PDA

View Full Version : Votati: HitScum sau Big Sexy



Vadim
21st June 2004, 14:51
HitScum si Big Sexy au incheiat cele 10 zile. Cine a fost mai bun? Pollul este deschis de luni ora 14:48 pm pana joi la ora 14:48 pm.

inter
21st June 2004, 14:56
la disputa asta ar fi necesara si varianta "egalitate" pt. neinitiati ca mine :D:D

fia
21st June 2004, 15:13
De departe mai bun Big Sexy.

Vadim
21st June 2004, 15:18
Asta a fost una dintre cele mai interesante lupte de pe ArenA, insa si pe mine m-a depasit. Atmosfera a fost incendiara si cred ca ambii ar fi meritat sa cistige. Insa cum trebuie votat, cred ca un mic avantaj are Hit Scum, superior si la cunostintele din acest sport.

Catalanul
21st June 2004, 15:20
si mie mi s-a parut ca Big Sexy a fost mai bun
parerea mea :D

Vadim
21st June 2004, 15:24
De ce? Ca iti plac aia cu pantalonii ridicati pina in git? :)

Heath Scumm
22nd June 2004, 00:06
De ce? Ca iti plac aia cu pantalonii ridicati pina in git? :)

eu imi tin pantalonii pe solduri!!! :)

sunt mega-extra-cool!!! (am vazut ca expresia asta e la moda in randul adolescentzilor din Romania)

ady_azzuro
22nd June 2004, 16:45
Am votat BiG Sexy pt ca a folosit niste mesaje mai mega-extra-cool ca sa-l citez pe HitCum. :)

Vadim
22nd June 2004, 16:53
Cred ca din toate disputele de pina acum din ArenA, Big Sexy este singurul care nu s-a votat pe el insusi.

Big Sexy
22nd June 2004, 21:36
Nici nu intentionam sa scriu aici. Cu atat mai putin sa ma votez. Chestia asta sa te votezi singur e putin cam aiurea totusi :rosu: .
Ca sa lamuresc ceva trebuie sa spun ca nu am jucat ca sa castig si nici sa-mi demostrez superioritatea (la nivelul cunostiintelor m-a intrece cu mult Hitscumm) ci doar pentru spectacol (si m-a enervat un pic faza aia cu chilotii in gat la adresa lui Kevin Nash, insa deja e un subiect transat in Arena(TM).
Poate fiindca am fost mai relaxat si am folosit niste mici trucuri (pana la urma sunt admirator infocat al wrestlingului) am acum un avans. Mi-a facut o deosebita placere sa postez in Arena si ma simt onorat de aprecierile voastre /hello . Si poate ca voi mai repeta o astfel de experienta.
As prefera sa fiu provocat de catre un fan al luptelor libere poate asa veti intelege de ce show-ul face mult mai mult decat o confruntare intre doi luptatori feroce :headbang: .

Heath Scumm
23rd June 2004, 07:18
HitScum sa votat deoarece sa considerat mai bun.............daca credeam pentru o secunda ca Big Sexy ma facut la psihic il votam pe el.............sincer!!!

dar banuiesc ca astea sunt ratziunile pe care lear prezenta oricine care se auto-voteaza ....... eh! macar eu incerc sa ma justific...........nu shtiu de ce fac asta.................sunt foarte obosit :sleep:


ah! iar daca Big Sexy nu sa votat, bravo lui! E mai bun din punct de vedere moral decat mine...........eu sunt doar o jigodie :headbang:

HitScum devine isteric :headbang: :headbang: :headbang:

fia
23rd June 2004, 10:36
Cred ca din toate disputele de pina acum din ArenA, Big Sexy este singurul care nu s-a votat pe el insusi.
Daca e sa o luam strict dupa regulament, nici nu avea voie sa voteze. Abia a facut 50 de posturi iar pana la vechimea de o luna mai are nitzel (join date 8 June).
Din Regulament:
"ATENTIE: Pentru a vota in ArenA, trebuie o vechime pe forum de minim 30 de zile si minim 50 de mesaje scrise."

Oricum mi se pare frumos ca nu a votat (nu imi dau seama daca are poll-ul dezactivat - probabil nu)... si asta e inca un motiv pentru care ma bucur ca l-am votat /hello

Later edit Ca sa fiu carcotas pot sa mai zic ca oricum s-a incalcat regulamentul, pentru ca HitScum nu avea voie sa-l provoace pe Big Sexy pentru ca acesta nu avea 50 de posturi (dar probabil ca Moderatorii au trecut asta cu vederea tinand cont ca a fost o lupt un pic inedita - sa speram ca vor fi mai multe de acum incolo, dar totusi sa se respecte regulile sau sa se modifice :p)
Din Regulament:
"Cine poate provoca sau fi provocat?
ORICINE POATE PROVOCA SAU FI PROVOCAT!, cu conditia ca utilizatorii sa aiba cel putin 50 de mesaje postate."

Big Sexy
23rd June 2004, 12:12
Sper sa nu se soldeze asta cu un ban insa stiam de regulament inainte de a intra in arena. Am vorbit cu HitScum dupa ca mi-a facut provocarea si i-am spus de reglementarea privind 50 de post-uri si 30 zile si ne-am asumat resposabilitatea in speranta ca vom reusi sa facem o lupta buna care sa decida cine este mai spectaculos - un heavy weight classic bazat pe show sau un luptator hardcore din noua generatie bazat pe violenta extrema.

Imi cer scuze pentru incalcarea regulamentului si sunt gata sa primesc orice decizie aveti in legatura cu acesta incalcare.

Sper ca aceasta situatie sa nu creeze precedente.

@ Fia multumesc inca odata pentru aprecieri si cu voia lui Vadim vor mai fi si alte lupte mult mai inedite decat ce ati vazut pana acum, lupte in care confruntarile vor avea mai mult neprevazut si mai multa actiune. O confruntare chiar se profileaza daca citit post-urile din sectiunea de wrestling

keluba
23rd June 2004, 13:58
Eu unul nu ma-m mai uitat la asa ceva de cand aveam vreo 13 si se difuza pe TNT. Singurul de care imi aduc aminte si era preferatul meu era Goldberg. Fiind si unul din preferatii lu' BigSexy...:D In rest, au fost amandoi destul de aprinsi si au avut argumente bune, cel putin asa cred eu :thinkso:

Heath Scumm
23rd June 2004, 16:01
Eu unul nu ma-m mai uitat la asa ceva de cand aveam vreo 13 si se difuza pe TNT. Singurul de care imi aduc aminte si era preferatul meu era Goldberg. Fiind si unul din preferatii lu' BigSexy...:D In rest, au fost amandoi destul de aprinsi si au avut argumente bune, cel putin asa cred eu :thinkso:


lasa ca ai sa vezi ceva mai bun decat pe TNT, chiar aici, in ARENA!!!........Mdeah! Cred ca a cam cashtigat heavyweightul!!!
Luptatorul HARDCORE a fost ingenunchiat!!!Shi sunt shi plin de sange dupa cele 2 altercatzii!!!... la dreq.........nu se mai merita sa fii extrem in ziua de azi!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Buna lupta Big Sexy!!!

Big Sexy
23rd June 2004, 16:49
Buna lupta intr-adevar insa stii prea bine ca nu am dat nici cinci la suta din cat putem. Peste o luna o sa iti acord revansa pe care mi-ai solicitat-o.
Nu spun hop pana nu am sarit hopul asa ca acum am doar un avantaj si nu am castigat ... inca. Ma bucur cel mai mult ca oamenii au apreciat atat lupta noastra cat mai ales dezbaterea de idei. Asa ma aflat ce vor oamenii sa vada. Cel putin cei de pe forum.

@keluba - am tricou cu Goldberg :D

Rey619
23rd June 2004, 21:14
nu stiu ce sa zic... ambele variante au fost interesante... big sexy l-a facut la vorbe pe hitscum, da' a exagerat cu 2 powerbomb-uri si cu jackhammer-ul... prea multe finishere...pt. ca imi plac mai mult highflayerii l-am votat pe hitscum, desi nu pot sa zic ca a fost mult superior... oricum tin sa zic ca si big sexy e tare de tot... Bafta

Heath Scumm
25th June 2004, 13:41
Big sEXY a cashtigato...............ar fi trebuit sa fie 10 la 6 daca se vota pe sine!..........dar na facuto....CONGRATS!!!

Big Sexy
25th June 2004, 14:38
Mda, am castigat pe merit, sunt evident net superior lui Hit Scum ce ar fi pierdut cu 5 la 9 daca nu s-ar fi votat :evil: . Abia astept un meci in care sa il snopesc bine :jerk: pentru ca, gata, no more mister nice guy.

Just kidding of course.

Heath Scumm
25th June 2004, 15:23
Razi tu da nu razi bine! My HARDCORE SQUAD is gonna represent!!!!...........shi da! nar fi trebuit sa ma votez........i would say I SUCK but i dont!


I RULE!!!

Big Sexy
27th June 2004, 08:00
Aha it's gonna represent how pathetic you are guys!!!
Arena din wrestling s-a deschis. Sunt sigur ca acolo iti voi arata noi intelesuri ale termenului durere ce te vor depasi chiar si pe tine!
Vei experimenta asta personal peste doua saptamani!

Big Sexy
1st July 2004, 14:02
Tocmai s-a terminat prima lupta din ArenA de Wrestling
Va invit sa votati si acolo si in caz ca nu intelegeti exact schemele cautati pe "dictionarul de wrestling" postat acolo!!!