PDA

View Full Version : Care va fi surpriza la "pachetul x3" pt. meciurile din UCL?



starsteel
8th September 2006, 13:32
Hai bagati niste pronosticuri referitoare la surpriza oferita pe langa pachetul x 3.
Ce sa fie: tricou, sapca, steag, bratara, insigna, etc?

Kainsashiki
8th September 2006, 13:36
tricou ? un tricou e 130 ron :D in niciun caz

probabil o esarfa sau un steag de dimensiuni mici :)

starsteel
8th September 2006, 13:38
Nu neaparat un tricou original.

SAMM
8th September 2006, 13:39
cred ca ceva sub 5 RON, breloc, insigna, la preturile astea puse se vede ca oamenii vor sa se imbogateasca li se rupe de suporteri

Jerry20cm
8th September 2006, 13:40
pai poate ne spune cineva care si-a cumparat azi pachetul.
eu unul cred ca va fi un stegulet :D

SAMM
8th September 2006, 13:41
pai poate ne spune cineva care si-a cumparat azi pachetul.
eu unul cred ca va fi un stegulet :D

pai de maine se dau :headbang:

starsteel
8th September 2006, 13:42
Pachetele am inteles ca se vand incepand de mine. Nu e asa?

Kainsashiki
8th September 2006, 13:44
incepand de maine la ora 10 :D

Jerry20cm
8th September 2006, 13:47
pai de maine se dau :headbang:

my bad
aveam impresia ca de azi se vor pune in vanzare , dar intradevar de maine 09.09.2006 vor fi puse in vanzare.

daughter ss
8th September 2006, 13:49
eu totusi cred ca va fi o sapca, acesta costand 10 RON...

SORENSEN
8th September 2006, 14:15
Cred ca vi o bratara din silicon..costa 5 ron

Paul
8th September 2006, 15:30
cred ca va fi ultimul numar din Suporter Steaua :D

Kainsashiki
8th September 2006, 16:18
sau poate un poster cu jucatorii :D sa fim seriosi, cine isi cumpara biletele pt surpriza asta?

Paul
8th September 2006, 16:35
cine gandeste ca la un pachet de 1.850 primesti fie si un tricou sau ceva de genul a 20-30 RON se inseala !!!!
Avand in vedere ca participarea in Liga presupune si fotografii obligatorii pt. site-ul uefa , poza cu echipa (noua) , e posibil si un poster!
Eu unul sper ca abonatii o sa primeasca maine cate un hectar in pipera :D

Kainsashiki
8th September 2006, 16:36
ma gandeam k se va oferi revita aia de la gsp "Campionii"

Paul
8th September 2006, 16:37
niciodata!

Aurel.D
8th September 2006, 17:14
Surpiza va fi ca biletele la "x3" vor avea preturi mai mari decat cumparate cate unul!!:o:
:D

daughter ss
8th September 2006, 22:47
Surpiza va fi ca biletele la "x3" vor avea preturi mai mari decat cumparate cate unul!!:o:
:D

nu are cum... unde ai vazut scris asta? :o:

Kainsashiki
8th September 2006, 23:23
glumea :)

Liviu
9th September 2006, 00:06
Probabil ce va fi mai ieftin dar nu insignă , aia chiar ar fi un mare fās...probabil un steag ( steguleţ de fapt ) şi cu asta basta...sau un poster cu echipa .

stelist4ever90
9th September 2006, 01:33
eu nu cred ca va fi cadou surpriza :)

SAMM
9th September 2006, 11:51
Multi s-au intrebat care este cadoul surpriza pentru abonati. Acesta consta in faptul ca acestia au la dispozitie 14 case de unde isi pot achizitiona bilete si dreptul de a avea prioritate in fata celor care nu detin abonament.

gsp

deci cadoul surpriza, era un fas :happy :happy :happy :happy :happy

v-am zis eu ca argaseala face un marketing de balta

stelist4ever90
9th September 2006, 12:25
io oricum nu credeam ca va fi vrun cadou surpriza...dar acum hai sa fim seriosi ce caduo putea sa-ti decat ceva in jur de 100-150 de mi. Oricum tu cred ca ai fi vrut o reducere de cel putin 50% si in caz de nu bateam sa iti de si banii inapoi :) LOL

SAMM
9th September 2006, 13:50
io oricum nu credeam ca va fi vrun cadou surpriza...dar acum hai sa fim seriosi ce caduo putea sa-ti decat ceva in jur de 100-150 de mi. Oricum tu cred ca ai fi vrut o reducere de cel putin 50% si in caz de nu bateam sa iti de si banii inapoi :) LOL

pai nu pt mine, eu intru in categoria "consumatorului rational" nu ma pacaleste argaseala cu *****uri de genul "cumparati bilete ca batem real madrid"

eu n-o sa sponsorizez campania electorala a lui gg, si pe urma sa apara el la tv sa spuna ca el e Steaua si ca suporterii sunt niste aurolaci

avea dreptate Hagi cand s-a luat de el acum vreo 3-4 ani si i-a zis ca el nu va fi niciodata Steaua, voi n-ati inteles nimic atunci si probabil ii luati apararea

maine dak gg se cearta cu Lacatus si cu Jenei voi tot de partea lui gg veti fi

deja subiectul e expirat, cumparati-va bilete si votati-l pe gg presedinte

Paul
9th September 2006, 14:36
io oricum nu credeam ca va fi vrun cadou surpriza...dar acum hai sa fim seriosi ce caduo putea sa-ti decat ceva in jur de 100-150 de mi. Oricum tu cred ca ai fi vrut o reducere de cel putin 50% si in caz de nu bateam sa iti de si banii inapoi :) LOL

Plus despagubiri morale :happy .
Totusi am un repros pentru argaseala.

Un abonament la peluza costa 50 RON. Putin.
Un abonament la Suporter Steaua costa 30 RON. Putin

Oare abonatii Suporter Steaua nu putea fi tratati ca si abonati ai clubului Steaua si sa aiba si ei prioritate. In felul asta , disparea bisnita cu totul.

Daca era 8000 de abonati , la care se adauga 2000 sa zicem care au abonament la Suporter Steaua ==>10.000 de abonati. 2 pachete de om ==> 20.000

Pana la 25.000 sa faca ce vor ei.

Imi vine greu sa cred ca bisnitarii au abonamente la Ghencea sau mai grav au abonamente la Suporter Steaua , cand ei saracii nici nu stiu citii.

SAMM
9th September 2006, 15:13
Desi initial s-a anuntat pe site-ul oficial al FC Steaua ca abonatii care īsi vor cumpara pachete de bilete pentru toate cele trei meciuri pe care Steaua le va disputa pe teren propriu īn grupa E vor primi un cadou surpriza, acest lucru nu s-a īntāmplat. Nemultumiti, cei prezenti la coada i-au reprosat acest lucru directorului executiv Valeriu Argaseala, īnsa acesta a ridicat din umeri si nu le-a dat niciun raspuns.

tepe peste tepe

dragos_popa17
9th September 2006, 16:47
Se pare ca surpriza a fost ... neplacuta :D

starsteel
10th September 2006, 13:37
Surpriza a fost totala chiar nu se astepta nimeni.:ras-plans:

stelist4ever90
10th September 2006, 13:56
mesaj postat de cineva pe alt forum cu vreo 2 zile inainte
,,cea mai tare faza sa vina MM sau Argaseala sa spuna ca le ofera drept cadou posibilitatea de a mai cumpara un pachet de bilete! Asta ar fi intr-adevar un cadou lacrimogen!,, se pare ca se astepta cineva totusi :)

aetius
11th September 2006, 16:49
bla ... bla... deci care e surpriza? nimik..

sun
11th September 2006, 17:26
pai aetius de ce crezi ca optiunea "nimic" a fost adaugata doar ulterior in poll ? :D