PDA

View Full Version : Meciuri Amicale



ViolaBoy
4th July 2004, 19:06
nu stiti nimic, nici un meci programat nimic? vad ca toate echipele joaca meciuri de pregatire cu echipe find ele din divizia a sau cu echipa de afara. la noi nimic ?

Sergio
5th July 2004, 00:04
Vezi link-ul ăsta pt detalii:
http://www.poliaektimisoara.ro/

Catalanul
5th July 2004, 00:10
primul se va disputa impotriva echipei de divizia D Caras-Severin :D

ViolaBoy
6th July 2004, 05:32
io pe site nam mai intrat de cand sa terminat returul :( e grav daca jucam meciuri de pregatire cu echipe de divizia c, si sa vedeti ca si pe aia deabea ii batem :(

ViolaBoy
7th July 2004, 07:13
si totusi nici un meci programat, sau jucam cu echipe de divizia d, poate ca conducerea crede ca jucam in divizia b sau c. cine stie daca nici bani sa aranjam amicale cu echipe puternice nu avem, atunci ce cautam in divizia a? doar asa de a fi cu numele. eu unu vreau mai mult ca unu dintre locurile 5-16

Sergio
8th July 2004, 15:40
În primul meci de pregătire Poli a învins divizionara D Nera Bozovici cu...8-1. Vă trezeşte ceva amintiri scorul ăsta? :drak:
Detalii la www.poliaektimisoara.ro

ViolaBoy
9th July 2004, 07:48
sergio amintiri nu, cosmar da. oricum acest meci nu spune nimic, pana nu jucam cu echipe de a sau echipe de afara. dar e bun pentru moralul jucatorilor :P

Sergio
17th July 2004, 22:49
Poli-Bekescsaba 2-2 (2-0)
Au marcat Niculiţă şi Oprea

Poli-Ujpest 1-0 (1-0)
A marcat Niculiţă.

Foarte bun pustiul asta, marele castig al turneului.

ViolaBoy
18th July 2004, 08:07
mda, dar nu e clar daca a semnat, poate pun mitici ochi pe el, ar fi cel mai mare pacat sa-l pierdem. hihi iam batut pe unguri ahahahhaha

Sergio
19th July 2004, 23:35
A semnat si el si Buia. In plus, s-a intors si Suleap dupa ce n-a gasit echipa in Israel.
Poli a plecat azi intr-un turneu in Ungaria unde va juca cu Ferencvaros si Bekescsaba.

Catalanul
21st July 2004, 22:10
intr-un meci disputat azi, POLI a pierdut in fata campioanei Ungariei Ferencváros cu scorul de 2-0 :mda:

Sergio
21st July 2004, 23:55
Totusi am batut ieri pe Beckescsaba tot cu 2-0, goluri Stancu si Oprea.
Nu e nici o tragedie ca am pierdut cu Fradi, doar sunt campioni... :p

corinutza_88
22nd July 2004, 13:31
intr-un meci disputat azi, POLI a pierdut in fata campioanei Ungariei Ferencváros cu scorul de 2-0 :mda:
craiova a castigat cu echipa asta!
sâc!

ViolaBoy
26th July 2004, 04:56
da si ati pierdut cu polonezi cu cat?

Sergio
27th January 2005, 23:32
In primul meci al anului si totodata primul cu Olaroiu pe banca, Poli a remizat cu elvetienii de liga secunda FC Sion (2-2). Dupa 0-2, Poli a revenit prin golurile lui Coman si Silvasan. :)

Catalanul
27th January 2005, 23:41
de notat faptul ca ne-a fost refuzat un penalty clar :mda: in fine nu cred ca acest lucru conteaza asa de mult :) important este ca a reusit sa marcheze Silvasan :D:happy

Sergio
27th January 2005, 23:55
Nici macar scorul nu e relevant, avand in vedere ca s-a inceput cu o formula si s-a terminat cu alta.

Iar Silvasan va iinscrie tot mai des, avandu-i acum ca servanti pe Coman, Caramarin, Paleacu...Mai vorbim. :rolleyes:

Catalanul
1st February 2005, 20:11
Poli Timisoara - Lancianese 5-0
Pentru POLI au marcat: Velcea, Poenaru, Voicu, Balauru si Silvasan. ;) rezultatul era de asteptat avand in vedere faptul ca am jucat cu o echipa de amatori :)