PDA

View Full Version : Etapa 17: Poli Iași - Rapid București 1-2



Marius
23rd November 2008, 23:10
Sâmbătă, 29 noiembrie 2008

ora 16.00, transmis de GSPTV.

Discuții înainte și după meci.

Datenshi
23rd November 2008, 23:45
Anu' trecut am facut unul dintre cele mai frumoase meciuri la Iasi. Speram intr-o reeditare. :)

Cipri
24th November 2008, 20:07
Iasul se va impune !

samar
25th November 2008, 09:04
1-3 :yeah:

DanielAndrei
25th November 2008, 09:50
daca nici pe astia, atunci pe cine?

andreidaniel
25th November 2008, 10:35
Pentru ca a postat DanielAndrei, trebuie sa posteze si andreidaniel... :D

daca nici pe astia, atunci pe cine?
Corect. Bate Rapid cu 2-1, ca m-am saturat de atatea egaluri( 3 bucati consecutive)

DanielAndrei
25th November 2008, 12:28
fii atent la profilul meu....;), nu sunt rapidist

andreidaniel
25th November 2008, 12:37
Stiu ca nu esti rapidist :evil:. Avem numele inversate si se pare ca si opiniile sunt la fel :D. Sper ca nu pui prea mult suflet in meciul asta... Sarbatori fericite sa ai! :D

Hingherul
25th November 2008, 19:31
Lupta poli. :D E evident ca rapidul va lua bataie. Chiar daca vor juca mai bine are grija copos sa-i monteze pe jucatori ca sa poata scapa de "paseiro".
Conform noii clauze din contract, daca la sfarsitul turului nu e pe locul 5 zboara fara drept de apel si alte pretentii.

six
25th November 2008, 20:00
doi :)

Datenshi
25th November 2008, 20:44
Lupta poli. :D E evident ca rapidul va lua bataie. Chiar daca vor juca mai bine are grija copos sa-i monteze pe jucatori ca sa poata scapa de "paseiro".
Conform noii clauze din contract, daca la sfarsitul turului nu e pe locul 5 zboara fara drept de apel si alte pretentii.

S-ar putea sa ai dreptate, dar eu sper sa avem si noi un Bunica care sa-i strice socotelile cofetarului.

Uimirea
25th November 2008, 21:36
Rapidul se impune.2 solist.

stiintacv
26th November 2008, 16:39
x solist

Ferko
26th November 2008, 18:51
Bate Rapid.

Leo
26th November 2008, 21:29
1 solist .

crissis
26th November 2008, 22:44
Daca scapa Poli fara sa ia 3 goluri de la Rapid putem spune ca am fost norocosi.

andreidaniel
26th November 2008, 23:06
Daca scapa Poli fara sa ia 3 goluri de la Rapid putem spune ca am fost norocosi.Da' de unde pesimismul asta? Sau tu te gandesti ca o sa dati si voi cel putin 3 goluri? :D

noir_desir
27th November 2008, 10:18
chiar dacă Rapidul nu e în cea mai bună formă, cred că bate. Pe unde ne-au prins, ne-au cam ars. 1-2.

tataleone
28th November 2008, 01:43
Bate Rapid!

Charon
28th November 2008, 09:46
miroase a tradare in vestiar,toti arunca vina pe carca antrenorului dar trebuie observat ca doar Lucescu nu a fost tradat de jucatori in ultimii 8-9 ani la Rapid!

Mercenari afara!:headbang:

YoNuTzz
28th November 2008, 14:03
bate rapidul...

grande
29th November 2008, 06:03
acum nu ,poate data viitoare !

Datenshi
29th November 2008, 15:41
Mi-e tare frica sa nu tranteasca jucatorii si meciul asta, conform "bunului" obicei din ultima vreme. Pentru un posibil infarct al lui Copos, imi doresc imens victoria si o clasare in primele 5.

crissis
29th November 2008, 15:47
Daca se vrea debarcarea lui Peseiro atunci Rapid la Iasi nu va face mare lucru.

