PDA

View Full Version : Onlinesport, Fantasy pe Espn.com



DaEdge
8th September 2006, 20:38
eu zic ca aici putem discuta mult mai ushor, chestii despre concursul nostru de fantasy
au si acolo forum si private messaging, dar mie mi se pare ca ne-anm complica, deci, am facut thread-ul asta

se poate barfi, vorbi,si se pot aranja si eventuale trade-uri care ulterior sa se concretizeze in liga noastra.

cam atat, peace

DaEdge
8th September 2006, 20:42
...stiu ca mai exista un thread cu un nume aproximativ la fel, dar pe acela s-a discutat despre inscrieri, si tot felul de intrebari si raspunsuri....
deci acest thread eu vreau sa fie dupa ce s-a draftat si stim toti ce jucatori avem,etc.

A.k.a
8th September 2006, 21:39
Voi vi-ati aranjat draftu sau ati ales aia cu espn experts(?) sa aleaga

DaEdge
8th September 2006, 21:58
bai eu din cate stiu e live draft-ul, parca asa zicea seahawk,ceva de 11 septembrie,ora 19.00 ora romaniei

A.k.a
8th September 2006, 22:00
da, da este aia pre-rank. Acolo iti poti tu alege ordinea jucatorilor, sau ai o optiune sa aleaga espn experts(sau asa ceva) ordinea lor. Eu aia intrebam cum ati ales

DaEdge
8th September 2006, 22:08
eu inca n-am ales,dar daca de exemplu, un jucator pe care ti-l l-ai ales, il ia altcineva inaintea ta? deci eu pana la urma nu stiu exact cum e cu jucatorii pre-rankuitzi, tre sa mai intrebam pe cei care stiu.oricum ne mai interesam pana, cand va fi ziua draftului

A.k.a
8th September 2006, 22:17
Ii pui in anumita ordine. De exemplu eu am pus prima optiune sa zicem tiki barber. Eu am alegerea 3 per total ca am vazut acolo. Daca aiailalti doi nu-l ia inaintea mea, il iau eu. Daca il ia careva atunci il iau pe ala de pe locul 2
Asa cred adica

Mihai13
8th September 2006, 22:54
Unde exact te-ai dus ca sa-ti pre-rankuiesti jucatorii?

A.k.a
9th September 2006, 00:34
Dai la my team si acolo poti. Ii langa aia cu change logo, rename team si invite parca

Mihai13
9th September 2006, 07:02
Gata, s-a rezolvat. Va astept in week 2. :drak: