PDA

View Full Version : Televiziune net BizChannel cu rubrica de golf si polo



catalincatalin
4th December 2008, 23:21
Salut,
Voi deschide in maxim o luna www.BizChannel.ro , bizchannel.eu , bizchannel.org - televiziune pe net si in viitor si pe cablu.
Vom avea rubrici de golf si polo asa ca vom prelua informatii si de la voi.
Avem mixere,lumini,bare de monitoare ,servere stocare si streaming super tari,macarale, care reportaj,mese montaj,camere si casetoscoape Sony full HD. Dorin sau orice alt jucator va putea intra in direct 3G de pe orice teren din lume.
Va dau de stire cand sunt gata cu chestia asta.
Am managerul de club la un targ de produse de lux in Bucuresti ,unde reprezinta clubul. ln prima zi ,nimeni nu a intrebat de golf.Toti se inghesuie pe barci,lanturi de aur si masini. Dorin,mai sunt locuri in Suedia ?
C B

Dorin
6th December 2008, 00:16
ha ha ha. Vorba bunicului de 93 de ani :" Lume proasta....".
Loc e berechet. Chiar prea mult.La 1-2 km de casa mea s-a aprobat un proiect nou de 27 de gauri.In max 4 ani e gata! Nu ca era mare lipsa, ca un alt teren e la 3 km de mine,in sens opus.Dar la terenul nou se fac si resedinte noi!
D

Dorin
6th December 2008, 00:26
Link la ternul in proiect. In josul paginii este shita, textul in suedeza nu va bateti capul cu el...http://www.trollhättan.se/upload/stadsbyggnad/planering/detaljplaner/Larketorpet_golf/sammanfattning_program_for_golfbana.pdf
D