PDA

View Full Version : Dinamovistii Sunt Banati Fara Motiv



Rossi
29th August 2006, 19:15
doris2001
Banned Join Date: Aug 2006
Posts: 295

Deja VADIM mi-a banat IP-ul pt. ca ... aveam la semnatura un link !

--------------------------------------------------------------------------

Deja VADIM mi-a banat IP-ul pt. ca ... aveam la semnatura un link ! Am modificat LINK-UL si am pus in loc de www.xxx.com am pus xxx_xxx.com si tot m-a banat definitiv.

Chiar ca asta se crede mare dictator. Dar eu cred ca i-e frica sa nu mai aducem dovezi despre mafia dela Steaua.

Ai vazut ce jigniri si injuraturi ordinare ?
Cand i-am spus lui Vadim, s-a facut ca ploua, mai alesca sunt si rasisme.
Chiar ca e site stelist. Sunt uniti la jigniri, dar prin dovezi isi pun streangul de gat !

AUZI TU CE MOTIV AU GASIT SA MA BANEZE: CA I SE PAREA LUI VADIM CA xxx_xxx.com E UN LINK, SI NU L-AM STERS !

ASA CEVA E INCREDIBIL, CHIAR SA LE SPUI MULTORA DE PROSTIA LOR. ASTIA SE VORBESC CUM SA ELIMINE PE CEI CARE SUNT NE-STELISTI, SI CARE-I SUPARA.

--------------------------------------------------------------------------




acesta a fost mesajul privat primit de la doris2001

Paul
29th August 2006, 19:25
doris2001 ,adica clona lui remy
uite aici ce zice la regulament



1.8 Nu sint admise "clonele" sau inregistrarea sub alt nume pentru a evita suspendarea unui cont. O astfel de abatere duce la stergera conturilor si blocarea adreselor/plajelor de IP. Credeti-ne, moderatorii si administratorii studiaza.
Valabil si pentru tine Achilles a.k.a. Bianco Rossi

Mario Di Lazi
29th August 2006, 21:29
Daca sunt multi stelisti pe OLS, asta nu inseamna ca si siteul este stelist. Eu nu vreau sa apar pe nimeni si nu vreau sa acuz pe nimeni.
Din punctul meu de vedere cele mai multe "atacuri" le-am avut cu doljenii, sau ma rog cei care tin cu echipa asta din Dolj.

Vand vise
29th August 2006, 21:56
trebuie banati toti.. dc??? pentru ca provoaca scandal pe forum

cip_81
29th August 2006, 22:04
Voi vorbiti? Voi ar fi trebuit sa fiti banati de pe planeta asta.

Kainsashiki
29th August 2006, 22:17
daca si remy a fost banat fara motiv...

remy si cip_81 ar trebui trecuti pe lista neagra.

Vand vise
29th August 2006, 22:21
Asta e ultimul thread deschis..."Steaua risca sa fie retrogradata in divizia B !" ...dc a fost deschis??? sa provoace scandal... doar asta va intereseaza...doar mintea lui ------- crede asta... cine a zis ca STEAUA risca retrogradarea si de ce???? ..asta e dupa alta planeta...posteaza pe forum ce viseaza noaptea =)) =))

cip_81
29th August 2006, 22:23
daca si remy a fost banat fara motiv...

remy si cip_81 ar trebui trecuti pe lista neagra.

Care "e" motivele, baietasule? Hai, spune repede. Ca tre' sa suport eu, mai ales pe PM, toate insultele si jignirile din partea unor nemernici de stelisti?

Kainsashiki
29th August 2006, 22:27
nu cred ca te-a injurat cineva fara motiv.

stii ce faci tu ? provoci lumea mereu folosind jigniri, nu stii sa respecti ceilalti useri si vrei sa ai parte de respect. respecta si vei fi respectat...si din cand in cand mai deschide ochii si iesi din frustrarea ta


ps: frustrarea denota inferioritate.

exemple:

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=776196#post776196
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=771452#post771452
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=763905#post763905


astea asa la prima vedere..

cip_81
29th August 2006, 22:35
Vrei sa afli care a fost unul dintre motive? Dupa umilinta stelei dintr-un meci cu Tavria...mi-am pus ca semnatura scorul acelei partidei...si am spus intr-o postare ca steaua s-ar putea sa nu mai aiba 62% dintre suporteri dupa aceasta infrangere. Nici nu-ti pot reproduce ce am primit pe PM de la un nesimtit.

LE: Wow, alea sunt jigniri? Inseamna ca sunt mic copil. Dar ce zici de derbedeul ala care ma ameninta cu bataia? Culmea, dar e tot stelist. Si, culmea, este unul din cei care m-a jignit pe PM. Vrei sa le fac publice? Vrei sa pun aici si jignirile de ultima speta, venite din partea unor stelisti (mai ales), care troneaza pe forum? Si te las sa faci comparatii.


din cand in cand mai deschide ochii si iesi din frustrarea ta

Folosesti niste termeni pe care nu-i stapanesti. Du-te intai pe la scoala. Asa-i ca te-am jignit?

Kainsashiki
29th August 2006, 22:50
tu ai o obsesie cu Steaua cred...ca si restul frustratilor

nu m-ai jignit pentru ca nu bag in seama vorbele oricarei persoane care vorbeste ca sa nu taca. daca tu crezi ca daca esti mai inaintat in varsta esti mai intelept te inseli amarnic. te asigur ca sunt altii care gandesc mult mai rational decat tine desi n-au varsta ta..


si gata, inchei discutia cu tine pentru ca nu vreau sa ne certam si pentru ca nici n-am ce discuta cu tine pentru ca tie iti plac doar discutiile cu frustratii stelisti.

cip_81
29th August 2006, 23:11
1. Am eu o obsesie cu steaua?! M-ai vazut pe mine ca intru pe thread-urile ei (cred ca am intrat o singura data la cel dedicat meciului cu Farul...oricum, infim pe langa mizeriile pe care le lasa colegii tai de breasla)?

2. Ti-am mai spus ca folosesti niste termeni pa care nu-i stapanesti...dar se pare ca acei termeni sunt la moda, chiar daca (,) contextul in care sunt folositi nu este cel mai potrivit. N-ai vrut sa bagi la cap si persisti din greseala in greseala.

3. Si eu inchei discutia cu tine. Si chiar imi pare rau cam am facut-o, mai ales ca a trebuit sa cobor niste "trepte".

Adio...si sper sa nu te mai vad pe aici.

Vadim
29th August 2006, 23:21
Am schimbat nu stiu cate pm-uri cu Doris2001 si l-am rugat sa scoata, indifenrent sub ce forma ar fi, linkul din semnatura, asa cum prevede punctul 4 din regulament.

I-am spus ca il las sa scrie si nu ma apuc sa ii vanez clonele etc, daca nu mai face probleme. Ce face el? Din www pune xxx. Bine, atunci vira, ban pe cont si pe ip. Ne pierdem vremea.

Legat de unele jigniri pe forum, i-am spus, nu e treaba lui. Se ocupa altii. El trebuia numai sa respecte, in ceea ce il priveste, regulamentul. Apoi, sa zicem, ar fi putut semana celor care se ocupa unele probleme pe care el le vede pe forum.

Ayrton
30th August 2006, 09:01
Nu are rost acest thread.
Nimeni nu e banat fara motiv, unii pentru mai mult, altii pentru mai putin.
E timpul sa respecte toata lumea Regulamentul OLS.

Thread closed.