PDA

View Full Version : Multumiri



chinna tm
24th November 2008, 08:16
un thread de la buna vedere.....

chinna tm
24th November 2008, 08:22
Stimate domnule Vadim....tin sa va multumesc pentru inchiderea threadului absurzilor.Ati luat o decizie buna, si ma bucur sa vad asta.Cine vrea sa discute, sa isi fac thread.....noi eram ceva aparte, chiar daca unii nu ne suportau, chiar daca am facut tampenii, chiar daca am trecut prin multe....chiar daca.....chiar daca:D.....
Multumesc inca o data pentru buna intelegere de care ai dat dovada.




Domnule Delaparis.....amenint....si vad ca amenintarile mele au dat rezultat.
Da mi-am facut clone-observa cat am postat cu ele:D
Faza cu the emperror ti-o poate explica mai bine dl. Vadim.:D
Imi asum clonele si bannul e pe deplin meritat!!!!!
Am amenintat in speranta ca threadul se va inchide.....nu am mai facut tambalau pe forum si nici nu am sa mai fac.....
In siguranta n spatele calculatorului?????.....Nu am facut nimic ilegal bre:DDe bataie e vb?????am si eu preteni "sus pusi" prin timisoara ca sa ma scoata, deci de asta mi se cam....nah:D....
Sunt insa curios cu ce m-a scos vadim din plasa....chiar sunt:D.....Daca te rog frumos imi explici pe PM?:D.....
Si stai calm....ca am amenintat.....nu repet tampeniile de doua ori decat daca chiar sunt enervat la extrem....si pana acolo....e mult pana departe:D.....
Multumesc pt intelegerea acordata:D

Vadim
24th November 2008, 09:03
L-am inchis sa scap de tine si de altii ca tine. Ia-o ca pe un compliment. Sper ca am reusit. Numai bine iti doresc.

chinna tm
24th November 2008, 09:23
multumesc pt amanunte domnule vadim.....din partea mea e liniste....ai vazut:D.....acum fiecare sa faca ce doreste....iti urez mult spor la treaba.
Numai de bine si tie de asemenea.

Vadim
24th November 2008, 10:53
Cu placere. Foarte bine atunci, toata lumea e fericita.

Vadim
24th November 2008, 19:16
As vrea sa fac o precizare, ca sa fie clar. Am primit mai multe pm-uri de la oameni care au spus ca nu am facut bine cand am inchis AA, pentru ca am cedat presiunilor. Nu soun cine mi-a scris, dar iata raspunsul ca sa fie clara motivatia.

M-am saturat de scadal? E ok sa fie scandal? Nu e mai bine sa scapi de scandalagii?

M-au rugat mai multi sa nu las scandal si de aia l-am inchis. Da-i incolo pe luzerii aia.

Nu a fost nici o presiune. Pe mine nu cred ca ma viza nimic, iar daca ma viza nu ma interesa, oricum ce bullshituri pot scoate niste anonimi din ei? Dar de ce sa alung niste useri buni pentru unii care vor sa arunce cu noroi in ei.

Asadar, alegerea mea e simpla: indepartam gunoi, facem loc unor oameni de calitate. Ca intotdeauna aici. Imi pare rau ca v-am facut luzeri, dar cred ca o stiti si voi, nu e nimic nou. Sper sa nu fie cu bănat. Cred ca daca nu aveam atata de lucru in vara asta pe plan personal si profesional erati demult pa.

Deci, repet, cu placere si du-te tare. :)

Leo
24th November 2008, 19:21
Vadim , astia cei ramasi vom deschide un alt topic . De data asta gunoaiele nu vor mai avea acces .

Vadim
24th November 2008, 19:31
Foarte bine. Si daca se baga in seama ii radem scurt.

chinna tm
25th November 2008, 10:25
oky vadim.....cine are probleme cu noi sa aiba.....asta e....acum e istorie.inca o data multumiri pt ca ai inchis acel thread.
in schimb catre moderatorul leodacin.....stai calm.....si cu asta basta!!!!!numai de bine tuturor!!!!!

serv_ag
26th November 2008, 18:46
oky vadim.....cine are probleme cu noi sa aiba.....asta e....acum e istorie.inca o data multumiri pt ca ai inchis acel thread.
in schimb catre moderatorul leodacin.....stai calm.....si cu asta basta!!!!!numai de bine tuturor!!!!!

Chinna, iar l-a suparat ...
http://www.nowthatshumor.com/images/0253.jpg