PDA

View Full Version : CEL MAI BUN JUCATOR AL ACESTUI SEZON



ad3an
21st May 2003, 13:33
Care este jucatorul care ar trebui sa primeasca "Balonul de aur"

rasheedkpenny
21st May 2003, 14:18
Raul e de 2 ori! :D

Ayrton
21st May 2003, 14:38
Probabil a vrut sa scrie Van Nistelrooy si s-a balbait... :D

Figo!!! Hai ca-i buna gluma... Poate ca cea mai mare dezamagire a anului, mai ales dupa ce a ratat si penalty-ul ala pe Dele Alpi...

Moderatorii dorm non-stop??? Nu vad si ei, ca sa modifice?

Votat Zidane! The best!!!

Cipangoo
21st May 2003, 17:13
Probabil a vrut sa scrie Van Nistelrooy si s-a balbait...

Sper ca s-a balbait pentru ca ruud chiar merita macar o nominalizare.
Cat despre votul meu il acord lui nedved mai mult pentru constanta si rezultate decat pentru valoare. Pe zidane il consider jucatorul de fotbal. Tipul cu poza la rubrica ASA DA. :yeah:

ad3an
21st May 2003, 21:23
yeah Nu m-am balbait de loc pentru ca Ruud nu merita o nominalizare fara Beckham ar fi fost 0 barat dar daca doriti neaparat o sail introduc si pe el

Ayrton
22nd May 2003, 10:16
Eu zic chiar ar trebui sa-l bagi urgent, ca tot l-ai trecut de 2 ori pe Raul...
Ce dracu', e doar golgeterul Champions League 2003... :yeah:

rasheedkpenny
22nd May 2003, 11:21
Ruud all the way, desi e oportunist si are si mult noroc.
Oricum observati diferenta de stil faza de Inzaghi(ma calca pe nervi la culme omul ala)!

Cipangoo
22nd May 2003, 16:44
cum sa-l compari cu inzaghi? :shock: pai de la inzaghi omul are numai partile bune. spre deosebire de pippo ruud poate sa dribleze si pe cineva mai mobil de cat fanionul de la colt si suteaza un pic mai tare decat fetitele de clasa a 3-a ceea ce nu se poate spune de inzaghi... Oricum nu cred ca are sanse la cel mai bun jucator dar macar de luat in calcul trebuie. Ca si makaay dealtfel... Asta ca sa ne rezumam la olandezi...

ad3an
22nd May 2003, 21:36
Pai Raul e unul dintre jucatori mei preferati,da in fine nu vad ce va deranjeaza la pippo,pentru fotbalul otalian e perfect,nu are rost sa facem comparatie intre el si Ruud,au stiluri complect diferite,si ca si atacanti in campionatele in care joaca,daca nu sunt chiar cei mai buni atunci se afla in top

ad3an
22nd May 2003, 21:40
8) HA HA HAA

Tudose
22nd May 2003, 22:23
Am votat Nedved, regretand inca o data ca nu va fi prezent in finala Ligii Campionilor.

Edgar
23rd May 2003, 00:11
Nedved, logic! :happy

baubau
23rd May 2003, 10:19
Dupa mine ar fii Zidane,Makaay(pentru constanta de care a dat dovada in campionat), Buffon si Toldo la portari(pe care nimeni nu-i baga in seama! :P )

Milan
23rd May 2003, 10:33
Si eu cred ca NEDVED merita. Imi pare rau pentru el ca nu va fii in finala .. desi ma bucur pentru MILAN. Oricum jocul va fii altfel fara el mai greu pentru Juve si mai usor pentru MILAN

FORZA MILAN !!!!!!!!!

inter
23rd May 2003, 12:57
nedved /hello , urmat la mica distanta de zidane :D

Dorin
28th May 2003, 01:44
Inca un vot pentru Nedved :yeah: Dorin

Aryan
28th May 2003, 09:14
SALUT ! Acesta-i primul meu mesaj pe acest forum , ... buunnn,, eu il consider pe RUUD VAN NISTELROOY cel mai complet atacant de la Van Basten incoace ..( un alt olandez ) :D

ad3an
29th May 2003, 13:02
De departe cel mai bun jucator al anului este PAVEL NEDVED daca nu ma crezi,uita-te sa vezi cum a jucat Juve in finala fara el,

Dorin
29th May 2003, 13:53
E foarte adevarat ! Lipsa lui Nedved s-a vazut si a decis rezultatul final .Jocul de pase de la mijloc s-a transformat in driblinguri si carat de minge inutile.... :yeah: Dorin

diablo20
30th May 2003, 13:34
Nedved indiscutabil

ad3an
30th May 2003, 14:29
Deci toata lumea e de acord ca Nedved e cel mai "Tare" jucator din acest sezon,mai ales avand in vedere si chipa Cehiei care dupa mine cred ca are sanse foarte mari sa mai joace o finala de campionat european,eu merg pe mana lor la europeneledin portugalia,astept o finala
Portugalia----Cehia
Aici se pare ca cineva nu il prea simpatizeaza pe Nedved si la scos din chestionar,dar na ma rog probabil erau fani Zidane sau Ruud VanNisterloy

Cristi
2nd June 2003, 18:34
Eu am sa-i contrazic pe cei mai multi si am sa afirm ca Nedved e bun doar prin comparatie cu echipa. Credeti ca degeaba Mutu are note mai mari in Italia decat Nedved?

Oricum, Ruud van N. este un atacant extraordinar, dar pur-sange. Gheata de Aur e pentru el, nu Balonul. Vieri nici nu are ce cauta aici, e mult sub olandez oricum. Idem Inzagi.

R. Carlos si Figo nu aveau ce cauta in clasament... Carlos este totusi un fundas iar Figo in declin anul asta.

Balonul e pentru magicieni. Zidane, de exemplu. La limita, Raul sau Ronaldo. Poate Totti. Poate chiar Mutu (ghinionul lui a fost ca nu a ajuns in Champions League).

Asa ca, va rog, revizuiti jucatorii "nominalizati"

ad3an
2nd June 2003, 20:41
Cam ai dreptate dar sa fim seriosi,Mutu, nu a jucat in CL,a terminat pe locul 5 sau 6 habar n-am in it,in comp cu Inzaghi care a reusit sa aduca un sprijin consistent in castigarea CL(vezi meciurile din grupa) iar Ruud ce sa zic vieri desi e batran e totusi f.f.Bun

riva
3rd June 2003, 00:56
De departe Zidane

DRAGOS
5th July 2003, 21:35
Sigur că Nedved. Și eu îl votez. Cred că e printre primii favoriți la câștigarea balonului de aur. Însă sunt jucători mai mari decât el (Zidane, Henry, Raul, Beckham). Însă ar merita să ia el balonul mai ales că a ratat finala CL și cred că asta o să-l coste. Ar fi contat mult dacă ar fi jucat finala și și-ar fi arătat valoare.
:kiss: /hello :ok: NEDVED!!!!!!!

seby
6th July 2003, 16:03
L-ai uitat pe Nedved.

justafan
7th July 2003, 01:16
Nedved unde-i sau aici is nominalizarile pt. #2?

ieppy
7th July 2003, 13:32
Raul pana la moarte!