PDA

View Full Version : Pentru SOS si Gica Chioru



Vadim
15th July 2004, 12:11
Pentru doua saptamini puteti scrie aici, daca voi credeti ca suspendarea nu este corecta.

S.O.S.
15th July 2004, 12:29
Pentru doua saptamini puteti scrie aici, daca voi credeti ca suspendarea nu este corecta.

Vadime, cum ti-am scris si pe privat esti un ordinar, o persoana lipsita de cel mai elementar bun-simt. M-ai banat pe mine si pe Gica numai si numai ca avem ceva cu acest club de hoti numit dinamu, sprijinit pe fata in toat ceea ce face de MINISTERUL DE INTERNE.
Gica si cu mine am reactionat la atacurile si jignirile aduse de copilul de ********, ieppy, un jeg uman, cum rar se poate vedea, iar pe acesta din urma il ti in brate. Halal obiectivitate. Mi-e scraba de caracterul de ultima speta pe care-l ai. Inca o data mi-e sila. Hai sictir scarba!

fia
15th July 2004, 12:32
Mda, S.O.S., nu faci altceva decat sa demonstrezi lumii ca meriti pe deplin suspendarea...

S.O.S.
15th July 2004, 12:36
Mda, S.O.S., nu faci altceva decat sa demonstrezi lumii ca meriti pe deplin suspendarea...

Cu jigodiile fia nu trebuie sa te comporti altfel. Si Vadim mi-a demonstrat inca o data ca este. Cand vei vedea ca eu voi fi primul care arunca cu piatra, atunci sa ai asemenea opinii.

Vadim
15th July 2004, 14:21
SOS, ai un limbaj a la MINISTERUL DE INTERNE. Oi fi vreun militian deghizat? Eu nu intru in jocul tau, asa cum a facut Ieppy. Esti de cea mai joasa speta, ai suspendare continua pe forum pina ne convingi ca meriti sa fii primit inapoi. Daca nu, ales bules.

S.O.S.
15th July 2004, 15:02
Meriti cu varf si indesat cuvintele pe care ti le-am adresat. Mi se rupen-n paispe ca m-an banat continuu. Si asa acest forum este destul de slab po****t, iar foarte multi dintre cei care scriu sunt lipsiti de cunostinte in fotbal. Inca o data hai sictir jidodie!

Vadim
15th July 2004, 15:10
Esti cea mai joasa speta de militian... De altfel ti-am si pus custom title "MILITIAN", ca sa stie lumea cine esti.

Catalanul
15th July 2004, 15:14
vadim de ce nu ii pui la custom title MILITIAN BANAT:D

P.S. sa nu creada lumea ca vb de provincia banat ;)

bog_tom
15th July 2004, 15:15
vadim de ce nu ii pui la custom title MILITIAN BANAT:D
poate pune accentul gresit pe al doilea cuvant :drak:

PS. lasati omu' in pace ca si asa e amarat in perioada cat e banat :D

S.O.S.
15th July 2004, 15:16
Esti cea mai joasa speta de militian... De altfel ti-am si pus custom title "MILITIAN", ca sa stie lumea cine esti.

Iti inteleg suferinta Vadime. Simpatia ta fata de echipa militiei si securitatii te face sa fii atat de hain la suflet. Crezi ca in afar de cei cativa catelusi care te pupa-n cur, mai exista careva care sa aiba putin respect fata de persoana ta????? Mi-e scarba de o javra ca tine!

vasile314tzurka
15th July 2004, 15:19
Meriti cu varf si indesat cuvintele pe care ti le-am adresat. Mi se rupen-n paispe ca m-an banat continuu. Si asa acest forum este destul de slab po****t, iar foarte multi dintre cei care scriu sunt lipsiti de cunostinte in fotbal. Inca o data hai sictir jidodie!

mai vadime, cum nu lasi tu pe cineva care are atitea "cunostinte in fotbal" sa se manifeste liber? totala lipsa de intelegere din partea ta si nu ma asteptam pe aici sa tot demonstrezi axiome. ce tot lasi mesajele astea? sau nu e clar cine e bipedul?

