PDA

View Full Version : Etapa 13: Universitatea Craiova - CS Otopeni 2-2



dardar_3
27th October 2008, 11:37
Universitatea Craiova - CS Otopeni

01.11.2008
ora: 19

Leo
27th October 2008, 13:04
Cred ca un egal ar fii echitabil .

nr.zece
27th October 2008, 14:42
de cate ori pronosticati voi cainii contra de atatea ori castigam lejer
asa a facut si laurdog etapa trecuta
de ce ar fi echitabil un egal ca nu inteleg?

c_o_s_m_i_n
27th October 2008, 15:53
Trebuie sa castigam ! 4 -1

ultra
27th October 2008, 16:11
Craiova e pe val, 1.

Cipri
27th October 2008, 18:03
Ii batem ... :)

Sezione
27th October 2008, 18:10
:happy
Cred ca un egal ar fii echitabil .

Tocmai ca e satelitul vostru o sa ai batem sa le sara apa in cap:no: Echitabil ??:happy

Cipri
27th October 2008, 18:22
Cred ca un egal ar fii echitabil .
Irinoc ... ca de obicei la adresa Craiovei :rolleyes:
O sa ia astia de la Otopeni la goluri de nu o sa poata sa le duca :cry:

stiintacv
27th October 2008, 18:38
Trebuie sa castigam,nu avem de ales...1 solist

*Coco*
27th October 2008, 20:05
3-0.Revenire acasa pe Oblemenco cu tribunele pline:)

stiintacv
27th October 2008, 20:58
Cred ca un egal ar fii echitabil .

Ti-ai dori:evil: 1 solist:ok:

Rossi
27th October 2008, 21:08
1 solist ...

Sper sa bata oltenii ... merita sa joace intr'o cupa europeana ...

Echipe ca CS Otopeni , nu au ce cauta in prima liga ...

Echipe mari , de traditie , cum e U Cluj sau UTA zac prin liga a 2-a ... si joaca in prima liga echipe ca Otopeni , Medias ...

Cristian
27th October 2008, 21:11
Succes Craiova :ok: Otopeni sa mearga unde le e locul :)

luciano_1644
27th October 2008, 21:21
BRAVO ROSSi! Fair - play!

Voi fi pe stadion...merita sa ma deplasez 325 de km ptr o victorie cu 20000 de oameni in tribune...2-0...insa e bun si 4-1....

Cristian
27th October 2008, 21:24
20.000 ? Se revine pe Oblemenco ?

nr.zece
27th October 2008, 22:01
da

dardar_3
27th October 2008, 22:36
Castiga dinamo II :ok:












PS: dinamo II o luati care vreti voi dintre cele 2:ras-plans:

nr.zece
27th October 2008, 23:20
foarte inteligent post

World Expert
28th October 2008, 00:07
Universitatea nu va dezamagi.Ne va arata ca merita sa se lupte pentru titlu.Pana acum,nu i-a bagat nimeni in seama-pana acum.

nr.zece
28th October 2008, 16:25
Universitatea nu va dezamagi.Ne va arata ca merita sa se lupte pentru titlu.Pana acum,nu i-a bagat nimeni in seama-pana acum.

ma indoiesc de faptul ca ne putem bate la titlu, dar la uefa cu siguranta ca facem fata la ce se joaca fara valize
sper sa se joace asa pana la final, dar cred ca sper degeaba :)

Sezione
28th October 2008, 20:48
Castiga dinamo II :ok:












PS: dinamo II o luati care vreti voi dintre cele 2:ras-plans:

Aceeasi oaie camunflata si total pe linga subiectul fotbal ( normal ..ca 90 % din stelisti ) ... dispari ca ne pliktisesti :evil:

Sezione
28th October 2008, 20:49
1 solist ...

Sper sa bata oltenii ... merita sa joace intr'o cupa europeana ...

Echipe ca CS Otopeni , nu au ce cauta in prima liga ...

Echipe mari , de traditie , cum e U Cluj sau UTA zac prin liga a 2-a ... si joaca in prima liga echipe ca Otopeni , Medias ...

