PDA

View Full Version : Etapa 12: FC Brașov - Gloria Bistrița 0-0



m8k
20th October 2008, 20:26
Sâmbătă, 25 Octombrie
Ora: 15:00
Discutii inainte si dupa meci!

stiintacv
20th October 2008, 20:37
1 solist

nr.zece
20th October 2008, 20:51
mucescu cel mic mai face un egal

Cipri
20th October 2008, 20:56
Bate Brasovul
Tata Jean' ... :)

ultra
20th October 2008, 20:57
Da. Brasovul e cu arbitrii.

Leo
20th October 2008, 21:27
Hai Brasovul !

YoNuTzz
21st October 2008, 02:19
brasov intrerupe seria egalurilor, bistrita se afunda
deci, 1 solist :D

riva
21st October 2008, 20:30
e timpul sa mai bata si Gloria! Haide Gloria!

DIXX
22nd October 2008, 20:37
Bistrita e o echipa care va trebui sa se lupte pentru fiecare punct de acum in colo,va fi un meci de lupta dar cred ca stegarii se vor impune pe final.

ultra
22nd October 2008, 22:04
Am o noua versiune:se termina egal si Razvan spune ca Brasovul oricum merita sa castige.

DIXX
24th October 2008, 11:43
Am o noua versiune:se termina egal si Razvan spune ca Brasovul oricum merita sa castige.

O versiune proasta ca de obicei,te arunci in postari aiurea cu arbitri si mai stiu io ce neavand nici o baza logica in afara de meciul de la Medias unde Coltescu a gresit.Am inteles ca vrei sa-ti versi frustrarile pe forum datorita faptului ca Razvan si Vama v-au dat pas dar nu trebuie s-o faci la fiecare post.

NORGEMAN
24th October 2008, 19:59
Daca il vreti pe vama inapoi spuneti, cu cea mai mare placere renuntam la el :ras-plans:

World Expert
25th October 2008, 04:44
Inca un X, este derby.

resita
25th October 2008, 07:22
sa speram ca brasov castiga :ok:

Rossi
25th October 2008, 15:17
unde se poate vedea meciul ? un link ceva ? :)

meci de 1X

Razvan T.
25th October 2008, 16:13
Foarte putini suporteri la Brasov si ma intreb de ce????
Noi avem mai multi suporteri in B si in Cluj mai este o echipa care joaca in Champions League

Sezione
25th October 2008, 17:26
O versiune proasta ca de obicei,te arunci in postari aiurea cu arbitri si mai stiu io ce neavand nici o baza logica in afara de meciul de la Medias unde Coltescu a gresit.Am inteles ca vrei sa-ti versi frustrarile pe forum datorita faptului ca Razvan si Vama v-au dat pas dar nu trebuie s-o faci la fiecare post.

Pina la urma a avut dreptate odata in viata si ultrasul Casual...:evil:

DIXX
25th October 2008, 18:28
Foarte putini suporteri la Brasov si ma intreb de ce????
Noi avem mai multi suporteri in B si in Cluj mai este o echipa care joaca in Champions League

Pai e foarte simplu,datorita jocului supertacticizat de Il Luce.O repriza ne aparam cu toata echipa iar a doua aruncam mingi aiurea in fata fara nici o sansa de izbanda,nu vezi o pasa penetranta sau vreo combinatie frumoasa tot atacul constand in tentative de patrunderi pe extreme sau centrari imbecile care nu-si ating niciodata tinta.
Sezione ai dreptate dar el n-a zis-o pt ca stie ci doar din rautate.Oricum trebuie sa recunosc ca jucam cel mai urat fotbal dintre toate echipele.:(

six
25th October 2008, 18:34
Oricum trebuie sa recunosc ca jucam cel mai urat fotbal dintre toate echipele.:(stai linistit....bistrita este cea mai urata :P ca de sateliti nu mai povestesc...:drak:

Cipri
25th October 2008, 18:48
Inca un egal ...

YoNuTzz
25th October 2008, 18:52
al 5-lea egal consecutiv daca nu ma insel, ptr brasov...

World Expert
25th October 2008, 22:12
Inca un X, este derby.

Am pronosticat corect.

NORGEMAN
25th October 2008, 22:43
Foarte putini suporteri la Brasov si ma intreb de ce????
Noi avem mai multi suporteri in B si in Cluj mai este o echipa care joaca in Champions League

Ca sa fiu scurt si la subiect: azi la meci un bilet la peluza a fost 20 de lei! La meciul cu Vaslui 15 lei sau tot 20, nu mai tin minte exact. De abonamente nu s-a auzit in conducerea prezidata de vama. Vremea a fost rea, adversarul unul slab, urmeaza meciul cu cfr, oare cat 50 de lei biletul o sa fie!?:headbang: Sa mai adaug aici si idiotii pusi la portile stadionului care habar nu au pe ce lume traiesc. Am avut bilet la peluza sect J (sectorul pentru oaspeti :ras-plans:), iar la intrare mi se zice ca la peluza cealalta am bilet... aia demolata:mda:
Eu pot spune ca m-am simtit mult mai bine sezonul acesta in deplasare. Am fost tratat mult mai bine pe unde am fost. M-am simtit mai acasa in deplasare decat pe propriul stadion.

Ferko
26th October 2008, 12:11
Am o noua versiune:se termina egal si Razvan spune ca Brasovul oricum merita sa castige. Ca sa vezi, chiar asa s-a intamplat !

Charon
26th October 2008, 12:45
in cele 12 etape scurse,cred ca am urmarit cap coada 8 meciuri ale Brasovului!
o spun cu mana pe inima,este echipa cu cel mai urat joc din liga 1!:(
daca vrei sa-ti piara microbul fotbalului urmariti un tur intreg echipa de sub Tampa!:headbang: