PDA

View Full Version : croitoru



nato
28th August 2006, 20:16
Este cel mai bun din echipa noastra ?? Eu cred ca este cel mai bun fara discutie ..se vede de la o posta!:yeah:

Lauryca
28th August 2006, 22:07
Da si eu zic ca maxim sezonul asta va mai juca la Vaslui...vin hultanii din Bucurestii si-l iau...

Cristian
28th August 2006, 22:19
Nu numai aia din bucuresti, sunt multe echipe care v-a luat jucatori...

Lauryca
28th August 2006, 22:26
E prea bun ca sa nu-l ia cineva de "granzii capitalei".....oricum croitoru ca fotbalist, in cariera nu prea are noroc...daca (dupa) sezonul asta nu ajunge la o echipa de cupa europeana e pacat pentru Croitoru fotbalistul...si cand vezi o gramada de jucatori pacalici gen Baciu, Lovin in Champions League, iti dai seama ca in viata iti mai trebuie si noroc, nu talent si munca.

Lauryca
25th November 2006, 19:51
V-a placut cum si-a ametit doi timisoreni azi cu o pirueta superba in coltul terenului dinspre galerie??? Superb.:yeah: :yeah: .daca are cineva vreo captura sa spuna...

Zauri
23rd December 2006, 19:18
Da si eu zic ca maxim sezonul asta va mai juca la Vaslui...vin hultanii din Bucurestii si-l iau...

mare dreptate :)

maur85
23rd December 2006, 20:43
pana la urma e la stoaia sau la voi?sper sa nu ajunga la aia sa faca pl mare pe spatele provinciei.

Zauri
23rd December 2006, 21:55
Tu crezi ca noi stim???

vlad1607
23rd December 2006, 21:57
mutu a spus ca joaca doar la steaua in tzara

dica a zis ca vrea doar la DINAMO

croitoru parca a zis ca vrea la steua deci....:happy

Zauri
23rd December 2006, 22:40
:happy

Lauryca
24th December 2006, 08:55
mare dreptate :)
As fi vrut sa n-am dreptate. Dar gura pacatosului...:P :rolleyes:

razwan_vs
24th December 2006, 09:55
poate numai pleca nicaieri :D....sa nu ii dea drumu porumboiu

Zauri
24th December 2006, 17:27
Daca nu ii da drumu Porumboiu va juca la Husi cred sau Zorleni ca la Vaslui nu va mai juca .Si-a dat seama ca ne-a tradat si nu prea mai are curaj sa apara in fata noastra.Mai bine sa plece sa luam si noi cativa euro.Pacat ca este bun ca jucator.

Zauri
29th December 2006, 16:55
Patronul Stelei, Gigi Becali, si finantatorul lui FC Vaslui, Adrian Porumboiu, s-au inteles asupra transferului lui Croitoru la gruparea din Ghencea. Pentru suma de 350.000 de euro plus trecerea definitiva a lui Panait la Vaslui, Steaua si-a asigurat serviciile fotbalistului vasluian. Adrian Porumboiu a comentat transferul: "Sunt multumit de afacere. Am batut palma cu Gigi Becali in privinta transferului lui Croitoru si ma bucur ca am reusit sa il obtinem si pe Panait, fotbalist pe care ni-l doream foarte mult". Croitoru urmeaza sa semneze cu Steaua zilele viitoare.

Zauri
29th December 2006, 16:56
A plecat.Slava Domnului s-a terminat telenovela

Lauryca
29th December 2006, 22:18
Cred ca e cel mai tehnic jucator care a jucat la Fc Vaslui..Era bine daca ar fi ramas pana la finalul sezonului asta..

razwan_vs
29th December 2006, 22:25
bine ca a plecat....ma inerva ...este un mercenar...se intoarce alt mercenar panait ...cel mai mare fundas din romania dupa radoi :ras-plans: dupa porumboiu

Lauryca
29th December 2006, 23:25
Toti fotbalistii sunt mercenari. Arata-mi tu un fotbalist care nu ar pleca de la un club, daca i-ai oferi salariu dublu sa zic...

razwan_vs
30th December 2006, 09:37
sunt si de astia....de ex ronaldinho a avut o oferta de la chelsea de un contract dublu sau triplu cat il are la barca si nu a plecat....