Hingherul
29th November 2008, 16:14
Gooool Iasul

Hingherul
29th November 2008, 16:34
Creste tensiunea pentru copos. 1-1

purpleheart
29th November 2008, 16:35
si Spadacio ii da un :kiss: antrenorului dupa ce inscrie ! cum stam atunci cu sabotajul impotriva lui Peseiro ?

crissis
29th November 2008, 16:37
Stai linistit ca mai este pana la terminarea meciului.

Hingherul
29th November 2008, 16:37
Pai simplu...nu stiu toti limba romana ca sa-l inteleaga pe copos.
Jucatorii rapidului au tradat de multe ori antrenorul. De ce n-ar face-o si de data asta? Mai ales daca ii stimuleaza si copos.

purpleheart
29th November 2008, 16:51
eu am plecat la stadion, ma duc mai devreme sa-mi cumpar umbrela ! /hello
cel mai bun sa cistige ! :no1

kain
29th November 2008, 17:27
gooooooool Joao Paolo :ok:

crissis
29th November 2008, 17:27
Ce kkt de arbitru laios asta. Inca odata rapidistii sunt avantajati de arbitraj.
Dupa zdreanta aia de craciunescu care a stricat tot meciul cu Otopeniul acum vine alta panarama sa faca meciul praf.

kain
29th November 2008, 17:39
Daca la Herea a fost hentz cand a jucat din 20 de metri in vinclu diagonal inseamna ca mama arbitrului e c****a si el a iesit din mai multi :cry:

crissis
29th November 2008, 17:41
Daca la Herea a fost hentz cand a jucat din 20 de metri in vinclu diagonal inseamna ca mama arbitrului e c****a si el a iesit din mai multi :cry:

A fost hent. A preluat pe mana . Oricum sunteti ajutati la greu de arbitru la faza golului doi nu a fluierat fault.Daca stau sa ma gandesc mai bine incep sa cred ca Steaua la faza cu bricheta a facut foarte bine. Oricum voi rapidistii ramaneti niste silosi.

crissis
29th November 2008, 17:47
Inca odata ajutati rapidisti la jocul periculos a lui constantin nu a fluierat nimic. Infrangerea de astazi a lui Poli este datorata 100% arbitrului care a fost al 12 lea jucator a Rapidului.

kain
29th November 2008, 17:50
Inca odata ajutati rapidisti la jocul periculos a lui constantin nu a fluierat nimic.

Daca ai stii de cate ori a pierdut Rapid campionate pe mana arbitrilor si pe faza meciurilor aranjate de alte echipe ai ramane mut :P

Marile echipe din alte campionate nu obisnuiesc sa dea vina pe arbitri, dar la noi se pare ca numai arbitri sunt de vina.. Eu de la o vreme am inceput sa ignor arbitrajele, oricum nu-s buni de nimic orice le-ai face :cry:

crissis
29th November 2008, 17:55
Pentru campionatele pierdute de voi imi curge o lacrima din ... . Campionatele pierdute de Rapid se datoreaza zgarceniei lui savarina si nu arbitrajului.
Un lucru este clar astazi victoria este a lui Lajos.
Nu as fi zis nimic daca erati mai buni dar din pacate doar cu arbitru ati fost mai buni.
Sunteti o echipa de kkt cu un antrenor de kkt si cu un patron la fel.
Sa nu uite Copos sa-i trimita cateva savarine lui lajos in semn de multumire pentru ca a castigat azi meciul pentru Rapid

Datenshi
29th November 2008, 18:02
Ce kkt de arbitru laios asta. Inca odata rapidistii sunt avantajati de arbitraj.
Dupa zdreanta aia de craciunescu care a stricat tot meciul cu Otopeniul acum vine alta panarama sa faca meciul praf.

Ati dat un gol suspect de offside, un gol anulat dupa un hent dubios, si doua faulturi in atac inventate, cand va cazusera fundasii aiurea in fund si scapam singuri cu portarul. Grigore nu stiu de ce a luat rosu. SI tu acuzi arbitrajul.

