PDA

View Full Version : Ce le atrage pe femei la barbati ? Magnetul perfect



MariusTR
29th October 2008, 13:06
In urma discutiilor de pe Comentarii la poze s-a nascut intrebarea asta existentiala .
Ce le atrage pe femei la un barbat cand il vad prima data ?

Novac
29th October 2008, 13:08
genialitatea de departe :D

jesus supremu
30th October 2008, 01:04
size does matter+sufletul mare

luma
30th October 2008, 21:53
Spontaneitatea, naturaletea, bunul simt, umorul...si foarte important, o manichiura impecabila.:D

pinki
30th October 2008, 22:07
depinde de tip :D

White Shadow
30th October 2008, 22:11
acesta este raspunsul meu :
http://video.acasa.ro/view_video/1091dda165f25be7f64f/viata-de-barbat.html

Tyler Durden
30th October 2008, 22:17
Puterea, prestigiul, banii, pe marea lor majoritatea.

mihai_alex
30th October 2008, 22:30
Spontaneitatea, naturaletea, bunul simt, umorul...si foarte important, o manichiura impecabila.:D

.....dar nimic din toate astea nu conteaza fara bani:rolleyes::lol:
Depinde de femeie...

Cristian
30th October 2008, 22:35
Nu toate fetele/femeile sunt interesate de bani :D Era o melodie mai demult money, money money :D http://www.youtube.com/watch?v=QOAR37d8X7c

andreidaniel
30th October 2008, 22:37
Sufletul :D. Stiu ca s-a facut un film pe tema asta: '' ce vor femeile?''. Concluzia: nici ele nu prea stiu ce vor :D

useroarecare
30th October 2008, 22:44
Nu știu cum e de la 20 în colo sau cum e pe alte meleaguri, dar până acum am înțeles un lucru, că cea mai facilă metodă de a agăța e să fii deja combinat, all the time.
E practic girul. Dacă ai fost capabil să agăți o dată, de două ori, de trei ori, de 5, de n ori, faci deja parte din trib și devii o țintă. Nu contează că ești schilod, că ești scund, că ai uitat să te razi, fiindcă faci parte din morișcă (adică, toată lumea se combină cu toată lumea).
E același principiul ca la bani : "ban, la ban trage".

Cipri
30th October 2008, 22:48
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Astia :D

pinki
30th October 2008, 22:57
mai baieti, nu toate fetele vor bani.


pe de alta parte, size does matter :D

delaparis
30th October 2008, 23:21
deci esti interesata de Jerry ? :D ... el nu prea are bani multi :D

Elphax
30th October 2008, 23:46
pinki a pus punctul pe I

de obicei e o combinatie de elemente ...

Sir. Eko
31st October 2008, 12:44
Magnetul perfect: EU :))

adi_sampon
31st October 2008, 13:35
$$$$ cat mai multi
ai verzisori ai putere ,ai prestigiu ai masini ,imbile unde vrei etc totul pleaca d ela bani si sa arati cat de cat ,dar banii rezolva problme asta
inteligenta hmmm pe foarte putine

irinaidu
31st October 2008, 20:53
cine dracu stie ce ma atrage la barbati. nu exista motive logice. nu am o tipologie anume.

dar ma distreaza raspunsurile baietilor pe aceasta tema. intotdeauna m-au distrat baietii care atunci cand sunt refuzati se hotarasc ca tipa e interesata doar de bani ca vb aia nu se poate sa fie ei cam naspa :P

grande
31st October 2008, 20:58
In ziua de azi numai asta conteaza !

http://www.impots-utiles.com/mt-static/FCKeditor/UserFiles/Image/050611_tipEuroDollar_hd_hmedium.jpg

irinaidu
31st October 2008, 21:03
probabil ca da daca nu ai nimic altceva de oferit :D

Sergio_D
31st October 2008, 21:20
In urma discutiilor de pe Comentarii la poze s-a nascut intrebarea asta existentiala .
Ce le atrage pe femei la un barbat cand il vad prima data ?

Cui este adresata intrebarea? :rolleyes:

jesus supremu
31st October 2008, 22:12
si cand te gandesti ca discutia a plecat de la intrebarea: copii sau cainii atrag fetele mai tare?:happyparerile erau tare impartite:rolleyes:

luma
31st October 2008, 23:59
si cand te gandesti ca discutia a plecat de la intrebarea: copii sau cainii atrag fetele mai tare?:happyparerile erau tare impartite:rolleyes:

Suna cam aiurea...:D:P

rhadoo
1st November 2008, 00:01
probabil ca da daca nu ai nimic altceva de oferit :D

pai si daca punea altceva.....nu era banat?:happy
a fost rezonabil a pus doar ceva din ceea ce le intereseaza pe femei,daca mai punea si ceva mare si lung era barbatul ideal:happy

MariusTR
3rd November 2008, 07:39
pai si daca punea altceva.....nu era banat?:happy
a fost rezonabil a pus doar ceva din ceea ce le intereseaza pe femei,daca mai punea si ceva mare si lung era barbatul ideal:happy

Bai, batoane lungi si tari sa mancati voi, bre .

Eu nu bag d'astea in poll :cry:

Bai ce uameni, dom'le , ce uameni...

World Expert
3rd November 2008, 07:47
2 secrete: Sinceritate si succes in ceea ce faci.Apoi toate vin de la sine ;)

Bronco
7th November 2008, 17:27
Euroii, cu cat mai multi, cu atat mai bine... Masina cu care se plimba tantalaul... si proprietatile pe care le are nenorocitul...

Leo
11th November 2008, 12:06
Cred ca hormonii sunt de vina .

MariusTR
11th November 2008, 13:18
Bai, deci am ajuns la concluzia ca femeile ( 98% din femei ) vad intr-un barbat BANII BANII , si nu in ultim rand BANII


Bai, deci banii.

Intrebare la Radio Erevan : Ce vad femeile intr-un barbat ?
Bush : Well, I cred that femeile see in a barbat their strenght, asta ... puterea musculara aka muscular strenght, yea.
Goraciov: Io cred ca femeile vad intr-un barbat inteligenta ... asta cum are Gasparov si Tolstoi, da.
Itic ( zis si Strul ) : Eu cred ca femeile nu vad nimic la barbat, fiindca sunt prea ocupate sa-i gaseasca cardul din portofel.

Ess
11th November 2008, 13:47
am votat altul: adica p***
prima data cand te vede o femeie, te inchipuie in pat: marime, geometrie, forma de agregare, pectorali, buci, aso... si doar dupa aia se gandeste ca-i cumperi si un suc si o maslina si s-o o duci la o plimbare cu mertzanu, la o promenada, prin zona industriala, unde sa-i faci un fisting cu 3 degete imbracate in verigete...
:cry:

rog pudicele si penticostalele sa-si umfle putin mingea inainte de-a'mi da quote...

MariusTR
11th November 2008, 14:03
Daca ai pectorali, cur bengos, p*** care iti atarna de lunga ce e si esti frumos ca si Brad Pit, dar esti sarac lipit, o femeie nici macar nu se uita la tine.

Intai se uita cat esti de dotat la portofel, abia dupa care se mai uita si la moaca.

Uite la mine, sunt frumos ( nu superb , dar cu un Tom Cruise ma compar), dar pana la 27 ani nu am avut masina si nici apartament si nici o pitzipoanca nu dorea mai mult decat o aventura cu mine. Dupa ce mi-am luat masina si am pus la punct apartamentul, dupa 2 luni m-am insurat, dupa ce am avut de ales intre doua care vroiau sa le pun verigheta.

Banii, masina ... astea 2 il fac pe barbat barbat.

Leo
11th November 2008, 14:12
Asa o fi , ca prea le zici cu foc :D

MariusTR
11th November 2008, 14:23
Bai, deci da.

Ess
11th November 2008, 15:29
Daca ai pectorali, cur bengos, p*** care iti atarna de lunga ce e si esti frumos ca si Brad Pit, dar esti sarac lipit, o femeie nici macar nu se uita la tine.

Intai se uita cat esti de dotat la portofel, abia dupa care se mai uita si la moaca.

Uite la mine, sunt frumos ( nu superb , dar cu un Tom Cruise ma compar), dar pana la 27 ani nu am avut masina si nici apartament si nici o pitzipoanca nu dorea mai mult decat o aventura cu mine. Dupa ce mi-am luat masina si am pus la punct apartamentul, dupa 2 luni m-am insurat, dupa ce am avut de ales intre doua care vroiau sa le pun verigheta.

Banii, masina ... astea 2 il fac pe barbat barbat.

asta sper ca ii la caterinca...altfel cred ca ai o viata foarte nefericita...:(

MariusTR
11th November 2008, 15:32
50 % serios si restu de 50% la misto...

Oricum m-am insurat dupa ce mi-am tras masina si mi-am pus la punct apartamentul.

De fericit sunt fericit, altfel as fi extrem de agresiv pe aici :cry:

Datenshi
21st July 2011, 20:33
Cred ca merge aici:

iuli
21st July 2011, 22:13
Ca tot a dezgropat Dan threadul. Asta cu banii e rasuflata, ce naiba. Ok, sunt si d-alea, dar sunt clar in minoritate.

keluba
21st July 2011, 22:45
la ce se uita? ma io unu am impresia ca multe se uita in oglinda sa vada urmarile pumnului lui "iuby" primit mai devreme in mecla. daca muia e devastata, clar ii va ramane alaturi. :D la gara birjar, la gara!

Datenshi
21st July 2011, 23:37
printre picaturile de palinca, keluba cred ca are un punct de vedere. pertinent. :D

MariusMihalache
25th July 2011, 13:52
oare de ce mertzanul a iesit primul ?!

Avion
26th July 2011, 21:24
hKKGtf37TEI

pinki
26th July 2011, 22:26
am votat altul: adica p***
prima data cand te vede o femeie, te inchipuie in pat: marime, geometrie, forma de agregare, pectorali, buci, aso... si doar dupa aia se gandeste ca-i cumperi si un suc si o maslina si s-o o duci la o plimbare cu mertzanu, la o promenada, prin zona industriala, unde sa-i faci un fisting cu 3 degete imbracate in verigete...
:cry:

rog pudicele si penticostalele sa-si umfle putin mingea inainte de-a'mi da quote...

uite pe-asta am ratat-o (replica, postarea). adevarul gol golut :D :ok:

Marius
26th July 2011, 23:25
uite cine stie :D

TheIceMan
29th July 2011, 23:18
Ess are dreptate, pentru ca si reciproca este perfect adevarata.

Loup de Mer
11th March 2013, 15:46
Ce le atrage pe femei la barbati ? Magnetul perfect

Magnetul perfect este sa fii cu alta femeie. Cat mai aratoasa si eventual desteapta (daca "targetul" tau real este desteapta si ea).
Cei care nu prea au succes la femei ar putea sa faca o investitie si sa se afiseze cu o dama de companie, stilata si inteligenta. Le-ar creste cota, ori de nu, macar...

aLLiin
11th March 2013, 15:57
Frumusetea noastra le atrage!

Tim
11th March 2013, 17:41
Doar codul pin de la card.