P

Stai bre ca maine abia apare. Noi il vedem poimaine, nu ? Sau ai tu alta sursa ?:o:

ps: zebe, pana te hotarasti tu se termina campionatul. Nu vrei sa vezi si tu un meci cu noua ta echipa de suflet in sezonul asta? :D

Sir. Eko
1st February 2010, 20:56
Da maine apare,noi il vedem miercuri dimineata :d ..pe la 4-5 apare pe torrente :D .Evident nu dorm maine noapte :) .Stau si astept .....

Tazz
1st February 2010, 21:09
Pai pana ajung eu acasa pe la 6, tu deja te-ai plictisit de episoade :(
Cred ca-mi iau si eu concediu miercuri special pt asta :P

Gooner
1st February 2010, 22:16
Da maine apare,noi il vedem miercuri dimineata :d ..pe la 4-5 apare pe torrente :D .Evident nu dorm maine noapte :) .Stau si astept .....

A aparut Lost S06.E00 ......clasica recapitulare dinaintea unui nou sezon.
http://scenefz.net/bitbucket/f-91315-1.jpg

Noua (vechea) moda:
http://onlinegooner.com/gallery/shirts/images/25.jpg

Tazz
1st February 2010, 22:42
Daca nici asta nu e Eko, atunci nu stiu ...:D