PDA

View Full Version : Moderator, suporter Farul, pe Intern



tchibos
30th August 2006, 22:00
Azi Vadim a zis ca mai vrea sa puna noi moderatori pe Intern. De cand ady51a nu mai e moderator pe Farul si nici pe Intern, Farul nu mai are nici un "reprezentant" pe Intern. Din cate am vazut in ultimile etape pe treadurile de pe Intern care au fost deschise cu referire la Farul, a existat mult off topic, mesaje jignitoare, multe din ele la adresa faristilor, provocari (unele intentionate) care aveau menirea doar sa faca pe moderatori sa dea cartonase suporterilor Farului.

Sunt 3 conditii , dintre care doar doua sunt obligatorii de indeplinit, pentru persoanele care au timp si vor sa fie moderator pe Intern. Acestea sunt:
1. sa aiba mai mult de 6 luni vechime
2. sa aiba minim 500 de mesaje
3. sa nu fi luat cartonas in ultimile 6 luni

Conditia 3 e obligatorie, iar dintre 1 si 2 trebuie indeplinita macar una.

M-am uitat pe o parte dintre suporterii Farului, la profil, si sunt putin cei care indeplinesc conditia 3. Dintre ei am retinut: Klingon, Seahawk, /U/L/T/R/A/S/, adi_cta, ULTRAS_CT, ultrasblueshark. Daca dintre cei pe care i-am mentionat (sau altii care nu au fost mentionati, dar indeplinesc conditiile 1/2 si 3) sunt doritori pentru un post de moderator pe Intern sa isi exprime aici intentia pentru ca noi, suporterii Farului, sa il sustinem. In caz ca nu exista candidati, eu mi-am exprimat intentia de a fi moderator acolo. Nu tin neaparat sa fiu eu, insa tin neaparat sa fie si un moderator care sa fie suporter Farul, pentru ca e nevoie cu adevarat pentru a face ordine si curatenie macar pe treadurile care au legatura cu Farul. Asa ca anuntati-va aici repede intentia ca sa stim pe cine sustinem pe treadul special deschis, adica asta: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=35121&page=4
Cel care vrea, sa scrie si un mesaj prin care spune ca doreste sa fie moderator pe intern la treadul de mai sus. Normal ca cel care isi manifesta intentia va trebui sa fie obiectiv. Asteptam...

dorryn
31st August 2006, 02:24
pai cred ca ar trebui sa te ocupi tu..parerea mea..simplu.fara alte batai de cap.

adi_cta
31st August 2006, 10:01
Corect. Daca tot vrei sa te implici in aceasta activitate eu cred ca esti cel mai potrivit. Multa bafta.

Klingon
31st August 2006, 16:02
Era si timpul sa avem din nou un moderator pe intern, asa ca initiativa e buna.

Concursul meu imi ajunge ca moderator. La altele nu ma bag pentru ca nu am timp.

Jerry20cm
31st August 2006, 16:03
tchibos, ai putina rabdare ;)
atat iti zic :D

dorryn
31st August 2006, 19:41
nu acceptam stelisti ..daca asta ar fi intentia lu` asta.. eu dispar de pe site-ul asta pt totdeauna

tchibos
31st August 2006, 22:55
stai calm ca nu va fi el moderator la Farul iar pe Intern sunt moderatori de la multe echipe, de la Steaua cei mai multi. Din pacate Farul nu are reprezentant pe intern inca

Seahawk
1st September 2006, 08:29
tchibos baga-te fratelo, ca esti in grafic :D Eu sunt pe fotbal american, si cum o sa inceapa acum sezonul o sa innebunesc lumea cu fotbalu meu... as fii in stare sa ma tin si de intern, dar o las pe altadata.. eu sunt bun de "rezerva" pentru tine cand esti "suspendat" printr-o vacanta ceva :))

Jerry20cm
1st September 2006, 10:19
Fratilor ce eu moderator pe Farul???..ati inebunit???:o:
ii ziceam lu tchibos sa aiba rabdare ca are mari sanse sa fie numit moderator pe intern , atata tot.

danny del corco
1st September 2006, 11:13
Tchibos, si eu sunt de parere ca esti cel mai indreptatit sa fii moderator pe intern. Multa bafta! :ok:

Vadim
1st September 2006, 11:14
Eventual sa gasim aici alt moderator pentru Farul, iar Tchibos pe Intern.

adi_cta
1st September 2006, 14:55
Eu zic ca o sa se descurce pe amandoua. Si oricum pe Farul nu este chiar asa mare activitate sa nu poata fi monitorizata. Eu il sustin pe tchibos.

tchibos
1st September 2006, 18:23
Multam' mult de sustinere baieti.

Acum asteptam sa vedem ce se intampla. Sper sa fie de bine :ok:

kerosene
1st September 2006, 18:32
Votati un bun moderator /hello
Votati cu TCHIBOS fratilor :ok:

Klingon
1st September 2006, 22:19
Sa stiti ca pe intern e de munca. Off topicul e la moda, ciorba da in foc si se varsa pe covor, copilul plange, vecinul scartaie la vioara, cainele vrea afara... Cine se baga moderator acolo trebuie sa poarte salopeta si cand doarme.

tchibos
1st September 2006, 22:36
...cainele vrea afara... Cine se baga moderator acolo trebuie sa poarte salopeta ...

dau (pardon, duc) eu cainele afara, stai fara grija... si fac asta fara salopeta :P

acum serios: stiu ce e acolo, dar daca moderatorii de acolo "vegheau" macar la 2 treaduri fiecare, asa ceva nu ar mai fi. Din pacate la meciurile Farului moderatorii de pe interni au fost cam absenti, de asta insist sa fie unul de al nostru ca sa faca curatenie si sa aiba mai mereu un ochi pe acolo