PDA

View Full Version : Cheta pentru rapid



Cneazul
11th November 2008, 14:52
Daca "domnii" din conducere nu au reusit(sau mai bine zis nu au vrut) sa ajute clubul, ar trebui sa le dam noi, suporterii, o palma peste fata. Ar fi foarte bine daca s`ar face o cheta pentru clubul rapid, insa aceasta trebuie oarecum bine organizata, pentru a fi siguri ca banii ajung acolo unde trebuie.

Leo
11th November 2008, 14:55
Este de laudat gestul asta .

Jerome LeBanner
11th November 2008, 15:01
Puteti sa strangeti si 100 milioane de euro, coposu` tot asa o sa zica:suntem saraci:angry:

ultra
11th November 2008, 16:18
Daca "domnii" din conducere nu au reusit(sau mai bine zis nu au vrut) sa ajute clubul, ar trebui sa le dam noi, suporterii, o palma peste fata. Ar fi foarte bine daca s`ar face o cheta pentru clubul rapid, insa aceasta trebuie oarecum bine organizata, pentru a fi siguri ca banii ajung acolo unde trebuie.

Ce cheta ma ati inebunit ? Nu o sa dea multi bani.

grande
11th November 2008, 17:05
Daca ar fi ceva sigur ,cu un cont intr-o banca eu cred ca s-ar stringe ceva bani ,eu unul as fi dispus sa contribui !

andreidaniel
11th November 2008, 18:02
De acord cu grande + sa se faca o promovare puternica, pe internet, tv ,radio.

Datenshi
11th November 2008, 23:18
Si cine sa deschida contul? Mie nu-mi vine in minte nicio persoana de incredere. In alta ordine de idei, chiar daca s-ar starnge bani, ar trebui imprumutat clubul. Adica banii sa-i fie dati lui Copos. No way Jose... A, daca s-ar scoate la vanzare o bucata din el, ar fi alta poveste.

andreidaniel
11th November 2008, 23:25
In decembrie, stiu ca ar fi trebuit sa se decida daca o sa se vanda actiuni suporterilor. Atunci s-ar putea sa fie prea tarziu.

Novac
12th November 2008, 13:02
da, da! :) decembrie este luna cadourilor iar copos, un om foarte generos dealltfel, si-a luat deja costum d'ala rosu, a centralizat scrisorile primite de la utecisti si a pregatit sacii cu bunatati asteaptad doar sa va aliniati botinele in fata teatrului :D

P.S. Merry Cristmas /OLE/

Cneazul
14th November 2008, 18:02
la asta m`am referit si eu cand am deschis threadul. sa fie o cheta oarecum controlata de cineva. sa fie sigura chestia. poate liga suporterilor rapidisti? sau sa ii dam lu nea Rica ?:P

Datenshi
15th November 2008, 00:13
Singurul sentiment fata de baragladinele de la Liga este de greata, nici 5000 de lei vechi nu le-as da pe mana.