PDA

View Full Version : Meciuri live, audio, pe Internet



comisaru
31st August 2006, 19:07
Suporterii au facut-o si pe asta /hello
Meciurile "U"nicei echipe audio live pe Internet.

www.ucluj.ro si www.sepcile-rosii.com, doua site-uri neoficiale, administrate de suporteri, va ofera trasmisiuni audio in direct ale meciurilor echipei noastre.
Ascultati radio ucluj.ro & sepcile-rosii.com in fiecare sambata (sau in fiecare miercuri in cazul etapelor intermediare). Emisia incepe de obicei cu 15 minute inainte de ora oficiala de start a partidelor. Mai multe detalii pe www.sepcile-rosii.com sau pe www.ucluj.ro

Pentru a asculta, click pe linkul de mai jos (aveti nevoie de Winamp).

http://sepcilerosii.serverroom.us:7378/listen.pls

Pana acum s-au transmis urmatoarele meciuri:

U Cluj - FC Targoviste (etapa a 2-a, 19 august)
Unirea Alba Iulia - U Cluj (etapa a 3-a, 23 august)
U Cluj - Auxerre Lugoj (etapa a 4-a, 26 august)
Bihorul Beius - U CLuj (Cupa Romaniei, 29 august)

Pe ucluj.ro gasiti si o arhiva mp3 cu meciurile deja transmise, urmand ca in curand aceasta arhiva sa fie prezenta si pe sepcile-rosii.com

Urmatorul meci: FC Caracal - U Cluj, sambata 2 septembrie.

ultras79
2nd September 2006, 01:08
ULTRAS pe stadion nu pe calculator...!!!! NUMAI "U"

m8k
2nd September 2006, 13:03
Mai bine nu o faceau, acei doi hai sai zicem "comentatori" sunt naspa de tot.

comisaru
3rd September 2006, 22:50
Asa e, strugurii sunt acri cand nu ajungi la ei.
m8k, sper ca intelegi expresia de mai sus...daca nu, poate dupa ce mai cresti :D

m8k
3rd September 2006, 23:08
Asa e, strugurii sunt acri cand nu ajungi la ei.
m8k, sper ca intelegi expresia de mai sus...daca nu, poate dupa ce mai cresti :D

Nu am spus niciodata ca nu este un lucru frumos acel radio live, dar nu are de ce sa ajung eu la struguri pentru ca meciurile noastre se pot vedea in proportie de 90% la televizor, deci imi pare rau dar nu avem nevoie de "struguri". Poate puneti si voi de un post TV, atunci as vedea nu doar auzi "Cascadorii risului".

t.b.
8th September 2006, 03:22
Si meciurile noastre se pot vedea la TV ( e drept doar cele de acasa :) ) nu vad ce va doare pe voi astia cu Caile Ferate ca meciurile noastre sunt comentate live pe internet. Prin asta s-a demonstrat (daca mai era cazul) ca suporterii lui "U" sunt la ani lumina in fata conducerii care se lauda cu promovari, cafenele, si alte proiecte grandioase dar la capitolul realizari au trecut un mare 0

dragos_popa17
8th September 2006, 10:07
La noi e ceva normal ca suporterii sa fie inainte conducerii. In ultima vreme doar suporterii au mai ramas de 'U' :( Conducerea, staful tehnic, jucatorii, un monument de mediocritate. Si io m-am cam saturat de mediocritate. Dar ce sa facem. Astia-i avem si cu astia defilam. In fiecare sambata, ca-i soare, ploua sau ninge(ca poshtasii aia americani :D), noi la meci :) Daca pierdem, ne consolam cu baschet, handbal, volei, rugby si toate celelalte sporturi in care cfr nu exista (asta e pentru m8k :drak:)

m8k
8th September 2006, 22:44
La noi e ceva normal ca suporterii sa fie inainte conducerii. In ultima vreme doar suporterii au mai ramas de 'U' :( Conducerea, staful tehnic, jucatorii, un monument de mediocritate. Si io m-am cam saturat de mediocritate. Dar ce sa facem. Astia-i avem si cu astia defilam. In fiecare sambata, ca-i soare, ploua sau ninge(ca poshtasii aia americani :D), noi la meci :) Daca pierdem, ne consolam cu baschet, handbal, volei, rugby si toate celelalte sporturi in care cfr nu exista (asta e pentru m8k :drak:)

....sa faci un lucru, dar ala sa-l faci bine:drak: In rest doar consolare pentru voi, ca de asta aveti nevoie. Realitatea e crunta citeodata.

numaiu
19th December 2006, 16:25
Suntem pe primul loc si in 2007 promovam. Pentru asta avem nevoie de consolare?

PS: Mi se pare cam ciudat versul "Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu".
Inseamna ca toti cfr-istii s-au nascut in 2004, atunci cand a promovat CFR-ul in A. Numai asa poate spune un om ca acea fraza il caracterizeaza. Sau sunteti rapidisti cumva?

t.b.
19th December 2006, 18:56
Nici macar aia 50 care mergeau la derby-urile cu Somcuta Mare si Minerul Iara nu "au purtat de cand se stiu alb si visiniu" din simplu motiv ca echipa cailor ferate pana sa inceapa epoca ecomacs poollush avea culori alb-violet.