Lauryca
6th January 2007, 13:48
Uitati, cineva din echipa a avut curajul s-o zica: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1006570&postcount=80

razwan_vs
7th January 2007, 10:15
frunza rullz ;)

florin_vs
7th January 2007, 16:39
salut, scriu pt prima oara pe acest forum .. sper k ma primiti si pe mine :D :D ... sa trecem la subiect - a avut curaj sa zica Sorin Frunza dar acum sa vedem ce va face si el in acest retur de campionat pt k vine dupa o accidentare grava ... ambitia e importanta dar nu e de ajuns :rolleyes:

florin_vs
7th January 2007, 16:40
sunt si de astia....de ex ronaldinho a avut o oferta de la chelsea de un contract dublu sau triplu cat il are la barca si nu a plecat....

dar nu poti compara Vaslui cu Barcelona :ok:

Lauryca
7th January 2007, 16:51
Salut!!! Bine ai venit!!! Te primim bucurosi între noi. Da ai dreptate Sorin Frunza trebuie sa intre in forma si pe urma sa mai ridice glasul.

florin_vs
7th January 2007, 17:18
cred k dupa ce Porumboiu l'a facut un pic cam "mare" cu afirmatia k e intre primii 3 mijlocasi centrali din tara se simtea si el dator :) :rolleyes:

relansat
7th January 2007, 17:23
Nush mey, poate ca e printre primii 3 mijlocasi :D
Cert este ca acu` o plecat la Steaua, acol` unde personal nu ma mai intereseaza ce face. Ce ma doare este ca de fiecare dat` cand cineva pleaca de la noi, spune ca nu a primit banii sau primele de joc(ex. Croitoru, Raducanu). Ma deranjeaza la culme acest afirmatii fara acoperire. Sper sa nu fie un impediment pt achizitionarea altor jucatori. De fapt, sunt sigur ca nu poate fi vb de ashe ceva.

Lauryca
7th January 2007, 17:39
Nu's daca Croitoru s-a plans de bani cat a fost la Vaslui.

relansat
7th January 2007, 17:41
Pai s`a plans imediat dupe ce a plecat de la noi, Porumboiu replicandu`i: Acest baiat a castigat la Vaslui de 3 ori mai mult decat in intreaga lui cariera.

Lauryca
7th January 2007, 17:42
N-am stiut de asta.:o:

razwan_vs
7th January 2007, 18:05
croitoru o sa faca tusa mult si bine la steaua...la ce sistem joaca steaua nu prea are sanse sa joace meci de meci...si este adevarat ca el castiga mai bine la vaslui dar s-a dus la o echipa mai buna care joaca in uefa...dar castiga si mai putin..riscul meseriei :D

florin_vs
8th January 2007, 18:53
cam greu ii va fi lui Croitoru pt k acolo la "marea" echipa steua mai sunt un radoi, un paraschiv, un ov petre .... dar asta nu e treaba noastra ... el si'a facut datoria la FC VASLUI dar a dovedit k are un caracter mizer :no:

relansat
8th January 2007, 20:26
Mda, oricum se poate afirma pe partea lu` Bostina si chiar a lu` Nicolita. Tind sa cred ca e un jucator ce poate "acoperi" toate pozitiile de mijlocas central sau de banda. Ramane de vazut, oricum e de neuitat declaratiile privind onorariile neachitate de catre club fata de el.

florin_vs
8th January 2007, 21:16
oricum nu a mai avut ce zice dupa ce Porumboiu a demonstrat k i'a mai si dat in plus 30 mii $ :ok:

relansat
8th January 2007, 22:54
Porumboiu e printre cei mai darnici patroni din Liga 1. Niciodat` nu se sfieste sa demonstreze cu acte cat a dat si cand a dat, spre deosebire de altii. Prime de joc foarte mari, salarii motivante-asta e reteta succesului. Recrutam "relicve", le reactivam, isi fac meseria si noua punctele. Plus jucatorii tineri care vin din spate. Imi place ideea.

florin_vs
11th January 2007, 19:00
in ultima vreme nu am mai luat "relicve" ... doar tineri ... :ok: oricum ne trebuie si 2-3 experimentati ...