In alta ordine de idei, sper ca jigodia aia de Copos e in pragul infarctului acum.

kain
29th November 2008, 18:05
Pentru campionatele pierdute de voi imi curge o lacrima din ... . Campionatele pierdute de Rapid se datoreaza zgarceniei lui savarina si nu arbitrajului.
Un lucru este clar astazi victoria este a lui Lajos.
Nu as fi zis nimic daca erati mai buni dar din pacate doar cu arbitru ati fost mai buni.
Sunteti o echipa de kkt cu un antrenor de kkt si cu un patron la fel.
Sa nu uite Copos sa-i trimita cateva savarine lui lajos in semn de multumire pentru ca a castigat azi meciul pentru Rapid

Fiecare cu parerea si supararea lui.. Daca erati mai buni dadeati cu 1 gol mai mult.. nu mai e nimic de zis :cool:

boni2204
29th November 2008, 18:06
in primul rand sa-mi bag ... in reclama voastra si in al doliea rand in arbitrul p... si in macelarul de constantin ce suspect de offside vezi de treaba arbitrul a arbitrat smechereste pro rapid cum ar zice domnul porumboiu..
a era sa uit sa-mi..... si in titlul articolului de pe site cica victorie muncita. hai sa fim seriosi au tremurat chilotii pe ei, victorie chinuita si viciata
rusine

delaparis
29th November 2008, 18:07
Crissis , arbitrul l-a impidicat pe Onut sa dea gol acolo la sfarsit ? Nici nu stiu cum a facut ... e o adevarata performanta sa tragi peste poarta din 3 metri !!!

crissis
29th November 2008, 18:08
Las-o balta tu ai vazut alt meci , nu pe ala de la Iasi. Miclea a plecat din pozitie regulamentara, iar la Herea se vede clar cum a preluat cu mana. De faultul nesanctioant in urma caruia a iesit al doilea gol al Rapidului ce zici , eliminarea celor doi a fost cam bizara. Oricum Lajos a fost al 12-lea jucator al Rapidului.
Azi Rapid a castigat, nemeritat, datorita arbitrului.

boni2204
29th November 2008, 18:10
hai ma ma lasi cu onut , problema e ca prea multe s-au adunat cu arbitrajele, dar na lasa ca saracii aia de la iasi pot fi furati ce mai conteaza, nu e vorba numai de meciul asta asa ca daca nu cunosti problema nu te baga;) parisiene

Datenshi
29th November 2008, 18:12
Eu zic ca v-a dat oricum prea multe faulturi, ati simulat tot meciul si ala a fluierat cam tot. In afara de un fault discutabil la golul doi, unde v-a mai nedreptatit?

Hingherul
29th November 2008, 18:12
Super! Deci ramane peseiro? :D

Vladek
29th November 2008, 18:13
Vai, vai, nu-mi vine sa cred ce aud. :D Eu zic ca de fapt tot Steaua e de vina. Sigur.

crissis
29th November 2008, 18:14
Crissis , arbitrul l-a impidicat pe Onut sa dea gol acolo la sfarsit ? Nici nu stiu cum a facut ... e o adevarata performanta sa tragi peste poarta din 3 metri !!!

Dupa atatea sicane si dupa acel arbitraj de kkt nervii celor de la Iasi erau intinsi la maxim. Un egal ar fi fost rezultatul corect.
Ratari mult mai mari am vazut si la jucatori cu firma mult mai mare decat Onut.
Poli Iasi-Lajos Rapid 1-2

boni2204
29th November 2008, 18:14
hai las-o moarta daca nu te-ai uitat lameci asta e pai piciorul in gura lui onut ce a fost simulare de cum sa ramai fara dinti, trebuia eliminat macelarul ala dar bozgorul nici nu a fluierat fault, si multe altele si in alte meciuri etc s.a.m.d.

crissis
29th November 2008, 18:15
Eu zic ca v-a dat oricum prea multe faulturi, ati simulat tot meciul si ala a fluierat cam tot. In afara de un fault discutabil la golul doi, unde v-a mai nedreptatit?

si nu este de ajuns. este putin sa te ajute arbitru cu un gol gratuit

delaparis
29th November 2008, 18:15
Boni eu nu cunosc decat ce vad pe teren ... si pe teren am vazut multe ratari, multi nervi, putin fotbal etc ... Iar pb cu arbitrajul este nivelul slb al lor in primul rand. Prea le acordam importantasi credem ca fac special sa greseasca cand ei de fapt cred ca nu au valoare ... imediat ce se incinge un meci sunt dominati psihic si tind sa greseasca la faze controversate ...parerea mea

crissis
29th November 2008, 18:18
delaparis azi am vazut un rapid care nu a jucat nimic si un arbitraj pro rapid. Simplu , clar ca lumina zilei si trei puncte la Rapid conform planului.