Uite ca ai inceput sa devii uman:happy

cinebelu
29th October 2008, 09:48
va fi scorul etapei :D

Cipri
29th October 2008, 10:27
Uite ca ai inceput sa devii uman:happy
Si eu ma mir :cry: :lol:

nr.zece
29th October 2008, 12:12
dupa cum se stie cele mai grele meciuri noi le avem cu echipele mici, daca reusim sa ne montam cum am facut-o cu gazarii atunci vom avea un meci usor
otopeni este mai buna decat arata clasamentul
nu cerd in scorul etapei, dar macar 2 goluri tot le dam
2 goluri mai mult ca ei vreau sa spun ca la apararea noastra vraiste e posibil sa marcheze si ei

YoNuTzz
29th October 2008, 14:51
1 solist, lejer

Blu3 Lion
30th October 2008, 19:30
Trebuie sa invingem in meciul asta daca avem pretentii la cupa UEFA pentru ca grosul punctelor se fac cu echipele mici.Totusi sper ca jucatorii sa nu priveasca meciul de sus asa cum o fac suporterii pentru ca Otopeni se apara mai bine decat Medias.Totusi trebuie sa fie 1 la meciul asta!

dannyreddog
30th October 2008, 22:07
Otopeniul ar putea strica sarbatoarea revenirii echipei lui Mititelu pe Oblemenco...nu-i exclus...mai ales ca Otopeniul nu mai e echipa naiva din primele etape...au un joc mult mai organizat acum

Cipri
30th October 2008, 23:25
Otopeniul ar putea strica sarbatoarea revenirii echipei lui Mititelu pe Oblemenco...nu-i exclus...mai ales ca Otopeniul nu mai e echipa naiva din primele etape...au un joc mult mai organizat acum
Iti spun eu ca sunt sanse mici sa se intample asa ;)

luciano_1644
30th October 2008, 23:26
Toti suporterii Craiovei de aici de pe forum,obligatoriu prezenti pe stadionul Ion Oblemenco,sambata la orele 19...O victorie ne poate propulsa chiar pe podium,insa asta conteaza mai putin...

six
1st November 2008, 08:20
...O victorie ne poate propulsa chiar pe podium,insa asta conteaza mai putin... ma rog...1 sol :)

Cipri
1st November 2008, 18:06
Vor fi minim 10.000 de oameni , avand in vedere cata lume se duce acum la stadion cu 1 h inainte de meci :)

Cristian
1st November 2008, 18:16
Sunt curios ce lucrari s-au facut la Craiova pe Oblemenco :D:D

Cipri
1st November 2008, 19:01
Hai Craiova !!!

Cipri
1st November 2008, 19:10
Ce tampiti ... nu transmit meciul :|

Cipri
1st November 2008, 19:12
Deci transmit Farul-Brasov , meci cu 100 de suporteri si nu dau Craiova-Otopeni ...
:|

c_o_s_m_i_n
1st November 2008, 19:14
De ce nu transmit meciu ??????????
Nu e programat sau au probleme cretinii de la gsp ?

Cristian
1st November 2008, 19:14
Ce idioti astia de la GSP TV...

TaciAcolo
1st November 2008, 19:16
01'
Partida de la Craiova a inceput
:cry: nici de live text nu sunt in stare

Cristian
1st November 2008, 19:16
Ia uitati-va la programul penibililor astia: http://www.gsptv.ro/program.php

Cipri
1st November 2008, 19:16
1-0 Craiova , gol Prepelita ;)
:cheer:

c_o_s_m_i_n
1st November 2008, 19:16
Cica e deja 1-0 Prepelita

Lloyd Banks
1st November 2008, 19:17
Craiova trage la titlu...daca bate si pe steaua si binenteles si in celelalte 3 meciuri vor fi cu siguranta pe podium la sfarsitul turului, felicitari!(desi sunt dusmanii nostri nu poti sa nu recunosti ca au o echipa foarte buna)

*Coco*
1st November 2008, 19:18
Ce televiziune de kkt

Pana una alta 1-0 gol Prepe

Cipri
1st November 2008, 19:18
Ia uitati-va la programul penibililor astia: http://www.gsptv.ro/program.php
NISTE IDIOTI ...

Cipri
1st November 2008, 19:20
Craiova trage la titlu...daca bate si pe steaua si binenteles si in celelalte 3 meciuri vor fi cu siguranta pe podium la sfarsitul turului, felicitari!(desi sunt dusmanii nostri nu poti sa nu recunosti ca au o echipa foarte buna)
Multumim pt consideratii :)
Daca batem si la Buzau , cu Rapid si Steaua vor fi 35.000 de oameni , sunt sigur !!!
Intai sa batem OTOPENIUL :D
EDIT : MECIUL E IN DIRECT , in SF :D

c_o_s_m_i_n
1st November 2008, 19:20
Mama Is Varza Astia !!!!!

Cristian
1st November 2008, 19:34
Intrebare: care sunt schimbarile de la stadionul Stiintei ? :thinkso:

Cristian
1st November 2008, 19:39
Mai prosti ca astia de la GSPTV nu exista :cry:

A scapat necenzurata o scandare a suporterilor stelisti ce se deplaseaza spre stadionul Dinamo :happy:happy:happy

Cipri
1st November 2008, 20:04
O prima repriza dominata de Universitatea , cu ocazii bune de a majora scorul . Parvu avand un galben , trebuia eliminat in 2 situatii dar ... trecem cu vederea :)

Cipri
1st November 2008, 20:06
Intrebare: care sunt schimbarile de la stadionul Stiintei ? :thinkso:
Gazonul cred ca se observa :)
Si tribuna oficiala ... :)

TaciAcolo
1st November 2008, 20:42
golul din min 5 mai mult rau... a adus in jocul stiintei

*Coco*
1st November 2008, 20:43
Kkt am dat gol repede si ne-am retras:|

*Coco*
1st November 2008, 20:46
Ubyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 2-1

TaciAcolo
1st November 2008, 20:50
2-2:cry:

*Coco*
1st November 2008, 20:53
Pui femeie tusier la divizia A
In plm de zdreanta aia era total pe langa .Ea era la 2 metri in spatele liniei si kktu ala in offside

Cipri
1st November 2008, 21:01
Iar ne furara ca in codru ...
Parvu trebuia eliminat de 2 ori in prima repriza ( clar)
Diogo trebuia eliminat in jurul min 60 in a 2 a repriza ... ( clar )

In faza premergatoare primului gol al Otopeniului a fost offside ...
Al 2 lea gol al Otopeniului , deasemenea a fost din offside ...

TUDOR , RUSINE !!!

Nightwish
1st November 2008, 21:58
Iar ne furara ca in codru ...
Parvu trebuia eliminat de 2 ori in prima repriza ( clar)
Diogo trebuia eliminat in jurul min 60 in a 2 a repriza ... ( clar )

In faza premergatoare primului gol al Otopeniului a fost offside ...
Al 2 lea gol al Otopeniului , deasemenea a fost din offside ...

TUDOR , RUSINE !!!

Las-o balta... Ati facut egal cu o echipa de divizia B ( joaca in Liga 1, ce-i drept ) :D

Uimirea
1st November 2008, 22:01
Ce facurati muica?

*Coco*
1st November 2008, 22:15
Ce facurati muica?

Gura bah ca pe voi v-am ars frumos:yeah:
Asta e, cele mai grele meciuri sunt cu echipele mici.Am dat gol repede si ne-am retras, ceea ce nu era indicat

Morom3t3
1st November 2008, 22:53
Ce facurati muica?
va dederam la "muica"! :D

offside, fault in careu, offside....
aia era la ciclu si-si vedea de ovarele ei, arbitru' se gandea cum sa i-o dea la ovare....
pffff!...

relansat
1st November 2008, 23:02
declaratie tip: inca nu suntem copti, la anul ne batem la titlu :happy

Cipri
1st November 2008, 23:26
Las-o balta... Ati facut egal cu o echipa de divizia B ( joaca in Liga 1, ce-i drept ) :D
Uitate ma la fazele alea ... vorbesti si u sa te afli in treaba :lol:

Cipri
1st November 2008, 23:32
Ce facurati muica?
STIRE DE ULTIMA ORA

E posibil ca stadionul Unirii sa fie marit cu aproape jumatate din capacitate ( 50 de locuri ) :lol::lol::lol:

resita
1st November 2008, 23:46
cum dracu de nu i-ati batut? :groggy::groggy::groggy:

relansat
1st November 2008, 23:51
ce sicane p`aici :cry:

Cipri
1st November 2008, 23:56
cum dracu de nu i-ati batut? :groggy::groggy::groggy:
Citeste si tu ultimele posturi :sleep:

Blu3 Lion
2nd November 2008, 00:44
Intrebare: care sunt schimbarile de la stadionul Stiintei ? :thinkso:
http://www.editie.ro/new/video.php#videoclipul

iulian_1976
2nd November 2008, 01:30
.... echipa Craiovei este inconstanta sunt nevoit sa o repet.
Cred ca un anumit suporter craiovean a revenit cu picioarele pe pamant:rolleyes:

.,,..am spus ca in urmatoarele 6 meciuri vom lua 13-16 puncte...deocamdata am luat unu (cu FC Arges)
4 victorii le avem asigurate,cu arges si buzau afara si pandurii si otopeni acasa!,,

...pentru a face macar 13 puncte in urmatorul meci ar trebui sa obtina 4 puncte imi este teama ca este imposibil:)

iuli
2nd November 2008, 01:32
Prima oara cand merg si eu pe olteni la pariuri anul asta, cu expiratii astia de la Otopeni. Am bulan de un gol din off-side in minutul 85.

cinebelu
2nd November 2008, 01:38
nu-i nimic, altii rasuflau usurati acum 2 etape ca resueau sa egaleze in ultima secunda cu astia, tot pe teren propriu :D
recuperati cu Steaua punctele pierdute astazi! :ok:

Rossi
2nd November 2008, 01:43
Am bulan de un gol din off-side in minutul 85.

au dat oaspetii gol din offside ? inseamna ca Mititelu a explodat

Lordliv
2nd November 2008, 12:03
:)
cata frustrare pot sa adune in ei, unii suporteri ai stelei , care intrand pe acest thread si-o revarsa din belsug...
apropo de lipsa de constanta a rezultatelor, ce sa mai zic de steaua care nu reuseste sa bata acasa ultimele doua clasate,in schimb produce o mare surpriza luind un punct neasteptat de la dinamo!

ieri au venit peste 15 000 de suporteri la un meci cu o echipa fantoma din fotbalul nostru!
mai vreti o dovada in plus ca UNIVERSITATEA CRAIOVA este cea mai iubita echipa?!

ps. ieri jigodia de constantin si-a aratat inca o data " dragostea " fata de stiinta si a stabilit inca un rezultat in biroul sau,trimitand o brigada compusa din doi tusieri aflati probabil inca in tratament psihiatric ( vezi cazul gerlem cu monica si cazul ganea cu mudura;)) si un central care a devenit copilul rasfatat al arbitrajului romanesc ( ieri putea EL sa anuleze golul al 2 lea al refugiatilor din otopeni fiind foarte aproape de faza si deasemenea TREBUIA sa dea 11 metri la faultul comis asupra lui rose...aah am uitat de al 2 lea galben neacordat lui parvu in vreo trei faze!)

ps2 pentru smecherul care tine evidenta punctelor obtinute de stiinta : nu-i nimic, ne scoatem cu steaua:ok:

ps3.FORZZA STIINTA!

stiintacv
2nd November 2008, 12:38
Nu avem un varf autentic,nu poti sa joci cu Baird,Dina,Stoianof si alte rebuturi.

Lordliv
2nd November 2008, 12:53
Nu avem un varf autentic,nu poti sa joci cu Baird,Dina,Stoianof si alte rebuturi.

dar care echipa are varf autentic, in fotbalul romanesc?!:D
incet,incet,ajungi la spusele mele inca de anul trecut : ne trebuie doi fundasi,un mijlocas coordonator si un varf impins ca sa facem performanta in romania...
problema este, daca mititelu are surse si resurse:mda:

ps. faptul ca adi ile a fost ieri la meci, sa insemne ceva?

Duba
2nd November 2008, 13:19
ieri au venit peste 15 000 de suporteri la un meci cu o echipa fantoma din fotbalul nostru!
mai vreti o dovada in plus ca UNIVERSITATEA CRAIOVA este cea mai iubita echipa?!

N-am vazut nicio secventa din meci, insa sincer nu cred ca au fost 15.000 de spectatori.

Sigur ca vrem. In sondaje pe ce loc sunteti? Cred ca in acest moment si Rapidul e peste voi ca numar de suporteri.

spinU
2nd November 2008, 13:28
Asta e numai tribuna a doua

http://img243.imageshack.us/img243/5503/200811010114ly7.jpg

cinebelu
2nd November 2008, 13:45
In sondaje pe ce loc sunteti?
steaua - campioana sondajelor :happy :happy

Lordliv
2nd November 2008, 14:34
N-am vazut nicio secventa din meci, insa sincer nu cred ca au fost 15.000 de spectatori.

Sigur ca vrem. In sondaje pe ce loc sunteti? Cred ca in acest moment si Rapidul e peste voi ca numar de suporteri.

duba scumpule, sa stii ca nu este nevoie de " credinta " ta in acestea informatie, de altfel furnizata si de gurul tau de pe forum:rolleyes:

important este si faptul ca cel mai mic pret al unui bilet a fost de 15 lei si "sarantocii" de olteni cum sunt categorisiti de parvenitii aciuiti prin bucuresti,au venit in numar relativ mare la meci ca sa vada echipa lor iubita,chiar daca juca cu o echipa no name...

poate vrei sa spui statistici ,nu sondaje:D ( probabil nu ai aflat ca am jucat pana acum pe un stadion mic ,cu o locatie destul de incomoda pentru suporteri si care nu asigura conditii bune de vizionare ale meciurilor...ce vrei si oltenii s-au boierit vor lux ,conditii " first class " de urmarire a meciurilor:D)

oricum doresc stelei sa retrogradeze ,sa i se fure 30-40 de fotbalisti ,sa fie furata in fiecare etapa ,sa " beneficieze " de o presa ostila si persiflanta la adresa ei si apoi as vrea sa vad cati suporteri mai raman alaturi de echipa in afara de cei de circumstanta ( gospodine,baieti de cartier,adulatori de idoli falsi,calugari, fie si de la Athos:D sau suporteri de sufragerie!)

atunci am fi pe picior de egalitate in batalia pe numarul de suporteri adevarati ai fotbalului, nu doar privitori ...

iulian_1976
2nd November 2008, 14:50
...te-ai infierbantat degeaba dupa meciul cu Urziceniul:rolleyes:
...cu putin noroc posibil sa prindeti UEFA ,impresia mea ca va bateti
cu Brasovul.

Lordliv
2nd November 2008, 15:06
...te-ai infierbantat degeaba dupa meciul cu Urziceniul:rolleyes:
...cu putin noroc posibil sa prindeti UEFA ,impresia mea ca va bateti
cu Brasovul.

:) eu sunt de peste 35 de ani " infierbantat " de UNIVERSITATEA CRAIOVA!
asa ca o " infierbantare " in plus nu se pune!
ieri, daca nu era bucatareasa aia ,aveam 3 puncte,dar suntem obisnuiti cu asemenea tratamente impuse de mafia fotbalului din bucuresti...

eu cred ca ne vom bate cu steaua pentru un loc in uefa!:drak:

ps. cum este cu bordeaux? parca ziceai ca au o aparare foarte slaba si ca argentinienii nu au cum sa n-o penetreze?!:rolleyes:

iulian_1976
2nd November 2008, 15:29
..nu ar fi exclus sa nu va bateti cu Steaua si Dinamo pentru un loc de UEFA.

..si ce Bordeaux are o aparare puternica?:rolleyes:

Cipri
2nd November 2008, 16:08
offside-ul inainte de primul gol ... http://www.editie.ro/new/video.php#videoclipul
la al 2 lea a fost clar ...

Sezione
2nd November 2008, 20:06
Las-o balta... Ati facut egal cu o echipa de divizia B ( joaca in Liga 1, ce-i drept ) :D

.Ati uralt un an dupa furtul din meciul cu Steaua anul trecut.... Acum ujn gol din offside de 3 m, si o eliminare nu se pun..ca doar e vb de altii... :no:

Sezione
2nd November 2008, 20:13
N-am vazut nicio secventa din meci, insa sincer nu cred ca au fost 15.000 de spectatori.

Sigur ca vrem. In sondaje pe ce loc sunteti? Cred ca in acest moment si Rapidul e peste voi ca numar de suporteri.

Mai termina cu sondajele tale.. Suporterii sint aia care vin la stadion..nu toti moldovei...care daca nu au nimik deosebit pe plan local se dau mari stelisti. 90 %din stelisti in 2-3ani ajung sa tina cu CFR-ul in conditiile actuale. Otopeniul nu a vazut niciodata 15000 de oameni la un meci si nici nu o sa mai vada vreodata. In gencea au vazut 4000 parca ...ce a mai iubita echipa :happy:happy ...

Sezione
2nd November 2008, 20:16
duba scumpule, sa stii ca nu este nevoie de " credinta " ta in acestea informatie, de altfel furnizata si de gurul tau de pe forum:rolleyes:

important este si faptul ca cel mai mic pret al unui bilet a fost de 15 lei si "sarantocii" de olteni cum sunt categorisiti de parvenitii aciuiti prin bucuresti,au venit in numar relativ mare la meci ca sa vada echipa lor iubita,chiar daca juca cu o echipa no name...

poate vrei sa spui statistici ,nu sondaje:D ( probabil nu ai aflat ca am jucat pana acum pe un stadion mic ,cu o locatie destul de incomoda pentru suporteri si care nu asigura conditii bune de vizionare ale meciurilor...ce vrei si oltenii s-au boierit vor lux ,conditii " first class " de urmarire a meciurilor:D)

oricum doresc stelei sa retrogradeze ,sa i se fure 30-40 de fotbalisti ,sa fie furata in fiecare etapa ,sa " beneficieze " de o presa ostila si persiflanta la adresa ei si apoi as vrea sa vad cati suporteri mai raman alaturi de echipa in afara de cei de circumstanta ( gospodine,baieti de cartier,adulatori de idoli falsi,calugari, fie si de la Athos:D sau suporteri de sufragerie!)

atunci am fi pe picior de egalitate in batalia pe numarul de suporteri adevarati ai fotbalului, nu doar privitori ...

Corect ...Da nu are cum sa inteleaga ... il depaseste...Astia nu au cum sa intelaga pentru ca nu sint capabili de IUBIRE nu sint lasti de spiritul de turma.

Nightwish
2nd November 2008, 20:31
.Ati uralt un an dupa furtul din meciul cu Steaua anul trecut.... Acum ujn gol din offside de 3 m, si o eliminare nu se pun..ca doar e vb de altii... :no:

Normal ca am urlat, noi am fost furati in meciul direct cu principala contracandidata la titlu... Pe voi v-a taxat arbitrul intr-un meci cu principala candidata la retrogradare :D...
Sezione, fara sa iau pe nimeni la misto: la ce echipa are Craiova si ce echipa are Otopeniul, jucatorii Stiintei nu aveau de ce sa se retraga la 1 -0. Trebuiau sa-si asigure o diferenta confortabila pe tabela si eventual abia dupa aceea....

