PDA

View Full Version : Jucatori de pe forum uniti-va!



fia
13th July 2004, 05:54
Dragi jucatori de pe forum! Uniti-va fortele! De 2-3 zile nu s-a mai batut nici un record? Pai ce e asta? Din astia imi sunteti? Pai gameri sunteti voi?
ADelPiero... esti campion la 1000 de jocuri.... pai ce faci... provoaca lumea.. doboara alte recorduri... stiu ca poti!
Saber Rider... ai demonstrat ca esti cel mai tare la cel putin 3 jocuri, nu treci si la altele?
ender, la minigolf v2, e gata, la v1 mai trebuie "scoasa" o lovitura? Cand vine 152-ul?
Vadim, ziceai ceva de Cutie Quake... Pai l-a vazut pe baiatul ala... raduc92... pai ce e asta...
Pentru ceilalti: ADelPiero are nenumarate recorduri? Nu va simtiti "lezati"? Pai ce e asta? Saber Rider rulz la Tetris, Invaders si Pinball... Chiar nu il face nimeni?

Haideti mai fratilor la joaca!!!!!!!!!... Hai mai lasati strandul, mersul la mare la munte si alte alea si hai treceti la jucat.... Ca daca nu, poate se supara Vadim si se reseteaza scorurile!

ender
13th July 2004, 16:47
ender, la minigolf v2, e gata, la v1 mai trebuie "scoasa" o lovitura? Cand vine 152-ul?

152-ul (sau mai mult) o sa vina in curand. Maximul este insa de 162 (180 - 18) si eu unul nu cred ca va fi atins. Parerea mea... daca cineva nu e de acord sa ma contrazica... in pagina cu high-score-uri :evil:

Vadim
13th July 2004, 16:53
Acum am vazut. Cum a facut raduc92 scorul asta??? E cheat 99%!

Saber Rider
14th July 2004, 03:05
Saber Rider... ai demonstrat ca esti cel mai tare la cel putin 3 jocuri, nu treci si la altele?

In caz ca n-ai observat, m-am bagat nitel si la Stuart's Xtreme Skateboarding, si am facut cu randul pe primul loc cu diversi. Mai incerc.
Am incercat si Mahjongul, dar am facut un joc de exemplu in 3 minute si ceva, si mi-a dat 2185 puncte, si highscorul este 2286 !! In cat timp sa-l fi facut respectivul ? Un minut ?!? E prea de tot !!
La Cutie Quake e ceva ciudat, zic eu, dar din pacate nu prea ma mai ajuta mouse-ul. Ca si la Arkanoid, oricat s-a discutat despre cele peste cinci milioane alea, e destul de ciudat, ca la un moment dat nu mai vezi bila din cauza vitezei. Iarasi un scor "ciudat" din punctul meu de vedere.
Iar multe alte jocuri mi se par pur si simplu stupide, si n-o sa le joc. Ma bag numai acolo unde am "background", nu asa peste tot. Putine, dar bune !!

Si parca am mai zis eu pe undeva, ca simplul fapt ca nu s-a mai doborat un record nu inseamna ca nu mai joaca lumea. Eu consider doar ca s-a ajuns intr-un fel la anumite limite maxime, care cu greu pot fi depasite.

m_trinity_m
14th July 2004, 04:42
Am incercat si Mahjongul, dar am facut un joc de exemplu in 3 minute si ceva, si mi-a dat 2185 puncte, si highscorul este 2286 !! In cat timp sa-l fi facut respectivul ? Un minut ?!? E prea de tot !!
.
Respectiva :p. Si mai nou e 2293. L-am facut in 2 minute jumate fix, daca imi aduc bine aminte. E adevarat ca jocul creeaza o oarecare dependenta, dupa o vreme. O sa incerc sa ajung la 2300. Pana atunci, nu mi-ar strica ceva concurenta :drak:

EDIT: Corectie, am ajuns la 2304 :D :evil: :p
:yeah:

m_trinity_m
14th July 2004, 05:37
Inca un mic EDIT la mesajul de mai sus... 2327 :o:.
:yeah:

fia
14th July 2004, 05:54
152-ul (sau mai mult) o sa vina in curand. Maximul este insa de 162 (180 - 18) si eu unul nu cred ca va fi atins. Parerea mea... daca cineva nu e de acord sa ma contrazica... in pagina cu high-score-uri :evil:
Eh... am calculat si eu gresit :p

fia
14th July 2004, 05:55
Acum am vazut. Cum a facut raduc92 scorul asta??? E cheat 99%!Finally! Si masuri nu se iau? :p

Saber Rider
15th July 2004, 05:00
Inca un mic EDIT la mesajul de mai sus... 2327 :o:.
:yeah:

Si de curiozitate, ce timp ai avut la acest scor ? Ca sa stiu cum ma incadrez, sa nu joc asa de pomana.

PS. Bineinteles ca presupun ca nu o sa zici, sa ma lasi sa ma :headbang:.
:)

Vadim
15th July 2004, 13:12
Ba se iau, ii sterg scorul.

m_trinity_m
15th July 2004, 18:55
Si de curiozitate, ce timp ai avut la acest scor ? Ca sa stiu cum ma incadrez, sa nu joc asa de pomana.

PS. Bineinteles ca presupun ca nu o sa zici, sa ma lasi sa ma :headbang:.
:)

Daca tin minte corect, putin peste 2 minute (2 : 07 :confused: ). Vreau sa cobor, bineinteles, snoopy da semne ca imi ameninta recordul.
Anyway, have fun! :)

Paul
18th July 2004, 17:05
personal m`am saturat ca la snake , nimeni nu ridica pretentii !!! adica pe primele 30 de pozitii 25 sunt punctajele mele ... va spun nu e greu 4200 -le meu !!!
ASTEPT PROVOCARI DE LA ORICINE LA : SNAKE , BILIARD si GOLFURI , DAR JOC ORICE !

fia
21st August 2004, 06:56
He he he ... ADelPiero a ramas doar cu 4.... eu zic sa va reorientati spre ender are deja 7 "cupe".... deci e lider... :evil:

Vadim
26th August 2004, 15:46
Sa dam un mic reset la scoruri?

bog_tom
26th August 2004, 16:13
Vadim, vrei sa paralizeze toti campionii nostri ? :drak:

cipi13
26th August 2004, 17:24
Sa dam un mic reset la scoruri?
Poti sa dai si un mare reset.....
Da` sa imi spui cind...:D

bog_tom
26th August 2004, 17:43
iti ajuta la ceva daca o sa fi informat in mom. cand se vor reseta ? cred ca nu ...

oricum, sa vedem daca vor fi resetate scorurile pana la urma :)

cipi13
26th August 2004, 17:48
Ma gindeam sa anunte cu o zi inainte....sa apuc si eu un record...ca la cit timp am la atit ramin.....
Daca se va intimpla....resetarea...

ADelPiero
10th April 2005, 18:40
aloooooooo ... cine e om serios:cool: sa dea un click AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/arcade.php?) ... si sa demonstreze ca are valoare :evil:

Paul
11th April 2005, 18:03
cine ma bate la snake are o bere :)

ADelPiero
17th April 2005, 11:51
in ultimele zile s-au batut urmatoarele recorduri:

Funky Pong - luebeast
Juggler - Topcat
Pingu Slap - dragos_popa17
Defend Your Castle - cyber_goool

ADelPiero
10th July 2005, 22:11
sa mai adaugam un nou jucator in baza noastra de date :evil:

il veti recunoaste din poza :D

+ am realizat un interviu cu acesta... nu am vrut sa insist, sa nu incasez niste injuraturi :D


eu: buna seara
el:
eu: alooo
el: LASA`MA !!!
eu: imi cer scuze ca va deranjez, dar ce faceti ?
el: MA JOC DEFEND YOUR CASTLE
eu (mirat de cele auzite): cum asa?!
el: DND

realmadrid.com
10th July 2005, 23:02
Daca m-am jucat odata nu inseamna ca am intrat in club :D

PS_Cum a inceput ceva mult mai important la televizor, am inchis jocul, fara sa inregistrez scorul :evil: