PDA

View Full Version : Cat vor rezista?



alin_dinamo
10th July 2004, 12:58
ma intreb cat vor rezista cei 2 comentatori fara sa vorbeasca de doping?e un subiect superdelicat, insa cred ca se poate evidentia si altceva decat "boala" aceasta nenorocita..stiu ca planeaza asupra tuturor banuieli, insa prea mult se bate moneda pe dopaj..stiti cum e:hotul care nu e prins, e negustor cinstit..pana nu sunt dovediti dopati ciclistii, eu as insista mai mult asupra cursei propriu-zise, asupra nebuniilor de evadari din ultimele zile, asupra etapelor ce or sa vina, asupra lui kurt van der wouwer, asupra diavolului de pe marginea soselei, asupra greutatii lui jean marie leblanc, asupra verdelui plin de viata de pe tricourile celor de la phonak, asupra marcii de sampanie pe care o va degusta lance pe strazile parisului. sa lasam dopingul pana dupa tur..nu vreau sa se asocieze imaginea de inselaciune cu cea a "marii bucle"..
domne` da` nu mai incep odata etapele de munte?
traiasca radu&radu!!
papa..alin :drak:

Profetu
12th July 2004, 09:48
dupa cum am observat, au destule subiecte, care mai de care mai "adiacente", deci, tind sa cred ca au sanse sa se abtina de la acest subiect pana la final.