PDA

View Full Version : Votati: Alpopa sau Gica Chioru



Vadim
6th July 2004, 18:46
Alpopa si Gica Chioru si-au incheiat disputa pe ArenA. Votati-l pe cistigator. Pollul este deschis de marti ora 18:44, pina vineri ora 18:44.

ricky
6th July 2004, 19:18
Opriti...orinduiala cea cruda si nedreapta /
Ce lumea o imparte intre MODERATORI si...RESTUL ! :rosu: :evil:

Catalanul
6th July 2004, 19:25
alpopa :D:D:D

fia
7th July 2004, 05:20
Pana la cat se numara la box? Pana la 9? E deja 8 :evil:

iulian
7th July 2004, 08:40
alpopa :D:D:D
alpopa ...ce ?

iulian
7th July 2004, 09:20
Alpopa si Gica Chioru si-au incheiat disputa pe ArenA. Votati-l pe cistigator.
In primul rand eu nu am vazut nici o lupta in ArenA intre cei 2 ? ce sa votez ??? disputa unde a fost ???
Va spun tuturor ca riscam sa cadem intr-o capcana periculoasa daca "luptele" din ArenA se dau dupa modelul acestei lupte .... pe viitor orice handibel pentru orice motiv pueril sau inventat te poate chema si provoca in ArenA...daca exista un regulament al Arenei pai atunci sa fie respectat...
Scrie in regulament ca dupa 10 zile se inchide "disputa"...ori de exemplu in aceasta "disputa" vad ca sa inchis dupa 16 zile (asta ca o paranteza)
Ca o parere personala spun ca ar fi indicat ca lupta sa se inchida in 2 conditii...una care este sti****ta deja in regulamentul Arenei respectiv ca "lupta se inchide in cazul in care oponentul nu raspunde dupa 7 zile " ,si a doua conditie "in cazul in care oponentul nu accepta lupta si posteaza acest lucru"....nu poti obliga pe nimeni sa se "bata" cu cineva impotriva vointei lui..

O zi buna tuturor

Big Sexy
7th July 2004, 17:27
Eu am crezut initial ca e o gluma treaba asta cu votatul. Nu inteleg ce as putea vota si nu sunt singurul pus in dificultate (iulian). Poate ca pana la urma Gica nu intelege cand destul e destul. Chiar nu imi imaginez ce dorea cand a creat lupta. Incerca sa evidentieze cat de combativ este sau ce?
faptul ca lumea refuza sa se lupte in argumente cu el in arena arata multe lucruri

ady_azzuro
7th July 2004, 20:30
Mai bagai si eu unu ca sa fie 10! :D

Mariusmadmax
9th July 2004, 04:53
Eu am votat cu Alpopa asa ... ca sa vad poll-ul .
Dar fie vb intre noi :
N-am "vazut" lupta pentru ca ea a lipsit "cu desavirsire".

Schumi
9th July 2004, 05:05
ce-i chestia asta cu ArenA??

iulian
9th July 2004, 09:08
ce-i chestia asta cu ArenA??
E "baubauu"

Gica Chioru
9th July 2004, 10:56
Desigur ca sunt foarte ....interesat de aceste voturi. :cool: Mai ales ca printre electori sunt si cativa baieti buni, gen AlPopa. :)

Sigur ca nu a avut loc nici o confruntare, cum putea avea loc? Cum si-ar fi putut motiva mojicia acest ..........AlPopa? Trebuia sa-mi spun punctul de vedere si nu am stiut unde sa-l postez, in alta parte mi l-ati fi sters probabil, normal ca m-ati fi acuzat de cine stie ce tampenii, asa ca am ales.......Arena.

ps. cine or fi fost cei doi votanti de Gica Chioru? Mi-ar fi convenit mai mult ca sectiunea respectiva sa fie 0 dar oricum, le multumesc si au din partea mea o bere, fara ca asta sa insemne ca celorlalti le arat :jerk: sau :ciocan: nici macar :rosu: :drak: :evil: sau altceva. Ii asigur ca nu ma intereseaza.