Datenshi
29th November 2008, 18:20
hai las-o moarta daca nu te-ai uitat lameci asta e pai piciorul in gura lui onut ce a fost simulare de cum sa ramai fara dinti, trebuia eliminat macelarul ala dar bozgorul nici nu a fluierat fault, si multe altele si in alte meciuri etc s.a.m.d.

Corect, ala a fost singurul moment CLAR in care v-a defavorizat. In rest? Sa-ti fac o lista cu momente in care ne-a defavorizat CLAR pe noi?

crissis
29th November 2008, 18:21
Fa lista aia ca mor de curiozitate

boni2204
29th November 2008, 18:21
da parisiene daca era un pustiulica de asta proaspat in arbitrajsi nu tibicap de pluta care e versat mai credeam ca e timorat, dar asta nu e timorat e hot
a mai dat un penalty inventat in giulesti acum 2-3 ani in minutul 75 la 0-0
malda a recunoscut ca nu a fost penalty, acum fault la goulu doi si uite asa a facut lajos rapid inca 3 puncte spre drumul rusinii in europa

Vladek
29th November 2008, 18:23
O fi gresit arbitrul si in favoare Rapidului, dar nici tavaleala aia non-stop practicata de Iasi nu poate fi numita fotbal. Toate echipele au nerozi din astia, dar Iasiul si Vasluiul au de departe cei mai penibili simulanti din campionat - la orice atingere cad jos urland de durere de zici ca au fost loviti cu securea in cap. In schimb mieluseii controleaza la glezne cam tot ce misca. Poate totusi reusesc sa retrogradeze sezonul asta - si asa nu au alt rost in liga lu' Mitica in afara de furnizori de puncte pentru preteni. Se stiu ei care.

boni2204
29th November 2008, 18:24
Corect, ala a fost singurul moment CLAR in care v-a defavorizat. In rest? Sa-ti fac o lista cu momente in care ne-a defavorizat CLAR pe noi?

mah dar tu nu vezi ca deja sunt doua momente cheie ale jocului, cu cateva posturi mai devreme il intrebai pe cris unde ne-a mai dezavantajat si ti-am raspuns eu, acum zici ca in afara de asta care mai e ?
pai cum deja sunt doua ce vrei acu sa iti povestesc meciul?
maniera a fost clara pro rapid
punct un arbitru de casa al .............:D

boni2204
29th November 2008, 18:25
O fi gresit arbitrul si in favoare Rapidului, dar nici tavaleala aia non-stop practicata de Iasi nu poate fi numita fotbal. Toate echipele au nerozi din astia, dar Iasiul si Vasluiul au de departe cei mai penibili simulanti din campionat - la orice atingere cad jos urland de durere de zici ca au fost loviti cu securea in cap. In schimb mieluseii controleaza la glezne cam tot ce misca. Poate totusi reusesc sa retrogradeze sezonul asta - si asa nu au alt rost in liga lu' Mitica in afara de furnizori de puncte pentru preteni. Se stiu ei care.

du-te ma si te impusca atat...

crissis
29th November 2008, 18:28
O fi gresit arbitrul si in favoare Rapidului, dar nici tavaleala aia non-stop practicata de Iasi nu poate fi numita fotbal. Toate echipele au nerozi din astia, dar Iasiul si Vasluiul au de departe cei mai penibili simulanti din campionat - la orice atingere cad jos urland de durere de zici ca au fost loviti cu securea in cap. In schimb mieluseii controleaza la glezne cam tot ce misca. Poate totusi reusesc sa retrogradeze sezonul asta - si asa nu au alt rost in liga lu' Mitica in afara de furnizori de puncte pentru preteni. Se stiu ei care.

