PDA

View Full Version : Vremea caintei.



Lordul
12th October 2008, 21:36
Deschid acest thread cu scopul de a-mi cere iertare pentru toate probleme pe care le-am cauzat pe acest forum din data in care m-am inregistrat pana in prezent . Imi cer scuze pentru tot : jigniri,off-topic,n-clone si tot ce s-a mai intamplat.
Hai sa dam uitarii trecutul si sa o luam de la zero cu constiinta inpacata .

resita
12th October 2008, 22:03
lordule, ce fai tata, iar ai venit la spovedanie?

Cristian
12th October 2008, 22:03
Deschid acest thread cu scopul de a-mi cere iertare pentru toate probleme pe care le-am cauzat pe acest forum din data in care m-am inregistrat pana in prezent . Imi cer scuze pentru tot : jigniri,off-topic,n-clone si tot ce s-a mai intamplat.
Hai sa dam uitarii trecutul si sa o luam de la zero cu constiinta inpacata .

Inpacata sau Impacata ? :thinkso:

Lordul
12th October 2008, 22:06
Impacata ,mea culpa

resita
12th October 2008, 22:34
Deschid acest thread cu scopul de a-mi cere iertare pentru toate probleme pe care le-am cauzat pe acest forum din data in care m-am inregistrat pana in prezent . Imi cer scuze pentru tot : jigniri,off-topic,n-clone si tot ce s-a mai intamplat.
Hai sa dam uitarii trecutul si sa o luam de la zero cu constiinta inpacata .

dupa tot circul de azi tu crezi ca o sa-ti ridic banul vreodata

daca pana azi am stat pe ganduri in privinta ta azi m-ai convins, ramai cu ban permanent si nimeni nu va putea sa-ti ridice banul orice ai face

Lordul
12th October 2008, 22:35
care circ ma ? ce am mai facut azi...ca nu-nteleg?

resita
12th October 2008, 22:37
care circ ma ? ce am mai facut azi...ca nu-nteleg?

faci si pe prostul, uiti ce i-ai spus lui bogdy http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2286327&postcount=6

Lordul
12th October 2008, 22:37
si uita-te si in ce context am spus-o si vorbim dupa

delaparis
12th October 2008, 22:53
Lordule cap de zmeu :D

Eu am fost tot timpul indiferent fata de cazul tau deci nu m-a interesat daca esti banat sau nu ... doar ca de cateva ori ai cam sarit calul cu jigniri pe intern iar atunci te-am sanctionat cum se cuvine.

Problema e ca acum colegi moderatori pe care ii respect au ajuns la limita in ceea ce te priveste deci problema devine importanta. Avem impresia ca iti cam bati joc de forum si structura lui iar atentionarile si avertismentele le pui acolo unde stii tu ...
Deci daca nu esti capabil sa accepti anumite reguli pe un forum nu participi ... e simplu :)
Daca doresti insa sa faci parte din comunitatea ols atunci iti propui sa respecti aceleasi reguli pe care toti aici le respecta in interesul tuturor.

Ce doresti sa demonstrezi cu n clonari ? ... faptul ca esti capabil sa faci ceea ce este cel mai usor adica sa-ti deschizi conturi si sa sacai moderatorii un moment ? ... vrei sa iesi in evidenta ? ... nu asa trebuie procedat ...
Daca ai ceva de dovedit si ai valoare atunci o faci corect respectand regulamentul acestui forum si al bunului simt.

fl0o
7th March 2013, 17:50
Deschid acest thread cu scopul de a-mi cere iertareHai ma, ca joaca Steaua azi:( Dati-mi drumu'!

ion campion
10th June 2013, 23:37
:happy:happy:happy