Vadim
15th July 2004, 15:20
E bine asa, MILITIAN. Cred ca spune tot despre SOS. Si oricum, militienii nu au ce cauta aici pe forum, asa ca e normal sa fie "banat". :drak:

Vadim
15th July 2004, 15:22
mai vadime, cum nu lasi tu pe cineva care are atitea "cunostinte in fotbal" sa se manifeste liber? totala lipsa de intelegere din partea ta si nu ma asteptam pe aici sa tot demonstrezi axiome. ce tot lasi mesajele astea? sau nu e clar cine e bipedul?
Nu e patruped? Pentru ca oricum stii ca militienii nu umbla decit doi cite doi pe strada, asa ca SOS si Gica. Stii de ce, nu?

iulian
15th July 2004, 15:46
.... Si asa acest forum este destul de slab po****t...
Esti glumet :D...zi-mi si mie alt forum care are mai multi useri activi ca acesta... ca sa nu mai vorbesc de inregistrati !
PS> daca gasesti unul care sa aiba macar aproape de jumatatea celor de aici esti tare :ok:

Ultras
15th July 2004, 16:05
Pe SOS nici nu merita sa strici o injuratura buna! Nu inteleg ce va agitati atata! Gata, ajunge! Vagabondaj placut, SOS si Gica Chioru. Mai incercati si pe alte forumuri. Aici nu e azil de noapte.

vasile314tzurka
15th July 2004, 16:22
Nu e patruped? Pentru ca oricum stii ca militienii nu umbla decit doi cite doi pe strada, asa ca SOS si Gica. Stii de ce, nu?

mai lipseste unul...

fia
15th July 2004, 16:24
ca sa aiba 12 clase... si mai lipseste si cainele ca sa stie si o limba straina :)

Vadim
15th July 2004, 16:39
Nu, pentru ca unul stie sa scrie, iar altul sa citeasca.

Gica Chioru
15th July 2004, 18:05
Iata PM-ul trimis lui Vadim:

de la Gica

--------------------------------------------------------------------------------


tinand cont de ce reprezinta Gica pe forumurile din tara.


Reprezinta paranoia ca sa zic asa. Ar mai fi multe dar imi e frica ca ma baga si pe mine in ArenA si nu vreau sa am prea multe discutii cu oameni ca el sau sos pentru ca imi e ca ce au ei se transmite intr-un fel prin internet.


invers ei incearca sa aprinda ca apio sa spuna ca sunt jigniti si nu vrea lumea sa auda adevarul, stiga cenzura si mai stiu ce. I-am urmarit pe mai multe forumuri si numai asta stiu sa faca.


Gica, scrie dar scrie una despre tine ca la cat talent ai poate poate te vede cineva si te baga acolo unde iti e locul. Cam asa a ramas si data trecuta parca. Poate scrii si un cantecel despre sos ca si el trebuie bagat undeva.


Pana la acest moment nu-i spusesem nimic lui ieppi. Si tu spui ca am sarit calul? Inadmisibil.

Gica Chioru
15th July 2004, 18:17
Si iata ce va spun voua celorlati, lupilor moralisti de pe acest forum:

Inca de cand v-am vizitat prima oara, cativa indivizi gen ieppi m-au atacat in mod nerusinat, incredibil de abject, de ordinar. Chiar daca cele scrise de mine deranjeaza, chiar daca atitudinea mea supara, atacurile abjecte la care va dedati unii dintre voi, mai ales ca sunt unii cu care nu am avut niciodata vreun diferend, m-au facut intotdeauna sa va desconsider, pentru ca asa meritati. Chiar si conlictul cu AlPopa arata asta, mai ales ca sunt sigur ca ii pare rau ca l-a facut aiurea paranoic pe SOS, chiar cred ca l-a luat gura pe dinainte ca sa zic asa. Dar greselile se platesc, nu-i asa?
Exista printre voi cineva pe care-l respectam, demult de pe prosportul cel vechi. Acesta este (era) Vasile314tzurca. Imi pare rau, sincer, ca un om destept ca Vasile poate avea atitudinea asta, partasa la o samavolnicie. Imi pare rau Vasile. Cum poti lua parte la asa ceva? Sa cred ca nu mai esti acelasi? Sa cred ca te-ai molipsit de la "acesti oameni oarecare"?

In rest, toate bune si frumoase. Eu cu ale mele, voi cu ale voastre, cu "bun simtul" ala care va caracterizeaza.

vasile314tzurka
15th July 2004, 18:33
dupa faza cu necrofilia si oltenii...

ca sa fiu foarte clar. daca intr-adevar iti pasa de parerea mea trebuia atunci sa ma asculti, dar cum tu consideri libertatea de expresie un soi de fiecare spune ce vrea cum il taie capul si nu conteaza ce si cum, atunci se pare ca nu-s chiar asa de destept dupa anumite standarde. asta e. si mie imi pare rau ca am incercat de pomana sa scriu. absolut de pomana. se pare ca polemica si pamfletul se refera la minunatul compendiu de bune maniere care este atac la persoana sau romania mare. din pacate. e foarte adevarat ca nu numai tu esti. mai sunt si altii care din pacate, dupa parerea mea au drept de a scrie. asta e. iar a ma confunda pe mine cu o gasca sau o aliniere e doar o simpla deviatie de la un spatiu euclidian.

vasile314tzurka
15th July 2004, 18:34
Nu, pentru ca unul stie sa scrie, iar altul sa citeasca.

asta inseamna doar ca nu stii bancul... e adevarat ca e cam vechi, dar...

Gica Chioru
15th July 2004, 19:27
dupa faza cu necrofilia si oltenii...
Chiar daca am facut un pic pe nebunul, am acceptat punctul tau de vedere si am renuntat. Insa problema nu era la mine ci la voi. Pai, chiar daca parea o olteanofobie nu era decat o metafora, un "rasuplansu" la adresa unei societati care traieste in misticismul precrestin, dar in secolul XXI.


ca sa fiu foarte clar. daca intr-adevar iti pasa de parerea mea trebuia atunci sa ma asculti, dar cum tu consideri libertatea de expresie un soi de fiecare spune ce vrea cum il taie capul si nu conteaza ce si cum, atunci se pare ca nu-s chiar asa de destept dupa anumite standarde. asta e. si mie imi pare rau ca am incercat de pomana sa scriu. absolut de pomana. se pare ca polemica si pamfletul se refera la minunatul compendiu de bune maniere care este atac la persoana sau romania mare. din pacate. e foarte adevarat ca nu numai tu esti. mai sunt si altii care din pacate, dupa parerea mea au drept de a scrie. asta e. iar a ma confunda pe mine cu o gasca sau o aliniere e doar o simpla deviatie de la un spatiu euclidian.

Ma jignesti degeaba, pentru ca nu cred ca eu sunt cel despre care vorbesti, exista ceva preconceput in ceea ce spui. In fine, din pacate nu te "confund" Vasile, pentru ca pur si simplu asta ai facut, te-ai aliniat. Si nu geometric pentru ca daca ar fi fost asa, nu mi-ar fi pasat catusi de putin. Spui ca "e foarte adevarat ca nu numai tu esti. mai sunt si altii care din pacate, dupa parerea mea au drept de a scrie. asta e." Nici nu vreau sa ma gandesc langa cine m-ai "aliniat". Euclidian sau nu.
Am sa-mi pastrez parerea despre tine, Vasile. Chiar daca in viata este musai sa mergi inainte si sa dai la o parte vechiul sau raul, am sa-mi amintesc intotdeauna cu placere pe acel Vasile314tzurca care impreuna cu alti cativa forumisti, mi-au inoculat microbul acesta, care ma faceau sa intru pe net doar ca sa le citesc postarile. Patetic? Poate, dar ce sa-i faci cand exista situatii de genul acesteia, cand ai parte de surprize ca asta pe care mi-ai facut-o mie acum.

Vadim
15th July 2004, 19:42
Gica, tu esti un fel de Ady_azzuro la scara matura. Pe forumul asta lumea incearca sa se simta bine si, in majoritatea cazurilor, cei care scriu aici se si vad fata in fata. Eu nu cred ca Vasile314tzurka scria pe alte forumuri in halul in care scrii tu cind ti se urca pitici pe creier. A face oamenii jigodii si a folosi cuvintele pe care le folosesti tu GRATUIT, denota imaturitate si indiferenta. Eu nu am nimic cu tine si nici nu vreau sa am, dar ar fi bine sa intelegi ca nu prea ai ce sa cauti pe aici pentru ca asa cum spui tu aici este un forum de oameni subdezvoltati si rai, care nu vor sa se injure si sa se jigneasca intre ei. Euclidian sau nu. Nimeni de aici nu e moralist, numai ca exista un regulament pe care toti il respecta daca vor sa fie aici. Tu nu il respecti, deci e clar ca nu vrei sa fii aici. Deja ai ramas singur, SOS m-a tentat prea tare si i-am dat ban permanent.

vasile314tzurka
15th July 2004, 19:58
Chiar daca am facut un pic pe nebunul, am acceptat punctul tau de vedere si am renuntat. Insa problema nu era la mine ci la voi. Pai, chiar daca parea o olteanofobie nu era decat o metafora, un "rasuplansu" la adresa unei societati care traieste in misticismul precrestin, dar in secolul XXI. .

un pic nu inseamna cind iti spun ceva sa insisti de ceva cam multe ori dupa gustul meu. daca presupui ca-s destept nu crede ca nu stiu diferenta si ca nu pricep despre ce e vorba. personal nu-mi plac generalizarile. si nu e singura societate care traieste astfel. poate si noi suntem de vina.

pentru stiinta ta, fenomenul cu pricina nu este valabil numai in oltenia, daca ai fi spus romani nu ma suparam. acum vreo douazeci de ani romulus vulcanescu imi spunea ca aceste obiceiuri rituale sunt si prin transilvania si prin moldova. asa ca...


Ma jignesti degeaba, pentru ca nu cred ca eu sunt cel despre care vorbesti, exista ceva preconceput in ceea ce spui. In fine, din pacate nu te "confund" Vasile, pentru ca pur si simplu asta ai facut, te-ai aliniat. Si nu geometric pentru ca daca ar fi fost asa, nu mi-ar fi pasat catusi de putin. Spui ca "e foarte adevarat ca nu numai tu esti. mai sunt si altii care din pacate, dupa parerea mea au drept de a scrie. asta e." Nici nu vreau sa ma gandesc langa cine m-ai "aliniat". Euclidian sau nu.
Am sa-mi pastrez parerea despre tine, Vasile. Chiar daca in viata este musai sa mergi inainte si sa dai la o parte vechiul sau raul, am sa-mi amintesc intotdeauna cu placere pe acel Vasile314tzurca care impreuna cu alti cativa forumisti, mi-au inoculat microbul acesta, care ma faceau sa intru pe net doar ca sa le citesc postarile. Patetic? Poate, dar ce sa-i faci cand exista situatii de genul acesteia, cand ai parte de surprize ca asta pe care mi-ai facut-o mie acum.

unde te-am jignit? ca te-am aliniat altora care produc astfel de lucruri? imi pare rau ca poti discuta si altfel. nu m-am aliniat de niciun fel pentru simplu motiv ca am scris la fel intotdeauna si acolo si aici.

vasile314tzurka
15th July 2004, 20:01
sa nu uit.

dupa faza cu metafora necrofilo-olteana ai mai fost banat si ai crezut ca tot eu sunt. fals.

nu esti singurul caruia i-am sters mesaje, dar numai tu ai insiistat pina cind ai reusit sa ma scoti din sarite. se pare ca nu-s chiar asa de destept.

S.O.S.
16th July 2004, 11:50
Golanul de ieppy da avertismente. Cineva care jigneste alti forumisti are posibilitatea de a da averismente. Intr-un fel este normal, daca Vadim, acest derbedeu care administreaza acest site, pune ca moderatori copiii de 19 ani, care n-au mai nimic in teasta si in plus jignesc inainte de a fi jigniti.
Vadime ce moderatori model ti-ai ales. La mai mare!

Vadim
16th July 2004, 12:04
Si pe cine sa pun moderatori, pe niste militieni de 45-50 de ani, ancorati in vechiul MINISTER DE INTERNE alias DINAMU?

vasile314tzurka
16th July 2004, 12:26
propun sa nu mai fie valea plingerii ci valea flegmelor:) hai ca-mi place:)

Big Sexy
17th July 2004, 01:57
Fratilor cred ca depasiti limita, toti. Daca era dupa mine editam niste post-uri insa nu am acces. Mizeriile astea nu ar trebui sa apara pe acest forum. Ce naiba trebuie sa va spun eu ce exista pm sau vreti sa arati lumii ce voma poate sa dea copilul asta minune - S.O.S. atatea invective maiastru asezate nu am mai vazut de mult si nici nu imi doresc. imi provoaca greata. Pana la urma. P.M. urile le puteam sterge fara sa le citesc dar asta...
Bai S.O.S. chiar ma enervezi. Nu stiu cine te crezi si nici nu imi imaginez exact de ce ti se permite insa, aruncatul cu noroi, desi e sport national contagios, are si el niste limite spre deosebire de prostia ta. De ce naiba nu poti sa te abtii? oi fi tu provocat dar arata-te mai destept si intoarce si celalalt obraz (sa ai mai multa forta cand lovesti inapoi). Ai un fetish cu bannarea? Nu te inteleg absolut deloc. Du-te pe alte forumuri unde oamenii nu sunt asa "partinitori". Tocmai cand incepusem sa cred ca ai inteles ca in felul asta nu se mai poate. Sau mai bine du-te la un control ca vad ca insisti in a jigni oamenii si nu oricum ci pe post-uri publice. Asta denota ceva probleme, frustrare si alte alea. Si nu o spun cu rautate indiferent ce crezi tu. Pur si simplu vreau sa te potolesti. Toti am avea de castigat din asta. Toti.

P.S. unde e optiunea de ignore pe user?

S.O.S.
18th July 2004, 11:37
Si pe cine sa pun moderatori, pe niste militieni de 45-50 de ani, ancorati in vechiul MINISTER DE INTERNE alias DINAMU?

Mai nesimtitule, in afara ca procedezi la fel ca baietii de la ochiul si timpanul, ma faci pe mine asa cum esti tu (spune drept ai facut vreun curs la Baneasa????), dai impresia prin intrebarea pe care o pui ca eu doresc sa fiu moderator. Nu ma intereseaza asa ceva. Ideea era ca moderatorii pe care-i numesti sa calitati morale si sa stie sa se comporte civilizat. Ieppy, acest jeg uman, nu are asemenea calitati. Am vazut cu toti cei care am intrat pe "Arena" cum stie acest copil retardat sa jignesca inainte de a fi jignit de careva.

Big Sexy
18th July 2004, 21:15
Superb! Acum inteleg si eu ...

ieppy
19th July 2004, 10:56
nu-i asa?

Gica Chioru
19th July 2004, 11:47
pentru stiinta ta, fenomenul cu pricina nu este valabil numai in oltenia, daca ai fi spus romani nu ma suparam. acum vreo douazeci de ani romulus vulcanescu imi spunea ca aceste obiceiuri rituale sunt si prin transilvania si prin moldova. asa ca...


Daca ai fi avut bunavointa sa-mi lasi mesajul respectiv cateva zile, ai fi aflat si tu si altii ca aceste lucruri se intampla doar in Oltenia. Credinte aparent similare sunt si in Maramures sau in Bucovina dar doar in folclorul zonei. Intelegi diferenta Vasile? Numai in Oltenia se trece la fapte!

vasile314tzurka
19th July 2004, 11:48
asta stii tu de la protv, altfel...
nu am bunavointa pentru fapte care incrimineaza o categorie. asta e. poate-s mai prost, dar asta sunt.

Gica Chioru
19th July 2004, 11:51
asta stii tu de la protv, altfel...
.
:) Ai nevoie de ceva citate, stimabile?

vasile314tzurka
19th July 2004, 11:58
nu.

Gica Chioru
26th July 2004, 17:54
Cum prin bunavointa lui Vadim, cel mai mare si mai tare administrator de forum sunt banat, si pentru ca infrangerea lui Doroftei mi-este foarte prezenta in suflet, am sa postez aici (pentru ca pot) parerea mea despre acest nefericit dar previzibil esec:

Din pacate, asa cum anticipasem, Doroftei nu i-a putut face fata lui Gatti. Regretabil este doar faptul ca a fost doborat printr-o lovitura la corp. Stiu foarte bine ce inseamna o lovitura la ficat, de asta m-am si lasat de box, stiu foarte bine cat de dureroase pot fi aceste lovituri si cat de aerian te simti la un moment dat, problema este ca nu ai voie sa te apuci de box daca ai asemenea slabiciuni. Plexul solar si ficatul sunt eliminatorii. Din pacate, spun inca o data, un boxeur care la acest nivel este doborat de o lovitura la corp, este considerat terminat, mai ales cand este vorba despre un sportiv aflat la varsta de 34 de ani.
Lovitura primita de Doroftei nu a fost una norocoasa, cum se incearca sa se explice pe diferite canale media, ba chiar de Doru insusi. Lovitura a fost consecinta tacticii, lovitura respectiva, de KO, a fost de fapt a doua, primita de Doru in acelasi loc in repriza a doua si ultima a meciului. A fost indoit de prima si rapus de a doua, formidabila, foarte tare si excelent plasata in locul cel mai sensibil, subcostal. Nu am inteles deloc jocul stationar al lui Doroftei, cand era evident, de la inceput pentru toata lumea, ca trebuia sa fie intr-o permanenta miscare. Gatti a lovit ca la sac, din cauza asta a reusit nimerirea celui mai periculos si sensibil loc.

Nu vreau ca din mesajul meu sa se inteleaga ca-i reprosez ceva lui Doroftei, nu as vrea acest lucru. Il stimez pe acest om, pentru ceea ce a facut si mai ales pentru ceea ce reprezinta. Este un adevarat sportiv, un mare sportiv roman si trebuie sa-l respectam si sa-l pretuim. A reusit sa boxeze cu unul dintre cei trei mari: Mayflower, de la Hoya, Gatti, a reusit sa patrunda acolo unde este prea greu de patruns, in patria boxului adevarat, a redeschis calea boxului romanesc si depinde numai de diriguitorii acestuia sa inteleaga ca a trecut timpul victoriilor efemere de la amatori si ca trebuie schimbat din temelii boxul autohton.

Big Sexy
27th July 2004, 08:33
Gica, pur si simplu nu inteleg de ce nu poti sa postezi obiectiv, asa cum ai facut-o acum, fara sa intrii in conflict cu nimeni. Ce ai scris acolo este o analiza sincera si semiprofesionista si sper ca la un moment dat, cand vei inceta sa mai intrii in conflicte stupide, sa redevii un membru important si respectat al forumului. Din punctul meu de vedere acesta este primul pas pe care l-ai facut sa te reabilitezi dupa toate scandalurile la care ai participat pana acum.
P.S. Stii ca ai putea sa folosesti pentru scandal PM-ul, nu? La fel pot face si cei care iti raspund!

Gica Chioru
27th July 2004, 10:30
Gica, pur si simplu nu inteleg de ce nu poti sa postezi obiectiv,

Auzi ma? Ipocritule! Adica tu ma faci prost intr-un alt mesaj si tot tu vii cu texte patetice de prost gust, fals superioare. Vezi ma? De asta nu va suport eu si din cauza asta sar calul, pentru ca sunteti niste ipocriti. Pai, eu intotdeauna sunt obiectiv ma! Intotdeauna. Daca crezi ca pe mine ma poti duce cu texte din acestea , vezi doamne, moraliste, te inseli. Nu dau doi bani pe tine atat timp cat din textele tale reiese ipocrizie. Si te rog sa ma scutesti de lectii moraliste, intelegi? Pentru ca nu esti, in nici un caz, persoana potrivita.

fia
27th July 2004, 10:37
Gica tu ai personalitate multipla? Eu cred ca da: una e Gica si una e Chioru :mda:

iulian
27th July 2004, 10:42
ia mai potoliti-va voi cu tot felul de lectii si indrumari ...fiecare face ce si cum stie ...si trage ponoasele singur.

ieppy
27th July 2004, 10:58
hai mai iuliane. Lasa sa aiba si Gica cu cine sa se joace, ca poate se plictiseste aici singur. Nu de alta dar sos nu a mai trecut de multisor.

iulian
27th July 2004, 11:08
hai mai iuliane. Lasa sa aiba si Gica cu cine sa se joace, ca poate se plictiseste aici singur. Nu de alta dar sos nu a mai trecut de multisor.
Iar bagi batu` prin gard...poate te ia Gica la 13-14 ca ai vazut ca nu mai stii pe unde sa scoti camasa si o dai in balarii.

ieppy
27th July 2004, 11:15
hai pardon, dar omul e cam obsedat de mine. Ieri ma uitam si eu pe forumul POLI AEK si ce crezi ca vad? Gica il acuza pe un timisorean, pe numele lui nid, care a intrat odata la noi pe forum si sa luat la harta cu ayrton si inca cativa, ca ar fi de fapt eu. Distractiv, I know. Cat despre balarii, imi place ca ii tii partea unui om care a fost banat de pe fiecare forum de sport care exista in Romania. Sincer nu ma steptam.

iulian
27th July 2004, 11:28
hai pardon, dar omul e cam obsedat de mine. Ieri ma uitam si eu pe forumul POLI AEK si ce crezi ca vad? Gica il acuza pe un timisorean, pe numele lui nid, care a intrat odata la noi pe forum si sa luat la harta cu ayrton si inca cativa, ca ar fi de fapt eu. Distractiv, I know. Cat despre balarii, imi place ca ii tii partea unui om care a fost banat de pe fiecare forum de sport care exista in Romania. Sincer nu ma steptam.
Nu este mai ieppy nimeni obsedat de tine ...ce parere buna ai despre tine...bravo ..numai ca voi catei sunteti precum vietnamezi...toti o apa si`un pamant.E destul de greu pentru oricine sa faca diferenta intre voi :D

vasile314tzurka
27th July 2004, 11:29
mai ales ca ieppy si ayrton seamana ca doua picaturi de macaroane:)

ieppy
27th July 2004, 11:29
problema e ca ala era timisorean. Si hai ca ma streseaza discutia.

vasile, nid ala nu era nici ayrton si nici ieppy, era un suporter timisorean, care a avut o altercatie cu ayrton pe forumul de la dinamo-online. Dar in mintea lui Gica eram eu. In fine nu e obsedat, e paranoic, crede ca il urmaresc pe toate forumurile. Tot aia.

Gica Chioru
27th July 2004, 11:30
Ieppi esti un mincinos ordinar.

dar omul e cam obsedat de mine
Ma mizerabilule, ti-am zis de cateva ori ca te voi ignora si ca nu am sa-ti mai raspund la provocarile jegoase la care te dedai. Faptul ca spui aici ceva vechi de cateva luni de zile...
un timisorean, pe numele lui nid denota ca nu m-am inselat. M-ai urmarit, ti-ai schimbat nickul doar pentru ca suferi de un complex vis a vis de mine. Baietica, baga-ti mintile in cap! De astazi am sa te ignor, vezi ce nick vei folosi data viitoare.
In ceea ce priveste banarile, esti un mincinos ordinar!
Iata TOATE siteurile pe care intru:
-asta.
-GSP
-Pro Sport
-Poli Tim (foarte rar si nu cred ca am mai intrat din primavara acolo, o sa ma conving)
-Totalsport
In afara de voi, am fost banat pe GSP, dupa niste conflicte chiar cu ziarul respectiv, niciodata dupa conflicte cu ceilalti forumisti. De altfel, individul asta, ieppi, are si acolo un nick prin care ma ataca de cate ori poate, complexul de......

ps. Deci ma ieppi, aceasta este ultima oara cand ma adresez acestui nick. Schimba-l!

ps. nu am trecut cateva siteuri steliste.

ieppy
27th July 2004, 11:34
schimbal tu baiete. Nid ala nu sunt eu si se poate si dovedi. Tu poti sa dovedesti ca sunt eu? Daca se dovedeste ca nu sunt eu atunci te retragi de pe forumul asta? sau macar recunosti ca esti obsedat? Eu am intrat pe toate forumurile din tara sau strainatate cu acest nick. Asa ca tot obsedat ramai. Si complexat.:)

Vadim
27th July 2004, 11:47
Sinteti dusi cu sorcova...

vasile314tzurka
27th July 2004, 11:53
lasa-i vadime, dinamovistii intre ei:)

ieppy
27th July 2004, 12:03
vasile, asta e de-al vostru. Nu incerca sa il pasezi noua ca nu iti iese. :) De ce crezi ca il tine iulian atat in brate?

vasile314tzurka
27th July 2004, 12:38
eu cum sa-l pasez "noua", poate nou, dar e vechi si ne mai cunoastem de pe ici pe colo.

asa e, nu duceti lipsa, dar ai nostri parca-s mai de soi decit ratzele voastre:)

ieppy
27th July 2004, 12:47
I beg to difer, sir. Ratza e o bomboana de om pe langa Gica si sos. Un sfant.

vasile314tzurka
27th July 2004, 12:53
pune-l la tine la capul patului si-ti fac ode de o sa dormi linistit vro 3 anishori buni:)

uti2102
27th July 2004, 16:02
Nu este mai ieppy nimeni obsedat de tine

Cum nu?! Slovaca de la servici! Apropo Casanova, cand imi trimitzi shi mie un screen-shot cu ea?!

ieppy
27th July 2004, 16:04
alpopa a plecat ieri in concediu. Dar daca vrei iti povestesc cum arata insa nu pe threadul asta ca ii dau balele lui Gica si nu-i frumos.

iulian
27th July 2004, 16:05
Cum nu?! Slovaca de la servici! Apropo Casanova, cand imi trimitzi shi mie un screen-shot cu ea?!
nu slovaca e obsedata de ieppy...ieppy este de slovaca...e o diferenta :D
La fel cum este ieppy de S.O.S si Gica Chioru ...ca vad ca ii pomeneste intr-una

ieppy
27th July 2004, 17:13
unde ii pomeneste ieppy mai iuliane? Pana una alta acest thread este despre cei doi persecutati de soarta si de administratorii rai.

inter
27th July 2004, 17:21
Pana una alta acest thread este despre cei doi persecutati de soarta si de administratorii rai.

ieppy vad ca tot despre campionii morali vorbesti! :D:D:D

ieppy
27th July 2004, 17:26
nu, dar ma enervat afirmatia lui iulian. Dar nu conteaza. Daca crede ca eu gresesc atunci imi fac mea culpa, imi cer scuze lui Gica pentru ca am indraznit sa imi apar ********ii de parinti si caracterul meu murdar si jegos si imi sterg toate mesajele de pe acest thread in afara de asta ca sa stie si Gica ca imi pare rau ca am indraznit asa ceva.

later edit: Din pacate nu pot sa imi sterg mesajele din care reiese obsesia mea. Asta e. Obsesia se plateste.

iulian
27th July 2004, 17:51
unde ii pomeneste ieppy mai iuliane? Pana una alta acest thread este despre cei doi persecutati de soarta si de administratorii rai.
check this : post nr. 43;45;48;50;55;58. ...pana la postul de mai sus decat postul 33 si 52 nu facea referire strict la ei...deci din 8 posturi in 6 tu ii pomeneai...is that obsesion or what ?

ieppy
27th July 2004, 17:55
nu e deja peste obsesie. E deja la un nivel in care probabil ar trebuii sa ma spitalizeze cineva. Sa stii ca nu sunt in strae sa respir, mananc, beau, dorm fara sa ma gandesc la cei doi amici(na ca nu i-am pomenit acum, ce dracu am?). E trista situatia mea si sper sa nu se inrautateasca ca cine stie poate ma trezesc maine si omor pe toti care cred ca seamana cu cei doi. Nasoala treaba.

iulian
27th July 2004, 17:58
Cand vii in Ro te ajut eu...am un prieten la Spitalul 9 ... pun o vorba buna pentru tine. :ok:
PS. Vezi daca nu mai intri pe yahoo ??

ieppy
28th July 2004, 09:22
vad iuliane, dar nu prea bine.

vasile314tzurka
28th July 2004, 09:50
ai nevoie de oftalmolog? propun sa-ti facem ochelari din doua funduri de halbe:)

ieppy
28th July 2004, 09:51
si de un ala. Vin in tara si fac un complet check up. Poate scap si de obsesii in felul asta.