PDA

View Full Version : Turcu s-a 'spovedit' dupa meciul cu FC Brasov



delaparis
22nd November 2008, 19:57
"Actionarul lui Dinamo, Vasile Turcu, si-a expus toate pacatele pe care le-a facut in fotbal si a promis ca isi va schimba comportamentul."

Onlinesport

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/dinamo/41061/turcu-s-a-spovedit-dupa-meciul-cu-fc-brasov.htm

daca doriti sa comentati ...

Novac
22nd November 2008, 20:12
despre blatul cu Galatiul a vorbit sau ala l-a facut Borcica?

Dogville
22nd November 2008, 21:40
Si ce legatura are titlul articolului cu declaratiile lu' Turcu? Se insinueaza porceste ca zidaru' isi cere scuze pentru presupuse blaturi, desi asta, in prostia lui, admite doar faptul ca este un papagal. Ca si autorul articolului :D

Novac, te-ai ambalat degeaba. Singurul care a recunoscut, si n-a patit nimic, este ciobanul :sleep:

Cristian
22nd November 2008, 21:49
despre blatul cu Galatiul a vorbit sau ala l-a facut Borcica?

Otelul nu e steaua cea fara de greseala... :cry: Imi place, voi cei mai mari blatuitori va treziti sa vorbiti in totala necunostinta de cauza despre niste blaturi imaginate doar de voi cei cu parul carliontat.

Novac
22nd November 2008, 22:29
mai Cristi, cele doua feluri de fotbal jucate in meciul din groapa (repriza I nota 10 iar in ces de-a doua ati fost corijenti) ne-au creat impresia unui blat ordinar. traditia lui dinamo in aranjamente ajuta din plin iar siguranta din declaratiile lui borcea, cum ca ei sunt campionii sezonului acesta, a contribuit decisiv la formarea parerii ca galatiul a vandut meciul.
aaa, mai este gaura neagra din bugetului vostru in care indianul nu prea mai baga bani din cauze stiute gen criza economica ... destule motive sa ne faca sa privim chioras razultatul acestui meci, putin altfel decat declarati voi, care, oricum sunteti subiectivi in acesta problema.


cat despre "voi cei cu parul carliontat" nu stiu destre ce vorbesti ... eu am doar in ceva zone intime iar restul habar nu am cum au parul, nu-i problema mea. Pot sa-ti trimit prin posta ceva mostre sa-ti faci o idee dar ... sigur ai si tu:D. Sau poate ca-i o incercare timida de a jigni :mda: daca-i asa, da-ti singur warn sau ceva cartonase d'alea fara puncte.

PS. dogule, nici macar nu am citit ce prostii a declarat jiji ala al vostru ... nu ma intere, deci este posibil ca el sa declare acolo ca-i un papagal.

Cristian
23rd November 2008, 09:08
Novac vezi ca vorbesti in necunostinta de cauza ??? Pai daca sa presupunem ca ne dadea borcea bani pe acel presupus blat (repet vazut doar ce comunitatea carliontata) nu se mai plangea pe acu Marius Stan de bani. Ce ne intereseaza pe noi ce declara borcea ? El de 5 ani se tot antreneaza pentru Champions League, castiga Champions League, devin campioni mondiali... etc

Novac
23rd November 2008, 10:59
Cristi problema blatului ramane chiar daca tu incerci sa o ignori.


A si termina cu aluziile astea jignitoare referitoare la suporterii Stelei ca sunt destui frustrati care traiesc pe ols (probabil ca si in viata reala sufera dar m-a ferit dumnezeu de ei) doar pentru asta. Normal ar fi ca tu, moderator vezi doamne, sa combati astfel de postari la limita penalizarii (da da, adica d'astea penalizabile in cazul report ului :D) nu sa le folosesti sustinut (deja ai doua postari consecutive pe tema asta, deci esti recidivist).

@finn-ule, ai avut dreptate :D intradevar titlul este de la alt articol.

moty
23rd November 2008, 19:06
Cristi problema blatului ramane chiar daca tu incerci sa o ignori.


A si termina cu aluziile astea jignitoare referitoare la suporterii Stelei ca sunt destui frustrati care traiesc pe ols (probabil ca si in viata reala sufera dar m-a ferit dumnezeu de ei) doar pentru asta. Normal ar fi ca tu, moderator vezi doamne, sa combati astfel de postari la limita penalizarii (da da, adica d'astea penalizabile in cazul report ului :D) nu sa le folosesti sustinut (deja ai doua postari consecutive pe tema asta, deci esti recidivist).

@finn-ule, ai avut dreptate :D intradevar titlul este de la alt articol.

100% de acord

Cristian
23rd November 2008, 19:18
101% de acord :cry: Mai liciteaza cineva ? :happy

six
23rd November 2008, 19:21
bre,Cristi,de ce stresezi suporterii stelii......:happy

dardar_3
24th November 2008, 17:21
Mai bine l-ai intreba de ce face off-topic:D


De la titlul "Turcu s-a 'spovedit'" pana la stelisti stresati e cale lunga. :D

Maine poate apare si un articol cu "Mititelul s-a scobit in... palma:D"

Cristian
24th November 2008, 20:13
bre,Cristi,de ce stresezi suporterii stelii......:happy

Da, greseala mea ca-i stresez :D :happy Ma intreb cum am indraznit oare ? :D