Mai bine te uiti putin la rusinea aia de echipa al carei suporter esti si dupa aia sa vorbesti de alte echipe. Simulanti si jucatori de doi bani legatura numai la voi gasesti.
Meci slab facut de ambele echipe in care un rezultat de egalitate ar fi fost corect.

Datenshi
29th November 2008, 19:25
mah dar tu nu vezi ca deja sunt doua momente cheie ale jocului, cu cateva posturi mai devreme il intrebai pe cris unde ne-a mai dezavantajat si ti-am raspuns eu, acum zici ca in afara de asta care mai e ?
pai cum deja sunt doua ce vrei acu sa iti povestesc meciul?
maniera a fost clara pro rapid
punct un arbitru de casa al .............:D

Dupa parerea mea nu a fost fault la golul doi. Iar faultul lui Constantin nu se poate numi moment cheie. Momente cheie au fost alea in care v-au cazut fundasii in fund si atacantii nostri scapau singuri cu portarul, iar Lajos a inventat doua faulturi in atac. Poate se facea 4-1 si scapam de smiorcaieli.

crissis
29th November 2008, 19:39
Dupa parerea mea nu a fost fault la golul doi. .

:happy:happy:happy Tu crezi ce scrii?

Datenshi
29th November 2008, 19:45
Explica-mi si mie in ce a constat faultul, eu m-am uitat de 3 ori la reluare si nu mi se pare nimic suspect. CU faulturile alea care vi s-au acordat gratuit ca sa nu scapam singuri cu portrarul cum e?
Pumnul lui Onut in prima repriza? Eliminarea gratuita a lui Grigore?

crissis
29th November 2008, 19:47
Mai uita-te de 3 ori si poate ai sa intelegi.

grande
29th November 2008, 19:59
Victorie meritata impotriva unei echipe de "domnisoare" ,tot meciul sau trantit prin mocirla aia de gazon si au reclamat faulturi inexistente !
Pacat ca nu am castigat la o diferenta mai mare ,dar asta este ,ne-am luat cele 3 puncte restul nu mai conteaza ....

Hingherul
29th November 2008, 20:02
Peseiro:"Raman la Rapid, mai avem sanse la titlu!"
Se pare ca victoria asta e doar inceputul sfarsitului.

Cipri
29th November 2008, 20:04
Popa: "Dacă băteam Rapidul, dedicam victoria câinelui meu, Deco!"

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/popa-daca-bateam-rapidul-dedicam-victoria-cainelui-meu-deco-3578539

:cry::cry::cry:

Datenshi
29th November 2008, 20:15
Mai uita-te de 3 ori si poate ai sa intelegi.

Sar amandoi si se jeneaza unul pe celalalt, unde e faultul?

grande
29th November 2008, 20:18
Sar amandoi si se jeneaza unul pe celalalt, unde e faultul?

bravo ,poate-i faci si un desen sa inteleaga mai bine !

nici vorba de fault :ok:

six
29th November 2008, 21:05
Felicitari Rapid :ok:

Nico21
29th November 2008, 22:12
Victorie meritata impotriva institutionalizatilor din Iasi...bai fomistilor,voi chiar credeati ca puteti sa bateti Marele Rapid?

boni2204
30th November 2008, 08:21
marele rapid:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:ha ppy
cea mai tare gluma
in rest traiasca copos si lajos sa va arbitreze in toate etapele returului ca sigur o sa castigati campionatul cu 20 de puncte avans si o sa jucati in chl si o sa faceti tot 20... de goluri primite:o:

Nico21
30th November 2008, 09:29
Bai taranete,cand echipa securitatii se infiinta direct in prima liga prin directiva de partid,Rapidul deja avea 7 Cupe ale Romaniei castigate si se calificase intr-o finala de cupa europeana...presa interbelica chiar asa numea echipa din Giulesti...Marele Rapid...iar meciul dintre visinii si Venus il eticheta ca fiind eternul derby al Romaniei...dar ce sa stie teasta ta de moldovean cu singurul neuron murind de singuratate ?

