PDA

View Full Version : Problema pe "Suporter"



Edgar
26th May 2003, 01:56
Cineva a skimbat titlurile unor topicuri din aceasta sectziune a forumului shi din cate am intzeles shi contzinutul unor posturi. Daca putetzi, v-ash ruga sa remediatzi aceasta problema.

inter
26th May 2003, 10:53
da,s-au schimbat intradevar, iar in ceea ce ma priveste la "suporter" un "inflacarat " suporter (probabil dinamovist) a umblat la titlul " UNIVERSITATEA CRAIOVA" de-mi venea sa ma duc "la usa cortului" dar se pare ca a disparut si cortul :evil: :evil:

baubau
26th May 2003, 11:01
Chiar de ce a disparut Cortul? :? Cred ca ar trebui pastrat pentru orice eventualitate!

rasheedkpenny
26th May 2003, 11:58
Si la titlurile de la topicul Rapid si Timisoara s-a umblat! Ar fi interesat de aflat cine...

inter
26th May 2003, 12:36
hmmmmmmmmm :ciocan: , daca afli ceva te rog spune-ne cine a fost binevoitorul

Vadim
26th May 2003, 14:01
Nu se poate vedea cine a modificat. Pentru a nu mai fi probleme, am lasat mai putini moderatori la Suporter, care vor putea modifica la orice echipa.

RedBaron
27th May 2003, 13:50
Catre Vadim: Daca titlul de "moderator" pentru subiectul UTA nu mi se inapoiaza, rog a fi sters subiectul! Serios! Nu accept ca unii sa-mi injure echipa fara a putea sa le sterg mesajul!
Nu eu am "creat" acea problema pe "suporter", si nici nu aveti dovezi ca vreun UTist a facut... ce a facut. Astept raspuns!

rasheedkpenny
27th May 2003, 16:21
Nu se poate vedea ora la care au fost modificate titlurile? Nu se poate vedea cine era online la acea ora? PHPBB-ul nu are niste loguri de acest gen?