Duba
2nd November 2008, 20:37
...te-ai infierbantat degeaba dupa meciul cu Urziceniul:rolleyes:
...cu putin noroc posibil sa prindeti UEFA ,impresia mea ca va bateti
cu Brasovul.

Vrei sa spui dupa hotia cu Urziceniul, cand echipei lui Dan Petrescu i-a fost anulat un gol perfect valabil.

Duba
2nd November 2008, 20:42
duba scumpule, sa stii ca nu este nevoie de " credinta " ta in acestea informatie, de altfel furnizata si de gurul tau de pe forum:rolleyes:

important este si faptul ca cel mai mic pret al unui bilet a fost de 15 lei si "sarantocii" de olteni cum sunt categorisiti de parvenitii aciuiti prin bucuresti,au venit in numar relativ mare la meci ca sa vada echipa lor iubita,chiar daca juca cu o echipa no name...

poate vrei sa spui statistici ,nu sondaje:D ( probabil nu ai aflat ca am jucat pana acum pe un stadion mic ,cu o locatie destul de incomoda pentru suporteri si care nu asigura conditii bune de vizionare ale meciurilor...ce vrei si oltenii s-au boierit vor lux ,conditii " first class " de urmarire a meciurilor:D)

oricum doresc stelei sa retrogradeze ,sa i se fure 30-40 de fotbalisti ,sa fie furata in fiecare etapa ,sa " beneficieze " de o presa ostila si persiflanta la adresa ei si apoi as vrea sa vad cati suporteri mai raman alaturi de echipa in afara de cei de circumstanta ( gospodine,baieti de cartier,adulatori de idoli falsi,calugari, fie si de la Athos:D sau suporteri de sufragerie!)

atunci am fi pe picior de egalitate in batalia pe numarul de suporteri adevarati ai fotbalului, nu doar privitori ...

Nu ma, am spus bine - SONDAJE. In ultimul, sunteti sub rapid ca nr. de suporteri.

Aveti acelasi nivel de inteligenta ca lui Porcea ursarul si al beleliilor din Giulesti. Sa fii iubit si sa ramai la fel de frustrat.

Lordliv
2nd November 2008, 21:05
Nu ma, am spus bine - SONDAJE. In ultimul, sunteti sub rapid ca nr. de suporteri.

Aveti acelasi nivel de inteligenta ca lui Porcea ursarul si al beleliilor din Giulesti. Sa fii iubit si sa ramai la fel de frustrat.

probabil IQ normal pentru un suporter al stelei nu ti-a permis sa captezi refularea mea de " frustrat " ca nu avem cum sa participam la sondaje pentru ca nu am jucat " acasa ":mda:

in alta ordine de idei, s-o luati la scor la lyon!:drak:

Lordliv
2nd November 2008, 21:10
Vrei sa spui dupa hotia cu Urziceniul, cand echipei lui Dan Petrescu i-a fost anulat un gol perfect valabil.

probabil UNIVERSITATEA CRAIOVA a devenit un adversar de temut pentru becalisti daca i se tine socoteala cu asemenea rigurozitate:D

pentru cultura ta personala: nu a fost gol valabil!:ok:

Blu3 Lion
2nd November 2008, 22:41
Normal ca am urlat, noi am fost furati in meciul direct cu principala contracandidata la titlu... Pe voi v-a taxat arbitrul intr-un meci cu principala candidata la retrogradare :D...
Sezione, fara sa iau pe nimeni la misto: la ce echipa are Craiova si ce echipa are Otopeniul, jucatorii Stiintei nu aveau de ce sa se retraga la 1 -0. Trebuiau sa-si asigure o diferenta confortabila pe tabela si eventual abia dupa aceea....aici ai dreptate insa desi nu am jucat stralucit si am aparat un avantaj mic sau cel putin am incercat,meritam sa castigam deoarece am jucat mai bine decat Otopeni chiar daca am jucat slab!
Ce vreau sa spun e ca nu e nici o regula in fotbal,care spune ca atunci cand o echipa trateaza adversarul mai slab cotat de sus trebuie sa intervina arbitrul sa pedepseasca prima echipa mentionata doar pentru asta!