Charon
30th November 2008, 10:16
avem inca o confirmare: indiferent de pozitia in clasament,de jocul prestat,de lipsa banilor,de revolte,de tradari,Rapid isi face norma la Iasi!:D

au iesenii vreo victorie impotriva noastra de cand au revenit in A?:cool:

Datenshi
30th November 2008, 10:21
Au gasit cea mai penibila scuza, intr-un meci in care Lajos a tras cu ei cat a putut. :cry:

Oaia Dolly
30th November 2008, 11:29
Bai taranete,cand echipa securitatii se infiinta direct in prima liga prin directiva de partid,Rapidul deja avea 7 Cupe ale Romaniei castigate si se calificase intr-o finala de cupa europeana...presa interbelica chiar asa numea echipa din Giulesti...Marele Rapid...iar meciul dintre visinii si Venus il eticheta ca fiind eternul derby al Romaniei...dar ce sa stie teasta ta de moldovean cu singurul neuron murind de singuratate ?


Esti bolnav rau amice. Nu uita ca idolul tau Pancu e din Iasi. Presupun ca prin mahalele periferice din Pitesti nu exista alte mijloace de informare decat taraf tv.
Asa ca lipsa ta de cultura si bun simt e scuzabila.

noir_desir
30th November 2008, 12:20
chiar dacă Rapidul nu e în cea mai bună formă, cred că bate. Pe unde ne-au prins, ne-au cam ars. 1-2.

ce nu-mi place să am dreptate...:( Și culmea e că nu am jucat chiar rău, ba chiar am avut senzația, pe alocuri, că facem unul din cele mai bune meciuri ale întregului tur...
Asta e, felicitări Rapidului, noi mergem mai departe... spre B... Asta dacă nu se întâmplă vreo minune în minimercato...



avem inca o confirmare: indiferent de pozitia in clasament,de jocul prestat,de lipsa banilor,de revolte,de tradari,Rapid isi face norma la Iasi!:D

au iesenii vreo victorie impotriva noastra de cand au revenit in A?:cool:

nu, doar un egal în Copou, acum două sezoane, dacă îmi aduc bine aminte :D


offtopic: ce ușor fac unii abuz de epitete "regionale" peiorative... Dacă numai atât pot...:sleep:

Nico21
30th November 2008, 19:25
Esti bolnav rau amice. Nu uita ca idolul tau Pancu e din Iasi. Presupun ca prin mahalele periferice din Pitesti nu exista alte mijloace de informare decat taraf tv.
Asa ca lipsa ta de cultura si bun simt e scuzabila.



Alt taran cu gatu' ros de traista...

Ulysses
30th November 2008, 19:29
prin victoria de la iasi, rapidul a reintrat in carti pt titlu. se anunta un retur palpitant, incendiar!:yeah:

ultra
30th November 2008, 19:53
marele rapid:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:ha ppy
cea mai tare gluma
in rest traiasca copos si lajos sa va arbitreze in toate etapele returului ca sigur o sa castigati campionatul cu 20 de puncte avans si o sa jucati in chl si o sa faceti tot 20... de goluri primite:o:

Ce tupeu ai moldovene, pai am avut vreo 3 clare in afara de cele 2 goluri, si la Herea nu stiu daca a fost hent clar, putea sa lase gol. Grigore nu merita rosu, el nu a lovit nimic doar l-a impins ala de la voi care a fost si eliminat. Si in plus ati dat un gol deviat, ce atatea fite ?

Uimirea
30th November 2008, 21:09
Salut dinamovistule.

DanielAndrei
1st December 2008, 10:14
Alt taran cu gatu' ros de traista...

mai oamenilor dar banati-l pe prostu' si frustratul asta....pute pana aici de la ceea ce scoate pe gura!!! :rosu:

crissis
1st December 2008, 19:51
prin victoria de la iasi, rapidul a reintrat in carti pt titlu. se anunta un retur palpitant, incendiar!:yeah:

Care titlu ? Stai linistit ca trebuie sa mai treaca 50 de ani pana sa mai ia Rapid un titlu. Dar daca sunt ajutati si impinsi de la spate de arbitrii asa cum a fost la Iasi atunci castiga detasat titlul cu multe puncte inaintea echipei de pe locul doi.

