PDA

View Full Version : Maria Olaru



ricochet4
14th November 2008, 02:39
Ma mir ca nu e thread cu Maria aici. Am deschis pentru ca am intalnit-o azi in mall in Timisoara si timid cum sint (a se citi bleg) nu am stiut ce sa-i spun. Puteam sa-i cer un autograf ceva, sa-i urez numai bine.

crisloregym
14th November 2008, 21:28
Ricochet, ce frumos ca ai intanit-o pe Maria!!! Eu zic ca faptul ca nu ai salutat-o vine nu neaparat din timiditate, cat mai ales din respect fata de persoana respectiva. E destul d egreu s ate apropii de o astfel d epersoana, intrucat ai putea deranja, asa ca stai linistit....eu cred ca ea ar fi bucuroasa sa stie ca exista oameni cu atat de mult bun simt.

ricochet4
15th November 2008, 03:46
Eu zic ca vine din timiditate. Am intalnit-o si pe Lavinia Milosovici acum cativa ani langa Universitate, tot in Timisoara. Acelasi rezultat. Pana si Fantozzi avea mai mult curaj.

crisloregym
25th November 2008, 22:43
A propos de Maria Olaru, am gasit un interviu amplu si frumos, dupa parerea mea, cu ea:

www.sport 365.ro/Maria_Olaru_Lupta_cu_tine_insati_e_cea_mai_grea-n30268.html

Din cate se pare, Cata, si ea este tot gemeni:D. ehe, sa fi stiut asta mai de demult...:P

Edit: Nu merge link-ul cum trebuie, asa ca am pus spatiu intre sport si 365. Cand il copiati la adresa, stergeti spatiul respectiv si merge.