PDA

View Full Version : Poate face un roman bani din fotbal jucand intr-o tara ca (virgula) Canada sau USA???



Schumi
8th July 2004, 22:41
stiti intrebarea

Catalanul
8th July 2004, 22:45
ce intrebare cu o CACOFONIE de mai mare dragul :D

cred ca da, destui incat sa aiba un trai decent (adica sa o duca bine, daca nu foarte bine) si sa puna si bani deoparte :p (parerea mea)

Schumi
8th July 2004, 22:47
eu sunt in canada momentan shi joc in echipa liceului.:)
In Romania nu prindeam echipa clasei :( shi ma tot gandesc daca sa ma apuc de performanta

Pancujunior
14th July 2004, 22:19
Io in Romania prindeam echipa clasei, dar aicia nu am cu cine juca :(
btw sunt in usa :mda:

GeKuRA
5th January 2005, 23:55
da oare ?? pai cati romani nu traiesc acolo mai bine ??? facand orice .. . . . . . . . . . ..

ronaldinho
27th January 2005, 00:21
eu sunt in canada momentan shi joc in echipa liceului.:)
In Romania nu prindeam echipa clasei :( shi ma tot gandesc daca sa ma apuc de performanta
Prin care parte a canadei locuiesti? Eu locuiesc in Montreal, as juca fotbal dar nu prea am cu cine.

andreiush
27th January 2005, 00:51
Hehe...nu stiu daca o sa primesti raspuns prea curand..avand in vedere ca schumi are Last Activity: 17th September 2004 ;);)

Marquise MGP
27th January 2005, 01:58
dece sa nu faca bani?sunt destui romani care fac bani din cules capsuni:D,altii din spalat vase:D dece sa nu se faca bani din fotbal, se reuseste asta kiar sin romania, oricum in SUA soccerul e in crestere de imagine si atrage multi spectatori , stiti voi cam cum e si in china (nu prea au ei talente native da au bani :D).
de fapt si lothar mathaus a jucat in state si nu cred ca fost platit kiar prost.
si doar vorbim de romani,noi avem talent originar la facut bani :D

Lordul
16th December 2009, 20:57
Alex Zotinca e raspunsul