PDA

View Full Version : Infomedia Lifestyle -Gwyneth Paltrow: ”Nu mai sunt un star de cinema!”



Universal
5th December 2008, 14:12
Gwyneth Paltrow: ”Nu mai sunt un star de cinema!”

Actrița Gwyneth Paltrow a renunțat oficial la statutul său de superstar de cinema, aceasta dorind să își concentreze atenția asupra copiilor.


Câștigătoarea Premiului Oscar pentru rolul său din filmul "Shakespeare In Love" insistă asupra faptului că a încetat să fie un "star de cinema" în momentul în care a născut-o pe Apple, primul copil, în 2004, iar prioritățile din viața ei s-au schimbat. Acum este mulțumită să lucreze la doar un singur proiect pe an și își petrece cât de mult timp poate cu soțul ei Chris Martin, cu Apple și cu fiul său în vârstă de doi ani, Moses.

"N-am mai fost într-un film de când s-au născut copiii mei și nu cred că voi mai juca. Nu mă voi mai întâlni cu zilele de acum - sunt atât de prețioase aceste momente și atât de amuzante încât nu vreau să le irosesc", spune Gwyneth Paltrow.

TenisFan
5th December 2008, 20:04
Eu n-am sa renunt niciodata la statutul de megastar(asta daca ma voteaza publicul si Iantu) in dauna tancilor. :shocked: Oricum foarte interesanta stirea. 3 zile o sa ma framante subiectul. Din nou nopti nedormite. Of. :(

rocs_a
5th December 2008, 23:02
da, e o stire senzationala.
o sa am cosmaruri din cauza noutatii asteia.
e subiect de dan diaconescu, tb sa stie o tara intreaga
de ce se deschid aiurea threaduri? hello? or mai fi si alte threaduri de mantuiala, dar totusi.... imi deschid si eu unu despre tatuajul de la degetul mijlociu al piciorului drept din pozitia stand in oglinda al lui jude law :D sau chris martin :D

praf_de_stele
5th December 2008, 23:27
daca deschid un thread cu "3 in plm", replica celebrului adrian despot in fata prostutei care l`a intervievat, primesc ban ? :cry:

Sergiu
6th December 2008, 21:02
Cred ca traducerea e putin gresita. Ea a aparut, doar ca nu a avut roluri principale, a mai zis ca vrea sa joace in piese de teatru cum ar fi Un tramvai numit dorinta sau ceva muzical.

Oricum e pacat