PDA

View Full Version : Vor muri `manelele` vreodata ?



Sir. Eko
12th October 2008, 15:23
Voi ce ziceti avem sanse sa scapam de acest `gen` muzical vreodata?

Eu cred ca,din pacate,nu vom scapa de ele nicodata ,sau poate o sa plece toti `fani ` in Spania,Italia ..... ?

pareri :D ?

Cristian
12th October 2008, 15:28
Nu cred ca sunt sanse sa scapam de muzica asta dedicata scursurilor societatii, insa mi-as dori.

irinaidu
12th October 2008, 15:37
acum nu pot sa doresc moartea :P dar pot sa sper ca o sa imbatraneasca, o sa faca riduri, o sa aiba repetate atacuri vasculare, reumatism si tot tacamul :P

White Shadow
12th October 2008, 16:00
Cand nu vor mai exista manelisti atunci vor muri manelele dar cat timp tot felul tarani care vin la oras din niste sate uitate de lume si care asculta manele... atunci acest virus e raspandit si la alte persoane care nu asculta acest gen de muzica..si asa..ca...nu au cum sa moara....

Din partea mea sa moara toata muzica romaneasca care si asa e de tot rahatul...

Dar nu am nici o treaba cu cei care asculta manele, fiecare e liber sa asculte ce vrea si sa faca ce vrea...

Sa moara manelele...sa moara muzica romaneasca...sa moara tarfele alea care canta pe MTV sau alte posturi de televiziune imbracate in chiloti si sutien..ma intereseaza mai putin ....cat timp Tiesto e in viata ma intereseaza mai putin cine moare.

relansat
12th October 2008, 17:02
Traiesc cu speranta ca nu vor muri :D

Ele este viatza mea, mai ales atunci cand sunt beut. Play AJ rullez ! :yeah:

Si nu e manele, e raggaeton :cry:

bluesky
12th October 2008, 17:14
Astia impresioneaza la multe capitole insa cel mai tare is cu numele de scena:groggy:...Laura Vas si ala Copilul de aur care mai nous is si actori din ce am inteles eu:happy

adi_sampon
12th October 2008, 23:13
Daca vor muri ciorile si tarani din tara asta vom scapa si de manele dar cum Antonescu a murit e greu sa cred ca vor disparea ,acum sper sa nu fiu acuzat pentru rasism ,dar de fapt oricum nu ma intereseaza