PDA

View Full Version : Resita, un caine spurcat, baneaza fara a respecta regulamentul forumului



Duba
18th October 2008, 23:49
Un caine spurcat, care din nefericire este si moderator, aplica regulamentul acestui forum in mod diferentiat.
Jigodia de Rossi provoaca zilnic si nu este sanctionat mai deloc. In schimb, cand un stelist ataca mizeria numita dinamo, echipa ce inca apartine Ministerului de Interne, campioana absoluta a BLATURILOR, este bannat imediat, chiar daca nu are punctajul necesar aplicarii sanctiunii de a fi banat.

Cat jidodism pe acest forum! Mi-e scarba! Mi-e scarba de tot ce inseamana dinamo si suporterii ei!

Leo
19th October 2008, 08:38
Uite Duba una si cu una fac doua. Te rog sa te calmezi si sa revii la sentimente mai bune . Nu te-ai saturat sa tot balacaresti echipa DINAMO ? Si ce ai cu Resita ? Cine greseste cu buna stiinta ar trebuii sa-si accepte si sanctiunile , nu sa se planga ca o baba amnezica .

Duba
19th October 2008, 09:28
Uite Duba una si cu una fac doua. Te rog sa te calmezi si sa revii la sentimente mai bune . Nu te-ai saturat sa tot balacaresti echipa DINAMO ? Si ce ai cu Resita ? Cine greseste cu buna stiinta ar trebuii sa-si accepte si sanctiunile , nu sa se planga ca o baba amnezica .

Caine asculta aici. Acest nesimtit de resita, n-a catadicxit macar sa citeze maseajul pentru care am fost banat. Daca tu sau oricare alt user l-ati fi citit, ati fi observat ca n-am jignit pe absolut nimeni. Poate doar clubul dinamo la general, despre care am scris ca este rusinea tarii.
Cum iti explici ca oamenii din fotbal fac declaratii negative numai la adresa echipei tale mult iubite? Acum Dinu Vama, acum cateva saptamani fostul jucator al Brasovului Vasile Benta care spunea printre altele, citez: "Cu Dinamo erau toate meciurile aranjate din ordinul lui Dragomir. Dacă n-aveau ei nevoie de puncte, câștigam noi. Cu Steaua jucam pe bune. Noi eram apropiați de Dinamo și eram stimulați să batem Steaua".. Cum iti explici ca toata lumea re ce are cu voi, echipa fostei securitati?

Acest nenorocit de resita n-are nici macar curajul sa iasa si sa explice de ce m-a banat. Un nenorocit, asa cum sunt majoritatea suporterilor dinamovisti. Mi-e scarba de astfel de specimene.

resita
19th October 2008, 09:37
pe langa ce esti cum esti mai ai si nesimtirea de-a face pe nevinovatul

hai sa-ti explic ca poate esti mai greu de cap, ai primit ban pt. acest mesaj http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2296892&postcount=4, in forma sa initiala nu ceea ce se vede acum, aranjat frumos de un stelist de-al tau.

ps. continua sa jignesti in continuare ca doar atat poti.

ps. sa spui mersi ca dupa ce ai deschis acest thread nu ai primit ban o luna asa cum spune si o stelista de-a ta, yoyo http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2286205&postcount=597

Cristian
19th October 2008, 11:20
Eu as propune chiar prelungirea banului, ca vad ca-l jigneste pe resita in continuare.

rob_din
19th October 2008, 12:45
Care e problema in a spune "mizeria fotbalului romanesc"? E doar o opinie. Mie acel mesaj mi se pare complet idiot insa nu vad nici un motiv de a bana.

Becali este "mizeria fotbalului romanesc". Astept banul. Multumesc


PS: pentru mesajele DE PE ACEST TOPIC Duba merita ban permanent. Dar nu pentru acel mesaj sanctionat initial

Big Sexy
18th December 2008, 17:03
Eu personal sunt surprins ca un user care are asemenea comportament in "valea plangerii" mai are dreptul sa mai posteze pe forum. E clar ca a fost inutila sanctiunea cand, desi banat, continua cu injurii.