PDA

View Full Version : De la cine o incaseaza Titanii ?



anthynidiany
4th November 2008, 11:08
Pana la meciul cu Colts, Titans au avut un program relativ usor si acel 6-0 era privit ca unul norocos. I-au batut pe Colts si Packers pentru un 8-0 istoric !

Unde se vor opri Titanii ? 16-0 ? 14-2 ?
Mai au cel putin 4 meciuri tari - Bears - Jets - Steelers - Colts

anthynidiany
4th November 2008, 11:13
puteti alege mai multe raspunsuri ! eu m-am limitat la doua - Jets si Steelers

cristane
4th November 2008, 15:29
Trebuia sa pui si o optiune cu "nimeni" :)

cojanu
4th November 2008, 15:36
imi plac titans dar nu arata ca o echipa care sa faca 16-0
cred k or sa aiba cel putin o infrangere, si cred ca aia va fi surprinzatoare
un jaguars sau texans

Lover
4th November 2008, 15:42
Steelers...
nu prea cred ca o sa ajunga la 16-0. si sper sa nu o faca :D

codrutc
4th November 2008, 21:48
Steelers si Colts (pentru ca este ultimul meci si vor juca cu rezervele iar Fisher trebuie sa ne intoarca favorul de anul trecut) cel mai probabil.
E posibil ca Bears si Jags sa aiba ceva sanse si ei dar nu as paria.

anthynidiany
4th November 2008, 22:15
Trebuia sa pui si o optiune cu "nimeni" :)

eu sper la un 16-0, dar s-a dovedit ca nu e asa de bine sa termini neinvins in sezonu regulat :D
Titanii stau destul de prost in cateva statistici si cred ca la un moment dat vor plati tribut acelor statistici !

bine ca ajungem in play-off, acolo e cel mai important :P

Bronco
4th November 2008, 23:08
de ce naiba ar fi important 16-0??? Patriots au facut asta deja, si nu s-au ales cu nimic... Mai bine ca Titans sa piarda un meci, sau doua, dar sa castige un trofeu care le lipseste... Este mult mai important...
Personal, cred ca Steelers sunt singurii din acea lista care ii pot invinge. Au o defensiva la fel de buna.

Kaoutchouk
13th November 2008, 15:02
Lions. Culpepper has still got it !! Calvin Johnson 2 TDs, Kevin Smith 1 TD

Sinisther
13th November 2008, 15:49
Asta chiar ar fi o supriza...de Thanksgiving inca. Dar cred nici anul asta fanii din Detroit nu se vor bucura de Turducken. Macar l-au concediat pe Matt Millen :P

brettfavre
13th November 2008, 18:35
Dude. Frate. Nu cred ca sunt doar eu. Dar cam ne stresezi pe toti cu titanii tai.

Exista un forum oficial TT.

anthynidiany
13th November 2008, 18:51
Fiecare isi sustine echipa favorita cum vrea, atata timp cat nu incalca regulile forumului ! Daca nu au zis nimic adminii trebuia neaparat sa te trezesti tu mai destept ?
Am pus doua intrebari sezonu asta- Ce echipa ramane neinvinsa si asta de acum ! Nu te baga in seama aiurea !

glumaproasta
13th November 2008, 22:38
Mie personal Titanii mi se par ca seamana cu Chelsea de pe vremea lui Mourinho. Cea mai urata echipa din NFL.
Si la fel ca Chelsea. O sa se impiedice inainte de trofeu.

Zabriskie
13th November 2008, 22:49
Lol, astea sunt efectele west coastului. ^^^ ah, fan texas tech, cred si eu ca orice alt sistem ti se pare boring :P

ps: ce meci ar fi in week 16, intre titans 15-0 si indy, care va juca pt playoff. dar cred ca vor pierde un meci pana atunci si fisher o sa poata intoarce favorul din sezonul trecut.

georgebz
14th November 2008, 00:04
sincer nu ii vad sa ajunga 15-0 ... oricum daca Indy ar avea nevoie ar avea "datoria morala" sa ne ajute dupa sezonul trecut :P

Cucu
14th November 2008, 17:18
ar fi frumos ca Lions sa-i bata ... sa fie o echipa cu 0 wins care invinge o echipa cu 0 loses.

damario
17th November 2008, 16:23
ar fi frumos ca Lions sa-i bata ... sa fie o echipa cu 0 wins care invinge o echipa cu 0 loses.

hehe...ar fii ceva cucu...da noah....cam greu pt inferiorii nostrii;)...oricum din partea mea sa faca 16-0....faza e sa vedem dintre noi care merge mai departe...final interesant......si sa imi dau si eu cu parerea la titans....o sa fie 14-2 la sfarsit de sezon....stellers si colts ii vor bate....si in meciu urmator cu jets...hmmm....cred ca o sa vedem multe interceptii de la favre..presimt asta;)...

brettfavre
26th November 2008, 16:14
Acum ce topic despre titani mai deschizi anti ?
I'm shore glad this is over.

anthynidiany
26th November 2008, 16:21
Topicul - Cat o vor mai incasa Packers si daca vor prinde play-off-ul
he he he

campuscodi
26th November 2008, 17:21
that is not funny

anthynidiany
26th November 2008, 23:28
cum am zis si in alte posturi eu cred ca Packers vor castiga divizia !! cu emotii, dar o vor castiga

urlacher9
27th November 2008, 00:09
sincer sper k in fiecare meci :D GO BEARS