PDA

View Full Version : CINE VA AJUNGE LA BARAJ IN B2



ad3an
21st May 2003, 13:44
O parere va rog

apparte
25th May 2003, 02:15
Normal ca Bihoru',daca nu fac astia blat la Alba Iulia!!!!! :yeah:
Oricum,super atmosfera la meciul de azi!Pacat de public,echipa a jucat penibil!Nu-i nimic,la vara vin cativa UT-isti(daca ramane Popa)si(se pare)Bodea revine acasa!Daca nu va fi retinut la dinamo,va veni si Domocos!
Mi-ar fi placut o echipa cu Papp(Popa,Szasz)-Mihut,Luput(Dianu),Bodea,Sfarlea(Ganea Remus)-Bundea,Lincar,Domocos,Gado(Nesu)-Barcauan(Borbely),S.Radu(Keseru)!Echipa de cupe europene!!!
Toti acesti jucatori sunt lansati la Oradea si sunt bihoreni cu o exceptie:S Radu care a venit la Oradea la 14 ani si a plecat la Jiul la 17 ani impreuna cu Rosoaga.

Edgar
25th May 2003, 02:30
Ma, ce :drak: eshti! Ai scos optziunea cu FC Oradea, golane! Rushinica! :hmm:

blatistul
25th May 2003, 07:20
Bihorul

O merita si sper sa ajunga si in A. :yeah:

adyyyy
25th May 2003, 16:09
bihor

ad3an
25th May 2003, 17:39
x x x x
Nu am scos optinuea F.c.Oradea ,cel putin nu eu mi-a mai disparut si optinile de la cel mai bun jucator al anului,habar n-am ce sa intampla dar voi lua masuri alta data.
La baraj cu poli,abia astept

Sergio
25th May 2003, 17:58
Adriane,la baraj jucati ori cu Poli ori cu una dintre moldovene.N-aveti nici o sansa oricare ar fi.Dar nu fi trist,maine va fi mai rau. :P

apparte
28th May 2003, 01:55
Sergio,pe Poli sau Galati ii batem!Pe Bacau nu!daca se joaca baraj cu Poli....nu va vad bine....desi echipa joaca tot mai prost in ultimele etape...sper sa-si revina pt baraj!
Adddy,ti-a placut cum au jucat la Hunedoara?

ad3an
28th May 2003, 13:06
Haaa sergio cu poli as dori sa jucam barajul daca o sa il jucam cu bacau nu are rost aia is prea sclabi ,
lol