Big Sexy
9th July 2004, 10:57
Am impresia ca cei care ai votat cu gica nu stiu ca voturile le pot fi vazute. Asa ca au votat la misto.

Sergio
9th July 2004, 12:40
Cea mai scurta lupta din ARENA, alpopa a postat o data si a castigat. Asta da eficacitate... :cool:
Big Sexy, nu esti singur...nici alpopa nu s-a votat. Se pare ca ai declansat o noua moda. :D

Schumi
9th July 2004, 18:15
E "baubauu"

Mersi pt. raspuns, mai bine nu-l dadeai

fia
9th July 2004, 18:44
Se poate citi regulamentul... dar daca nu ai chef... raspunsuri de genul asta primesti :p
fara suparare :ok:

Big Sexy
9th July 2004, 20:12
Big Sexy, nu esti singur...nici alpopa nu s-a votat. Se pare ca ai declansat o noua moda. :D

NU cred ca e vorba de o moda. Pana la urma aici esti judecta de cititori si consider imoral sa iti dai tu aprecieri (vot in cazul asta). In plus AlPopa nu avea nici un motiv sa se voteze. Iar disputa mea cu HitScum nu era de natura sa ma scoata din minti. El era de parere ca multi luptatori noi nu aveau sansa sa iasa in fata si i-am explicat ca nici nu meritau.

Adevarata lui eficacitate e ca nici nu s-a obosit sa raspunda ci a refuzat disputa si chiar si asa a castigat.
AlPopa e cel mai tare :yeah:

p.s. Gica chiar imi pare rau de tine.

Sergio
9th July 2004, 23:08
Oricum ar fi, e greu sa te abtii si sa nu te votezi...Cel putin asa vad eu lucrurile. Respect Big Sexy & alpopa!

uti2102
11th July 2004, 00:13
Sper ca cei care shi-au exprimat voturile au facut-o NU in sens de sustzinere neconditzionata a lui Gica Chioru sau a lui alpopa, ci ca o pledoarie in favoarea bunului simtz shi a respectarii regulamentului.

Sergio
11th July 2004, 01:10
Nu bag mana in fos pt ceilalti, dar in cazul meu poti fi sigur ca asa a fost. A fost mai mult un vot anti-Gica decat pro-alpopa. Cel putin asa vad eu lucrurile. :cool:

Vadim
12th July 2004, 11:26
Exact, un vot anti-Gica, asa cum s-a dat la alegerile locale vot anti-PSD. :D Numai ca in cazul lui Gica, s-a votat contra omului, nu contra "partidul". Gica, poate ar trebui sa vezi ca nu sint eu nebun si am ceva cu tine si sa vezi cum merge treaba pe forumul asta.

fia
12th July 2004, 11:35
Si la mine a fost la fel... anti gica... desi nici alpopa nu e preferatul meu... totusi exista o MARE diferenta intre cei 2...

Vadim
12th July 2004, 11:51
Oricum, o victorie clara pentru Alpopa.

uti2102
12th July 2004, 12:30
Si la mine a fost la fel... anti gica... desi nici alpopa nu e preferatul meu... totusi exista o MARE diferenta intre cei 2...

Sunt magulit! :drak:

ricky
12th July 2004, 16:41
ALPOPA, dupa cum vezi, i-am prins pe ai' de-au votat PNL+PD : ai' de au fost anti PSD !

ALPOPA, vezi cum poti ajunge presedinte ?
Iti pui un contracandidat ca GICA !

Hai, serios !
Eu am intilnit si mesaje serioase de-a lui GICA ! Si cu idei inteligente !
Probabil ca, mai ca noi toti, daca este "zgindarit" atunci...

Ia mai dati-o :drak: de ARENA si...la munca ! :evil:

ADelPiero
13th July 2004, 15:05
io daca nu vreau sa votez cu nici unu ce tre` sa fac :p:p:p

ieppy
13th July 2004, 15:08
Din pacate nu am mai apucat sa votez insa vad ca alpopa a castigat si fara ajutorul unui prieten dinamovist. Oricum era de asteptat mai ales tinand cont de ce reprezinta Gica pe forumurile din tara.

inter
13th July 2004, 15:38
Oricum era de asteptat mai ales tinand cont de ce reprezinta Gica pe forumurile din tara.

ce reprezinta? :o:

ieppy
13th July 2004, 15:56
Reprezinta paranoia ca sa zic asa. Ar mai fi multe dar imi e frica ca ma baga si pe mine in ArenA si nu vreau sa am prea multe discutii cu oameni ca el sau sos pentru ca imi e ca ce au ei se transmite intr-un fel prin internet.

uti2102
13th July 2004, 16:13
Nu e chiar asha....Adevarul e ca sunt ei mai acizi shi se mai aprind....cateodata. :p

ieppy
13th July 2004, 16:17
invers ei incearca sa aprinda ca apio sa spuna ca sunt jigniti si nu vrea lumea sa auda adevarul, stiga cenzura si mai stiu ce. I-am urmarit pe mai multe forumuri si numai asta stiu sa faca.

Gica Chioru
13th July 2004, 18:14
o pledoarie in favoarea bunului simtz shi a respectarii regulamentului.
Interesant. Deci ati votat pentru "bunul simt" al unuia care spune despre cineva ca este: "un paranoic" fara sa aduca nici fisa medicala si nici vreun argument veridic. Acum inteleg mai bine ce vrea sa spuna Vadim:
sa vezi cum merge treaba pe forumul asta. Deci sunteti toti la fel?, clonele lui AlPopa. Plini de "bun simt".

ps. In ceea ce te priveste pe tine mai ieppi, ramane cum am stabilit. Sa-ti mai fac o poezioara? Nu meriti.

ricky
13th July 2004, 21:23
Ce ma surprinde pe mine, din toata istoria asta : marea majoritate n-au votat PENTRU ALPOPA (cum, de fapt, am mai remarcat) ci IMPOTRIVA LUI GICA !
Cu alte cuvinte...ALPOPA...nu te vad bine !

Dai o bere si...mai dregem busuiocul ! :evil:

ALPOPA, GICA: daca aveti ceva in comun cu sportul, atunci..."dati-va mina" si faceti PACE !
E destul loc, pentru amindoi, pe FORUM !

Constat cu uimire ca sint unii care apar cu...placere cind sint astfel de confruntari de prost gust ! :jerk:

GICA ar fi incheiat de mult subiectul iar ALPOPA nici nu l-a inceput !
Asa ca...mai uitati-va in oglinda !

ieppy
14th July 2004, 15:44
Gica, scrie dar scrie una despre tine ca la cat talent ai poate poate te vede cineva si te baga acolo unde iti e locul. Cam asa a ramas si data trecuta parca. Poate scrii si un cantecel despre sos ca si el trebuie bagat undeva.

Vadim
14th July 2004, 16:46
Gica, esti fericit ca Victor Becali l-a facut tigan pe Lucescu? Ti-a luat vorba din gura.

Gica Chioru
14th July 2004, 16:59
Gica, esti fericit ca Victor Becali l-a facut tigan pe Lucescu? Ti-a luat vorba din gura.
Esti penibil. Iata:

"Gica Chioru
incepator


Data înscrierii: 01/12/2003
Mesaje: 97

Trimis: Marţi 06.07.2004 10:50 am Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

Am sa incep prin a spune ca Lucescu nu este tigan. Tatal meu l-a cunoscut destul de bine pe tatal lui Mircea Lucescu si mi-a spus acest lucru. Deci, eu nu-l consider pe Mircea Lucescu de etnie rroma. Sunt unul dintre cei care-l contesta pe antrenorul Mircea Lucescu, sunt unul dintre cei care-l detesta pe omul Mircea Lucescu.
In ceea ce-l priveste pe omul Mircea Lucescu, nu am de ce sa dau socoteala despre antipatia pe care i-o port, am dreptul la orice parere, si macar pentru ca au trecut 15 ani de cand "ne-am castigat dreptul de a huidui", cum spune Liiceanu, am dreptul s-o spun.
Am postat de-alungul timpului numeroase mesaje impotriva lui Lucescu, in care am incercat sa-i demontez minciunile perverse inoculate incetul cu incetul in memoria microbistilor romani, iar astazi cand vine cineva si spune acelasi lucru sunt bucuros ca o face. Ca acestia sunt fratii Becali, oameni care-mi sunt inamici prin faptul ca sunt apropiati ai clubului Dinamo si inamici declarati ai Stelei, nu are importanta. Pentru ca acesti frati au avut intotdeauna curajul si forta de a-si spune parerea."

Arata-mi unde am scris eu aici pe online ca Lucescu este tigan si va fac placerea de a nu mai posta aici niciodata.

Gica Chioru
14th July 2004, 17:12
Si inca ceva Vadime. Ca sa punem lucrurile la punct, macar in ceea ce priveste parerea mea despre Lucescu, iata:

Mircea Lucescu reprezinta pentru mine culmea lipsei de caracter de care poate da dovada un om ajuns in pozitia in care a ajuns el. Si nu de azi de ieri. Lucescu cel de astazi, cel care "se caca pe gura" (sa va spun cine a zis chestia asta?) la Istanbul, in Romania sau in Italia, in Ucraina sau aiurea, este acelasi cu cel care pleca la Hunedoara insotit de 15 jucatori, de o cohorta de ********i si cu sprijinul total al conducerii judetului mineresc care avea absoluta nevoie de o echipa de fotbal pentru a-i face fericiti pe minerii din suturile patriei dupa ce fusesera si prin puscariile ei. Acolo a invatat ca poate sa-si permita orice. Acolo tuturor le era frica de el, nimeni nu-i calca in fata macar cu gandul, putea face orice. A fost stapanul zonei pana a plecat la nationala si pentru asta l-a sapat pe Valentin Stanescu, va mai amintiti meciul cu Elvetia? Cand au fost bagati in echipa peste capul antrenorului marii jucatori dinamovisti in frunte cu Dudu? Acel Mircea Lucescu este asta de azi, asta pe care-l da in fapt Giovanni Becali care s-a saturat sa-i faca pantofii si sa-i umple buzunarele. Ei bine, de atunci mi-e sila de acest om fara caracter, de acest individ care a beneficiat de toate structurile puterii bolsevice, de acest individ fara scrupule care este Mircea Lucescu. Nu stiti nimic! Despre scarba de Lucescu s-au spus putine, s-au scris si mai putine, dar uite ca mai suntem si noi, cei cativa care stim adevarul despre el. Si-l spunem.

ricky
14th July 2004, 20:26
Parerea despre ARENA...mi-am mai spus-o : gunoiul forumului !
Il pot intelege pe GICA pentru faptul ca a preferat sa caute un astfel de loc unde macar nu i se sterg mesajele !
Unde ii este permis orice !
Orice ?
Iata, GICA, s-a comportat cit se poate de decent !
Lupta SINGUR impotriva tuturor !
Lui ALPOPA, am simtit, ii este penibil ca s-a...bagat pina la urma dupa ce a pastrat tacerea !

Si GICA face primul punct : IEPPY ! :evil:

Tare sint curios de reactia mai marilor forumului !
Pentru unii a devenit o placere sa dai in altul cind acesta se afla la podea !
Cu GICA nu va mers !

Cum am mai spus, nu iau in seama mesajele care au un vocabular "depasit" dar, de data aceasta, parca ma bucur un pic ca GICA v-a tras-o : v-a aratat ca...toti sinteti DOAR oameni ! Cu greseli, cu pacate...

Vadim
15th July 2004, 01:47
Mie Gica nu mi-a aratat nimic si nu cred ca el are de aratat ceva cuiva aici pe forum. Poate numai lui insusi. E drept ca a fost civilizat pe ArenA, insa cind va da cu mucii in fasole prin alte parti iti va trece Ricky aceasta senzatie. Poate nu ai citit bine ce au scris mai sus Ieppy si Gica... E indicat ca ei sa deschida o alta lupta pe ArenA, mesajele pe care le-au scris aici sint offtopic si le voi sterge.

ricky
15th July 2004, 07:18
VADIM, cred ca ai face o mare greseala sa le stergi !

Sau...incepi sa procedezi si tu ca Prosport si Gazeta : ce nu-ti convine...buuf ! :evil:

ieppy
15th July 2004, 10:29
auzi ricky, m-am cam saturat sa te tot dai moralistul forumului. Eu nu am nimic cu tine si daca imi aduc aminte bine cand ai hotarat sa te retragi de pe forum parca eu te-am cautat pe total ca sa vii inapoi si am incercat sa aranjez lucrurile care te-au deranjat.

Si referitor la replica data nebunului de Gica, acest imbecil pervers, cand o sa spuna despre parintii tai ca sunt ********i si cand o sa te injure pe tine sa vedem cat de multa retinere o sa ai matale. Daca dadea numai in mine nu stiu daca ii raspundeam dar oricine care se ia de familia mea si in special de parintii mei o sa primeasca acelasi tratament din partea mea. Sa zica mersi ca nu stiu cine e, ca altfel...

S.O.S.
15th July 2004, 11:21
Imi pare rau pt. Gica, dar abia astazi am citit mesajele din acest topicacest topic. Din acest motiv n-am postat nimic pana acum.
Totul a plecat de la postarea de catre Gica a unui mesaj pe care eu l-am scris pe mai multe forumuri si in care aratam cum echipa MINISTERULUI DE INTERNE, dinamu, a castigat ultima editie de campionat. Alpopa, un stelist care din pacate nu prea are minte, ca sa nu spun mai mult, m-a facut paranoic, iar Gica a reactionat, nefiind de acord sa cataloghezi, in acest mod, o persoana pe care n-o cunosti. Cam asta este pe scurt istoria acestui conflict.
Am vazut rezultatul votului, si va spun sincer n-am ramas surprins. Si cei de pe acest forum sunt la fel ca societatea romaneasca in general, mai precis lipsiti de moralitate si bun-simt, exact ceea ce ne lipseste noua romanilor.
Daca la un copil de ******** ca ieppy te poti astepta sa voteze cu cel care in mod evident nu are dreptate, la un timisorean ca sergio, chiar daca este pusti, sau la mariusmadmax, nu. Si spun acest lucru pt. ca pe timisoreni ii consider cu mai mult discernamant si bun-simt decat pe altii, iar stelistul mariusmadmax are o varsta la care ar trebui sa fie mult mai matur in gandire.

"Nebunul de Gica", mai maidanezule ignorant in ale fotbalului, dar nu numai, are, cu suguranta, bun-simt, ceea ce tu, din pacate pt. tine nu ai si nici nu vei avea vreodata, caracterul tau impiedicandu-te sa ai aceasta calitate. Hai ca te-am bagat pre mult inseama. O pramatie ca tine nu merita nici macar acest lucru.

Ultras
15th July 2004, 11:40
Parerea despre ARENA...mi-am mai spus-o : gunoiul forumului !
Il pot intelege pe GICA pentru faptul ca a preferat sa caute un astfel de loc unde macar nu i se sterg mesajele !
Unde ii este permis orice !
Orice ?
Iata, GICA, s-a comportat cit se poate de decent !
Lupta SINGUR impotriva tuturor !
Lui ALPOPA, am simtit, ii este penibil ca s-a...bagat pina la urma dupa ce a pastrat tacerea !

Si GICA face primul punct : IEPPY ! :evil:

Tare sint curios de reactia mai marilor forumului !
Pentru unii a devenit o placere sa dai in altul cind acesta se afla la podea !
Cu GICA nu va mers !

Cum am mai spus, nu iau in seama mesajele care au un vocabular "depasit" dar, de data aceasta, parca ma bucur un pic ca GICA v-a tras-o : v-a aratat ca...toti sinteti DOAR oameni ! Cu greseli, cu pacate...