Lover
1st December 2008, 19:55
Care titlu ? Stai linistit ca trebuie sa mai treaca 50 de ani pana sa mai ia Rapid un titlu. Dar daca sunt ajutati si impinsi de la spate de arbitrii asa cum a fost la Iasi atunci castiga detasat titlul cu multe puncte inaintea echipei de pe locul doi.

de parca noi suntem avantajati an de an... se mai intampla o data, de 2 ori pe an si gata, noi suntem cei mai ajutati.
du`te tare.

crissis
1st December 2008, 19:57
du-te tu cu kkt-ul ala de echipa cu care tii.

Datenshi
1st December 2008, 20:02
crissis, ti-am mai zis si ieri, voi ati fost mai avantajati decat noi. pregateste-te de matineu.

Nico21
1st December 2008, 20:10
In B,cu orasul vostru de tigani stelisti !!!

crissis
1st December 2008, 20:11
Stai tu linistit cu matineul si chiar de ar fi sa ajungem acolo datorita hotiilor celor din capitala si a altora care dau bani grei sa castige in liga lui mitica si cand ies in europa se fac de kkt cu echipe de care nu a auzit nici dracul.
Cu copos si peseiro rapid are mai multe sanse sa ajunga la matineu decat are Poli sa retrogradeze.
Daca tot spui ca am fost avantaja-ti da macar un exemplu cand pentru Poli Iasi a castigat meciul arbitrul si nu echipa.

cioc
1st December 2008, 21:11
Beeeeee :-)

crissis
1st December 2008, 21:18
Inteligent :mda:. Lasa behaitul si tradu ce vrei sa spui.

Sunchase
2nd December 2008, 00:46
incredibil ce arbitraj infect a lui lajos. ca si in meciul trecut cu vaslui totul intr-o singura directie.

Datenshi
2nd December 2008, 08:09
Stai tu linistit cu matineul si chiar de ar fi sa ajungem acolo datorita hotiilor celor din capitala si a altora care dau bani grei sa castige in liga lui mitica si cand ies in europa se fac de kkt cu echipe de care nu a auzit nici dracul.
Cu copos si peseiro rapid are mai multe sanse sa ajunga la matineu decat are Poli sa retrogradeze.
Daca tot spui ca am fost avantaja-ti da macar un exemplu cand pentru Poli Iasi a castigat meciul arbitrul si nu echipa.

Dupa cum s-a vazut si sambata, nici cu arbitrul nu sunteti in stare. :happy

Nico21
2nd December 2008, 09:35
Stai tu linistit cu matineul si chiar de ar fi sa ajungem acolo datorita hotiilor celor din capitala si a altora care dau bani grei sa castige in liga lui mitica si cand ies in europa se fac de kkt cu echipe de care nu a auzit nici dracul.
Cu copos si peseiro rapid are mai multe sanse sa ajunga la matineu decat are Poli sa retrogradeze.
Daca tot spui ca am fost avantaja-ti da macar un exemplu cand pentru Poli Iasi a castigat meciul arbitrul si nu echipa.


E criminal elenul asta...ce plm faci tu prin Atena?la cum scrii,cred ca speli vase pe plaja...

Grecu_
2nd December 2008, 09:39
Ia te rog mai usor cu elenii! :angry:

Hingherul
2nd December 2008, 20:30
De ce s-o tiganii lumea pe threadul asta? :D

Magic7
13th January 2009, 23:06
sincer ma mir ca rapidu mai are fortza sa castige ......:(( Copos e un zgarcit si nu il intereseaza rapidu ......sper sa nu fie adevarat ca rapidu va da faliment

Magic7
14th January 2009, 20:38
Ma mir ca rapidu mai castiga meciuri ..... ma astept ca rapidu sa dea faliment....::) ca , Copos e zgarcit:P