PDA

View Full Version : Avem oare nevoie de Plesan , Cristea si alte caricaturi ?



Paul
2nd July 2004, 17:29
va intreb si pe voi ... dar mi se par jucatori slabutzi ...

Catalanul
2nd July 2004, 17:35
da aveti nevoie daca vreti sa castigati titlul :D:D:D

Saber Rider
2nd July 2004, 23:02
Dar ce mare branza au facut cei doi pana acuma ?!?
In afara de o faza la Nationala, Plesan nu a facut cine stie ce. Aa, ba da, daca intrebi un craiovean o sa zica ca a mai facut inca o chestie importanta (!): a provocat eliminarea lui Hamutovski in penultima etapa !!
Iar Cristea ? In afara de cateva driblinguri, ce mai stie sa faca ?

Si uite ca fara ei, Steaua lua titlul in acest an daca nu-si baga Dinamo coada la arbitri. Asa ca, chiar ca nu ne trebuie asemenea "caricaturi" la echipa, umflate pana aproape de plezneala de presa si de unii cu interese in acest sens (gen Staicu, Giovani si altii ca ei).

Deluxe
3rd July 2004, 00:50
Steaua needs some new players. Dinamo is better at this moment.

Mariusmadmax
3rd July 2004, 05:02
No one is much better like us !
We are the champions !
Cristea este un super-jucator - l-am vazut jucind este teribil !
Si este STELIST de azi ... pentru CINCI ani !

Deluxe
3rd July 2004, 05:13
I wish the best to Cristea at Steaua :)

Mariusmadmax
3rd July 2004, 05:16
I wish the best to Cristea at Steaua :)
me too !

uti2102
3rd July 2004, 13:01
Fara indoiala ca Pleshan shi Cristea ar aduce un aer nou la Steaua. Venirea lui Cristea e de bun augur, atat timp cat se va tzine de treaba shi va "ara" terenul. De Pleshan ce pot sa zic.....sunt sigur ca shi el ar vrea sa joace la Steaua dar sunt alte interese.........Oricum, chiar shi dupa aceasta mutare sunt de parere ca Steaua are nevoie de un mijlocash cu autoritate shi de un atacant "pur-sange" precum Clau-Gol.....Poate Mitrovici....

iulian
3rd July 2004, 13:36
Si Plesan si Cristea sunt fotbalisti pur sange ...fiecare dintre ei a dovedit ca "stie cu mingea"...pe Cristea il avem pentru 5 ani daca venea si Plesan ....

Mariusmadmax
3rd July 2004, 16:59
Pe partea lui Plesan il avem pe Dica ...
Ma gindesc , ca daca Piturca ar schimba 4-4-2-ul cu 3-4-3 ...
Hamutovschi
Petre ... Radoi ... Stoica
Dumitru ... Aliuta ... Munteanu ... Dica
Dinita ... Oprita ... Cristea
din pacate cred ca aceasta este cea mai SCUNDA echipa din div A, nu stiu ce o sa facem la fazele fixe !!!!! :(

Saber Rider
4th July 2004, 01:40
din pacate cred ca aceasta este cea mai SCUNDA echipa din div A, nu stiu ce o sa facem la fazele fixe !!!!! :(

Sare Rădoi singur !! :) Îi bate pe toţi la cap !! :p Restu' la-nghionteală şi îmbrânceli !! :D

Mariusmadmax
4th July 2004, 06:52
Sare Rădoi singur !! :) Îi bate pe toţi la cap !! :p Restu' la-nghionteală şi îmbrânceli !! :D
you are funny , but :D