Ricky nu stiu de ce te surprinde reactia lui ieppy. Eu consider ca atata timp cat cei doi vagabonzi au acces pe acest forum orice este permis. Ei nu au altceva in cap decat sa improaste cu noroi si obsesia cu Dinamo. Atat. Comportamentul lor nu este de ieri de azi, ci de ani de zile. Eu consider ca banarea lor definitiva va fi benefica forumului. Chiar voi propune acest lucru.

fia
15th July 2004, 12:02
Cand o sa te tragi de sireturi cu taicamiu sau maicamea atunci sa dai din gura bai nesimtitule insa pana atunci tinteti dracu gura ca scoti numai ***** pe ea. Si apropo maidanez sa ii spui lui tactu sau eventual lui mata, stii tu, aia care au fost asa de prosti incat sa faca un copil asa tembel ca tine.
Ok, inteleg ca Gica Chioru si S.O.S. isi iau ban 15 zile, au jignit + au atitudinea pe care o au + mule altele, etc.
Dar iata ca si ieppy jigneste, ce-i drept provocat. Macar mesajul nu poate fi sters? La fel ca si cel de mai jos...

P.S. Am stat si am citit toate cele 84 de mesaje ale lui Gica si cele 39 ale lui S.O.S. si stiu ca nu au nici o circumstanta atenuanta... tot timpul au avut idei fixe, si au cautat scandal...

Vadim
15th July 2004, 12:04
Ricky, imi pare rau, dar Gica a sarit rau de tot calul. Apoi a venit si SOS ca musca in lapte. Am invatat cu totii ca "Dinamu" este ECHIPA MINISTERULUI DE INTERNE, am invatat cu totii ca Lucescu este TIGAN si, mai nou, ca Ieppy este "baiat de secursit"... Cred ca nu ai citit cu atentie. Gica Chioru este banat 14 zile. Daca tacea, filosof raminea SOS, dar s-a bagat si el ca musca in lapte si imparte soarta tovarasului de suferinta.

ricky
15th July 2004, 20:53
auzi ricky, m-am cam saturat sa te tot dai moralistul forumului. Eu nu am nimic cu tine si daca imi aduc aminte bine cand ai hotarat sa te retragi de pe forum parca eu te-am cautat pe total ca sa vii inapoi si am incercat sa aranjez lucrurile care te-au deranjat.

Si referitor la replica data nebunului de Gica, acest imbecil pervers, cand o sa spuna despre parintii tai ca sunt ********i si cand o sa te injure pe tine sa vedem cat de multa retinere o sa ai matale. Daca dadea numai in mine nu stiu daca ii raspundeam dar oricine care se ia de familia mea si in special de parintii mei o sa primeasca acelasi tratament din partea mea. Sa zica mersi ca nu stiu cine e, ca altfel...

Nu-ti fa probleme !
M-am intors de pe TOTAL pentru ca n-am acceptat parerea altora care ar fi dorit ca pagina lor sa fie un fel de " mult stimata si iubita " !
IEPPY, un lucru trebuie sa intelegi !
N-am nimic cu tine si nici cu altii !
Si mai putin cu GICA si SOS pe care ii dezaprob (si, pe SOS l-am evitat si pe un alt forum !) pentru vocabularul lor colorat !
dar...nu sint de acord ce fac unii dintre voi (si, din pacate, sint implicati destui moderatori !) : atacati omul din toate unghiurile, ajungeti sa-l jigniti (dupa ce il haituiti !) si-apoi...va mirati ca va jigneste !
Pacat ca, desi locuiesti in Viena, nu ai invatat sa gindesti liber !
Mai am destule puncte pentru tine dar...le tin ca surpriza ! :evil:

P.S. Oricum, e trist ca in lipsa de intreceri sportive va luptati in mocirla forumului !
Sustin (multe din !) parerile lui IULIAN si VASILE !
Asa cum TU, IEPPY, spui ca ai (re)actionat la jignirile lui GICA, asa poti considera ca si el a (re)actionat la neintelegerea voastra !
Mi-am facut demult un obicei (vezi Prosport, unde la Formula 1...) : daca vad ca un tip raspunde agresiv...ma retrag !
N-ai procedat la fel !
Te-ai simtit aparat de parerile altora, pe care i-ai simtit linga tine !
Ai gresit !
Ai gresit la fel de mult (daca nu...mai mult !) decit GICA si totusi...
E trist ca acel CINTAR al dreptatii nu functioneaza pentru toti la fel !

Si pe mine m-a jignit, cindva, unul !
I-am raspuns mai...dur decit trebuia !
Cind ii scrisesem lui VADIM ca sa ma banneze fara probleme ca voi continua sa numar voturile la un concurs...el s-a simtit "dator" sa-l stearga !
De-atunci, strig intr-una ca nu mai vreau sa fiu moderator !
Sper ca ai inteles de ce !

WE PLACUT !

Si inca ceva...
Citeodata, unii dintre noi, mai vechii forumului, poate intrm intr-un...conflict de pareri !
Asta nu inseamna ca trebuie sa ne stimam mai putin !
sa-ti respecti "adversarul" asa cum doresti, la rindul tau, sa fii tu respectat !

Vadim
15th July 2004, 20:59
Ricky, eu cred ca daca cineva s-ar lua de familia ta nu ai mai fi asa de "vaporos".

ricky
15th July 2004, 20:59
Citind, dupa, mesajul lui VADIM !

VADIM, prietene, eu nu le iau apararea (lui GICA si SOS ) !
Eu pledez DOAR pentru a respectare INTOCMAI a regulamentului forumului !
INDIFERENT CA SINT EU sau...TU...
Si fara tine (ban-3 zile ! :evil: ) FORUMUL va putea functiona !
Preluam noi "spalatul rufelor !"

Cum ti-am scris si la timpul respectiv (cind faceam clasamentele, inainte de EURO ) : ma bannai si eu iti trimeteam clasamentele pe YAHOO !

Aiyahuu, aiyahoo, aiyho-ho ! (O-ZONE- :evil: )

ricky
15th July 2004, 21:00
Ricky, eu cred ca daca cineva s-ar lua de familia ta nu ai mai fi asa de "vaporos".

VADIM, voi dati cu parul si tot voi...
Penibil ! :mad:

Vadim
15th July 2004, 21:29
Ieppy si-a luat avertisment pentru ca l-a facut pe Gica "pranoic". Gica si-a luat ban pe 14 zile pentru cuvintele prin care a raspuns, mult mai dure. Gica are mult de lucrat la imagine ca sa schimbe parerea.

ieppy
16th July 2004, 11:23
Ricky, eu am spus despre om ca reprezinta paranoia, ca raspuns la ce ma intrebat inter. Daca pentru asta el vine si imi face parintii ********i atunci eu ii raspund. daca tie nu iti convine si mai ai puncte pentru mine putin ma intereseaza. Eu nu ma las calcat in picioare de niste nesimtiti. PUNCT!

Big Sexy
16th July 2004, 12:49
Pacat credeam ca odata cu votul asta gica isi va da seama ca el nu greseste atat de mult pe fond cat pe forma.
daca nu adaugati si un poll la tread-ul asta nu rezolvati nimic. Eu votez cu ieppyde pe acum. Geez.
Puneti poll-ul multiple chioce ca vreau sa ii dau un premiu special si lui s.o.s. pentru perseverenta.
cat despre gica imi mentin parerea. A luat-o pe brazda rau de tot si voi in loc sa il aduceti pe calea cea buna il incurajati in prostie. Pana la urma prin faptul ca am postat aici am facut la fel. Dar e prea distractiv si nu ma pot abtine.

uti2102
23rd July 2004, 18:59
Che, tzine-o tot asha shi in curand o sa postezi doar pe Valea Plangerii!

gabriel_uno
20th August 2004, 23:18
alpopa ca-i primu' in catalog... :ciocan: