PDA

View Full Version : Gemenii armeni de la Rapid



Bob1128
10th July 2004, 11:13
Ce parere aveti de gemenii care sunt in probe la Rapid?Poate au si ei o sansa anul asta/sau nu. /hello /hello

Catalanul
10th July 2004, 21:35
vad ca apar numai subiecte copiate din ziare
aici ci gemenii armeni la Rapid, altul cu urmatorul care ar trebui sa plece de la Dinamo etc. :D

cat despre gemenii de la rapid cred ca vor fi numai pe banca de rezerva :D nu cred ca au fata de a juca la rapid :thinkso:

fia
11th July 2004, 12:05
Ramane de vazut...

Pancujunior
14th July 2004, 06:53
Fratziorii astia armeni au fost alesi jucatorii anului in campionatul din Armenia mai multzi ani la rand, sunt titulari in natzionala lor, deci din punctul asta de vadere au un palmares frumos. Arman este atacant - e cotat mai bine decat fracsu, Arizavad care e mijlocasi ofensiv.
Io am citit cate ceva despre ei pe uefa.com - si sunt scrise numa lucruri superpozitive - in meciu asta a dat 5 goluri, nushtucand a dat 3 + goluri la natzionala etc . Si in plus am incredere in cei din conducere care l-au adus la rapid - pt ca daca nu erau siguri cas buni zic io ca nu dadeau 150.00 dolari pe ei, in conditiile in care sunt o gramada de jucatori care vin in probe pe la echipe liberi de contract.
Deci prin urmare eu personal cred in ei, si ii astept sa confirme cat mai repede /hello . Ce mishto ar fi ca un armean deasta sa-i atace locul de titular in echipa unui sabin sau niculae :evil: :ok: /hello

fia
14th July 2004, 08:57
As rade ca acesti gemeni sa faca o figura frumoasa la nationala cand joaca Romania cu ei.. si dupa aia sa-i aud pe cacotasi... Ca d-aia nu se califica Romania, ca Rapid antreneaza "jucatori pentru Armenia :))

Pancujunior
14th July 2004, 09:09
nu wey, o sa fie invers, adica blat :yeah:
s-a aranjat deja :ok: