PDA

View Full Version : Jean Vladoiu a preluat echipa de Liga 2 - FC Snagov



Mario Di Lazi
5th September 2006, 19:00
Echipa nu are nici un punct acumulat pana in acest moment. Din lotul echipei FC Snagov ii amintim pe sarbul Milos Bogdanovic si pe ex-stelistul Paduret.

dorian27
5th September 2006, 20:24
Bravo lui...
Se pare ca experimentul cu echipa aia de afoni (de la Prima Tv parca) i-a trezit apetitul de antrenat...
Sau poate au vazut cei de la Snagov ce performante a reusit cu aia si s-au gandit ca merita ..
Eu ii urez succes...

B0gdaaaN
6th September 2006, 19:24
cred ca o sa`i calce pe urme lui Razvan Lucescu si Dan Petrescu...care tot de jos au inceput....cred ca Gica Hagi ar trebui sa ia exemplul lor

07Ex
7th September 2006, 15:26
Ii urez mult succes desi nu prea ii vad eu pe cei de la Snagov facand mare lucru anul asta in B1 deoarece nu prea au cu cine. Nici nu am stiut ca Paduret joaca la Snagov. Ultima data il stiam jucand la Gloria Bistrita.

B_I_C
8th September 2006, 00:37
Se pare ca Jean a sarit de la o echipa de "stranieri de fotbal" la alta... oricum, ii prinde bine ptr experienta.

Mario Di Lazi
18th September 2006, 13:51
Sambata , Jan Vladoiu a obtinut primul punct cu echipa FC Snagov 1-1 cu Sportul St.

Bogdann
18th September 2006, 14:00
Bravo lui. Cred k ar trebui sa fie un exemplu. Asa se incepe o cariera de antrenor, de jos din fotbalul mic, nu direct antrenezi echipe de liga I. Poate va observa si Hagi k asa este si se horataste si el sa`i calce pe urme ... Mult succes si sper sa nu retrogradeze cu cei de la Snagov!!

Mario Di Lazi
18th September 2006, 14:02
Hagi are prea multe figuri pe cap ... daia nu preia o echipa mica ... :D
Eu cred ca Hagi se putea duce la Farul vreo 2-3 ani sa capete experienta si apoi putea emite pretentii sa conduca echipe mai mari.

Bogdann
18th September 2006, 14:04
el vrea direct liga campionilor cu steaua sau campionat mondial cu nationala ... numai k nu merge asa. daca vrea sa faca ceva mai bine ia o echipa mica