alin_cv
2nd November 2008, 23:14
ce tot spuneti ca ne-am retras dupa 1-0 in min 5?
dupa ce a primit gol otopeniul nu a ieshit la joc si s-a baricadat pe doua randuri ,fiind foarte greu sa deschizi iar aceasta aparare,golul lui prepelita fiind dintr-o executie de exceptie.
este mult mai greu sa joci cu echipele care fac anti -joc si cele care accepta jocul(vezi mediasul).
Craiova a jucat destul de bine,insa in momentul in care ratezi si nu faci 2-0 ,adversarul te taxeaza indiferent de numele lui,iar otopeniul,dupa parea mea a jucat mult mai bine decat timisoara la craiova.
poate ca acest semiesec sa fie pana la urma un lucru bun,iar jucatorii unuversitatii sa ramana mult mai concentrati pentru dubla cu rapid si steaua.
CU STIINTA PANA LA MOARTE.......SI DINCOLO DE EA:yeah:

Jus7M3
3rd November 2008, 01:20
Vrei sa spui dupa hotia cu Urziceniul, cand echipei lui Dan Petrescu i-a fost anulat un gol perfect valabil.

dar de hotia de la meciul U Craiova - sTEAUA 1-2 cu golul din offside nu`ti aduci aminte ?! :rolleyes:

se spune despre elefanti ca au memoria buna .. probabil oile sunt la polul opus si au memoria foarte scurta

48
3rd November 2008, 13:21
alo oltenasii mei lasati oile in pace ca 99,99% dintre "ele" nu au habar de sportul asta!
@Nightwish acum sunteti pe val va e bine dar sa dati putin de greu sa vedeti ca voi in liga 1 o sa aveti la meciuri acelasi nr de spectatoti cu cei de la "U" care joaca la 11 dimineata prin coclaurile diviziei secunde.
@duba nu va doresc decat vreo 7-8 ani in care echipa sa termine undeva pe locu 7-8 fara nicio mare performanta , sa se duca echipe intregi la dusmanul de moarte si o sa vezi cati suporteri o sa mai aiba echipa de langa cimitir.
pana una alta sambata au fost peste 12.000 de oameni in tribune la un meci cu otopeniul penultima clasata, steaua nu cred ca a avut nici 4000 la meciul cu aceiasi echipa!

Nightwish
3rd November 2008, 13:44
48, nu inteleg ce legatura are postul tau cu ce am zis eu mai devreme ... Chiar nu am zis absolut nimic despre numarul de spectatori, m-am referit strict la meci...

Sezione
3rd November 2008, 20:50
48, nu inteleg ce legatura are postul tau cu ce am zis eu mai devreme ... Chiar nu am zis absolut nimic despre numarul de spectatori, m-am referit strict la meci...

Stirct la meci..ai dreptate trebuie sa avem 3-0 cind au marcat aia din ofsside...Ce nu ai inteles e ca un gol ca ala nu se poate valida in conditiile in care bucutatreasa aia era pe linie..Au fost 3 metri nu 30 de cm... Cind ma gandesc ce lider avem in liga 1 care a castigat cam 6 meciuri fara sa fie cu nimik superioara adevarei ...Cred ca puteam sa castigam si fara sa jucam senzational ..Si asa am avut 4-5 ocazii fata de 3 surtrui pe poarta ale otopeniului.. Nu crezi ca am dreptate >??

Sezione
3rd November 2008, 20:52
Vrei sa spui dupa hotia cu Urziceniul, cand echipei lui Dan Petrescu i-a fost anulat un gol perfect valabil.

Faza aia a fost mai mult decit grea in comparatie cu ce gol a dat otopeniul acum.. Numai unul ca tine si ca penibilii aia de Meme si peterescu au tzipat o luna dupa aia si au spus ca e o hotie...Da ce sa -i facai aceeasi mentaliate de oaie...