PDA

View Full Version : Se cununa robul lui Dumnezeu,Ion,cu roaba lui Dumnezeu,Vasile :D



World Expert
7th November 2008, 06:33
Se cununa robul lui Dumnezeu,Ion,cu roaba lui Dumnezeu,Vasile :D

Voi ce credeti despre casatoriile intre partenerii de acelasi sex? Si,sunteti de acord cu ele?

MariusTR
7th November 2008, 07:12
Bai, deci daca reusesti sa casatoresti doua blonde superbe si le lasi sa se manifeste in lume ... trebe sa fiu castrat ca sa ma deranjeze ... din astea cat mai multe si cat mai indragostite intre ele...

Duarte
7th November 2008, 22:02
deci genial thread!

World Expert
8th November 2008, 00:59
Multumesc.

Personal prefer sa nu se bage Biserica in casatoriile civile.Traim intr-o societate in care anormalul ni se pare normal,in care oamenii recunosc altfel valorile.

Nu sunt pentru casatorii,dar nici impotriva.Nu sunt impotriva,deoarece consider ca fiecare are dreptul la libertate sexuala,exprimare libera.


Nu sunt pentru deoarece nu agreez ca un cuplu homosexual/lesbian sa adopte copii.Nu este niciun fel de prejudecata,dar nu mi se pare in ordine acest lucru,atat pentru educatie cat si pentru psihicul copilului.

In rest, sa fie sarbatoare la toti :yes: ;)

iuli
8th November 2008, 01:05
Clonelor !!!!!!!!!!!


Sincer, nu-mi pasa, daca nu se afiseaza in public, nicio pb.

Zabriskie
8th November 2008, 12:33
universale, daca mai faci multe threaduri de genul asta s-ar putea ca in scurt timp sa ai nevoie de alta clona...

World Expert
9th November 2008, 03:23
Deci,spune-ti parerea ;) este o discutie contradictorie,dar interesanta;)

Leo
11th November 2008, 11:38
Nu sunt de acord cu astfel de manifestari . Consider ca este o boala si ca orice boala trebuie tratata nu legalizata .

Universal
7th December 2008, 00:00
Boala? :thinkso: Eu stiu ca este ereditar,nu boala :thinkso:

Voi ce spuneti?

Ess
7th December 2008, 00:02
universale>acum serios... mingea ta este la 2.2 bari?

Universal
7th December 2008, 00:04
Nu Ess,ma fac si eu ca-s prost :D :P

multumit :D ?

nu ma, am spus clar ca nu consider asta o boala.Ce,ma insel cumva sau cum?

Ess
7th December 2008, 00:22
Ce,ma insel cumva sau cum?

nu...esti mai naiv...asa...

Ess
7th December 2008, 00:27
mda...deci esti mai mult decat naiv...esti...
...frunza verde polizor/da-i zor...:rosu:

Loup de Mer
26th February 2013, 12:03
Cea mai tare chestie mi se pare casatoria homosexuala din interes. Ion ii arata lui Gheorghe o buca, pentru ca vrea averea acestuia.

Lordul
26th February 2013, 17:36
ai reinviat un topic de mult apus....

is neutru....

Uncle Ben
26th February 2013, 19:30
ai reinviat un topic de mult apus....

is neutru....
Ion si Vasile se bucura! Pentru ei rau ar fi fost sa fii hetero...

Loup de Mer
26th February 2013, 23:44
Unchiu' Ben, scuza-mi intrebarea care nu-si are rostul aici, oare ai si tu 43 de ani? Am remarcat aceasta varsta la useri asa, mai sapientiali, ca Utilizator si delaparis

Srdjan
26th February 2013, 23:49
Fuck gay people

Loup de Mer
27th February 2013, 00:01
Fuck gay people

asta e cu dublu inteles

dextercioby
27th February 2013, 00:02
Fuck gay women. :D

Srdjan
27th February 2013, 00:03
Ai dreptate.E cu intelesul care nu le place persoanelor de sex masculin care au inclinatii spre persoanele de acelasi sex.

dextercioby
27th February 2013, 00:08
Inclinatii ? Majoritatea au aplecari. :D

Jeleul
27th February 2013, 01:03
Se cununa sclavul lui Fuego, frezorul heirȘtilist, cu berbecu' lui Gigel, Uly.

Casa de paie!

Uncle Ben
27th February 2013, 11:15
Unchiu' Ben, scuza-mi intrebarea care nu-si are rostul aici, oare ai si tu 43 de ani? Am remarcat aceasta varsta la useri asa, mai sapientiali, ca Utilizator si delaparis
Lupule, parosule, ai cam intarziat cu recensamantul!
Si daca ai sti ca am 69 de ani, te-ar ajuta la ceva? Schimbi formula de adresare in functie de varsta interlocutorului? :D

Loup de Mer
27th February 2013, 16:36
Lupule, parosule, ai cam intarziat cu recensamantul!
Si daca ai sti ca am 69 de ani, te-ar ajuta la ceva? Schimbi formula de adresare in functie de varsta interlocutorului? :D

Iti jur pe blana mea aia veche, aici la politia de naravuri, ca nu am intentii nespalate!
Formula de adresare nu am, desi s-ar cuveni ca acelora trecuti de 50 de ani sa le zic "tatae", iar celor sub 25 - "bah muceo"

Uncle Ben
27th February 2013, 16:41
Iti jur pe blana mea aia veche, aici la politia de naravuri, ca nu am intentii nespalate!
Formula de adresare nu am, desi s-ar cuveni ca acelora trecuti de 50 de ani sa le zic "tatae", iar celor sub 25 - "bah muceo"
Dar celor care se situeaza intre cele doua categorii de varsta, cu ce formula magica li te adresezi?
Nu e de proba, poti s-o consacri incepand cu mine...

Loup de Mer
28th February 2013, 10:35
Dar celor care se situeaza intre cele doua categorii de varsta, cu ce formula magica li te adresezi?
Nu e de proba, poti s-o consacri incepand cu mine...

I.a.c. ai de ales intre "tovaras" si "jupan". Valabil pt toti cetatenii romani.

In mediul international nu stiu exact care e formula de politete. Am remarcat ca se foloseste cuvantul "hai", ca in "hai Steaua". Hai Anand. Hai Jennifer. Hai Giulia. Hai Samir. etc.

Lordul
29th January 2024, 20:34
Cred ca de aici s-au inspirat romanii pentru ca nu-i asa tot romanul e inventiv si descurcaret si au compus melodia -Doua fire doua paie mireasa are coaie !

Lordul
5th April 2024, 14:29
https://www.protv.ro/articol/99031-emil-rengle-l-a-cerut-in-casatorie-pe-alejandro-fernandez-cei-doi-s-au-logodit-in-timpul-vacantei-din-mexic-iubire-iubire-iubire

Emil Rengle s-a logodit cu iubitul lui Alejandro in Mexic.