PDA

View Full Version : Ce jucator v-a dezamagit cel mai mult?



World Expert
5th November 2008, 06:39
Ce jucator v-a dezamagit cel mai mult?


Atat prin joc,atitudine,prezenta si loc in clasament?

Kooler
5th November 2008, 09:02
Davydenko binenteles. In primul rand pentru clasament, si in al doilea rand prin joc. Nu trebuia sa piarda locul 4.

raulmad
5th November 2008, 11:13
Djokovic si Ivanovic. Scuze, nu este niciunul trecut in poll dar astia doi sunt in opinia mea dezamagirile lui 2008.
Djokovic a avut un inceput de an fabulos cu titluri la AO si IW (multa lume il vedea ca viitorul nr 1 mondial) dar a clacat lamentabil dupa ce nu a reusit sa-l depaseasca pe Nadal in clasament. A avut doua ocazii (la Hamburg si RG) sa-i fure lui Rafa locul al doilea in ATP Ranking, a esuat si apoi l-a vazut pe spaniol departandu-se de el cu viteza luminii.....Mental e la pamant nu cred ca va reusi ceva spectaculos la TMC. Daca nu se redreseaza rapid s-ar putea ca Murray sa-i fure locul 3 cat de curand....Si ar mai trebui sa-si puna la punct si familia aia care vorbeste cam mult si care nu-i face deloc bine prin tot felul de declaratii care mai de care mai stupide.....

Ivanovic dupa ce a castigat la RG si a ajuns pe locul 1 WTA a fost in cadere libera: accidentari, infrangeri in primele tururi la jucatoare mult mai slab cotate, etc....nu se regaseste deloc. Ieri in meciul cu Jankovic de la Doha aveam impresia ca va incepe sa planga, nu e o atitudine deloc potrivita pt o jucatoare de top....

Cneazul
5th November 2008, 16:49
nush ce cauta Petzschner Philipp in acest poll(baiatul asta a urcat mult in clasament in acest sezon). pe mine in acest sezon m`au dezamagit hewitt, haas si baghdatis :(

karynna24
5th November 2008, 21:13
in primul rand Davy-Mafiotul din cauza controversatei sale implicari in mafia pariurilor...:rosu:
in al doilea rand Nole care a inceput f promitator anul....dar ...s-a inecat ca tiganul la mal...:(:headbang:
in al treilea rand Ana Ivanovici care a dovedit ca nu are stofa de adevarata campioana...pacat de talentul ei ...are un pshific f labil....:(:mda:

Cipri
5th November 2008, 23:45
Vaidisova ...

iuli
5th November 2008, 23:56
Fara nicio indoiala, Nicole a mea :(

World Expert
6th November 2008, 08:08
Pe mine Agnes Szavay ,sa pierzi la un nr. 200 mondial,chiar ca m-a socat.In plus, nu s-a concentrat la multe,foarte multe meciuri.Nu mi-a placut deloc cum a jucat in acest sezon.

Cristina
6th November 2008, 08:48
Pe mine doi sarbi:Novak Djockovic si Ana Ivanovic.

Cneazul
6th November 2008, 15:44
fiecare cu parerile lui, insa agnes szavay si djokovic mi se pare ca au progresat anul acesta:)

Optimistul
6th November 2008, 16:33
Si eu tot pe Vaidisova am votat-o ! Chiat asa de mult s-a indragostit de uratul ala ?!

Eddy DoubleD
6th November 2008, 16:51
Gasquet clar...chiar imi placea dar anul asta a iesit clar dintre favoritii mei...

iuli
6th November 2008, 16:52
Gasquet clar...chiar imi placea dar anul asta a iesit clar dintre favoritii mei...

Fani de rezultat :(

praf_de_stele
6th November 2008, 18:36
Si eu tot pe Vaidisova am votat-o ! Chiat asa de mult s-a indragostit de uratul ala ?!
despre ce urat e vorba ? :D

si eu tot cu gasquet am votat...are talent cu caru`, dar face ce face si mereu pierde...eu chiar ma asteptam sa faca multe surprize, mai demult, dar se pare ca el nu e de acord cu asta..pacat ...mare pacat...:(

karynna24
6th November 2008, 18:42
despre ce urat e vorba ? :D

si eu tot cu gasquet am votat...are talent cu caru`, dar face ce face si mereu pierde...eu chiar ma asteptam sa faca multe surprize, mai demult, dar se pare ca el nu e de acord cu asta..pacat ...mare pacat...:(

despre ce urat e vorba ? RADEK STEPANEK:D:D:D

praf_de_stele
6th November 2008, 19:57
pai nicole are vreo treaba cu stepanek ?:D

parca el avea treaba cu martina hingis... :thinkso: :P

karynna24
6th November 2008, 20:11
pai nicole are vreo treaba cu stepanek ?:D

parca el avea treaba cu martina hingis... :thinkso: :P

da.din cate am inteles au o relatie(sau au avut):groggy:

StefaniaM
6th November 2008, 21:29
O singura remarca.
Marat Safin...observ ca e si el in poll. El ar fi trebuit sa fie intr-un threat de genul "Ce jucator v-a dezamagit cel mai mult in 2006/2007/2008?" :P
No offense ptr toti fanii rusului, dar a decazut enorm de mult si acum a intevenit si varsta...of, of... :(

Sorin Blaj
8th November 2008, 16:56
Safin nu a avut decat doua turnee reusite in 2008: Wimbledon si Moscova, prea putin pentru ce asteptari sunt de la el.