PDA

View Full Version : City Slam



Raptor
5th September 2006, 00:18
Pentru ca se vorbeste tot mai mult de City Slam, am facut acest thread dedicat.

http://basketchance.kulichki.ru/video/other_streetball/2006-04-20/espn_city_slam_2006

Acesta este linkul de unde puteti lua toate filmele City Slam ^^^

Wayne Clark i-a rupt pe toti :D

r0bby
5th September 2006, 09:29
raptore am o inrebare pentru tine ...am intzeles k dai slam..care a fost cel ma klumea dunk care lai facut vreodata?

caseta
5th September 2006, 14:02
bah pujtiule, pune dreq macar cratime (jtii ?? liniutele alea .... ) daca tot scrii cum scrii tu pe chat ....

acum sper sa nu pui cratima si sa scrii "am intzeles ca d-ai slam" .... ma refeream la "l-ai facut" ....
apropo ... e "dunk PE care". studiaza gramatica aia ca daca tac-tu nu are mormanu de bani, ar putea sa iti foloseasca mai tirziu cind te duci la vreun interviu ....

Raptor
5th September 2006, 14:35
LOL :happy

Cel mai tare a fost o cubaneza la 3m (craddle dunk). Dar sa ne limitam la subiectul threadului.

Nightfly
5th September 2006, 20:43
Ce hotie! Nu se poate. Deocamdata am vazut doar semifinala si nu imi vine sa cred. Adica dai 3 slamuri:Moara, Elbow si Slam de pe batu ala de la inaltime mare si iesi pe 2 dupa Riser care da un slam cu o mana din alley oop si moara. Nu mai zic la Freestyle in care Wayne da peste motocicleta si mai da inca doua slamuri de pe loc iar Exile da moara peste un om si cine iese pe 1... Asa cum un "mare clasic in viata ar spune":"Phew, open the door, that stinks"

Raptor
6th September 2006, 02:42
E la fel de nedrept asa cum Nightfly a dat rideru de pe 1 in Plumbuita.

Nightfly
6th September 2006, 13:56
:happy Intr-adevar... am iesit pe ultimul loc atunci :).
Oricum am vazut si finala si iarasi au aparut niste chestii deranjante de genu: Wayne slam la 12 feet din prima invins de Rizer slam cu 2 maini din aruncata dupa 1000 de incercari de 360 rider... :jerk: