PDA

View Full Version : simbioza moderator-user cocolosit



cip
13th October 2008, 19:59
bumbicelul,maestrul sabloanelor improasca,yoyo da cu mopu' ca lenuta udrea...:)
ma-ntreb daca nu-s un una si aceeasi persoana...

newcool
13th October 2008, 20:53
acu sa vezi intrari la turloaiele tale cip..ca lacatus in zilele de glorie.:D

delaparis
13th October 2008, 20:56
Cip uite asa il faci pe Vadim sa regrete ca ti-a acordat o sansa ...
Chiar fara scandal nu se poate ?

newcool
13th October 2008, 21:04
Cip uite asa il faci pe Vadim sa regrete ca ti-a acordat o sansa ...
Chiar fara scandal nu se poate ?
se poate pariziene,insa cum iti spuneam nu de mult...unii pot jigni,altii trebuie sa taca...pai daca as face imbecili toti userii si moderatorii,asa ca vor muschii mei,tu ce-ai zice?? m-ai banna automat..ei uite noi nu-l putem banna pe individ,dar de discutat e voie?:o:

Ess
13th October 2008, 21:07
cand am vazut titlul topicului, am zis ca-i ceva de citit...

hai mai cip...mai bine ne certam noi 2, ca iese ceva mai de calitate :D:D:D

vlad1607
13th October 2008, 21:07
pariziene e doar o parere....cine vrea discuta pe tema asta...evident civilizat...

cip
13th October 2008, 21:45
cand am vazut titlul topicului, am zis ca-i ceva de citit...

hai mai cip...mai bine ne certam noi 2, ca iese ceva mai de calitate :D:D:D
cu tine nu pot sa ma cert,ess...:)

cip
13th October 2008, 22:07
Cip uite asa il faci pe Vadim sa regrete ca ti-a acordat o sansa ...
Chiar fara scandal nu se poate ?
ar fi ideal,dar cata vreme voi moderatorii "impartiali" tolerati o gramada de porcarii,e mai greu...:)
vrei exemple?tu jignesti gratuit userii,si nu ti se intampla nimic...:D

vlad1607
13th October 2008, 22:19
Welcome to our newest member, bumbescu24.

:happy :happy

delaparis
13th October 2008, 22:20
tu jignesti gratuit userii,si nu ti se intampla nimic...:D
esti sigur ca eu jignesc useri ... gratuit ? :D

cip
13th October 2008, 22:34
esti sigur ca eu jignesc useri ... gratuit ? :D
da :)
tu esti sigur ca n-o faci?

delaparis
13th October 2008, 22:50
Eu sunt sigur ca nu fac nimic gratuit :D

cip
13th October 2008, 23:03
discutabil :D
da' tu esti unul dintre cei relativ simpatici si cu simtul umorului,eu ma refeream la alti moderatori,mai precis la yoyo si la protejatul ei,bubbleboy bumbicelu...:)

Leo
13th October 2008, 23:08
Ce se intampla aici ?

delaparis
13th October 2008, 23:09
Cip: Eh si daca iti zic ca Bumbescu e protejatul meu ? :D

Serios ... atacuri la persoana nu sunt admise pe ols :)

Deci thd al tau aici nu prea are sanse sa fie deschis mult timp. Inca astept argumente solide faradecare sunt obligat sa inchid deoarece se considera spam ...

cip
13th October 2008, 23:16
Cip: Eh si daca iti zic ca Bumbescu e protejatul meu ? :D

Serios ... atacuri la persoana nu sunt admise pe ols :)

Deci thd al tau aici nu prea are sanse sa fie deschis mult timp. Inca astept argumente solide faradecare sunt obligat sa inchid deoarece se considera spam ...
bumbescu poate sa ne faca "giboni,imbecili,sinistrii imbecili",in cel mai rau caz i se va aplica un avertisment,,,:)

atac la persoana:tu m-ai facut prost,nu demult,nu te contrazic,da' parca nu era cazul din partea unui moderator intelept...:)
thd inchis,cand ceva nu va convine,zi-mi ceva nou...:P

cimitiru' ghencea
13th October 2008, 23:17
propun un poll.
este spam sau este spam...:D
desi orice discutie despre bumbicelu este mai mult decat spam...
incet cipisor ca-i gheata subtire ...mai lipseste the iceman cu crosa...:)

Tyler Durden
13th October 2008, 23:18
Sigur e simbioza si nu sincretism?

cimitiru' ghencea
13th October 2008, 23:19
ar putea fi o forma de sincretism simbiotic...

Tyler Durden
13th October 2008, 23:22
Pare mai degraba o forma fara fond...:D

Black_Mamba
13th October 2008, 23:22
A inceput campania electorală !

cimitiru' ghencea
13th October 2008, 23:24
Pare mai degraba o forma fara fond...:D

userul cocolosit sau moderatorul?:D

Black_Mamba
13th October 2008, 23:25
Eu aștept platforma-program ! După care mă pronunț ;)!

Tyler Durden
13th October 2008, 23:25
Ols'ul in general. :D

Leo
13th October 2008, 23:25
Mai Cip ce-ti casuna pe ele ? Loveste draga in mine , ca-i la moda .

resita
13th October 2008, 23:27
ptiu :drak:, eu cum de nu am vazut threadul asta pana acum :D

si totusi despre ce se discuta aici? :thinkso::dance:

Black_Mamba
13th October 2008, 23:28
delaparis...te duci să-mi iei și mie niște pop-corn ? și o navetă de bere...te rog !
Ai bani la tine ?

delaparis
13th October 2008, 23:30
bumbescu poate sa ne faca "giboni,imbecili,sinistrii imbecili",in cel mai rau caz i se va aplica un avertisment,,,:)
... eh ..; usor ... eu l-am banat pe Bumbescu saptamani deja de cand e pe forum si chiar recent asa ca nu e cazul sa-mi faci caz de studiu in acest subect ... apoi daca ne ascultati din timp cu "ignore" nu se ajungea aici :cool:




atac la persoana:tu m-ai facut prost, ... nu eu te-am facut :D

Da , atac la persoana deoarece acest thd e deschis tendentios :ok:

cimitiru' ghencea
13th October 2008, 23:32
noapte buna!:)
sper sa ne vedem si maine cipisorule...:evil:
sau mai bine iau si eu niste pop corn de la kiddo...:D
ai vazut gladiatorul? pana la ultima picatura de energie...:evil:

cip
13th October 2008, 23:49
... eh ..; usor ... eu l-am banat pe Bumbescu saptamani deja de cand e pe forum si chiar recent asa ca nu e cazul sa-mi faci caz de studiu in acest subect ... apoi daca ne ascultati din timp cu "ignore" nu se ajungea aici :cool:


... nu eu te-am facut :D

Da , atac la persoana deoarece acest thd e deschis tendentios :ok:
esti simplu ca o schema,pariziene,asta cu "nu eu te-am facut" e de pe timpul lui keops...:)

delaparis
14th October 2008, 00:25
Glume mai kefren :D
Dar sa eviti atac la persoana e o schema pe care o intelegi ? ... sau e complicata ca in ziua de azi :) epoca moderna ...

serv_ag
14th October 2008, 01:01
Glume mai kefren :D
Dar sa eviti atac la persoana e o schema pe care o intelegi ? ... sau e complicata ca in ziua de azi :) epoca moderna ...

Parisule, giboni, cimpanzei sau cum ne-a mai alintat ipochimenul de serviciu, ne-am facut o casa noua cu 21,000 de postari si 200,000 de vizualizari (din 8 august pana in 8 octombrie). Fa socoata cine a pierdut si cine a castigat... daca ai voie :D

serv_ag
14th October 2008, 01:06
bumbescu poate sa ne faca "giboni,imbecili,sinistrii imbecili",in cel mai rau caz i se va aplica un avertisment,,,:)

atac la persoana:tu m-ai facut prost,nu demult,nu te contrazic,da' parca nu era cazul din partea unui moderator intelept...:)
thd inchis,cand ceva nu va convine,zi-mi ceva nou...:P

Interesant Cipule ... io nu stiam sa fie asa ceva pe ols ... poate au fost odata, demult ....

Black_Mamba
14th October 2008, 01:07
Parisule, giboni, cimpanzei sau cum ne-a mai alintat ipochimenul de serviciu, ne-am facut o casa noua cu 21,000 de postari si 200,000 de vizualizari (din 8 august pana in 8 octombrie). Fa socoata cine a pierdut si cine a castigat... daca ai voie :D

Predai cursuri de contabilitate ?

serv_ag
14th October 2008, 01:08
Predai cursuri de contabilitate ?

Numai celor cu bacalaureat ...

Black_Mamba
14th October 2008, 01:08
Nici cu șpagă ?

serv_ag
14th October 2008, 01:11
Nici cu șpagă ?

Celor cu bac .... gratis :D
Te inscrii?

Bumbescu
14th October 2008, 15:26
Ia te uita ce topic interesant si "plin de succes" a deschis userul nostru cu nume de aprozarist si glume asijderea.
Baieteii astia, se pare ca oricat s-ar chinui nu prea reusesc sa "o faca" decat intre ei...daca nu ar fi numai masculi, tinand cont de diferentele de varsta dintre ei, te-ai putea gandi ca la o mare familie de denaturati, rezultata in urma unor imperecheri intr-un cerc restrans...
Ei sunt un fel de "ceata lu'pitigoi", varianta giboneasca, mazgaleste unul o ineptie....ca la comanda apar inca 5,6 exemplare. Nebuni de legat, fara nici o preocupare probabil(se lauda cu 20 000 de posturi in doua luni) stau pe cate doua forumuri deodata, si "ataca" mereu in haita...
Despre subiectul topicului, prea multe nu sunt de spus, printre "revoltatii" de mai sus se numara si f multi mizerabili, indivizi cu adevarat sinistri ce de-a lungul timpului au proferat mizerii incredibile, in special la adresa unei fete. Pe langa ce au facut ei, un "gibon" sau un "imbecil" reprezinta veritabile alintari...
Ce nu prea inteleg eu, este de ce o baga pe yoyoy in toata discutia asta.....au trecut doua luni de la cel mai jenant moment al ols-ului si ei continua sa vorbeasca despre o anumita persoana ce nici macar nu-i mai baga in seama...jalnic..

Tim
14th October 2008, 16:42
Si totusi.....cine e FATA?????

Bumbescu
14th October 2008, 16:47
La cat de mult foloseste diminutive s-ar putea sa fie cimitirul ghencea fata....sau macar un hermafrodit ceva.....

Tim
14th October 2008, 16:52
Am promis ca nu mai postez aici,daca tu reusesti sa compui o fraza fara adjective.Hai te rog incearca!!!
"Bumbicelu' " cine foloseste diminutive?
Cine va acopera pe voi aici?Sper ca avatarul tau sa nu fie chiar poza ta.oricum te reprezinta perfect:o frigida nascuta ca sa moara singura!!!!

Bumbescu
14th October 2008, 16:55
Am promis ca nu mai postez aici,daca tu reusesti sa scrii o fraza fara adjective.Hai te rog incearca!!!
"Bumbicelu' " cine foloseste diminutive?
Cine va acopera pe voi aici?Sper ca avatarul tau sa nu fie chiar poza ta.oricum te reprezinta perfect:o frigida nascuta ca sa moara singura!!!!


:) Cand o sa mai intru in polemici cu de-astia ca tine, o sa ma intorc sa citesc asta si o sa-mi readuc aminte cu cine stau de vorba....

Tim
14th October 2008, 16:58
Nu-ti trebuie drepturi de autor daca vrei sa ma citezi;deh , eu sunt un biet gibon!!!!

Bumbescu
14th October 2008, 17:00
Sa stii ca asta esti....pe bune....si ti-o spun cu o usoara urma de compasiune.....:)

cip
14th October 2008, 17:01
Ia te uita ce topic interesant si "plin de succes" a deschis userul nostru cu nume de aprozarist si glume asijderea.
Baieteii astia, se pare ca oricat s-ar chinui nu prea reusesc sa "o faca" decat intre ei...daca nu ar fi numai masculi, tinand cont de diferentele de varsta dintre ei, te-ai putea gandi ca la o mare familie de denaturati, rezultata in urma unor imperecheri intr-un cerc restrans...
Ei sunt un fel de "ceata lu'pitigoi", varianta giboneasca, mazgaleste unul o ineptie....ca la comanda apar inca 5,6 exemplare. Nebuni de legat, fara nici o preocupare probabil(se lauda cu 20 000 de posturi in doua luni) stau pe cate doua forumuri deodata, si "ataca" mereu in haita...
Despre subiectul topicului, prea multe nu sunt de spus, printre "revoltatii" de mai sus se numara si f multi mizerabili, indivizi cu adevarat sinistri ce de-a lungul timpului au proferat mizerii incredibile, in special la adresa unei fete. Pe langa ce au facut ei, un "gibon" sau un "imbecil" reprezinta veritabile alintari...
Ce nu prea inteleg eu, este de ce o baga pe yoyoy in toata discutia asta.....au trecut doua luni de la cel mai jenant moment al ols-ului si ei continua sa vorbeasca despre o anumita persoana ce nici macar nu-i mai baga in seama...jalnic..

QED
aceleasi sabloane,nimic nou...
monoton,marginit si limitat,precum un sir...

Tim
14th October 2008, 17:02
Eu ma simt bine,in pielea mea,ceea ce iti doresc si tie.:)

Bumbescu
14th October 2008, 17:03
cip@ Ce sa faci ma, nu toti sunt asa sclipitori, inteligenti si spumosi ca tine...
tim@ intotdeauna cei ca tine se simt f bine in pielea lor....

Leo
14th October 2008, 17:04
Cip , imi permit sa vin cu o rugaminte la tine . Te rog inchide topicul asta pana nu degenereaza . In speranta ca-mi vei indeplini aceasta mica dorinta , iti multumesc .

Tim
14th October 2008, 17:05
A aparut "aprozaristul" asta de CIP TM.Ca sa nu mai fie confuzii pt. moderatori,ma retrag eu!!!!:confused::happy:happy:happy

Bumbescu
14th October 2008, 17:05
Lasa-i mai leodacine ca sunt simpatici.....tim cel putin e extraordinar:D

Cred ca numele threadului ar fi trebuit sa fie "simbioze nevrotice intre giboni":D

Tim
14th October 2008, 17:06
cip@ Ce sa faci ma, nu toti sunt asa sclipitori si inteligenti ca tine...
tim@ intotdeauna cei ca tine se simt f bine in pielea lor....Sa inteleg ca tu esti nemultumita de ...tenul tau????;)

cip
14th October 2008, 17:10
Cip , imi permit sa vin cu o rugaminte la tine . Te rog inchide topicul asta pana nu degenereaza . In speranta ca-mi vei indeplini aceasta mica dorinta , iti multumesc .
OK ! :)

cip
14th October 2008, 17:13
daca-mi spui si cum se inchide,dorinta iti va fi indeplinita :)

delaparis
14th October 2008, 17:14
Ce faci mai leo ?
Nu ai vazut ce a zis Serv mai devreme ?
Tocmai acum cand se apucau sa ne produca "afisari" si noua, ii alungi tu :happy

Leo
14th October 2008, 17:18
Care este problema Delaparis ? Ce urmaresti tu de fapt ? Ii provocati din nou , sa fie bannati ?

Tim
14th October 2008, 17:20
daca-mi spui si cum se inchide,dorinta iti va fi indeplinita :):ras-plans::ras-plans::ras-plans:
Jur ca de asta m-am temut !
:happy:happy:happy
Ti-a trebuit...simbioza!!!!!

delaparis
14th October 2008, 17:32
Care este problema Delaparis ? Ce urmaresti tu de fapt ? Ii provocati din nou , sa fie bannati ?

Daca ai citit bine pe prima pagina a thd'ului ai vazut ce am zis si in ce sens. Acum dupa 4 pagini mai tarziu spui ca eu ii provoc ca sa fie banati ? ... nu prea inteleg ...

cip
14th October 2008, 17:32
Ce faci mai leo ?
Nu ai vazut ce a zis Serv mai devreme ?
Tocmai acum cand se apucau sa ne produca "afisari" si noua, ii alungi tu :happy
ce faci,Keops,provoci oamenii pasnici?
ei,las' ca te-nvat io minte,inchid threadul...:happy

Leo
14th October 2008, 17:36
Am vazut Delaparis , chiar mai mult .

Tim
14th October 2008, 17:39
ce faci,Keops,provoci oamenii pasnici?
ei,las' ca te-nvat io minte,inchid threadul...:happycand mah? Si mai ales...cum???:happy:happy
Noi unde o sa mai fim facuti giboni???:(

cip
14th October 2008, 17:39
Menkaura,ai scapat,se pare ca desi l-am deschis,ca simplu muritor de rand nu pot sa-l si inchid...:headbang:
asa ca poti continua cu glumitele...:D

Leo
14th October 2008, 17:42
Baietii , va transmit astia meciul ? Bafta , sa nu tremurati ca si noi pana in ultima secunda !

serv_ag
14th October 2008, 17:56
La cat de mult foloseste diminutive s-ar putea sa fie cimitirul ghencea fata....sau macar un hermafrodit ceva.....

Te rugasem sa-tz mai schimbi rujul ... rugineste fermoarul de la prohab ... restul e ok, se vede ca te-ai antrenat :ok:

Black_Mamba
14th October 2008, 17:58
toată ziua am răscolit OLS-ul in cautarea pozei macac-ului Bumbescu ! După indelungi căutari,au apărut rezultatele.
Iată poza macac-ului :

http://img231.imageshack.us/img231/1638/funpic8045wc5.jpg

...după ce am studiat-o de nenumărate ori,mi-am dat seama de unde vine frustrarea sa vis-a-vis de noi "gibonii" ! Daca nu va dați seama,contactați-mă !

delaparis
14th October 2008, 18:37
OK ... deci scandal ...

Thd mutat aici iar userii care doresc sa mai posteze pe el sa-mi dea pm sa-i ajut !

delaparis
14th October 2008, 19:30
aici mess de la Bumbescu


"Kidoane, iti spun la modul cel mai sincer, decat sa am o "minte" ca a ta, as prefera sa arat ca ala":D

delaparis
14th October 2008, 22:53
KIDON a sosit si el de la pescuit :D


> Bumbescule decat să arăt ca tine și sa fiu plin de complexe...mai bine cu "mintea" mea !<



PS: eu cand am zis ca "va ajut" a insemnat ca va banez sa discutati linistiti aici :D ... nu ma apuc acum sa transmit toate prostiile voastre :evil:
Gata ... s-a intrerupt legatura ... OVER :drak:

serv_ag
15th October 2008, 19:36
KIDON a sosit si el de la pescuit :D





PS: eu cand am zis ca "va ajut" a insemnat ca va banez sa discutati linistiti aici :D ... nu ma apuc acum sa transmit toate prostiile voastre :evil:
Gata ... s-a intrerupt legatura ... OVER :drak:

Pfoai, si acuma te crezi Dumnezeu? de fap esti doar carpa de sters pe jos a gibonului de serviciu cu ruj ieftin :rosu:

serv_ag
15th October 2008, 19:40
"Baieti, asta nu e thread de caterinca. Daca doriti revenirea peforum deschideti un thread puntual"

Unde esti Pruteanule?

vlad1607
19th October 2008, 21:42
s-a cerut si vlad1607 in concediu o saptamana
__________________

:happy

de ce ma ca ti-am zis adevarul?? :happy...asta e singurul tau instrument.....:happy...ce viata tre sa ai tu ....:happy

vlad1607
19th October 2008, 21:42
ramane valabil ce am zis ESTI O CARPA ! :ok:

Leo
19th October 2008, 21:49
Ce :drak: ai facut ma ?

resita
19th October 2008, 21:55
Ce :drak: ai facut ma ?

o carpa :ras-plans::ras-plans:


CARPA ! :ok:

:angry::angry::angry:

Leo
19th October 2008, 21:57
Nu-i frumos din partea ta dogule .

delaparis
19th October 2008, 22:13
Vlade ai jucat slab :D ...
Dupa ce ai jignit "prietenii" ai ajuns sa jignesti "dusmanii" ... deci acum esti in c**** gol :D

Ce pot sa fac pentru tine ? ... nimic azi !
Vedem peste o saptamana ....

vlad1607
20th October 2008, 08:56
nu am facut nimic...doar i-am zis parerea mea sincera....daca asa modereaza atunci asta primeste....stie ea prea bine la ce ma refer nu are rost sa mai dezvolt subiectul....

delaparis nu cred ca mai vedem ceva peste o saptamana...cel putin nu in privinta ols-ului :D cred ca e mai bine fara ols :ok:

FORZA CAINII ! :D

Leo
20th October 2008, 14:23
Asa ma , pleaca si tu .

vlad1607
20th October 2008, 16:10
ma nu am zis ferm ca plec...dar e probabil acest lucru...sa se bucure si "aia" ca au mai scapat de un "Contestatar"..de unu care "isi permite" sa dea in steaua virgina si neprihanita si sesiseaza mizeriile moderatorilor!

Cristian
20th October 2008, 16:29
Ce ai patit ma Vlade ? De cand esti banat ?

Leo
20th October 2008, 18:47
Nu o mai da cotita .

Marius
20th October 2008, 19:33
Forumul o sa fie mult, mult mai sarac...

Adiiiiiio, visul frumos s-a terminat...

:cya::cya::cya:

Cristian
20th October 2008, 19:36
Asta o sa cantati maine dupa steaua - Lyon ? :cry:

Marius
20th October 2008, 20:32
nu :)

Si poate scrii si tu Steaua, nu cred ca eu am scris vreodata otelul. Macar cand imi raspunzi mie...

Lordul
20th October 2008, 22:21
clar ca Lyonul va spulbera pe Steaua maine 2-0 ! la pauza ! la final vreo 4-1 !

Gica Chioru
2nd November 2008, 01:08
I-auzi bai Rossi, spurrcaciune, cica Elias fugea ca un ghertzoi prin Diham, dupa ce si-a luat cateva capete-n gura...

Gica Chioru
2nd November 2008, 01:22
In asteptarea interventiei, simbiozei:happy, moderatorului Delaparis, ii multumesc caraghiosului, poate asa ajunge la spurrcaciunea de Rossi mesajul meu anterior.

ps.bey, Delaparis, spurrcaciunea e spurrcaciune, nu? Avertizeaza-l si pe caraghios... da mai bine nu, lasa-l sa faca spume.

mihai_alex
2nd November 2008, 10:11
nu :)

Si poate scrii si tu Steaua, nu cred ca eu am scris vreodata otelul. Macar cand imi raspunzi mie...

Nu intelegi ce simtim noi,e ca si cum ne-am baga un cutit in mana daca incercam sa scriem steaua cu "S",la fel se aplica si la dinamo si rapid.

Cristian
2nd November 2008, 11:11
Cu alte cuvinte steaua ramane steaua si dinamo ramane dinamo :D Punct.